Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika michalmichna

michalmichna

#6762252 Napisano: 01.02.2021 09:53:36 w Pomocy!!!!
netka2000 napisał(a):

Na stronie loterii jest taki znak zapytania przy pytaniu o nr paragonu. Kliknij w niego a światłość spłynie na Cię.

Tak wiem, ale w regulaminie jest wyraźny zapis o umieszczeniu numeru w różnych miejscach.
Ok wpisuję w takim razie ten u góry z prawej strony.
Dziękuję wszystkim Wyświetl w wątku >>
0 0

michalmichna

#6762247 Napisano: 01.02.2021 09:36:01 w Pomocy!!!!
reniii napisał(a):

michalmichna napisał(a):

Witam,

Nie wiem czy ten dział, ale mam problem z rozszyfrowaniem paragonu z lida kasa samoobsługowa. Nie wiem który numer to numer paragonu. Ktoś pomoże?
Podobna syt. z Rossmanem.
Zdjęcie celowo ucięte aby nie zaśmiecać forum.



Najczęściej numer paragonu, który chcą agencje, to ten u góry naprzeciw daty (czyli na tym paragonie jest to nr wydruku- ten z ukośnikiem). Czasem dana agencja, nie pamiętam która, życzyła sobie numer systemowy, który znajduje się na dole paragonu. Trzeba sprawdzać regulamin.

Chodzi o loterię prince polo. W regulaminie jest informacja że część punktów sprzedaży umieszcza nr paragonu na dole.
W paragonach z biedronki nie mam problemu bo numer po prawej stronie, ale tutaj jest właśnie dziwnie i wolałem zapytać.
Organizatorem jest  IQ Marketing Wyświetl w wątku >>
0 0

michalmichna

#6762242 Napisano: 01.02.2021 09:14:24 w Pomocy!!!!
Witam,

Nie wiem czy ten dział, ale mam problem z rozszyfrowaniem paragonu z lida kasa samoobsługowa. Nie wiem który numer to numer paragonu. Ktoś pomoże?
Podobna syt. z Rossmanem.
Zdjęcie celowo ucięte aby nie zaśmiecać forum.

 Wyświetl w wątku >>
0 0

michalmichna

#6442159 Napisano: 14.12.2017 15:50:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ani Winiary, ani loteria Coca cola. Kupiłem telewizor i wymarzyłem sobie konsole. Gram, próbuje i telefon ciagle milczy. Podobno przez to ze się ożeniłem, to szczęście mnie opuściło. Dobry losie, daj cos wygrać pod choinkę Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

michalmichna

#6438127 Napisano: 06.12.2017 19:59:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
 3 loterie Coca-Coli i nic, Winiary z Biedronki nie trafione, Heineken kilka zgłoszeń i regularnie nic.. Od kilku miesięcy nic nie wpadło emotka  nawet drobna nagroda.. Słaby Mikołaj w tym roku Wyświetl w wątku >>
0 0

michalmichna

#6264336 Napisano: 05.10.2016 07:35:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I to największą czcionką! emotka  Czas zmienić okulary! emotka
Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

michalmichna

#6264329 Napisano: 05.10.2016 07:07:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie.
W konkursie Herbapol należy podać kod NIP sklepu przy rejestracji. 
Z tym, że na paragonie z Biedronki nie ma podanego NIPu. Piiszę już 3 dzień do organizatora i cisza, W regulaminie jest zapis że wszystkie sklepy na terenie całego kraju. Co teraz? Wpisać NIP Biedronki znaleziony w internecie? Wyświetl w wątku >>
0 0