Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mkmadzia7

mkmadzia7

#2503049 Napisano: 17.07.2009 04:55:53 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

tak, tak Madziu!! są ludzie i parapety!! emotka ale żeby się klamką urodzić?? emotka Ty to przynajmniej poprosiłaś.. i właśnie Ci sprezentuję!! emotka a coo!! emotka a co do weekendu to nawet nie mów.. emotka nie udało się wygrać kega, w niedzielę mam urodzinki.. rodzinka się zwali.. ech.. emotka i wszystko do dooopki!! emotka emotka


leee... impreza będzie ... jupi jupi emotka ale fajnie emotka emotka emotka emotka no i jak tu się wkurzać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#2503008 Napisano: 17.07.2009 04:43:53 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

emotka a mnie wkurza pewność siebie niektórych konkursowiczów!! chcą grać w konkursach i szukają paragonów.. OK! powiedzmy, że uczciwie.. ale wkurza mnie zachowanie kiedy ktoś uważa, że należy koło niego skakać.. chciałam być miła, zakupić potrzebne produkty (zakupiłam!!), paragony mam.. ale nie siedzę 24 na dobę przy kompie i nie jestem w stanie odpisywać, odpowiadać czy skanować.. a na kilka PW od tych osób nie ma słowa: proszę czy dziękuję tylko: masz te paragony? wyślij, zeskanuj.. emotka żałosne.. inny się będzie cieszyć za darmo!!


to ja poproszę wszystkie paragony emotka
dołącze do mojej kolekcji emotka
jeszcze z Kraka nie mam :d
hehe
oj Swibuś ... przecież wiesz, że są ludzie i ... emotka
emotka emotka emotka
i ... nie wkurzamy się, a relaksujemy emotka
w końcu weekend sloneczny się rozpoczął emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#2459346 Napisano: 26.06.2009 09:20:48 w Żegnamy zmarłych

mkmadzia7

#2376253 Napisano: 15.05.2009 02:00:19 w PODZIĘKOWANIA
swibek napisał(a):

emotka a ja bardzo dziękuję kochanym duszyczkom.. za pomoc w innym konkursie.. które same walczyły na MKCafe ale znalazły tą minutkę (albo i 10) żeby wesprzeć i pomóc.. emotka dziewczyny jesteście wspaniałe!! emotka


Swibuś, a ja Tobie dziękuję, że jesteś, że pomagasz mi, wspierasz ...
Za to, że dziś opiekowałaś się moim linkiem do samego końca emotka

Dziękuję całej ekipie Swibkowej - a w szczególności Samancie22 - za tą walkę do ostatnich minut konkursu emotka
Dziękuję każdemu, kto oddał głosiki na moją fotkę konkursową emotka
emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Jesteście wspaniali ... emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#2301559 Napisano: 07.04.2009 05:41:52 w Rossmann
pauline napisał(a):

zenua emotka
http://www.allegr..._nivea_cif_nowy.html


emotka emotka emotka
żeby nie było ... to nie jestem ja emotka --> ja to z siódemką zawsze emotka no i ...
ja jeszcze swoich zestawów nie odebrałam ...
zresztą ... nie jestem tak pazerna Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#2165622 Napisano: 10.02.2009 09:34:50 w Rossmann
Poznań również nie robi problemów ...
nawet kody spisane na kartce i zakręcony brat, który nie wiedział o co chodzi nie przeszkodziły w odebraniu ... miał odebrać wszystkim po zestawiku i ... dostał wszystko bez problemu emotka
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#2130708 Napisano: 27.01.2009 08:49:35 w Sport
aneti napisał(a):

jasny gwint, jeszcze nie wierzę!!!! emotka emotka


szacuneczek Panowie emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#2095878 Napisano: 13.01.2009 09:25:56 w Wkurza mnie...
marcepan1983 napisał(a):

otóż to...taka chochliczka nie potrafiła wygrać iPoda to się na Ciebie zbulwersowała, ze dajesz innym go wygrać, w dodatku oskarżając innych o lizustwo:/ Tymczasem sama z innymi na forum VIP umawia się jakby to i co wygrać emotka

i ja również nie che należeć do tego forum ale nie życzę sobie by niektóre osoby mnie oceniały. sam z Isiulką lub innymi potrafię sobie poradzić i bez tego forum więc łachy mi nikt nie robi.

P.S. Kto che dziś iPoda? emotka



ja chce iPoda, jaaaaa ...
bo wkurza mnie, że mój stary już taki wysłużony, a nowego nie mogę wygrać, bo fajne nagrody mnie omijają emotka
ale cóż ... nie ma się co dziwić, skoro brak czasu na wygrywanie heh
emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#2095765 Napisano: 13.01.2009 09:06:26 w Wkurza mnie...
marcepan1983 napisał(a):

natik999 napisał(a):

fructisa napisał(a):

jeśli to prawda co mówi marcepan to jesteście powaleni, to się leczy emotka a obgadywanie za plecami świadczy tylko i wyłącznie o waszym prostactwie emotka



yhym... ukryte forum lol emotka



ale najlepsze jest to, że oni na swoje ukryte forum robią ankiety i zapraszają tych, których lubią, a innym nie wolno tego robić bo zgodnie z regulaminem jest za to ban...więc albo jesteś z nimi albo wypad emotka


ja powiem krótko, albo znasz zasady tam panujące, albo wogóle się nie wypowiadaj emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#2036243 Napisano: 20.12.2008 07:18:13 w Rossmann
bmacieja napisał(a):

a moja kumpela w Poznaniu - nie dostała choć miała od dziś termin odbioru - ponoć jeszcze nie doszły nagrody emotka czyli nie wszędzie się postarali emotka


ja dziś odebrałam w Poznaniu zestawik emotka
zestaw AXE, warty tylko 19 zeta, ale ... i tak cieszy po takiej suszy nagrodowej :d

ach ...no i oczywiście Aniołeczek był w torebce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#1852853 Napisano: 02.10.2008 06:49:11 w Sport
Niech zwycięża Lech ... wielki Kolejorz KKS emotka
UEFA emotka
haha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#1820471 Napisano: 19.09.2008 08:46:25 w Segregacja konkursów.
sylwika76 napisał(a):

jestem z Wami od niedawna, staram się odpisywać na pytania, czasem jestem na forum, nie dodałam jeszcze żadnego konkursu bo nie jestem tak szybka jak Starzy Wyjadacze - za nim ja znajdę jakiś konkurs to on już dawno jest w bazie! sorry ... staram się. Reasumując.. też jestem pasożytem wg Was emotka


nie trzeba za dużo się wysilać, aby znaleźć konkurs ...
Polecam zaglądanie na strony, gdzie stale są organizowane konkursy emotka
Ich zwykle nikt nie dodaje do bazy emotka
Ciekawe dlaczego ...
emotka emotka emotka
anetakam0 napisał(a):

mjane napisał(a):

.........
............ wysyłam i wyskakuje konkurs już jest w bazie
emotka
W związku z tym moim zdaniem dobrze by było zmienić zasadę dodawania konkursu - w pierwszej kolejności powinno się wpisywać link i sprawdzać czy już jest, a jak nie ma to dopiero wypełniać resztę formularza.



mam to samo - dodałam ze 20 konkursów i za każdym razem ... KLAPA
więc z tym linkiem to świetny pomysł



Jest też na stronie wyszukiwarka ...
rzeczywiście czasami mi nie dziala, gdy wklepuję cały link do konkursu, ale np można wpisać część tytułu konkursu, czy nazwę portalu, który go organizuje emotka i można zaoszczędzić troszkę czasu przez wpisywanie i czekanie na tekst ... Konkurs jest już w bazie ... Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#1820454 Napisano: 19.09.2008 08:41:24 w Segregacja konkursów.
is77 napisał(a):

a ja np staram się dodawać konkursy, jak tylko czas mi pozwala, ale dość mało piszę na forum. Tymczasem jako aktywność użytkownika forum jest liczona ilość postów a nie ilość wrzuconych konkursów.... więc jestem bierna...i pasożyt emotka


a to rzeczywiście jest troszkę denerwujące ...
bo aktywni konkurso-dodawacze są poszkodowani, a gaduły o wszystkim i o niczym nagradzane w ten sposób ...
chyba trzeba coś z tym zrobić emotka
Więc ...
Kochani Admini ... looknijcie czasem na aktywność Userów emotka nie tylko na ilość postów emotka

Ps. Pisząc aktywni konkurso-dodawacze czy gaduły o wszystkim i o niczym nie mówię o wszystkich oczywiście ... Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#1707021 Napisano: 26.07.2008 02:48:34 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Konkursy były, są i myślę, że jeszcze długo będą... bo taki już jest marketing emotka promocja strony, portalu czy produktu ... a tym samym wielki, mimo wszystko, zarobek dla firm organizujących te konkursy i promocje, no i koło się toczy ...
A czy z konkursów można wyżyć ... myślę, że tak, ale ... jest też wlaśnie ta druga strona medalu ... trzeba strasznie wiele poświecić ... zarowno czasu, jak i gotówki ... takie maniakalne granie przynosi znaczne profity ... pieniężne, ale gdzie czas dla rodziny, na ... prawdziwe życie ...
Ktoś tu niedawno napisał...
rano budzi zegar, wygrany oczywiscie, na sniadanie platki firmy xxx z mlekiem firmy yyy... choc niezbyt lubiane przez dzieci ..to jednak wpychane na siłe, bo akurat jest promocja i kody/kupony się przydadzą ... obiad : zupki Knorra, mrożonki promocyjnej frosty, frytki Aviko, paróweczki jedyneczki i co tam jeszcze w tej promocji było ... wszyscy jemy ... ślemy te smsy z kodami i ... marzymy o tych sprzętach agd i wycieczkach ... podwieczorek ...oczywiście kawa ... i znowu jakies kody do wycięcia, kukułeczki trzeba zjesc i papierki pozbierać, bo torebkę trzeba zdobyć haha ... jeszcze te batoniki ... tysiące ich jeszcze w lodówkach emotka
a kolacja ... bulka z dżemem ... z konkursem of course :d no a wieczorkiem przed tv i na kanapach zdobytych w promocji Tyskiego ... pijemy kolejne buteleczki piwka ... tatry czy reddsa ... może znowu coś cennego wpadnie emotka
no i juz wakacje zaplanowane ...wycieczka w egzotyczne miejsca ...wygrana ... rodzina pakuje się w walizki ...wygrane , bo spedziło się kilka dni na klikaniu i glosowaniu na zdjątko dziecka ... wszyscy rowne koszuleczki ...wygrane i ... tak można dalej wymieniac ... emotka emotka emotka
więc ... za taką cene ... za to podporządkowanie życia wszelkiego rodzaju konkursom i promocjom ... można się dorobić fajnych sprzętów i niezłej gotówki, ale czy warto ...
Myślę, że nikt z tych konkursowych wyjadaczy nie przyzna się do tak maniakalnego grania, będą twierdzić, że ... mają szczęście emotka ... jednak ... szcześciu trzeba czasami dopomóc emotka kupując tysiące produktów promocyjnych , wysylając mnóstwo smsów, zdobywając te głosy nie zawsze uczciwie...
Ja gram dla przyjemności, nie dla zarobku ... cieszę się z każdej nawet najdrobniejszej wygranej, a ponieważ większość swoich nagród rozdaje to ... fajnie jest widzieć usmiech na twarzach osób, ktore tymi prezentami obdarowałam emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#1694063 Napisano: 19.07.2008 08:20:12 w dzis mam urodzinki
swibek napisał(a):

emotka a dziś swibkowa ma urodzinki!! emotka

emotka emotka nieeechh żyyjee baaall!! emotka emotka


emotka emotka emotka emotka emotka
Z bukietem róż nie mogę przyjść,
by złożyć Ci życzenia,
Lecz w słowach Tych myśli,
niech się spełnią Twe marzenia,
Dużo sukcesów oraz radości,
Dużo uśmiechóworaz slodkości,
spełnienia marzeń i moc słodyczy w Dniu Twych Urodzin Madzia Tobie życzy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#1531283 Napisano: 08.05.2008 06:00:05 w NaSza GaLeRiA
marielu napisał(a):

pionas napisał(a):

A mi dają 30 emotka Naprawdę na tyle wyglądam? emotka


zdecydowanie na więcej..... emotka


haha emotka w zupełności się zgadzam emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#1506279 Napisano: 25.04.2008 06:05:38 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
aneczka155 napisał(a):

mkmadzia---> jesteś z Poznania? czy okolic?
emotka


jestem z okolic emotka takich dalszych okolic emotka (74 km na zachód) ale ... ostatnio sporo czasu spędzam w Poznaniu (dziś dopiero wrocilam) ze wzgledu na studia tam emotka ostatni rok, ale... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#1506143 Napisano: 25.04.2008 04:45:22 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
mjane napisał(a):

aneczka155 napisał(a):

mjane napisał(a):

a jak dużo was jest z Poznania?



ja mieszkam 80 km od poznania. 1,5 godzinki pociagiem i jestem emotka



To my też możemy zacząć planować zlot emotka


hehe emotka Stary Rynek opanujemy ... i nie tylko emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#1463840 Napisano: 05.04.2008 09:51:08 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

punkty karne (propozycja):
pisanie nie na temat - 1
floodowanie - 2
obrażanie - 2
oszukiwanie - 3
zachcianka admina - 5 emotka

takie coś czy też macie swoje propozycje? emotka


taaaa.... ta zachcianka admina ... to co ... w zależności jaki humor ma nasz admin ??? bedzie przydzielał karniaki ?? i to w takiej ilości ???
to co ...jesli np osoba b. udzielająca się na forum podpadnie w zlym dniu adminowi...jest juz skreslona .... Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#1463833 Napisano: 05.04.2008 09:49:04 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
to szykują się rewolucje na forum emotka haha emotka a wszystko to, bo ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0