Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mgielkaa

mgielkaa

#6250248 Napisano: 05.09.2016 20:06:07 w Ambasadorinnowacji - Philips
skorpionka82 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Też czekam na multicooker. Maila o kurierze nie ma, a u mnie nikogo teraz przez jakiś tydzień nie ma w domu...

mgielkaa napisał(a):

Ja czekam. Pisałam do nich już dwa razy i nie dostałam odpowiedzi. A zaraz jadę na urlop i nie będę miała jak odebrać przesyłki. Najbardziej wkurza mnie fakt, że w piątek przesyłki dostały osoby, które powiadomienie o testowaniu miały później niż ja.

No właśnie, mnie tez to wkurza. 
Chyba, że wysyłali konkretne modele. A nasze zostawili na koniec. 

Ale mimo wszystko - w dobrym tonie byłoby odpisać na wiadomość.


A co nieobecności - przed moim urlopem pisałam do nich maila. Odpisali (o!). Wystarczy zostawić komuś upoważnienie pisemne do odbioru. Ale muszą tam być Wasze dane z umowy i dane (nr dowodu) osoby odbierającej.

Dobre sobie. Ja mieszkam tylko z mężem i oboje jedziemy na urlop emotka  a w mieście, w którym mieszkam nie mieszka nikt z mojej rodziny. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6250216 Napisano: 05.09.2016 19:00:34 w Ambasadorinnowacji - Philips
skorpionka82 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na Multicooker??

W piątek były dostawy chyba u większości z Was. Na wiadomości nie odpisują. A wyzwanie wciąż wisi. Sprzętu brak. Żarty jakieś.

Ja czekam. Pisałam do nich już dwa razy i nie dostałam odpowiedzi. A zaraz jadę na urlop i nie będę miała jak odebrać przesyłki. Najbardziej wkurza mnie fakt, że w piątek przesyłki dostały osoby, które powiadomienie o testowaniu miały później niż ja. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6249842 Napisano: 04.09.2016 19:48:56 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

mgielkaa napisał(a):

tusienka napisał(a):

migi napisał(a):

migi napisał(a):

migi napisał(a):

Dostałam maila z philips (tester produktów) o niezakwalifikowaniu sie do testów steamera, po czym po 10 min kolejny o zakwalifikowaniu się. Ktoś również tak dostał ? 

Kiedy był nabór do steamera???

W zeszłym tygodniu.

ale numer... u mnie jest tylko maszynka do golenia dla facetów i visapure... który właśnie skończyłam testować a żaden steamer się nie pokazał- dużo było w puli ?

U mnie teraz też tak jest, ale w zeszłym tygodniu były jeszcze steamery. Nie zapisywałam się bo mi terminy nie pasowały emotka
Z tego co kojarzę to było ich 9. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6249801 Napisano: 04.09.2016 17:58:05 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

migi napisał(a):

migi napisał(a):

migi napisał(a):

Dostałam maila z philips (tester produktów) o niezakwalifikowaniu sie do testów steamera, po czym po 10 min kolejny o zakwalifikowaniu się. Ktoś również tak dostał ? 

Kiedy był nabór do steamera???

W zeszłym tygodniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6249415 Napisano: 02.09.2016 19:15:30 w Ambasadorinnowacji - Philips
katrin22 napisał(a):

I do mnie dotarł, stan jak nowy emotka  mały, zgrabny. Zobaczymy jak się na nim urządza.

Jaki masz model? I czy masz jakieś braki? Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6249414 Napisano: 02.09.2016 19:14:39 w Ambasadorinnowacji - Philips
ksantypa napisał(a):

mgielkaa napisał(a):

To teraz jestem zła, że wysyłają szybciej te z późniejszych powiadomień emotka

do nas tez dojdą -co ma wisiec nie utonie emotka

Niby wiem, ale nie dość, że najbardziej na świecie nienawidzę czekać to za 19 dni wyjeżdżam na urlop i nie będę miała kiedy go przetestować ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6249384 Napisano: 02.09.2016 17:56:59 w Ambasadorinnowacji - Philips
To teraz jestem zła, że wysyłają szybciej te z późniejszych powiadomień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6249240 Napisano: 02.09.2016 14:41:39 w Ambasadorinnowacji - Philips
katrin22 napisał(a):

mgielkaa napisał(a):

Dziewczyny! Z jakich godzin macie maile? Bo u mnie nadal cisza, a maile z DPD zawsze miałam przed 10:00...

8.34

To ciekawe jak oni to wysyłają emotka


Czy ktoś z 22.07. też nie dostał dzisiaj maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6249209 Napisano: 02.09.2016 13:59:01 w Ambasadorinnowacji - Philips
Dziewczyny! Z jakich godzin macie maile? Bo u mnie nadal cisza, a maile z DPD zawsze miałam przed 10:00... Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6249107 Napisano: 02.09.2016 12:00:01 w Ambasadorinnowacji - Philips
sylwia2 napisał(a):

Poza tym to jest niemożliwe,  żeby wysyłanie się tak opóźnilo. Może poprostu oni nie mają tych multicookerów na stanie .

Ech.. to już nie jest śmieszne ; Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6249068 Napisano: 02.09.2016 10:59:52 w Ambasadorinnowacji - Philips
sylwia2 napisał(a):

Z 22 lipca. Tak, jest e-mail.

Też miałam powiadomienie 22-go, od razu odesłałam im dane a dzisiaj nie mam maila ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6249046 Napisano: 02.09.2016 10:25:58 w Ambasadorinnowacji - Philips
sylwia2 napisał(a):

Hura! Wysyłają multicookery emotka  Dziś kurier będzie emotka

Z którego? Dostałaś maila? U mnie cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6248791 Napisano: 01.09.2016 17:11:49 w Ambasadorinnowacji - Philips
patrycha1429 napisał(a):

to chyba dziś wzięli się za rozdawanie multicookerów emotka  emotka

Mogliby też zabrać się za wysyłkę zaległych... Czekanie od 22.07. to zdecydowanie przesada ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6248034 Napisano: 31.08.2016 13:14:45 w Ambasadorinnowacji - Philips
ksantypa napisał(a):

katrin22 napisał(a):

A może zasypiemy ich mailami ? hmm? emotka

zaraz do nich szrajbnę

Ok! Ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6247977 Napisano: 31.08.2016 11:50:31 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

mgielkaa napisał(a):

tusienka napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Super, we wrześniu u mnie nikogo nie będzie w domu emotka
Nie spodziewałam się, że im tyle czasu z tym zejdzie, gdybym wiedziała wcześniej, to nie zgłaszałabym się do testu multicookera. Ciekawe co będzie, jak nikt go nie odbierze...

Ale dostajesz maila z namiarami do kuriera- możesz zmienić miejsce i date doręczenia ja raz tak robiłam emotka  

Taaa.. szkoda, że nie zawsze tak można. Ciekawe jak przekieruję kuriera do Japonii... emotka

w sumie nie zwróciłam uwagi czy to tylko dotyczy granic kraju emotka  

No mam nadzieję, że wyślą max w przeciągu tygodnia bo potem będę miała problem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6247943 Napisano: 31.08.2016 11:22:27 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Super, we wrześniu u mnie nikogo nie będzie w domu emotka
Nie spodziewałam się, że im tyle czasu z tym zejdzie, gdybym wiedziała wcześniej, to nie zgłaszałabym się do testu multicookera. Ciekawe co będzie, jak nikt go nie odbierze...

Ale dostajesz maila z namiarami do kuriera- możesz zmienić miejsce i date doręczenia ja raz tak robiłam emotka  

Taaa.. szkoda, że nie zawsze tak można. Ciekawe jak przekieruję kuriera do Japonii... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6245939 Napisano: 25.08.2016 13:58:18 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

mgielkaa napisał(a):

tusienka napisał(a):

mgielkaa napisał(a):

Yaaay! VisaPure oficjalnie zostaje na stałe u mnie! <3

Kiedy wysłałaś komplet zadań? Gratki emotka  

Dziękuję! emotka Wczoraj wysłałam film i od razu wczoraj odpisali, że jak zamieszczę opinie to dadzą mi urządzenie bo film bardzo im się podoba emotka Dzisiaj odpisałam, że na douglas.pl opinia jest, a na philips.pl nadal czeka na moderację i po 5 minutach odpisali, że przekazują mi oficjalnie urządzenie i, że wyślą jeszcze protokół przekazania nagrody emotka

A ja wysłałam linki do stron z opiniami dziś rano i dostałam trzy powiadomienia ,że odczytali , ale nie odpisali emotka Choć wcześniej pisali tak jak u cb ,że jak tylko je prześlę będą mogli sprzęt przekazać oficjalnie na własność emotka  

To na pewno dostaniesz! Dzisiaj chyba ostatni dzień przesyłania filmów, więc może mają więcej roboty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6245930 Napisano: 25.08.2016 13:37:40 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

mgielkaa napisał(a):

Yaaay! VisaPure oficjalnie zostaje na stałe u mnie! <3

Kiedy wysłałaś komplet zadań? Gratki emotka  

Dziękuję! emotka Wczoraj wysłałam film i od razu wczoraj odpisali, że jak zamieszczę opinie to dadzą mi urządzenie bo film bardzo im się podoba emotka Dzisiaj odpisałam, że na douglas.pl opinia jest, a na philips.pl nadal czeka na moderację i po 5 minutach odpisali, że przekazują mi oficjalnie urządzenie i, że wyślą jeszcze protokół przekazania nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6245922 Napisano: 25.08.2016 13:23:56 w Ambasadorinnowacji - Philips
Yaaay! VisaPure oficjalnie zostaje na stałe u mnie! <3 Wyświetl w wątku >>
0 0

mgielkaa

#6245356 Napisano: 24.08.2016 12:56:47 w Ambasadorinnowacji - Philips
avanti9 napisał(a):

czekam na multicooker z 22 lipca.

Ja tak samo... Wyświetl w wątku >>
0 0