Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zof83

zof83

#7191713 Napisano: 16.07.2024 02:39:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak ktoś czeka jeszcze na kartę z konkursu Dużego Bena, bodajże z kwietnia i wybrał odbiór w sklepie to wczoraj maiłam telefon, że jest w końcu do odbioru emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7190316 Napisano: 10.07.2024 11:59:04 w SZUKAM....
androm napisał(a):

zof83 napisał(a):

escada napisał(a):

zof83 napisał(a):

androm napisał(a):

escada napisał(a):

czy ktoś juz użył e-kodu w Biedronce (z konkursu Heinz) i sprawdził czy jest aktywny?
co kasjerka ma zrobić z tym kodem, bo może trzeba jej będzie wytłumaczyć(u nas jest kilka nowych i mogą nie ogarniać)
i czy ten kod jest na 200zł bo wciąż mnie zastanawia dlaczego wysyłali podwójne maile

ja wczoraj na samoobsługowej użyłam części tego kodu 200 zł
ogólnie to ten kod jest wielokrotnego użycia, jest to napisane w regulaminie jego
najlepiej użyć na sammobsłudze, wybierasz metodę płatności tę z prawej strony (ekod czy jakoś tak jest nazwany), nastepnie wpisujesz ten ciąg cyfr i voila!

Można tez wygenerować sobie na necie kod kreskowy z tych cyfr i tylko skanować (po wybraniu płatności Ebon)

gdzieś kiedyś na forum było ładnie wytłumaczone jak wygenerowac ten kod ale nie umiem odnalezc tego postu.I  jak juz wygeneruję to mam go miec fizycznie wydrukowanego na kartce? bo nie mam  drukarki

Ja zawsze tutaj generuję : https://www.kreseczki.pl/, potem możesz pobrać zdjęcie, czy zrobić sobie screen i skanować, ja zawsze używam na kasie samoobsługowej, ale na normalnej tez pewnie nie będzie problemu jak kasjerka zeskanuje go z twojego telefonu

a co tam trzeba wybrać w tych ustawieniach? nic nie zmieniasz?

Wpisuję kod w ten prostokąt "Twój kod" i generuję Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7190302 Napisano: 10.07.2024 11:36:18 w SZUKAM....
escada napisał(a):

zof83 napisał(a):

androm napisał(a):

escada napisał(a):

czy ktoś juz użył e-kodu w Biedronce (z konkursu Heinz) i sprawdził czy jest aktywny?
co kasjerka ma zrobić z tym kodem, bo może trzeba jej będzie wytłumaczyć(u nas jest kilka nowych i mogą nie ogarniać)
i czy ten kod jest na 200zł bo wciąż mnie zastanawia dlaczego wysyłali podwójne maile

ja wczoraj na samoobsługowej użyłam części tego kodu 200 zł
ogólnie to ten kod jest wielokrotnego użycia, jest to napisane w regulaminie jego
najlepiej użyć na sammobsłudze, wybierasz metodę płatności tę z prawej strony (ekod czy jakoś tak jest nazwany), nastepnie wpisujesz ten ciąg cyfr i voila!

Można tez wygenerować sobie na necie kod kreskowy z tych cyfr i tylko skanować (po wybraniu płatności Ebon)

gdzieś kiedyś na forum było ładnie wytłumaczone jak wygenerowac ten kod ale nie umiem odnalezc tego postu.I  jak juz wygeneruję to mam go miec fizycznie wydrukowanego na kartce? bo nie mam  drukarki

Ja zawsze tutaj generuję : https://www.kreseczki.pl/, potem możesz pobrać zdjęcie, czy zrobić sobie screen i skanować, ja zawsze używam na kasie samoobsługowej, ale na normalnej tez pewnie nie będzie problemu jak kasjerka zeskanuje go z twojego telefonu Wyświetl w wątku >>
1 escada 0

zof83

#7190292 Napisano: 10.07.2024 11:21:12 w SZUKAM....
androm napisał(a):

escada napisał(a):

czy ktoś juz użył e-kodu w Biedronce (z konkursu Heinz) i sprawdził czy jest aktywny?
co kasjerka ma zrobić z tym kodem, bo może trzeba jej będzie wytłumaczyć(u nas jest kilka nowych i mogą nie ogarniać)
i czy ten kod jest na 200zł bo wciąż mnie zastanawia dlaczego wysyłali podwójne maile

ja wczoraj na samoobsługowej użyłam części tego kodu 200 zł
ogólnie to ten kod jest wielokrotnego użycia, jest to napisane w regulaminie jego
najlepiej użyć na sammobsłudze, wybierasz metodę płatności tę z prawej strony (ekod czy jakoś tak jest nazwany), nastepnie wpisujesz ten ciąg cyfr i voila!

Można tez wygenerować sobie na necie kod kreskowy z tych cyfr i tylko skanować (po wybraniu płatności Ebon) Wyświetl w wątku >>
1 escada 0

zof83

#7187706 Napisano: 01.07.2024 17:41:12 w Smolar
LejziDejzi napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

frodo napisał(a):

Majkii napisał(a):

olunka napisał(a):

zaczynam lipiec 4;0 dla Smolara emotka

O to tak samo jak ja emotka  bo wyniki już chyba są "wgrane"?

A ktoś wygrał w Kamis?

Są podpięte. Dolny nr paragonu trzeba wpisać

Dobrze wiedzieć, czyli pozamiatane jak podałam górny przy zgłaszaniu?😂

Tego niestety trzeba pilnowac emotka  i kilka x sprawdzac czy napewno dobry Sie podało przed dodaniem zgloszenia

Ale czy wyniki z kartami są podpięte, bo jakoś dziwnie na 100 wygranych nikt się nie chwalił?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7187502 Napisano: 01.07.2024 09:25:36 w Pomocy!!!!
Może ktoś miał taki sam problem i poratuje dobrą radąemotka
Chodzi o loterię Nivea, za każdym razem po wysłaniu zgłoszenia przekierowuje mnie na stronę logowania, próbowałam na rożnych przeglądarkach (Google, safari, jakies edge microsoft), na telefonie, na komputerze i w kółko to samo... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7184279 Napisano: 18.06.2024 22:17:16 w Paragony na trwające konkursy
Kupię  Cin Cin z Żabki 😁 Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7184157 Napisano: 18.06.2024 14:16:04 w Czy informują/ informowali?
samdej napisał(a):

ashanti napisał(a):

pusheen napisał(a):

Z Heinza rozwiązują teraz ten stary konkurs? Konkurs "Drużyna Heinza - FT. TINGLY TED" Lidl - e-Konkursy.info
Czy ten nowszy? Konkurs "Drużyna Heinza, Heinz Pickle" - e-Konkursy.info

Wpis w mdw jest mylący, bo w Tingly Ted nie było bonów na 300 zł, a w tym drugim nie było w spisie produktów marki Tingly Ted. emotka

Dokładnie! Teraz ktoś się wpisał z wygranymi słuchawkami, które faktycznie były do wygrania w tym starszym Heinz Tingly Ted emotka  co oni biorą w tej agencji? emotka

Biorą kasę za zlecenia. A reszta to już hajla bajla, wolna amerykanka.

Pomieszali dwa konkursy i myśleli, że nikt się nie zorientujeemotka ... Chyba przyznali nagrody z poprzedniego konkursu dla zgłoszeń z tego późniejszego ... Wyświetl w wątku >>

zof83

#7183944 Napisano: 17.06.2024 18:08:58 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

olunka napisał(a):

Catcat napisał(a):

olunka napisał(a):

czy te" Fairy z Everydayme" w MDW  to znaczy - bony do Decathlonu z tego konkursu?
https://www.e-kon...wy-z-fairy-biedronka

Raczej chodzi o: Płyn do naczyń Fairy Mint 1350 ml

a ok emotka
a jeszcze druge pytanie - za jaki dzień poszła dzisiaj Stokrotka?

ja pisałam 10, i 12.06 więc za któryś z tych dni u mnie

dzięki

Mnie z kolei zastanawia, czemu 9 i 11 nie ma 8 zwycięzców... Grałam 11 i niestety nie ma mnie na liście... Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7180810 Napisano: 06.06.2024 10:24:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

czy dostal ktos informację, że jest do odbioru karta z Dużego Bena w sklepie?

Ja wybrałam taką formę dostawy, ale nadal cisza w tym temacie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7180277 Napisano: 04.06.2024 14:37:18 w Żabka
Napisałam do żabki ponownie, że kupione produkty sa na liscie z wyzwania to otrzymałam taką odp: najlepsze na końcu emotka

"Cześć,  dziękujemy za kontakt.  W odpowiedzi ponownie informujemy, że zakupione produkty: NAPÓJ TIGER KAKTUS JUICY LINE 0,5L i NAPÓJ TIGER
ARBUZI JUICY LINE 0,5L nie biorą udziału w wyzwaniu. Lista produktów
biorących udział w akcji promocyjnej, znajduje się
w opisie karty wyzwania. W związku z powyższym, nie mamy podstaw do
wydania nagrody. W przypadku braku poruszenia nowych wątków zgłoszenie może zostać pozostawione bez odpowiedzi.   Życzymy miłego dnia!     " Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7180224 Napisano: 04.06.2024 12:10:00 w Żabka
U mnie to samo - brak kodu i ta sama odp, spr teraz na necie i te ich arbuzi maja rożne szaty graficzne, no ale to chyba nie do mnie należy,
żeby sprawdzać w sklepie, czy akurat to arbuzi i w tej szacie graficznej
wchodzi na promkę

A i tak na marginesie - obydwa arbuzi są sygnowane nazwiskiem Michalczewskiego, więc to ten sam produkt, tylko pewnie kod ean inny i
dlatego nie wchodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7180211 Napisano: 04.06.2024 11:36:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A i tak na marginesie - obydwa arbuzi są sygnowane nazwiskiem Michalczewskiego, więc to ten sam produkt, tylko pewnie kod ean inny i dlatego nie wchodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7180208 Napisano: 04.06.2024 11:34:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samdej napisał(a):

atlantydek napisał(a):

PanPrezes napisał(a):

Też Wam nie zaliczyło w Żaapce wyzwania Tiger po zakupie 3 puszek? Wysłałem maila do supportu Żabki, odpisali, że zakupione produkty (Tiger Arbuzi, Tiger Cactus, Tiger Bubble Gum) nie wliczają się do konkursu, a przecież ewidentnie figurują na liście produktów objętych promocją 🤨.

Też mi tak przed chwilą odpisali

A to ciekawe... Ja brałem 3x Arbuzi i kod wpadł. Wysłać im screena z listą produktów biorących udział. Aż sam jestem żywo zainteresowany co odpiszą, o ile w ogóle odpiszą 🙄

U mnie to samo - brak kodu i ta sam odp, spr teraz na necie i te ich arbuzi maja rożne szaty graficzne, no ale to chyba nie do mnie należy, żeby sprawdzać w sklepie, czy akurat to arbuzi i w tej szacie graficznej emotka wchodzi na promkę Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7176953 Napisano: 20.05.2024 22:08:40 w Żabka
Catcat napisał(a):

katrin1 napisał(a):

androm napisał(a):

Justintime napisał(a):

Na paragonie za Gibka mam napisane ze 45 ml. Bo zobaczymy. Informatycy z Żaby niech maja troche pod gorke

pod górkę to my mamy, oni jak zwykle nic nie zrobią, ani nawet nie odpiszą pewnie do jutra

Tragedia, u mnie lody regulaminowe kupione a kodu jak nie było to nie ma emotka

U mnie pierwszego dnia kupione i kod był od razu, dziś znów te same kupione i kodu brak ;//

Cyrk na kółkach... W apce, gdzie kupowane były lody po raz pierwszy pojawił się tylko kod na Katusa za żabska, a kod do konkursu już nie... A w innej apce, tam gdzie już wcześniej kupowałam lody przyszło powiadomienie o ukończonym wyzwaniu itd, ale po wejściu w nie nastąpił błąd serwer i kodów ani widu, ani słychu... Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7176172 Napisano: 17.05.2024 11:07:32 w Żabka
monisss napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

monisss napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

monisss napisał(a):

tylko ja mam problem z kodem na Kaktusa? Książęce i Pepsi weszło a ten emotka  Kaktus nie.. napisałam i cisza.. tam trzeba kupic 2 sztuki i tyle? Bo tam jest coś o tym trzecim za Żabsa ale ja go nie brałam...

Tak, wystarczy kupić 2 sztuki. Ja kupiłam wczoraj w nocy i praktycznie od razu dostałam kod.

jak nie aktywujesz Kaktusa za żabsa to kodu nie będziesz miała. Trzeba aktywować i kod się pojawi.

Ja nie aktywowałam Kaktusa za żabsa i kod dostałam.

ja dostałam dopiero po aktywacji tego 3 kaktusa... Też się naszukałam i nie mogłam zrozumieć czemu kodu nie mam a jak aktywowałam tego gratisowego to kod się pojawił.

a gdzie go znalazłas?

po zakupie aplikacja żabki mi wysłała informacje że mam aktywować trzeciego kaktusa...

dziękuję, u mnie nawet powiadomień nie było z appki żadnych..coś się skichało..

U mnie i u córki w apce taka sama sytuacja....emotka lody kupowane wczoraj... Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7175031 Napisano: 13.05.2024 09:56:49 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam voucher Slowhop o wartości 5000zł - 1000 zł taniej! Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7174136 Napisano: 08.05.2024 12:06:21 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam voucher do portalu SLOWHOP o wartości 5000zł  za 4200zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7168906 Napisano: 10.04.2024 11:22:36 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam voucher do portalu SLOWHOP o wartości 5000zł  za 4300zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7168665 Napisano: 09.04.2024 07:58:45 w PODZIĘKOWANIA
cristal55
Błyskawicznie i przemiło. Bardzo uczciwa osoba, którą serdecznie polecam emotka Wyświetl w wątku >>
1 cristal55 0