Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika andziulka21

andziulka21

#6433046 Napisano: 25.11.2017 12:06:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

superloser napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Odnośnie konkursu Selfie Crunchips w żabce i Freschmarkecie, to kontaktowałam się dzisiaj z agencją, odpisali, że na początku przyszłego tygodnia bedą informować emotka

Regulaminowy czas na info mają do 29.11 (dzisiaj jest 24.11), nie rozumiem więc sensu zawracania im gitary i głupiego wydzwaniania... emotka  A później wszyscy się dziwią, że agencje nie odbierają telefonów lub kasują numery ze swoich stron www. Tak, np. Streamline też kiedyś miało numer telefonu. Dziś już tylko kontakt mailowy. 

BTW
Trzeba było od razu zapytać kiedy poinformują konkurs Nivea Baby z Kaufa, wszak kończy się niebawem - 14 grudnia emotka emotka

jak już jesteś taka poprawna i wypowiadasz się w kwestii dzwonienia do agencji, to czytaj ze zrozumieniem, napisałam "odpisali" !!

To nadal nadgorliwe zawracanie d... agencji emotka  bez znaczenia.

Po to są aby odpisywac czy odbierać telefony, po to w regulaminach maja podane dane kontaktowe. 
Każdy ma prawo napisać i zapytać o kwestie,które go interesują.
Tylko niepoważne agencje biorą to "do siebie". 
Jest termin rozwiązania konkursu to wtedy rozwiązanie ma być i koniec emotka  konkursowicz nie może mieć tzw poślizgu ze zgloszeniem, także powinno to działać w dwie strony..
A poza tym moim skromnym zdaniem to swego rzędu przypomnienie,że coś takiego organizowali, żeby się czasem nie ockneli 2 miesiące po czasie emotka

Poważnie?
To takie zawracanie 4 liter jak Dziecko,  które przeszkadza albo robi scene o batonika w sklepie  " bo mama jest od tego, by dała JUŻ" - a nie pozniej, w domu.

Masz świadomość, ze jedna osoba odpowiada za dany konkurs. Wszystko udokumentowac papierkami. Dopilnowac, by dane sie zgadzały, by nagrody na czas dotarły przed wysłaniem,  itd.
A jak ma do tego jeszcze opisywać na 10-20 wiadomości dziennie,  do  3-5 konkursów za które odpowiada, to kiedy ma wybierać Laureatów? Do tego , musi być jeszcze w komisji Loterii , zamówić nagrody.... bla, bla, bla...
Przecież Agencja zatrudnia kilka osób a nie dziesiątki. Jedna osoba ma czasami kilka promocji do ogarniecia w tym samym czasie. Więc, odpowiadanie na "kiedy dotrze moja nagroda" , chociaż Regulamin mówi, ze są jeszcze 2 tygodnie, nie ma jakoś sensu. Bo konkursowicz nawet nie raczy zapoznac sie z regulaminem.

Inna sprawa, kiedy terminy nie sa do trzymana. 
Żabka Nescafe też poinformowała o Gównych - w terminie. A bylo tyle komentarzy...
Czasami wystarczy PRZECZYTAĆ REGULAMIN, a nie wydzwaniać i pisać.

Wiadomość zwrotną dostałam po trzech minutach, więc nie sprawiło im to, aż takiego dużego problemu jak Ci się wydaje. Poza tym nie jesteś od mówienia co można, a co nie można !

A mogli wtedy laureatów wybierać w innym konkursie.
To jak Pani w Biedronce - ma wszystko zrobic, jak przy kasie sie przedłuży - bo klient lubi pogadac,   to pani nie może bułek wystawić "na sklep" .
Żaden problem posluchac klienta. To tylko chwila... ale inny klient bułek nie ma. 

.... a wyniki zamiast dziś będą jutro.... żaden problem.
Możesz bzdetami zawracać Agencji 4 litery, skoro tak lubisz to zadowolenia. Nikt Ci nie broni. 

A pracownicy agencji to jakieś święte krowy czy co? 
Pani w biedronce powiesz ze nie.ma bulek to nawet kierowniczka je prztniesie i finito Wyświetl w wątku >>

andziulka21

#6433043 Napisano: 25.11.2017 12:04:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Odnośnie konkursu Selfie Crunchips w żabce i Freschmarkecie, to kontaktowałam się dzisiaj z agencją, odpisali, że na początku przyszłego tygodnia bedą informować emotka

Regulaminowy czas na info mają do 29.11 (dzisiaj jest 24.11), nie rozumiem więc sensu zawracania im gitary i głupiego wydzwaniania... emotka  A później wszyscy się dziwią, że agencje nie odbierają telefonów lub kasują numery ze swoich stron www. Tak, np. Streamline też kiedyś miało numer telefonu. Dziś już tylko kontakt mailowy. 

BTW
Trzeba było od razu zapytać kiedy poinformują konkurs Nivea Baby z Kaufa, wszak kończy się niebawem - 14 grudnia emotka emotka

jak już jesteś taka poprawna i wypowiadasz się w kwestii dzwonienia do agencji, to czytaj ze zrozumieniem, napisałam "odpisali" !!

To nadal nadgorliwe zawracanie d... agencji emotka  bez znaczenia.

Po to są aby odpisywac czy odbierać telefony, po to w regulaminach maja podane dane kontaktowe. 
Każdy ma prawo napisać i zapytać o kwestie,które go interesują.
Tylko niepoważne agencje biorą to "do siebie". 
Jest termin rozwiązania konkursu to wtedy rozwiązanie ma być i koniec emotka  konkursowicz nie może mieć tzw poślizgu ze zgloszeniem, także powinno to działać w dwie strony..
A poza tym moim skromnym zdaniem to swego rzędu przypomnienie,że coś takiego organizowali, żeby się czasem nie ockneli 2 miesiące po czasie emotka

Poważnie?
To takie zawracanie 4 liter jak Dziecko,  które przeszkadza albo robi scene o batonika w sklepie  " bo mama jest od tego, by dała JUŻ" - a nie pozniej, w domu.

Masz świadomość, ze jedna osoba odpowiada za dany konkurs. Wszystko udokumentowac papierkami. Dopilnowac, by dane sie zgadzały, by nagrody na czas dotarły przed wysłaniem,  itd.
A jak ma do tego jeszcze opisywać na 10-20 wiadomości dziennie,  do  3-5 konkursów za które odpowiada, to kiedy ma wybierać Laureatów? Do tego , musi być jeszcze w komisji Loterii , zamówić nagrody.... bla, bla, bla...
Przecież Agencja zatrudnia kilka osób a nie dziesiątki. Jedna osoba ma czasami kilka promocji do ogarniecia w tym samym czasie. Więc, odpowiadanie na "kiedy dotrze moja nagroda" , chociaż Regulamin mówi, ze są jeszcze 2 tygodnie, nie ma jakoś sensu. Bo konkursowicz nawet nie raczy zapoznac sie z regulaminem.

Inna sprawa, kiedy terminy nie sa do trzymana. 
Żabka Nescafe też poinformowała o Gównych - w terminie. A bylo tyle komentarzy...
Czasami wystarczy PRZECZYTAĆ REGULAMIN, a nie wydzwaniać i pisać.

Tak poważnie. Masz problem ze zgloszeniem piszesz do agencji, masz.wątpliwości co do produktów promocyjnych to piszesz itp, i sa tam od tego by Ci odpowiedzieć i wytłumaczyć, sorry za to im płacą. Poza tym jak nie ogarniaja np dziesieciu konkursów piecioma pracownikami niech sie za to nie biora, no sorry..
Regulaminy często są tak lakoniczne,że w końcu nie wiadomo o coco chodzi.
Przytaczasz Nescafe, ok, ja przytaczam tymbark w tesco, ktoś wygral?  Po co agencji tylek zawracac i zapytac na przyklad? Przecież mają tyle pracy,że mogli sobie zapomnieć.. 
Tak, zgodzę się z Tobą, że piasanie i upominanie się o np nagrode, przed terminem ew wysylki może być dziecinne, ae są również inne sytuacje, które to usprawiedliwiaja np wyjazd czy cos..

Dodam jeszcze,że nienie lubie, tych wszystkich teorii spiskowych typu, moja genialna odpowiedź nie wygrała to pewnie była loteria i tyle, zglosze do sponsora bo.na pewno.losowali, bo jakze bym ja mógł/mogla nie wygrac tak genianym wpisem.. to jest prawdziwe zawracanie czterech liter... Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6433021 Napisano: 25.11.2017 11:00:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Odnośnie konkursu Selfie Crunchips w żabce i Freschmarkecie, to kontaktowałam się dzisiaj z agencją, odpisali, że na początku przyszłego tygodnia bedą informować emotka

Regulaminowy czas na info mają do 29.11 (dzisiaj jest 24.11), nie rozumiem więc sensu zawracania im gitary i głupiego wydzwaniania... emotka  A później wszyscy się dziwią, że agencje nie odbierają telefonów lub kasują numery ze swoich stron www. Tak, np. Streamline też kiedyś miało numer telefonu. Dziś już tylko kontakt mailowy. 

BTW
Trzeba było od razu zapytać kiedy poinformują konkurs Nivea Baby z Kaufa, wszak kończy się niebawem - 14 grudnia emotka emotka

jak już jesteś taka poprawna i wypowiadasz się w kwestii dzwonienia do agencji, to czytaj ze zrozumieniem, napisałam "odpisali" !!

To nadal nadgorliwe zawracanie d... agencji emotka  bez znaczenia.

Po to są aby odpisywac czy odbierać telefony, po to w regulaminach maja podane dane kontaktowe. 
Każdy ma prawo napisać i zapytać o kwestie,które go interesują.
Tylko niepoważne agencje biorą to "do siebie". 
Jest termin rozwiązania konkursu to wtedy rozwiązanie ma być i koniec emotka  konkursowicz nie może mieć tzw poślizgu ze zgloszeniem, także powinno to działać w dwie strony..
A poza tym moim skromnym zdaniem to swego rzędu przypomnienie,że coś takiego organizowali, żeby się czasem nie ockneli 2 miesiące po czasie emotka Wyświetl w wątku >>

andziulka21

#6432813 Napisano: 24.11.2017 15:53:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Testowanie pieluszek Lupilu, z testmetoo.
Można się zgłaszać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6432806 Napisano: 24.11.2017 15:30:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

andziulka21

#6432433 Napisano: 23.11.2017 21:33:39 w WC - rozmowy o wszystkim
Brał ktoś z Was pożyczkę w Vivusie? Mam kilka pytań, pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6431297 Napisano: 21.11.2017 16:37:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Heineken jak i w zeszłym roku nawet piwa nie da emotka  albo ja nie umiem życzeń pisać,ehh emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6430972 Napisano: 21.11.2017 10:25:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Agnes napisał(a):

przyszłam wpisac się na listę obecności

Ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6430460 Napisano: 20.11.2017 12:32:07 w Kupię...
Kupię kod 20 zl do.empika za doładowanie tej samej.wartości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6430133 Napisano: 19.11.2017 18:14:12 w SZUKAM....
Pilnie poszukuje jakiegoś rabatu do empika, może być nawet 2%, ktoś cos? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6429635 Napisano: 17.11.2017 11:56:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Brak weny, brak nagród emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6429355 Napisano: 16.11.2017 16:42:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kajkakari napisał(a):

O rety. Przyszedł dzisiaj bon do żabki z konkursu colgate i musiałam odmówić przyjęcia, bo chcieli podobno nr dowodu. Też musieliście podawać czy po prostu mój kurier nie ogarnął tematu? Szkoda mi, ale nie będę za 5 dych takich danych dawać  emotka

Ja zawsze sama wpisuje i całkiem niechcący pomyle literki czy cyferki emotka Wyświetl w wątku >>

andziulka21

#6429314 Napisano: 16.11.2017 15:16:17 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Mi z kolei już dwa razy dzisiaj pojawil sie blad 500. 
Poza tym gdy klikam na.jakiś konkurs nie przenosi mnie od razu pod podany link(na e konkach) dopiero po 3/4 kliknieciu...

Na telefonie. Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6429309 Napisano: 16.11.2017 15:09:35 w Czy informują/ informowali?
Informowali już z tego konkursu? 
https://www.e-kon...konkursy-zakonczone/

Ma ktoś może regulamin? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6429291 Napisano: 16.11.2017 14:37:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw Saskiej, etap 2, wyniki na stronie emotka Wyświetl w wątku >>

andziulka21

#6428704 Napisano: 15.11.2017 14:50:53 w Paragony na trwające konkursy
Kod 40zl do empika wymienię na aktualne paragony, do dogadania, pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6428289 Napisano: 14.11.2017 14:38:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
2x 40 zl do empika z Ibis panel i kosmetyki Garnier emotka Wyświetl w wątku >>

andziulka21

#6428178 Napisano: 14.11.2017 10:54:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wpiszę się już teraz, może wąteczek pomoże emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6428148 Napisano: 14.11.2017 10:16:40 w SZUKAM....
Czy wszyscy dostali gwarancję do tabletów z biedronki? 
Bo ja nic nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6427834 Napisano: 13.11.2017 17:38:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nienawidzę Smolara chyba z wzajemnością emotka Wyświetl w wątku >>
0 0