Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielona123

zielona123

#6292100 Napisano: 28.11.2016 19:48:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myszorka92 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

huda83 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

huda83 napisał(a):

awi napisał(a):

andii napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

W Heńku można wygrać raz dziennie i rozumiem ze bez ograniczeń na osobę w kolejnych dniach? emotka  

1 zgłoszenie i bez rymu wygrało emotka  Ale Trzeba cisnąć póki passa jest emotka

jak to jest , na plakacie pisze ...codziennie 100xzestaw  a w regulaminie 50

w regulaminie 50 laureatów ale 100 zestawów - jeden zestaw jedzie do laureata a drugi do wskazanej przez niego osoby, z życzeniami

Aaa..to może dlatego nie wygrałam piwa dla męża emotka   a propos: któraś z Pań robiła dedykację dla partnera i wygrała?

ja dla męża wygrałam emotka

Czyli wszystko jasne...moje poematy są do duszy..

szału ze znakami nie ma na poemat emotka

A ja mam pytanko czy 2 osoby mogą (w razie wielkiego szczęścia) obdarować jedną osobę? emotka

Myślę, że tak. Skąd niby mam wiedzieć czy ktoś już mojemu przyjacielowi nie wysłał prezentu?  emotka Wyświetl w wątku >>
1 venix 0

zielona123

#6292041 Napisano: 28.11.2016 17:50:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
joasiajulia napisał(a):

Heineken emotka

U mnie też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6292020 Napisano: 28.11.2016 17:22:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

W Heńku można wygrać raz dziennie i rozumiem ze bez ograniczeń na osobę w kolejnych dniach? emotka  

1 zgłoszenie i bez rymu wygrało emotka  Ale Trzeba cisnąć póki passa jest emotka

jak to jest , na plakacie pisze ...codziennie 100xzestaw  a w regulaminie 50

50 x 2 kartony (jeden dla Ciebie a drugi dla kogoś jako prezent od Ciebie) Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

zielona123

#6292019 Napisano: 28.11.2016 17:21:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Podpowiedzcie mi proszę emotka  Czy w Heinekenie można wysłać oba kartony na jeden adres? Wygralam a obdarować chcę siostrę emotka  Nie widzę w regulaminie, że to coś złego, ale Wy tu zawsze wszystko wiecie to pytam  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6290981 Napisano: 25.11.2016 19:27:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
MartaZey napisał(a):

Czy ktoś widzi zwycięzców w konkursie Electrolux na Instagramie ze środy? Bo klikam na wszystkie zdjecia i kurde nie widzę. Widzę tylko jedno nagrodzone z wczoraj (zuzmarie). A ze środy nic...

Są, już wczoraj były  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6287814 Napisano: 21.11.2016 15:35:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ultrixx napisał(a):

zielona123 napisał(a):

Hej, jestem tu nowa, więc na początek się przywitam: cześć!  emotka  mam pytanie odnośnie loterii Woseba - wygrałam kawiarkę i dzis zamierzam odesłać paragon, zastanawiam się nad ksero dowodu... Jakie dane muszę zostawić a jakie mogę zamazac? Jak wyslaliscie? Tylko pierwszą stronę? Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam emotka

Ja wysłałam ksero pierwszej strony dowodu, zamazałam wszystko oprócz imienia, nazwiska i daty urodzenia, dodatkowo zawsze przekreślam ksero (czasem dopisuję "dot. konkursu" na tej skserowanej stronie). Kawiarka przyszła emotka

Czyli numer dowodu mogę spokojnie zakryć? Idealnie, zostawię więc imię, nazwisko i datę urodzenia tak jak piszesz i czekam na przesyłkę emotka  dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielona123

#6287798 Napisano: 21.11.2016 15:11:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, jestem tu nowa, więc na początek się przywitam: cześć!  emotka  mam pytanie odnośnie loterii Woseba - wygrałam kawiarkę i dzis zamierzam odesłać paragon, zastanawiam się nad ksero dowodu... Jakie dane muszę zostawić a jakie mogę zamazac? Jak wyslaliscie? Tylko pierwszą stronę? Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0