Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koniczynka123

koniczynka123

#6806759 Napisano: 08.09.2021 00:28:54 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

Czy "muli" Wam dzisiaj formularz zgłoszeniowy HALLS? Zastanawiam się czy to od nich...czy mój internet ;/

Tak, mulił Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

koniczynka123

#6805008 Napisano: 31.08.2021 16:03:58 w Smolar
atyde25 napisał(a):

Nie to,że podważam wiarygodność ale to nie mogłyście z siostrą pokazać organizatorowi oba paragony z takim samym numerem?Albo nawet oryginały mu wysłać obu.Akurat miałam przypadek przy Haribo,że kupiłam w 2 różnych sieciach żelki i  był  ten sam numer paragonu.Jedyny raz coś takiego mnie spotkało na 25 lat grania.

Moglam jakbym byla w domu. A bylismy z rodziną na wczasch. Jechac przez całą Pl po to żeby sprawdzic czemu numer sie powtórzył???  Ja nie pytam co dzien siostry czy innych członków rodziny jakie mają numery paragonów ina jakie konkursy. No bez przesady... Od tego jest organizator zeby nie dochodzilo do takich dubli. Przeciez jego nic nie kosztuje rozbudowany formularz a chyba powinien się z tym liczyc że jwdnak numer się powtorzy. Nie zrezygnuje tez ze wspolnej Neostrady bo IP sie powtarza... Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

koniczynka123

#6804925 Napisano: 31.08.2021 12:03:36 w Smolar
W każdym konkurs powinno się podawać wszystkie dane żeby paragon ponownie nie przechodzil. Mi nagroda  przepadla, bo taki sam NUMER juz byl zgłoszony na kogoś innego. Najlepsze jest to że z tego samego IP.    Po analuzie okazalo się że w tym samym sklepie tego samego dnia siostra miala rano taki sam nr jak ja a kupowalam wieczorem lecz na innej kasie. A wystarczyl tylko formularz z kasąemotka  i byłoby ok. I tak jedno IP z wielorodzinnego domu mnie zdyskwalifikowalo. Szkoda ze wczesniej o tym nie wiedzialam. Jak organizator chce być uczciwy niech daje szczegółowy formularz a tak to nagroda zostaje jemu, bo rezerw na dzienne zwykle nie ma a na glowne zwykle 1 rezerwowy!!! W taki oto sposób u organizatora zostaje wiekszosc nagródemotka   No i co najwazniejsze nie będzie wtedy potrzebny ten ciężko wkurzajacy captchemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6804788 Napisano: 30.08.2021 17:45:05 w Smolar
slawsar2 napisał(a):

Czy Smolar wysyłał już karty do CENEO z Knorr ?

Wysyłał na emaila 1_3 dni po wygranej. Szukaj w  spamie Wyświetl w wątku >>
1 slawsar2 0

koniczynka123

#6803067 Napisano: 23.08.2021 13:44:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Poczta, polecony- bon do Selgros z Tefala Zasmakuj Polski  https://www.e-kon...ki.html#.YSOKDN8wjYA Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

koniczynka123

#6802385 Napisano: 19.08.2021 17:31:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Nie potrafię znaleźć zapisu ile ma zawierać znaków odpowiedź w konkursie Minutka  Lewiatan emotka Dziękuję z góry za odpowiedź 

W regulaminie nie ma zaoisu ale napisałam pod konkursem że nie przepuszcza więcej niż 250 zn- poczytaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6800117 Napisano: 08.08.2021 23:24:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

laureat napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Dostałam przed chwilką sms z nr 4321 od Albedo o przekazaniu zgloszenia do weryfikacji. To chyba z Fa Auchan- nie pokićkało im się coś? Ktos tez dostał taki sms?

Tak, ja teraz, ale grałem tylko w Men Promo u nich. 

Ja mam na FA biedronka- moze potwierdzaja, ze maile z danymi doszly.

W żadnym z nich nie wygrałam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6800105 Napisano: 08.08.2021 22:50:15 w WC - rozmowy o wszystkim
FBemilia6 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy korzystał ktoś z zakupów z SHEIN ? 
 Czy można bez problemu zamawiać czy omijać ich ? Tysiąc różnych opinii emotka

Zalezy co kupujesz, trzeba czytac składy produktów, bo modele np sukienek ładne ale materiały to syntetyk(ale nie mnący)- biżuteria sztuczna ale jakość dobra. Czytaj komentarze i ogladaj fotki pod konkretną rzeczy. Duży plus za fajne opakowania.

Dziękuję bardzo emotka  
Głownie chodziło mi o to czy faktycznie wysyłają.
Na stronie mają niektóre rzeczy fajne i tanie, przy naszych cenach wygląda to wręcz podejrzanie.

Większość rzeczy wysyłają szybciej niż w opisie, czasem piszą o 60 dniach a po 2 tyg jest w domu, no i duzy plus że można zwrócić choć akurat to co zamówiły moje córki zostało Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

koniczynka123

#6800102 Napisano: 08.08.2021 22:43:35 w WC - rozmowy o wszystkim
FBemilia6 napisał(a):

Czy korzystał ktoś z zakupów z SHEIN ? 
 Czy można bez problemu zamawiać czy omijać ich ? Tysiąc różnych opinii emotka

Zalezy co kupujesz, trzeba czytac składy produktów, bo modele np sukienek ładne ale materiały to syntetyk(ale nie mnący)- biżuteria sztuczna ale jakość dobra. Czytaj komentarze i ogladaj fotki pod konkretną rzeczy. Duży plus za fajne opakowania. Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

koniczynka123

#6799405 Napisano: 04.08.2021 22:25:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

vivi napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Podałam ze strony https://oplacasie.pl - listę zwycięzców jednak jest ich za dużo (88-powinno być 33)- czy kogoś poinformowali?
https://www.e-kon...-1.html#.YQrZ9UAwjYA
Niby mają czas do 8 września (60 dni roboczych) na rozstrzygnięcie + 10 dni roboczych na info ale kto ich tam wie emotka  
Jakiś "niedorobiony" ten Brainstorm. Nie wiem czy zauważyliście ten fragment regulaminu: par.4 pkt 14 "Żadne oświadczenia składane przez Organizatora podczas procesu Weryfikacji
Uczestników, do dnia opublikowania Listy Zwycięzców, nie powinny być traktowane przez
Uczestnika jako przyrzeczenie przyznania określonej nagrody na rzecz określonego
Uczestnika" emotka

U każdego z Partnerów do wygrania są 33 Voucher on-line, a partnerów było 5 czyli razem 165 osoby. Regulamin -  W Konkursie nagrodzone zostaną 165 osoby (słownie: sto sześćdziesiąt pięć osób), którychOdpowiedzi zostaną uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze.


A czy wysyłali już maile?

No właśnie jestem ciekawa, e-mail podobny do mojego jest na stronie ale nie dostałam informacji o wygranej ani nie dzwonili.
mia też kupiłam w ostatniej chwili tylko w 1 sklepie, sugerowałam się wpisem na forum że tylko 33 nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

koniczynka123

koniczynka123

#6799134 Napisano: 03.08.2021 23:46:31 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
ivanotta napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

mia napisał(a):

https://www.faceb...os/4316602598462915/
Ciekawy zbieg okoliczności, w świetle zalewającego nas spamu - telefonicznego i nie tylko... emotka

Spam mamy przede wszystkim od Orange i Play, które od kilku lat są przedstawicielami sprzedaży paneli
https://www.orange.pl/view/fotowoltaika
Podobnie z plusem i resztą emotka
Taka mała firemka jak Albedo nie ma takiej bazy danych jak te sieci

ja mam virgin mobile i też wydzwaniają.. 

Virgin Mobile przejęte zostało przez sieć Play w tamtym roku Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6798459 Napisano: 31.07.2021 16:50:09 w WC - rozmowy o wszystkim
asantesana napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy jest tu jakas mądra głowa od tego nieszczęsnego Spisu Powszechnego? Czy jeśli wynajmuję mieszkanie i mam umowę, to muszę się spisać pod tym adresem, czy mogę pod adresem zameldowania wspólnie z rodzicami? 

Z tego co się dowiadywałam podaje się miejsce, w którym byłaś 30 kwietnia czy marca(nie pamiętam dokładnie)-jeśli byłas w wynajmowanym to tamto miejsce. To tylko dane statystyczne emotka

No wg umowy mieszkałam w mieszkaniu wynajmowanym, ale nijak mi to pasuje. A wiesz czy są w stanie to sprawdzić w jakiś sposób?

Nikt tego nie będzie sprawdzał, a poza tym masz umowę i ona była podstawą do wpisania takich danych. Moje dzieciaki też wynajmują w KRK i dowiadywaliśmy się w maju jak mają uzupełnić. Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6798455 Napisano: 31.07.2021 16:34:15 w WC - rozmowy o wszystkim
asantesana napisał(a):

Czy jest tu jakas mądra głowa od tego nieszczęsnego Spisu Powszechnego? Czy jeśli wynajmuję mieszkanie i mam umowę, to muszę się spisać pod tym adresem, czy mogę pod adresem zameldowania wspólnie z rodzicami? 

Z tego co się dowiadywałam podaje się miejsce, w którym byłaś 30 kwietnia czy marca(nie pamiętam dokładnie)-jeśli byłas w wynajmowanym to tamto miejsce. To tylko dane statystyczne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6798429 Napisano: 31.07.2021 12:58:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agawaga napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Jak kupiłam 4 pak żywca w żabce z aplikacja zappka, to muszę wyslac zgłoszenie na konkurs czy nie?

Tak, zgłoś chęć udziału w konkursie przez apke

Nie musisz zgłaszać, nie ma takiego obowiązku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6798423 Napisano: 31.07.2021 12:12:33 w Pomocy!!!!
rwas napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy ktoś ma problem z dodawaniem postów i konkursów na forum z Chroma? Mnie czyści stronę i na tym się kończy, post/konkurs nie są dodawane, a jest to moja podstawowa przeglądarka.  

tak.u mnie podobny problem.muszę zmieniać przeglądarkę aby dodać post

U mnie było to samo kilka dni temu, Pionas napisał "...
czy wylogowanie i ponowne zalogowanie pomaga?
... W ilu oknach przeglądarki masz otwartą stronę?
Jak wygląda opcja ciasteczek w przeglądarce? Masz włączone/wyłączone? " więc to posprawdzajcie

Mi pomogło odłączenie internetu i wyłączenie całego kompa. Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6798383 Napisano: 31.07.2021 04:37:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cleanic znowu skonczył przyjmowanie zgłoszeń o pólnocy zamiast o 23,59,59 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6797897 Napisano: 28.07.2021 21:21:02 w PODZIĘKOWANIA
fantagiro,
Dziękuję za wszystko, paczkę dziewczyny rozpakują jak dojadą na miejsce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6797637 Napisano: 27.07.2021 12:09:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

agaluna napisał(a):

olunka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A ja nie mam weryfikacji od nich,a odesłałam dane 23 

ja też

Ja odesłałam od razu 22 i też nie mam 

spokojnie, mają co robić więc pewnie jadą wg kolejności i analizują. Myślę że nie ma co panikować na zapas. Wczoraj też weryfikowali inne paragony np. natura bic. 

Ja i siostra+ koleżanka odsyłałyśmy w ostatni dzień 25 przed pólnocą i mamy- myślę, że od końca idą Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6797223 Napisano: 24.07.2021 15:24:39 w Kupię...
Kupię projektor, proszę o oferty z modelem i ceną na pw. Córki kupują go dzieciakom do ośrodka więc proszę o modele w rozsądnej cenie emotka Wyświetl w wątku >>
1 aendrius1 0