Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika domi92nik

domi92nik

#6255856 Napisano: 17.09.2016 14:43:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
giulietta napisał(a):

nie rozśmieszaj nas z tym samowyzwalaczem, bo niektórzy tu robili fotki jak jeszcze nie wiedziałeś, co to aparat, tu nie ma o czym dyskutować, fotka nie spełnia reg., jest nie na temat, fotograf nie ma 3 ręki chyba, że niewidzialną  emotka  na fotce nie ma śniadania... jak widzisz, chociaż nie rozumiesz albo udajesz mam dobre argumenty wynikające z reg. i przepisów prawa, a jaka fotka jest każdy widzi, więc to nie czepianie... czy mam w tym interes? tylko taki aby wygrał uczciwy uczestnik, który postarał się zaczynając od przeczytania i zrozumienia reg. , wysłał kreatywną, oryginalną, twórczą itp. fotkę, a nie praktycznie taką samą jak na lipton... o mojej wiedzy nie wiesz nic, za to o Twojej można dużo wywnioskować po tym konkursie, może i po innych? a zwłaszcza po kom. na fb emotka  to samo dotyczy "popierających" ten autoplagiat... brak wiedzy, a wystarczy zadzwonić do radcy prawnego i się dokształcić jak nie chce się samemu poczytać tak aby innych nie wprowadzać w błąd emotka   chciałam wrzucić kom. z fb ale już ich nie ma?  emotka  zwłaszcza te aroganckie, co do innych oszukanych uczestników...  

Przepraszam, ale czy ciastka i owoce nie są jedzeniem? Ja jem takie śniadanie, co kto lubi emotka Nie trzeba rozmawiać z radcą prawnym, żeby dobrze zrozumieć regulamin- Pani widzę interpretuje go po swojemu. Dla stuprocentowej pewności rozmawiałem z prawnikiem (choć i tak byłem pewien swojego) i wiem, że wszystko z prawnego punktu widzenia jest jak najbardziej ok.
Przepraszam, ale z takimi osobami jak Pani nie ma sensu dyskutować, bo i tak zawsze wiedzą "najlepiej". Pani argumenty są bardzo słabe, naciągane, bez urazy, ale momentami śmieszne emotka
Skoro sam ustawiłem aparat, wyzwoliłem migawkę pilotem to sam jestem autorem zdjęcia. To oczywiste emotka Wyświetl w wątku >>

domi92nik

#6255826 Napisano: 17.09.2016 13:00:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
giulietta napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

magnus napisał(a):

naailty napisał(a):

magnus napisał(a):

edith napisał(a):

Tyle zamieszania z wygraną w Belvita aż weszlam sobie i poogłądałam ich zdjęcia...powiem tylko tyle ..to są arcydziela..już wiem dlaczego w fotograficznych tak cieżko się wygrywa emotka Spotkalam się z ich zdjeciami min. w Koralu , mają w sobie tyle naturalnej radości,są kretaywne,pomysłowe, nie mówiąc już o jakości zdjęcia,chyba czas odpuścić fotograficzne jak konkursowicze mają takie zdolności.Pełny podziw dla ich zdolności emotka

To zdjecie jest naprawdę bardzo ładne !
Ale zgodnie z Reulaminem:.... zadanie konkursowe, polegające na opublikowaniu samodzielnie wykonanego zdjęcia śniadania danego Uczestnika, na którym znajdzie się przynajmniej jeden produkt marki belVita.....
a na tym zdjęciu to chyba pan konsumuje panią przysłaniając ten fakt książką a BelVita  leży sobie w trawce.
Mnie ze śniadaniem nie kojarzy się, raczej z amorami emotka

Oj ale przecież jest śniadanie- ciasteczka i owoce, ale są też pokazane okoliczności spożywania śniadanka- piknik, dobre
towarzystwo,  fajnie właśnie, że temat był interpretowany na różne
sposoby, a nie tylko zdjęcia talerza z pięknym posiłkiem emotka

Poza tym , że BelVita jest tylko jakimiś mini elementem a przecież to miała być reklama...... to czy zdjęcie jest wykonane samodzielnie emotka , jeśli tak to ogromne gratulacje podzielności i sprawności ręki emotka - pani, książka i obiektyw emotka .
Samowyzwalaczem raczej trudno osiągnąć taki efekt

magnus, z całym szacunkiem ale serio? emotka  Statyw i pilot radiowy albo ustawienie ostrości na jednej osobie i wyzwalacz na 10 sekund - ot, cała filozofia. Nie jest trudno zrobić sobie samemu takie zdjęcie, zaczynacie się doszukiwać już nawet najmniejszej dziury w całym ...:p

ale to nie o to chodzi, tylko fotka miała być zrobiona samodzielnie, a nie samowyzwalaczem, bo ten ustawić może każdy, a co do tego, co jest na fotce zamiast śniadania to z bujną wyobraźnią można i słonia zobaczyć   emotka  

giulietta napisał(a):

Hej Jestem laureatem nagrody głównej w belVicie emotka
W naszym przypadku jest dokładnie tak, jak mówi PatrycjaRT. Przecież samowyzwalacz sam się nie ustawi, a pilot sam się nie kliknie- robię to samodzielnie. Każdy kto ma chociaż podstawowe umiejętności obsługi aparatu wie, że można zrobić to właśnie w ten sposób i nie potrzeba interwencji osób trzecich emotka
Giulietta czepiasz się wszystkiego, Twoja wyobraźnia nie zna granic, a jak już kończą się pomysły to zarzucasz mi, że nie jestem autorem tego zdjęcia.  Nie wiem czemu tak strasznie chcesz mnie pozbawić nagrody, masz w tym jakiś interes? emotka   Udzielasz się tutaj najwięcej, a tak naprawdę niewiele wiesz. Moje zdjęcie jest całkowicie zgodne z regulaminem, więc przestań wprowadzać ludzi w błąd emotka
Razem z dziewczyną chcielibyśmy podziękować za wszystkie miłe komentarze na temat naszych zdjęć! Jest nam naprawdę niezmiernie miło! Pozdrowienia dla wszystkich! emotka Wyświetl w wątku >>