Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zof83

zof83

#7160577 Napisano: 22.02.2024 11:50:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

kreatywny17 napisał(a):

Czy były zwrotni z RB z ITM? Bo coś chyba im się przycięło...

U nas też brak. Zgłoszenie wczoraj pod koniec dnia

Ja wysyłałam zgłoszenie jakoś tuż przed 24-ta i o godz 4 przyszła zwrotka, że zgłoszenie wysłane poza terminem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7160166 Napisano: 20.02.2024 14:05:36 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam voucher do Slowhop o wartości 5000zł  za 4400zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7159807 Napisano: 18.02.2024 18:09:07 w Paragony na trwające konkursy
Kupię teekanne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7148644 Napisano: 20.12.2023 14:17:40 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

Czy Krups kubki termiczne też informowali?

Tak, ok 11ej Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7147857 Napisano: 17.12.2023 09:53:57 w Kupię...
Kupię bilet do multikina Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7143707 Napisano: 01.12.2023 09:27:48 w Wkurza mnie...
anaesth napisał(a):

MamaKinga napisał(a):

I dodatkowo chciałam kupić mikser na prezent i był przeceniony z 399zl na 309,a jak zdecydowałam się ostatecznie na niego po kilku dniach to wróciła stara cena emotka

A ja polowałam na choinkę na allegro. Chciałam kupić taką porządną, żeby była na lata, choć wiem, że to i tak średnia półka cenowa. Śledziłam cenę przed black friday, była 479. Później 499. Na BF 529 (promocja jak nie wiem co!). Teraz 649. emotka

Na Allegro to jest taki skok cenowy produktów sezonowych, że aż można szoku doznać! Ja w tamtym roku śledziłam ceny przed świętami choinek (ostatecznie udało mi się wyrwać jakoś taniej na shopee  i nawet maiłam obawy czy dojdzie, bo tania była ale dotarłaemotka ), czy prezentów świątecznych rożnego typu przez cały grudzień...  Z każdym dniem ten sam produkt u tego samego sprzedawcy szedł o kilka, czy kilkanaście zł w górę, taka sama sytuacja ze zniczami przed 1 listopada, czy nawet ostatnio z oponami zimowymi, aż ciężko mi było uwierzyć jak żonglują cenami, oczywiście sprzedający na swoją korzyśćemotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

zof83

#7138889 Napisano: 14.11.2023 11:32:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Magia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

blanca napisał(a):

Magia napisał(a):

Główna
https://www.loter...nik.com.pl/#laureaci

A w tym Olewniku, jeśli dzienne nie zostały wylosowane, to będzie dodatkowe losowanie?

Było 2.11

Tyle ich wysłałam i nic nie wygrałam.Do kitu loteriaemotka

Ja na Dare wysyłałam codziennie, bo lubimy w domu i cena ok i też totalnie nic, nawet dziennej...

Wygrałam raz 200 zł., które przepadło(weryfikacja negatywna) ponieważ zamiast nr kasy fiskalnej wpisałam nr NIP w zgłoszeniu.emotka

To jest właśnie głupie podejście agencji bo wysyłając paragon mają przecież czarno na białym, ale jak widać tak dorabiają sobie bo nagroda zostaje u nich aczkolwiek trochę rezerw się zdarza.

I to nie jednej agencji, bo przyznają nagrody, pomimo błędnych danych na paragonie, a potem napiszą, że oni w trakcie wybierania laureatów  to nie zwracają uwagi na wgrany paragonemotka To po jakiego diabła ten paragon się wygrywa przy zgłoszeniu..., a potem weryfikacja negatywna i cyk nagroda zostaje u organizatora...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7135961 Napisano: 03.11.2023 13:06:00 w Czy informują/ informowali?
rufus napisał(a):

mietowa napisał(a):

rufus napisał(a):

mietowa napisał(a):

rufus napisał(a):

slomkab napisał(a):

Czy Grześki wczoraj w koncu informowały?

Poinformowane.

I tu nikt nic? Na 300 nagród? emotka . Rufus, dostałeś maila?

Zapytałem u zrodla..
Ale w sumie przeczytalem odp jeszcze raz i nie ma tam napisane ze zwyciezcy zostali "poinformowani" tylko "wszyscy zwyciezcy powinni byc poinformowani" emotka
A to nie jest jednoznaczne. emotka emotka

Dobre emotka . Nie no, czekamy jeszcze emotka

Dopytalem jeszcze raz i dostalem info ze zostalo poinformowane..emotka

Może trzeba case wywołać do odpowiedzi? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7135947 Napisano: 03.11.2023 12:10:10 w Czy informują/ informowali?
rufus napisał(a):

mietowa napisał(a):

rufus napisał(a):

slomkab napisał(a):

Czy Grześki wczoraj w koncu informowały?

Poinformowane.

I tu nikt nic? Na 300 nagród? emotka . Rufus, dostałeś maila?

Zapytałem u zrodla..
Ale w sumie przeczytalem odp jeszcze raz i nie ma tam napisane ze zwyciezcy zostali "poinformowani" tylko "wszyscy zwyciezcy powinni byc poinformowani" emotka
A to nie jest jednoznaczne. emotka emotka

Kiedyś też pytałam się o wyniki jakiegoś konkursu z Nav to mieli wrócić z odp i do tej pory nie wrócili, a w międzyczasie poinformowali emotka Więc pewnie ktoś wszedł na stronę konkursu i spr, czy powinno być już info i dał taką, a nie inną odp emotka Wyświetl w wątku >>
2 mietowa, ReneK 0

zof83

#7135502 Napisano: 31.10.2023 21:43:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ma może ktoś problem z dodaniem zgłoszenia do konkursu Cono Sur? Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7135501 Napisano: 31.10.2023 21:41:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ma może ktoś problem z dodaniem zgłoszenia do konkursu Cono Sur? Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7133860 Napisano: 25.10.2023 14:34:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
Wg mnie nie - na jednym ze zdjęć są niebieskie paznokcie i takie same są u osoby, która trzyma tą białą ramkę, znajome lubsiostry, które wspólnie robiły jedną z fotografii Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7133126 Napisano: 23.10.2023 10:50:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

sks900 napisał(a):

zof83 napisał(a):

mrmax napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Właśnie dotarł bon 100 zł do Netto z konkursu streetcom i jest bez pieczątki  emotka  a jak u Was ?
myślę ze może być problem z realizacją takiego bonu...

nie raz miałem bony bez pieczątek, robiłem w kilku sklepach zakupy na takowe, i nigdzie nie było problemu (poza zdziwieniem że w ogóle są jakieś bony i jak to nabijać, tak btw, trzeba zeskanować tak samo jak produkt kod kreskowy bonu i odejmuje wartość zakupów)

Dużo zależy od tego, kto te bony tez przyjmuje, bo jak się trafi nadgorliwy kasjer to nie przyjmie, a zakupy skasowane i trzeba zapłacić wtedy z własnej kieszeni... 

Nie trzeba, zostawiasz zakupy na kasie i wychodzisz ze sklepu.

Co by nie tracić czasu i nerwów, to zawsze jak wchodzę do sklepu, pytam kasjerki czy będę mogła zapłacić bonami i pokazuję jakimi. emotka

Tylko oni muszą to realizować, bo to jest ich własna waluta... Jak ktoś się kłóci to realizuje gdzie indziej, ale piszę maila do centrali jaki to sklep i jaki to był problem, żeby potem inne osoby mogły realizować bez problemu bon, czy choćby ja w przyszłości. Działa emotka

No właśnie zgłaszałam - za pierwszym razem wszystko super, zrobią kontrole itd, za drugim telefonicznie i wysmarowałam pisemne zgłoszenie, a ich odp to : proszę kontaktować się z organizatorem Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7133121 Napisano: 23.10.2023 10:46:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

zof83 napisał(a):

Ja miałam przejścia z bonami Moya, podjechałam nas stacje zatankowałam za 200 zł i chciałam zapłacić bonami, a oni, że nie przyjmują  itd - zapłaciłam z własnej kieszeni. Zgłosiłam sprawę do Moya, po tygodniu odpisali, że robili jakąś tam kontrole i już mogę tam podjechać i bony przyjmą i faktycznie wykorzystałam jeden (była jakaś młoda kasjerka, nabiła na kasę i przeszło). Za 2 dni chciałam wykorzystać drugi i ponownie mi odmówiono, uparcie twierdziłam, że przecież dwa dni temu płaciłam bonem i nie było z tym problemu, ale kasjerka (inna tym razem), że nie przyjmie, dzwoniła do kierownika, właściciela itd, ale stanęło na tym, że muszę zapłacić gotówką lub karta. Cyrk!! Zadzwoniłam znowu do Moya to mnie odesłali do organizator, a organizator nic w tej sprawie nie zrobił... Musze poszukać innej stacji emotka Jakby ktoś chciał wykorzystać bony w Konstantynowie Łódzkim to omijacie tą stację z daleka, a wracając do meritum sprawy to z Netto może być podobnie- zakupy zrobione, wybrane itd a z bonu nie da się skorzystać emotka

wybacz, ale jakieś wyjątkowe tępaki emotka  Ja realizowałam na wielu stacjach i każdy wiedział o co chodzi, jaki to konkurs itp.

Szkoda nawet tego komentować... Właściciel albo kierownik ubzdurał sobie, że nie będzie bonów przyjmował i co mu zrobisz, raz tylko była chyba kasjerka, która o tym nie wiedziała i bez problemu przyjęła... Wkurzyłam się tylko na podejście Moyej, bo koniec końców olali sprawę... Wyświetl w wątku >>
1 sks900 0

zof83

#7133114 Napisano: 23.10.2023 10:42:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

zof83 napisał(a):

mrmax napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Właśnie dotarł bon 100 zł do Netto z konkursu streetcom i jest bez pieczątki  emotka  a jak u Was ?
myślę ze może być problem z realizacją takiego bonu...

nie raz miałem bony bez pieczątek, robiłem w kilku sklepach zakupy na takowe, i nigdzie nie było problemu (poza zdziwieniem że w ogóle są jakieś bony i jak to nabijać, tak btw, trzeba zeskanować tak samo jak produkt kod kreskowy bonu i odejmuje wartość zakupów)

Dużo zależy od tego, kto te bony tez przyjmuje, bo jak się trafi nadgorliwy kasjer to nie przyjmie, a zakupy skasowane i trzeba zapłacić wtedy z własnej kieszeni... 

Nie trzeba, zostawiasz zakupy na kasie i wychodzisz ze sklepu.

No niby tak, ale z reguły w takich sklepach kupuję się najpotrzebniejszą spożywkę, więc jak sobie pomyślisz, że znowu masz marnować czas w innym sklepie na zakupy i ewentualnie dojazd itd to... zabierasz zakupy i płacisz Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7133108 Napisano: 23.10.2023 10:34:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja miałam przejścia z bonami Moya, podjechałam nas stacje zatankowałam za 200 zł i chciałam zapłacić bonami, a oni, że nie przyjmują  itd - zapłaciłam z własnej kieszeni. Zgłosiłam sprawę do Moya, po tygodniu odpisali, że robili jakąś tam kontrole i już mogę tam podjechać i bony przyjmą i faktycznie wykorzystałam jeden (była jakaś młoda kasjerka, nabiła na kasę i przeszło). Za 2 dni chciałam wykorzystać drugi i ponownie mi odmówiono, uparcie twierdziłam, że przecież dwa dni temu płaciłam bonem i nie było z tym problemu, ale kasjerka (inna tym razem), że nie przyjmie, dzwoniła do kierownika, właściciela itd, ale stanęło na tym, że muszę zapłacić gotówką lub karta. Cyrk!! Zadzwoniłam znowu do Moya to mnie odesłali do organizator, a organizator nic w tej sprawie nie zrobił... Musze poszukać innej stacji emotka Jakby ktoś chciał wykorzystać bony w Konstantynowie Łódzkim to omijacie tą stację z daleka, a wracając do meritum sprawy to z Netto może być podobnie- zakupy zrobione, wybrane itd a z bonu nie da się skorzystać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7133100 Napisano: 23.10.2023 10:21:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Właśnie dotarł bon 100 zł do Netto z konkursu streetcom i jest bez pieczątki  emotka  a jak u Was ?
myślę ze może być problem z realizacją takiego bonu...

nie raz miałem bony bez pieczątek, robiłem w kilku sklepach zakupy na takowe, i nigdzie nie było problemu (poza zdziwieniem że w ogóle są jakieś bony i jak to nabijać, tak btw, trzeba zeskanować tak samo jak produkt kod kreskowy bonu i odejmuje wartość zakupów)

Dużo zależy od tego, kto te bony tez przyjmuje, bo jak się trafi nadgorliwy kasjer to nie przyjmie, a zakupy skasowane i trzeba zapłacić wtedy z własnej kieszeni... Najgorsze jest to, że na stronie Netto stoi jak byk :
WAŻNE!Przed wydaniem bonów pracownikom należy je podstemplować pieczątką firmową. Bony bez pieczątki nie będą realizowane.

Wyświetl w wątku >>

zof83

#7130118 Napisano: 10.10.2023 22:01:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
Konkurs Tefal i zadanie: pokaż organizacyjne tipy w kuchni  - wgrywa m.in kot w garnkuemotka Chyba jestem za stara, by zrozumieć co autor miał na myśli, a tym bardziej juryemotka
https://www.tikto...1&_t=8gAyh3sQOaP Wyświetl w wątku >>

zof83

#7128049 Napisano: 02.10.2023 21:10:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ma ktoś problem z przesłaniem zgłoszenia Wawel ITM? U mnie cały czas jest komunikat o problemie z przesłaniem formularza... Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7126426 Napisano: 26.09.2023 10:58:19 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

judzika86 napisał(a):

Czy ze strokrotki Amooco już informowal?

Pewnie tą samą metodą, co Martini zestawy  😎

Z tą różnicą, że tutaj nie ma listy i nie można się upomnieć emotka

A wg nich regulamin ponoć jest tak ważny, że nie łamią jego żadnych zasad emotka Wyświetl w wątku >>
0 0