Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koniczynka123

koniczynka123

#6856894 Napisano: 02.05.2022 00:34:51 w SZUKAM....
alan84 napisał(a):

Czy Ktoś zgłaszał sprawę do sądu w sprawie jakiegoś konkursu? Mam taki zamiar w związku z konkursem który został zakończony przed czasem a nagroda trafiła do drugiej osoby bo w tym czasie miała więcej głosów. Tłumaczeniem była...wojna. Może Ktoś składał pozew i doradziłby... 
Priv

Odradzam, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy emotka   Wyświetl w wątku >>
2 atyde25, cb656 0

koniczynka123

#6856676 Napisano: 30.04.2022 13:14:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
29renata napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

29renata napisał(a):

kynio01 napisał(a):

Działa Wam formularz w mmsach? ciągle mam błąd emotka

Tak, może masz za duży rozmiar zdjęcia paragonu?

Mi tez nie przechodziło choć miałam mały rozmiar, zrobiłam dobrze doświetlone i przeszło emotka

Z ciekawości zapytam: jaki miałaś numer zgłoszenia?

minute temu 00430 Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

koniczynka123

#6856674 Napisano: 30.04.2022 13:11:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
29renata napisał(a):

kynio01 napisał(a):

Działa Wam formularz w mmsach? ciągle mam błąd emotka

Tak, może masz za duży rozmiar zdjęcia paragonu?

Mi tez nie przechodziło choć miałam mały rozmiar, zrobiłam dobrze doświetlone i przeszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6856254 Napisano: 28.04.2022 12:29:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kornwalija napisał(a):

Z tego wszystkiego, co piszecie, to wynika, że chyba lepiej skupić się na konkursach, a nie loteriach emotka Zresztą, w życiu jeszcze nie wygrałam nic w loterii, nawet nagrody natychmiastowej.

Ja brałam udział w konkursie na hasło a nie w loterii, a mimo to organizator nie wydał głównej+ innych cennych nagród na prawie 50 tys choć było to X lat temu. Ogólnie agencje mają gdzieś zwykłego śmiertelnika, liczą na swoje zyski a nie na to żeby klient był zadowolony emotka Ps. Agencja nadal istnieje i ma się dobrze. Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6856248 Napisano: 28.04.2022 12:18:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

adamo86 fundator nie przekazuje organizatorowi nagród. Organizator podpisuje z fundatorem umowę, że np przekazuje organizatorowi 500 tys na zorganizowanie promocji, w umowie wyszczególnione jest ile należy się organizatorowi za promocję, ile ma iść na nagrody i na jakie. Fundatora absolutnie nie interesuje co się stanie z nagrodami  emotka Organizator zyskuje jeśli nie rozda nagród dlatego właśnie kombinują z brakiem rezerw, nigdy też nie wiadomo czy sami nie ślą testowych(jak np w serku łaciatym nazywając się JSDJSP- choć być może to uczestnik sprawdzał czasy), albo jak Fortis nie wyśle nagrody jeśli numer się zdubluje, wcześniej nie informując o tym. Jestem też za tym, że paragony powinno się wysyłać przy zgłoszeniu, mieliby wgląd czy to poprawnie zgłoszenie, ewentualnie robiono by rezerwę. Byłoby uczciwiej ale tak jak pisałam organizatorom na rękę brak rezerw  emotka

Czyli wychodzi na to, że to bardziej Fundatorzy są nie fair, a nie Agencje? emotka "Kupujcie moje produkty, a czy dostaniecie nagrody to już mnie nie obchodzi."

Nie fair są agencje! Te duże, małe może i są uczciwe... Sądziłam się więc wiem, poznałam na rozprawach tajniki agencji, ich chamskie podejście do klienta, wygrałam no i co z tego. Nawet komornik (mając wyrok sądowy) nic nie wskórał. Dlatego agencje dalej oszukują, bo wiedzą że nic im nie grozi. A fundatorzy stwierdzili, że to nie ich problem, bo za usługę organizatorowi zapłacili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6856239 Napisano: 28.04.2022 11:57:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 fundator nie przekazuje organizatorowi nagród. Organizator podpisuje z fundatorem umowę, że np przekazuje organizatorowi 500 tys na zorganizowanie promocji, w umowie wyszczególnione jest ile należy się organizatorowi za promocję, ile ma iść na nagrody i na jakie. Fundatora absolutnie nie interesuje co się stanie z nagrodami  emotka Organizator zyskuje jeśli nie rozda nagród dlatego właśnie kombinują z brakiem rezerw, nigdy też nie wiadomo czy sami nie ślą testowych(jak np w serku łaciatym nazywając się JSDJSP- choć być może to uczestnik sprawdzał czasy), albo jak Fortis nie wyśle nagrody jeśli numer się zdubluje, wcześniej nie informując o tym. Jestem też za tym, że paragony powinno się wysyłać przy zgłoszeniu, mieliby wgląd czy to poprawnie zgłoszenie, ewentualnie robiono by rezerwę. Byłoby uczciwiej ale tak jak pisałam organizatorom na rękę brak rezerw  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6856172 Napisano: 28.04.2022 00:21:17 w SZUKAM....
banka-manka napisał(a):

Numer transakcji na paragonie (według organizatora na dole paragonu; konkurs Burn) jest czym, jeśli paragon (Żabka) nie ma czegoś takiego. Do wyboru:EAO xxxxx
Nr sys. xxxxx
Lub jeszcze na linii kasjera:
00000 #00000 kasjer 1

Nr sys. xxxxx - jest numerem paragonu dla FORTISa (i nie tylko)
EAO xxxxx- jest to numer kasy fiskalnej
00000#00000 kasjer 1- spotkałam się kiedyś, że inny organizator chciał ten numer ale było to zaznaczone w opisie Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6855750 Napisano: 25.04.2022 18:31:59 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Matchbox"

Główną wygraną zdobył P. Andrzej (oznaczone obok wypowiedzi), reszta miała tez być do 25 IV ale brak
https://przezyjpr...ygody.pl/zgloszenia/ Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6855507 Napisano: 23.04.2022 23:42:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

podpowie ktoś, jak opisany jest na paragonie ser hochland na konkurs w żabce?

ser sielski 120g-D 1x5,50 Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

koniczynka123

#6854890 Napisano: 20.04.2022 10:20:12 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się z poznania wieprzowiny po segedyńsku. emotka emotka Smak to jedno, ale nazwa, mmmrrrraaauuu... emotka

Trochę dziwnie ta wieprzowina wygląda na foto, emotka ktoś chyba chciał zrobić swoją odmianę gulaszu segedyńskiego, narodowego dania Węgier Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

koniczynka123

#6854694 Napisano: 19.04.2022 11:06:00 w Informują
Informują z Konkurs "Twój pomysł na relaks!" Rossmann

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
zestaw Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6854687 Napisano: 19.04.2022 10:29:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Afrodyta72 napisał(a):

nayas napisał(a):

Czy w konkach typu piwo żywiec należy w razie wygranej odesłać/kapsel zawleczkę czy wystarczy, że będę miał zdjęcie?

W tych mniejszych nagrodach tupu bon za 20 zł czy monety na allegro,nic nie trzeba ,natomiast nie wiem jak jest w tych droższych nagrodach .

Przy lepszych nagrodach na pewno w tamtym roku wysyłało się kapsel lub zawleczkę, to informacja od osoby która wygrała Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6854441 Napisano: 15.04.2022 16:19:52 w Smolar
Czy ktoś sprawdzał wyniki z Empiku, są podpięte? U mnie ani numer zamówienia ani kwota nie wygrała, numeru paragonu nie podawało się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6853623 Napisano: 09.04.2022 16:05:50 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Smak Swiąt Wielkanocnych"

https://www.rmf.f...t-wielkanocnych.html
Trzy nagrodzone odpowiedzi na dole strony Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6853007 Napisano: 05.04.2022 18:41:11 w WC - rozmowy o wszystkim
sabanerro napisał(a):

Hej. A ja muszę się z ciekawości zapytać. Wy jesteście mega doświadczeni i znacie się na tym. Czy konkursy z krzyżówkami z gazet i różnych tego typu magazynów, co się wysyła kupon do redakcji z odpowiedziami są wg Was legitne? Pamiętam kilka lat temu mnóstwo tego wysyłałam i nic zupełnie nie wpadło. Wygrał ktoś z Was coś w ten sposób? Pamiętam, że nie dawało mi to spokoju długi czas.

Poczytaj sobie dowolny regulamin Bauera, który wydaje 53 gazety o co najmniej kilkutysięcznym nakładzie:

W każdym tygodniu (miesiącu) były jakieś badziewne nagrody. Tyle że ta określona nagroda była np na 15 ich czasopism. Owszem, można było cudem trafić, moja siostra wygrała jakieś kosmetyki ale przez tyle lat wtopiła w kartki pocztowe i sms, że mogłaby za te pieniądze kupić fajny sprzęt. Dopiero kiedy jej podsunęłam regulaminy to zrezygnowała.
Bauer od jesieni w swoich tygodnikach daje krzyżówki ale niestety już tylko dla rozrywki kupującego, bo nagrody w mało którym czasopiśmie uświadczysz, nawet w tym co kosztuje około 10 zł.
Najlepiej wybić je sobie z głowy, już wolę kupić zdrapkę za 1 zł - większa szansa emotka Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

koniczynka123

#6851091 Napisano: 23.03.2022 22:48:11 w Połączenia nieodebrane
ewunia napisał(a):

608420891

https://www.niezn...r.pl/Numer/608420891 Selgros, reklama? Wyświetl w wątku >>
1 ewunia 0

koniczynka123

#6850875 Napisano: 22.03.2022 20:19:54 w Smolar
Smolar wysyła DPD rezerwę z Voigt- zestaw Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6850747 Napisano: 22.03.2022 10:59:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

otter napisał(a):

tez nie dostalem zwrotki z łaciategopytanie: przez przypadek zgłosiłem drugi raz ten sam paragon (drugi raz pudło) do konkursu zyjlekko.pl , czy warto napisac w tej sprawie do organizatora?

Fortis nie usunie, a jeślibyś wygrał, miał gratulacje, odesłał paragon to nagrodę niestety nie dostaniesz- niestety ja miałam takiego pecha. Powinni zrobić blokadę na ten sam nr albo więcej danych, albo potwierdzenie na @ z wpisanymi danymi. Pisałam ale dalej robią takie proste formularze, chyba po to żeby nie rozdać nagród jeśli numer się zdubluje emotka

Potwierdzam, też miałam taki przypadek w agencji FORTIS. To przykre doświadczenie, tym bardziej, że nie zrobiłam tego celowo a wychodzi na to, że zamiast konkursowiczem jest się oszustem. Musi być blokada!!! 
Naszych głosów powinno być tutaj więcej, może dotrze to do tej Agencji. 
Ale ŁACIATE ORGANIZUJE - GPD AGENCY. Czy to ta sama firma?

Otter pyta o konkurs Zyjlekko a to organizuje Fortis Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6850721 Napisano: 21.03.2022 23:50:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
otter napisał(a):

tez nie dostalem zwrotki z łaciategopytanie: przez przypadek zgłosiłem drugi raz ten sam paragon (drugi raz pudło) do konkursu zyjlekko.pl , czy warto napisac w tej sprawie do organizatora?

Fortis nie usunie, a jeślibyś wygrał, miał gratulacje, odesłał paragon to nagrodę niestety nie dostaniesz- niestety ja miałam takiego pecha. Powinni zrobić blokadę na ten sam nr albo więcej danych, albo potwierdzenie na @ z wpisanymi danymi. Pisałam ale dalej robią takie proste formularze, chyba po to żeby nie rozdać nagród jeśli numer się zdubluje emotka Wyświetl w wątku >>
1 otter 0

koniczynka123

#6850554 Napisano: 21.03.2022 00:09:58 w PODZIĘKOWANIA
otter
Dziękuję bardzo za darmowy paragon, w ostatniej minucie ale wysłane emotka Wyświetl w wątku >>
1 otter 0