Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zof83

zof83

#7124661 Napisano: 19.09.2023 11:48:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

zof83 napisał(a):

Może ktoś z bardziej doświadczonych coś doradzi emotka Jest sens składać reklamacje dot. niewydania nagrody u sponsora konkursu? Zagapiłam się i w konkursie Kotlin w Aldi kupiłam produkty w terminie składania
zgłoszeń, a nie w terminie zakupu, nagrodę przyznali pomimo tego, że  przy zgłoszeniu trzeba było wgrać był paragon, a wczoraj informacja o braku weryfikacji. Amooco uparte, że złamałam regulamin, z czym się zgodzę, ale w regulaminie było też, że nieważne zgłoszenia będą odrzucane itd, więc nie powinni mojego brać pod uwagę. No i najlepszy zapis regulaminu, że niewydane nagrody zostają u organizatora.

Nie wypełniłaś założeń regulaminu, trochę życzeniowo kierujesz swoje przemyślenia, że powinni odrzucić niepoprawne zgłoszenia - do tego służy weryfikacja laureatów, żeby przeanalizować paragon. To, że nie wyłapali błędu na paragonie od razu nie zmienia faktu, że praktycznie NIE MIAŁAŚ paragonu na konkurs.

Co racja, to racja emotka Ale gdzieś tam w głębi ducha zawsze szuka się jakiegoś punktu zaczepienia, no cóż za gapiostwo trzeba czasem zapłacić tym razem za 500+, szkoda że rezerwy brak, bo tak ktoś inny by się choć  pocieszył.... Wyświetl w wątku >>

zof83

#7124650 Napisano: 19.09.2023 11:15:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może ktoś z bardziej doświadczonych coś doradzi emotka Jest sens składać reklamacje dot. niewydania nagrody u sponsora konkursu? Zagapiłam się i w konkursie Kotlin w Aldi kupiłam produkty w terminie składania
zgłoszeń, a nie w terminie zakupu, nagrodę przyznali pomimo tego, że  przy zgłoszeniu trzeba było wgrać był paragon, a wczoraj informacja o braku weryfikacji. Amooco uparte, że złamałam regulamin, z czym się zgodzę, ale w regulaminie było też, że nieważne zgłoszenia będą odrzucane itd, więc nie powinni mojego brać pod uwagę. No i najlepszy zapis regulaminu, że niewydane nagrody zostają u organizatora. Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

zof83

#7124583 Napisano: 19.09.2023 07:32:07 w Kupię...
Empik Kinder za 230 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7124559 Napisano: 18.09.2023 23:45:24 w SZUKAM....
Dekasia napisał(a):

monikar napisał(a):

Ile kosztują u Was najtańsze Always Platinum w C4?

Będę jutro to mogę dać znać jak cenowo to wygląda.

Kosztują ok 7,99 te pojedyncze i 14 zł te dwupaki Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7124547 Napisano: 18.09.2023 22:09:15 w Pomocy!!!!
Składał ktoś może reklamacje dot.niewydania nagrody u Amooco? Zagapiłam się i w konkursie Kotlin w Aldi kupiłam produkty w terminie składania zgłoszeń, a nie w terminie zakupu, nagrodę przyznali pomimo tego że wgrywany był paragon, a dziś informacja o braku weryfikacji (produkty kupione nie w tym terminie co trzeba)😔 Da radę u Nich jakoś to wywalczyć, czy raczej już "po ptokach"....? Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7124384 Napisano: 18.09.2023 10:37:01 w Kupię...
Kupię kartę Empik 25% taniej Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7119001 Napisano: 25.08.2023 11:14:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Czy udało się komuś wygrać w Moya dwa razy na te same dane ?

Ja wysłałam zgłoszenie drugi raz na te same dane i niestety nie ma wygranej, regulamin tak można dwuznacznie zrozumieć, bo nie wiadomo czy  chodzi o to, że 1 zgłoszenie=1 nagroda, czy w całym konkursie 1 osoba=1 nagroda. Chociaż po tym, jak oni te nagrody przyznają (albo prawidłowo powinno być "nieprzyznaja" ) to kto ich tam wie Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

zof83

#7118952 Napisano: 25.08.2023 07:19:23 w Czy informują/ informowali?
pimparimpa napisał(a):

magie1982 napisał(a):

edith napisał(a):

A jeszcze się łudziłam....Ikea mnie zawiodła, myślałam,że jeszcze jest nadzieja ale niestety zwycięzcy już powiadomieni 🙁🙁🙁

Ta na pewno, chyba że nagród nie było 1100 a 110....



Jeśli ktoś tam wygral, to dajcie znać proszę, bo mimo ich informacj j.w. to caly czas pocztę sprawdzam 😝 bo wierzyc mi się nie chce, że już po ptokach

Też mnie dziwi ten konkurs, a raczej brak wygranychemotka napisałam maila do organizatora z zapytaniem, czy już wszystkich poinformowali, jak odp to dam znać Wyświetl w wątku >>

zof83

#7118950 Napisano: 25.08.2023 07:09:47 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Dekasia napisał(a):

Bartosz2222 napisał(a):

Co mogli nadać dziś DPD od GRASP24.PL SP. Z O. O. Wie ktoś?

A może to loteria Coolpack? Wygrałeś w niej?

To będą bony Netto z konkursu Almette emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7118566 Napisano: 23.08.2023 16:42:54 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
asiawino napisał(a):

Coś mi nadał Columbit -inpost. Macie pomysł, co to?

„Zatankuj 4MOVE na stacjach ORLEN!”  Bon na 20 złemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7118512 Napisano: 23.08.2023 13:07:58 w Czy informują/ informowali?
team2sis napisał(a):

[quote=adamo86]

giti napisał(a):

Mulinka napisał(a):Smolar z Crispers/ów Chrup życie na fest odzywał się do kogoś? emotka Juz daawno jesli o wyniki pytasz, a jesli o wysylke to instax przyszedl wczoraj, a glosniki jeszcze nie emotka


Pewnie chodzi o temat biletów na Fest Festiwal emotka

Szkoda tylko, że tych voucherów nie można łączyć, więc trzeba będzie dopłacać do lepszych wydarzeń... Jakby nie mogli dać cały 1000 zł, który można wykorzystywać wielokrotnie Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7117376 Napisano: 18.08.2023 13:16:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

rufus napisał(a):

adamo86 napisał(a):

rufus napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Czy były już wyniki za pierwszy etap Rockstar circle ?

Na forum cisza, listy nie ma. Pewnie nie. emotka

Nie dodali też nowych konkursów na swojej stronie, więc pewnie jakieś urlopy emotka  należy im się! emotka

W sensie nie dodali a są, czy nie dodali bo czekają na koniec urlopu? emotka

Bacardi i Martini są, a u nich na stronie nie dodane emotka 

Dziś słali Rockstar Spotify to ktoś tam jednak pracujeemotka Wyświetl w wątku >>
1 Catcat 0

zof83

#7115597 Napisano: 09.08.2023 19:12:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lolzek napisał(a):

zof83 napisał(a):

Ten generator kodów kreskowych sprawdza się idealnie, z kodów do biedronki czy innych tworzę kod kreskowy i skanuje jak kartę podarunkową, w Kauflandzie też to będzie działać, gdyż po zakupie karty podarunkowej m
np. W Plente czy alerabat przychodzi właśnie w takiej formie i na kasie samoobsługowej wchodzi bez problemu, chyba trzeba wybrać jedynie rodzaj płatności jako kupon upominkowy z tego co pamiętam, wykorzystuje się to tyle razy ile chcemy

Ok, liczyli mogę płacić w ten sposób wielokrotnie ta sama karta wygrana w Kauflandzie tak? I np. jeśli zrobię zakupy za 100 zł, to „saldo” na karcie będzie wynosić 900 zł, etc, etc?

Tak, kupowałam wielokrotnie karty do Kauflandu np z Plente, gdzie był sam kod i tak to właśnie działało, poza tym te inf są również w regulaminie kart podarunkowych Kaufland, najwygodniej jedt właśnie wygenerowac kod kreskowy i go skanować lub pokazywać kasjerowi ( oni również tylko skanują, nawet gdy jest plastikowa karta) Wyświetl w wątku >>
1 lolzek 0

zof83

#7115584 Napisano: 09.08.2023 18:01:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamil17 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

kamil17 napisał(a):

izak1000 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

izak1000 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

lolzek napisał(a):

kamil17 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Realizował już ktoś bon podarunkowy  z konkursu „Mistrz oszczędzania” w Kauflandzie ? Można nim płacić na kasie samoobsługowej ? emotka


wydaje mi sie ze tak , tam jest taka.opcja płatności karta podarunkowa. ale napisalem do nich z pytaniem. jak mi odpiszą dam ci znac

A czy wiadomo czy można płacić kilkukrotnie tym bonem? Czy na raz trzeba z zrobić zakupy za te 1000 zł?

Też napisałem pytanie do nich czy wielokrotnego użytku, ale jeszcze brak odpowiedzi, ale myślę że wielokrotny

A czy ta wygrana jest połączona z kartą Kaufland Card czy też może każdy z niej korzystać mając nr kodu??

Nie jest powiązana. Płaciłem na zwykłej kasie (m.in. za papierosy emotka ), bo na samoobsługowej nie dało się ręcznie wklepać karty.

Ok, dziękuję 🙂


odpisali mi teraz że można placic w kasach samoobslugiwych. takze sam juz nie wiem. i jest wieloktotnego uzytku

Chyba, że bez wybierania płatności, wbić jako produkt… bo jak się przejdzie do płatności, to jedyną pasującą jest karta podarunkowa… i każe zeskanować kartę… Może przez internetowy generator kodów dałoby to zrobić…


wydaje mi sie ze yen generator to super pomysł. wyprobuje jutro.i dam znac

Ten generator kodów kreskowych sprawdza się idealnie, z kodów do biedronki czy innych tworzę kod kreskowy i skanuje jak kartę podarunkową, w Kauflandzie też to będzie działać, gdyż po zakupie karty podarunkowej m
np. W Plente czy alerabat przychodzi właśnie w takiej formie i na kasie samoobsługowej wchodzi bez problemu, chyba trzeba wybrać jedynie rodzaj płatności jako kupon upominkowy z tego co pamiętam, wykorzystuje się to tyle razy ile chcemy Wyświetl w wątku >>
1 lolzek 0

zof83

#7115363 Napisano: 08.08.2023 23:49:01 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
misiamarysia napisał(a):

donia7 napisał(a):

zof83 napisał(a):

Ktoś czeka jeszcze na karty Orlen z konkursu "Weź nagrodę na drogę"?

Tak, ja na 2.

I ja również emotka

Karty jak się okazało idą Inpostem (jedynie w środku koperta jest DPDemotka - ja szukałam info w apace DPD i ani widu, ani słychu) więc powinny być  widoczne w aplikacji INpost- u mnie jest Wyświetl w wątku >>

zof83

#7115268 Napisano: 08.08.2023 15:10:07 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Ktoś czeka jeszcze na karty Orlen z konkursu "Weź nagrodę na drogę"? Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7114350 Napisano: 04.08.2023 14:01:08 w WC - rozmowy o wszystkim
Ciekawe jak to się zakończy i co z naszymi wygranymi biletami 😁
Mam nadzieję, że jakoś zrekompensują nam robienie z siebie wariata do filmiku z Crispers w razie co 😂 Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7112089 Napisano: 27.07.2023 15:28:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

O co chodzi? Ranking jest do wczoraj- tylko wczoraj zrobiłem pierwsze i ostatnie zakupy i jestem (raczej ja) w rankingu.

jak zrobiłes zakupy, i nabiło tobie pkt z kaufland card na minimum 103 pkt (na wczoraj) to na 1k sie mozesz nie załap

To, że Twoja kwota jest w rankingu nie znaczy że będzie wygrana. To zależy ile osób będzie miało taką kwotę a wtedy wygrywa ta osoba, która pierwsza zebrała taką sumę oszczędności.

Ale wszystkie kwoty są uwzględniane w rankingu, nawet te powtarzające się. Wyświetl w wątku >>

zof83

#7112080 Napisano: 27.07.2023 14:55:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

zof83 napisał(a):

Adrian_odlewnik napisał(a):

zof83 napisał(a):

Jakby kogoś to interesowało to ranking (1000 miejsce) w Kauflandzie - Mistrz Oszczędności kończy się kwocie - 114,99, przynajmniej tak wynikałoby z listy emotka


a skąd takie info masz?

Jak klikniesz w ranking "zobacz" i otworzysz w nowej karcie to w linku wystarczy zmienić datę z 25 na 26 i otworzy się nowy, ja wczoraj robiłam zakupy i moja nowa kwota się zgadza z tą z listy, myślę że była automatyczny program do zliczania, ale to tylko takie moje przypuszczenia...

to raczej przypuszczenia, ja wolę widziec ranking z dn.26 ktory wrzuci kaufland

Pewnie dopiero oficjalne info będzie 9.08, a listy z 26.07 już nie będzie, bo wrzucali z reguły tuż po 12ej, choć kto ich tam wie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0