Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marengo

marengo

#6368872 Napisano: 17.06.2017 13:25:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam, 
Czy udaje się Wam wysłać zgłoszenie do tego konkursu: http://konkursdanonki.pl/?
Pozostało mi jeszcze 300 znaków w formularzu, a zgłoszenie się nie wysyła.  Wyświetl w wątku >>
0 0

marengo

#6362350 Napisano: 31.05.2017 14:46:06 w Czy informują/ informowali?
angellisia napisał(a):

marengo napisał(a):

chicaaa napisał(a):

monisss napisał(a):

kauflandspa? myślicie,że do której dadzą znać?:)


Stawiam, że do końca dnia  emotka   Niech się zlitują, bo nie mogę przez nich skupić się na pisaniu swojej mgr  emotka

Wydaje mi się, że wygranymi w tym konkursie ludzie chwalili się już w kwietniu, ale mogę się mylić. 

 To był żart na prima aprilis

Wyświetl w wątku >>
0 0

marengo

#6362336 Napisano: 31.05.2017 14:34:58 w Czy informują/ informowali?
chicaaa napisał(a):

monisss napisał(a):

kauflandspa? myślicie,że do której dadzą znać?:)


Stawiam, że do końca dnia  emotka   Niech się zlitują, bo nie mogę przez nich skupić się na pisaniu swojej mgr  emotka

Wydaje mi się, że wygranymi w tym konkursie ludzie chwalili się już w kwietniu, ale mogę się mylić.  Wyświetl w wątku >>
0 0

marengo

#6328032 Napisano: 02.03.2017 20:38:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Reni napisał(a):

marengo napisał(a):

Witam, 
Czy w konkursie Netto : "konkurs pełen zdrowia: informowali o wszystkich nagrodach. Widziałam, że ktoś chwalił się SPA na forum, ale na tyle nagród, ile było to trochę mało laureatów.  

Informowali tylko o SPA, w poniedziałek mają być ostateczne wyniki - info z FB   emotka

Ach... Jeszcze jest facebook. Dzieki za info emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

marengo

#6328028 Napisano: 02.03.2017 20:26:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam, 
Czy w konkursie Netto : "konkurs pełen zdrowia: informowali o wszystkich nagrodach. Widziałam, że ktoś chwalił się SPA na forum, ale na tyle nagród, ile było to trochę mało laureatów.   Wyświetl w wątku >>
0 0

marengo

#6316949 Napisano: 01.02.2017 13:57:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

stamp2 napisał(a):

razdwatrzycztery napisał(a):

ohoo, na Jogobelli już się zaczyna metoda 'na dziecko' emotka

A tak czekałem na ten konkurs emotka liczyłem na to ze beda tylko teksty, a tu mozna wysylac nawet filmiki.Wiec po zloto musze chyba jechac na dziki zachod emotka sito w łape i heja.... emotka
Niektórym już udało się zabłysnąć np.niejakiej Dominice która życzy Jogobelli wszystkiego najlepRZego emotka i RZeby miała dużo zdrowia
No coz Tobie Dominiko też wszystkiego najlepRZego emotka , i dużo wygranych słowników

emotka Szok! Takie zgłoszenia tam są? emotka Kolejny dla mnie konkurs-nieporozumienie..
Ostatnie zdanie - Nobel z literatury! emotka emotka

W temacie Jogobelli - jak nazywa się ta metoda ? Może "znajdź różnice" lub " zainspiruj się" :  

Mlekpol " Łaciate" - zwycięski tekst:
Od 20 lat nikt już pytania nie zadaje, kto najlepsze mleko daje? Bo wiadomo każdemu, że żadne nie dorówna Łaciatemu. Nic nie zastąpi nam Twoich łat, więc żyj nam 100 lat

Jogobella:
Od 20 lat nikt już pytania nie zadaje, kto najlepsze jogurty daje? Bo wiadomo jest każdemu, że żadne nie dorównają WASZEMU - JOGOBELLOWEMU! Nic nie zastąpi waszych rozkoszy - 100 LAT - od wiernych smakoszy!!!
Wyświetl w wątku >>

marengo

#6285269 Napisano: 16.11.2016 14:55:52 w Czy informują/ informowali?
huda83 napisał(a):

Coś wiadomo o wynikach z w.a.b.?

Konkurs W.A.B "Daj się zWABić" - na stronie http://konkurs.gwfoksal.pl/ jest lista laureatów, ale czy ktoś dostał maila?  Wyświetl w wątku >>
0 0

marengo

#6280484 Napisano: 07.11.2016 08:46:13 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Co zrobic z duza ilościa zupek chłodnik winiary i innymi dziwnymi przyprawami (np. Kamis do sernika)
Wyrzucic mi glupio, ale nic innego mi do glowy nie przychodzi?


Oddaj za darmo na Olx, wystarczy jednozdaniowe ogłoszenie typu "Oddam 10x zupę Winiary chłodnik + 20x przyprawę Kamis do sernika. Odbiór osobisty." Ekspresowo się ktoś zgłosi emotka

Możesz też oddać do "Szlachetnej Paczki" - wkrótce startuje.  Wyświetl w wątku >>
1 do.ta.3 0

marengo

#6262612 Napisano: 01.10.2016 15:23:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
akaska napisał(a):

Nie bardzo rozumiem regulamin winiary 75 lat. Wg niego, uczestnicy zamieszkali pod 1 adresem mogą zdobyć 1 nagrodę, a niżej piszą, że 1 zgłoszenie może wygrać nagrodę 1,2 oraz 3 stopnia. Jak to zrozumieć? Np zdarza się cud i wygrywam w loterii nagrodę 3 stopnia. Wysyłając dalej zgłoszenia mam szansę na nagrodę 2 stopnia? Czy już nie?

Zadaję sobie dokładnie to samo pytanie. Ja zrozumiałam, że jeśli wygram nagrodę 3 stopnia, nie mogę już wygrać innej nagrody gdyż " Uczestnicy zamieszkali pod tym samym adresem mogą wygrać tylko jedną nagrodę w Loterii. Do jednej osoby przypisany jest jeden numer telefonu." Może bardziej doświadczeni konkursowicze pomogą " rozkminić" budzące pytania zapisy w regulaminie.  Wyświetl w wątku >>
0 0