Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dorothy

dorothy

#6339895 Napisano: 30.03.2017 00:00:44 w Zbieramy kasę!

dorothy

#6339881 Napisano: 29.03.2017 22:29:40 w Paragony na trwające konkursy
BIC Natura sprzedam/wymienię.  Wyświetl w wątku >>
0 0

dorothy

#6339621 Napisano: 29.03.2017 13:01:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kocie jedzenie ze Streetcom GLS Wyświetl w wątku >>
0 0

dorothy

#6339577 Napisano: 29.03.2017 11:58:12 w SZUKAM....
cudaczek121 napisał(a):

dorothy napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

dolly napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wy się śmiejecie,ale moja koleżanka, która dorabia sobie w weekendy sprzątając u ludzi opowiadała mi ostatnio,że jak poszła sprzątać do swojej znajomej, to ta pani ponoć jej powiedziała: "Basiu, wiedziałam już tydzień temu,że miałaś przyjść do mnie sprzątać, więc zrobiłam sobie urlop od porządków". Koleżanka moja zastała tam syf-malarię, zaschnięte talerze i patelnie, łazienkę tak zapuszczoną,że na sam widok omal nie puściła pawia emotka Ja tam nie wiem,ale nawet mając świadomość,że ktoś miałby przyjść mi pomóc posprzątać za pieniądze, to wstydziłabym się zostawić taką stajnię Augiasza emotka

A to Ona przychodzi tam sprzątać czy oceniać umiejętność sprzątania pracodawcy?  emotka

Wiesz co ja tam nie wiem,ale tak sobie myślę,że zaschnięte gary sprzed tygodnia trudniej i dłużej się myje, trzeba zużyć więcej płynu, więcej pieniędzy na wodę wtedy idzie i ja bym wolała od razu to pozmywać niż czekać tydzień,aż ktoś to za mnie zrobi emotka My w domu sami sobie sprzątamy i jest git.Odnośnie oceniania innych ludzi, to czasem nawet mimo woli, nawet nie zdajemy sobie sprawy,ale codziennie w naszym życiu kogoś oceniamy.Tak samo tu na forum- żyjemy w pewnej społeczności, jesteśmy oceniani- ja oceniam Was, a Wy mnie i to jest nieuniknione.Jesteśmy tylko ludźmi i po to Bozia obdarzyła nas zdolnością myślenia, rozumowania, aby móc wyrażać swoje poglądy.

Tak sobie myślę: na pomoc sprzątająca stać a na zmywarkę nie? Chyba, że to wielce skomplikowana sprawa nastawić w niej gary do mycia. Nie wiem bo nie mam, haha emotka

Pani ponoć miała zmywarkę,ale nie umiała jej uruchomić emotka W pracy codziennie nastawiam zmywarkę, a to, co się nie zmieści, myję ręcznie emotka Mieliśmy w biurze kiedyś panią do sprzątania, która za sam fakt włożenia kilku naczyń nie po pracownikach,ale po naszych klientach oraz wyniesienie worka ze śmieciami zażyczyła sobie 150 zł, więc teraz sami ogarniamy temat po południu, a ona przychodzi tylko rano.

Z tym sprzątaniem to mi się przypomniało jak kiedyś ciocia opowiadała o sprzątaniu w Belgii. Miała taką pracodawczynie, że ta nawet bielizny nie raczyła do łazienki wynosić. Jak zdejmowala spódnice i majty to w takim stanie zostawiała na podłodze. No niby nie jest się od oceniania ale od sprzątania ale jednak dla kogoś te rzeczy mogą być na tyle niewiarygodne, że aż musi to skonfrontować z rzeczywistością. Osobiście nie jestem zdolna do takiego,.delikatnie mówiąc nieporządku, nawet jak nie spodziewam się nikogo. Wyświetl w wątku >>

dorothy

#6339552 Napisano: 29.03.2017 11:26:01 w SZUKAM....
cudaczek121 napisał(a):

dolly napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wy się śmiejecie,ale moja koleżanka, która dorabia sobie w weekendy sprzątając u ludzi opowiadała mi ostatnio,że jak poszła sprzątać do swojej znajomej, to ta pani ponoć jej powiedziała: "Basiu, wiedziałam już tydzień temu,że miałaś przyjść do mnie sprzątać, więc zrobiłam sobie urlop od porządków". Koleżanka moja zastała tam syf-malarię, zaschnięte talerze i patelnie, łazienkę tak zapuszczoną,że na sam widok omal nie puściła pawia emotka Ja tam nie wiem,ale nawet mając świadomość,że ktoś miałby przyjść mi pomóc posprzątać za pieniądze, to wstydziłabym się zostawić taką stajnię Augiasza emotka

A to Ona przychodzi tam sprzątać czy oceniać umiejętność sprzątania pracodawcy?  emotka

Wiesz co ja tam nie wiem,ale tak sobie myślę,że zaschnięte gary sprzed tygodnia trudniej i dłużej się myje, trzeba zużyć więcej płynu, więcej pieniędzy na wodę wtedy idzie i ja bym wolała od razu to pozmywać niż czekać tydzień,aż ktoś to za mnie zrobi emotka My w domu sami sobie sprzątamy i jest git.Odnośnie oceniania innych ludzi, to czasem nawet mimo woli, nawet nie zdajemy sobie sprawy,ale codziennie w naszym życiu kogoś oceniamy.Tak samo tu na forum- żyjemy w pewnej społeczności, jesteśmy oceniani- ja oceniam Was, a Wy mnie i to jest nieuniknione.Jesteśmy tylko ludźmi i po to Bozia obdarzyła nas zdolnością myślenia, rozumowania, aby móc wyrażać swoje poglądy.

Tak sobie myślę: na pomoc sprzątająca stać a na zmywarkę nie? Chyba, że to wielce skomplikowana sprawa nastawić w niej gary do mycia. Nie wiem bo nie mam, haha emotka Wyświetl w wątku >>

dorothy

#6339551 Napisano: 29.03.2017 11:23:10 w SZUKAM....
joan napisał(a):

pablo75 napisał(a):

Urlop jest udzielany na wniosek pracownika więc pracodawca nie przymusi pracownika by go wziął.Reguła jest wypłacanie ekwiwalentu za urlop niewykorzystany.


Nie zgadzam się z Twoją opinią emotka
Oczywiście pracodawca może umówić się z pracownikiem na różne rozwiązania, np. częściowe wykorzystanie urlopu. Ale decyzja pracownika pt. "Urlopu nie wezmę, bo mi zbyteczny teraz, wypłaćcie mi kasę!" jest niedopuszczalna.

Najlepiej, jeśli constanza zadzwoni do PIP, a potem napisze nam, co jej powiedzieli.

Urlop owszem udzielany jest na wniosek pracownika ale pracodawca MUSI wyrazić zgodę na niego. Jeżeli pracodawcy nie pasuje bo np. jest jakaś ważna sprawa by ją pilotowac lub nie ma na zastępstwo osoby, która by wykonywała pracę pracownika na wypowiedzeniu to przecież na urlop nie zgodzi się. Urlop to wspólne dogadanie się obu stron. Wyświetl w wątku >>
2 joan, kalka 0

dorothy

#6339431 Napisano: 29.03.2017 00:00:48 w Zbieramy kasę!

dorothy

#6339174 Napisano: 28.03.2017 15:33:08 w SZUKAM....
czy w Deichmann mogę oddać obuwie jeżeli zapodział mi się paragon? PS mam ich kartę Wyświetl w wątku >>
0 0

dorothy

#6339099 Napisano: 28.03.2017 13:12:23 w Lay's
czy na komin Lay's należało wysłać tylko jedno oświadczenie to z e-maila od nich? odesłałam im 19 marca @, a dziś piszą, że ponownie proszą o wysłanie bo nie otrzymali... czy może pocztą trzeba wysłać? no nie rozumiem o co im chodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

dorothy

#6338983 Napisano: 28.03.2017 10:32:26 w Paragony na trwające konkursy
asper01 napisał(a):

elmo napisał(a):

Kupię paragon na konkurs w sklepach Kupiec (Wedel za 15 zł). 
Proszę o kontakt na pw. 


Ja również kupię kilka - priv

Przyłączam się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dorothy

#6338978 Napisano: 28.03.2017 10:26:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Velvet C4 to inny konkurs niż ogólnopolski? Nie potrafię rozgryzc. Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

dorothy

#6338906 Napisano: 28.03.2017 00:08:58 w Zbieramy kasę!

dorothy

#6338878 Napisano: 27.03.2017 22:16:25 w Zbieramy kasę!

dorothy

#6338421 Napisano: 26.03.2017 20:50:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yolka123 napisał(a):

dorothy napisał(a):

Czy w Orlenie jak dziś otrzymałam kupon rabatowy to dziś muszę wziąć udział w konkursie czy mogę jutro?

Zgłoszenie musisz wysłać w dniu, w którym pobrałaś audiobooka z kodem promocyjnym.Nie musisz tego robić w dzień zakupu, masz czas do końca konkursu emotka

Dziękuję serdecznie za odp. Tak właśnie zrozumiałam regulamin ale wolałam upewnić się emotka Wyświetl w wątku >>
1 yolka123 0

dorothy

#6338417 Napisano: 26.03.2017 20:27:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorfika napisał(a):

Kupiłam jeden dezodorant na biedronkowy konkurs Garnier. Na paragonie mam rabat 15%. Czy mogę zagrać? W regulaminie mowa o rabacie przy zakupie dwóch produktów. Nie wiem jak to rozumieć...

Tak, śmiało graj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dorothy

#6338409 Napisano: 26.03.2017 20:11:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Orlenie jak dziś otrzymałam kupon rabatowy to dziś muszę wziąć udział w konkursie czy mogę jutro? Wyświetl w wątku >>
0 0

dorothy

#6338261 Napisano: 26.03.2017 09:32:13 w Zbieramy kasę!

dorothy

#6338025 Napisano: 25.03.2017 00:01:28 w Zbieramy kasę!

dorothy

#6337967 Napisano: 24.03.2017 20:34:04 w Platformy dla testerów- trnd itp.
dla kupujących w Zalando, może komuś przyda się: https://www.payba...line/partner/zalando Wyświetl w wątku >>
0 0

dorothy

#6337807 Napisano: 24.03.2017 16:34:19 w Lay's
parole21 napisał(a):

april napisał(a):

synk napisał(a):

monisss napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

kto da mi kontakt do osoby która sprzedawała kody pepsi na allegro?

armiz@interia.pl

o i z tego mi Pan odpisał, a ja miałam inny - ten podany z allegro i nikt nie odpisuje. dziwna akcja emotka


może go posadzili...

I jak teraz sprzedaje kody? Przez jakąś stronę, czy trzeba mu prywatny przelew zrobić?  emotka

teraz nie sprzedaje na allegro i robisz mu prywatny przelew, z tym, że już mu się skończyły i nie wiadomo kiedy będzie miał. Informacja świeża - sprzed godziny

O, to ja dziś jeszcze zdążyłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0