Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika andziulka21

andziulka21

#6444919 Napisano: 21.12.2017 12:59:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
assal napisał(a):

W końcu dostawa Saskiej (2 etap mam na razie). Nie wiem, kto wozi, mam jedynie sygnał, że butelki są  emotka

Wozi in post emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6444144 Napisano: 19.12.2017 20:06:00 w SZUKAM....
constantine napisał(a):

kogoś,kto wie,jak tą kartę ToysRUs obsłużyć?znaczy się -wydać
to tylko w stacjonarnych?
jakaś data ważności jest?

W sklepach stacjonarnych podajesz kasjerce, można wykorzystać na kilka razy, dopłacać itp.
 W sklepie internetowym płacisz wpisując numer karty i kod spod zdrapki emotka  
Ważność z tego co pamiętam jest długa. Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6444088 Napisano: 19.12.2017 18:23:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Heineken mnie pokonał, poddaje się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

andziulka21

#6443365 Napisano: 18.12.2017 11:21:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Może w końcu uśmiechnie się szczęście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6443240 Napisano: 17.12.2017 19:06:42 w SZUKAM....
benasia napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

benasia napisał(a):

Szukam inspiracji na jakąś fajną zabawkę dla córeczki (niecałe 2 lata) - sęk w tym,że dużo rzeczy mamy po starszym synku. Ważne by było porządne i interesujące. Macie pomysły?

Synka w podobnym wieku najbardziej cieszą klocki lego duplo, zeatawy play doh.
Fajnie są tablety edukacyjne z fisher price, arka dumel discovery, albo może kuchnia z garnkami lub coś z ulubioną bajeczka:)

lego duplo mamy mnóstwo i jeszcze córka dostanie, play doh też mają i się bawią. Myślałam o kuchni, ale nie bardzo mam miejsce a Mała ma talerzyki i kubki do zabawy. Laptopa ma po bracie  emotka  Ciężko mi wymyślić coś i nie wiem co teraz jest fajnego - wszelkie Tulusie i inne takie zwierzaki ruszające się z reklam odpadają  emotka

To może taka kuchenka? 
http://www.manfi....K-Z-AKCESORIAMI.html

Mamy podobną, nie zajmuje wiele miejsca, z solidnego plastiku, a efekty dźwiękowe zachęcają do gotowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6443228 Napisano: 17.12.2017 18:03:03 w SZUKAM....
benasia napisał(a):

Szukam inspiracji na jakąś fajną zabawkę dla córeczki (niecałe 2 lata) - sęk w tym,że dużo rzeczy mamy po starszym synku. Ważne by było porządne i interesujące. Macie pomysły?

Synka w podobnym wieku najbardziej cieszą klocki lego duplo, zeatawy play doh.
Fajnie są tablety edukacyjne z fisher price, arka dumel discovery, albo może kuchnia z garnkami lub coś z ulubioną bajeczka:) Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6442690 Napisano: 15.12.2017 15:09:48 w Paragony na trwające konkursy
Kod na 20 zł do empika wymienię na aktualne paragony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6442022 Napisano: 14.12.2017 13:05:37 w Paragony na trwające konkursy
asper01 napisał(a):

Kupię niedrogo paragon na Nivea Baby w Kauflandzie - priv

https://www.e-kon...ivea-w-kaufland.html

Ja również taki potrzebuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6442006 Napisano: 14.12.2017 12:49:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I ja się dziś wpiszę, może wątek szczęście przyniesie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6441877 Napisano: 14.12.2017 10:14:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
superloser napisał(a):

edzia21 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Coś mi się wydaje,że te Samsungi S8 były im potrzebne na prezenty gwiazdkowe emotka

Szczerze współczuję, bo moim zdaniem zostaliście po prostu oszukani.. Nie dajcie się, piszcie wszędzie gdzie się tylko da! 

Przecież ich nie ukradli. W puli było 5 do wygrania - rozdali tyle (mają je ludzie na forum).
Pomijając fakt, że dali ciała i poinformowali jakieś 20 osób o fakcie ich wygrania  emotka

Czasami ludzie grajacy, maja chyba jakies wizje, ze CI BOGOWIE z Agencji to alfa&omega... a wystarczy zejsc na ZIEMIE dzieki  programowi "Słoiki".
Ile tam pracowników  Agencji Reklamowych, którzy przetrwac nie mogą nawału pracy. 

Moze, nim Ktos wezmie udział w jakims Konkursie, to niech sprawdzi AGENCJE.
Jak Organizator ma kapitał 5000zl - to co to jest?... biurko + laptop + krzesłko a drukarka wspólna na korytarzu, dla wszystkich takich Firm.

Jesli Agencja nie ma listy pracowników na swojej stronie, to musza miec bardzo duży przemiał pracowników, którzy nie wytrzymują stresu.

Dla niektórych Samsung to Samsung - a cyferka czy litera obok nie ma znaczenia.
Może dzwoniący, sami nadal na Nokia 3110 pisza smsy.
Robili liste na Samsungi. A 200zl, w sądzie nie świadczy o jakimś przyznaniu się, tylko o dobrej woli Organizatora. Bo ostatecznie, brak nagrań...

Zle zinterpretowalam i za to przeprosiłam.
Niestety na tego typu seriali nie mam czasu aczkolwiek zobacze przy najbliższej okazji.
Jeżeli agencja nie ma pracowników i sprzętu to po co bierze się za konkursy! Niech robią akcje promocyjne po marketach i tyle.
Owszem, to też są ludzie przemeczeni i przepracowani ale to nie zwalnia ich z odpowiedzialności za pracę,którą wykonują.

Mój błąd,bo nie sprawdzam stabilności finansowej agencji,przed konkursem!ha ha, dobre sobie emotka

Wiele osób z forum ma prace cięższa i bardziej odpowiedzialną i dają rade.

Moim zdaniem takie usprawiedliwienie agencji na siłę mija się z celwm w tym momencie, bo ludzie zostali oszukani. Niech teraz agencja się pomartwi jak wyjść z tego z twarzą. Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

andziulka21

#6441645 Napisano: 13.12.2017 18:17:54 w SZUKAM....
Mam do Was takie pytanko emotka  
Gdzie ewentualnie sprzedajecie wygrane, prócz allegro i olx ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6441573 Napisano: 13.12.2017 16:24:40 w Wkurza mnie...
aurorcia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że jestem taka oszczędna i szkoda mi pieniędzy nawet na potrzebne rzeczy... Od dawna marzy mi się blender z prawdziwego zdarzenia. I znalazłam fajną okazję, przeceniony na 999 zł, plus dostałabym za niego 25% zwrotu, czyli wyszedłby jakieś 750 zł... Taki akurat na moje potrzeby do robienie maseł orzechowych, sorbetów i koktajli. Ale oczywiście szkoda mi kasy. Już miałam zamawiać, ale zaraz sobie pomyślałam, a czy potrzebuję tego? A czy to rozsądne? A może dalej męczyć się ze starym blenderem? W końcu orzechy mogę zjeść w całości, sorbet wymęczyć ręcznym blenderem, koktajl zrobić w starym kielichowym (co z tego, że co jakiś czas wszystko się z niego wylewa  emotka  i jak chcę dorzucić mrożoną truskawkę, to muszę poczekać aż się rozmrozi). I ostatecznie pożałowałam sobie tego blendera, bo przecież kasę trzeba na czarną godzinę odkładać. Nie wiem, czy to jeszcze rozsądek czy już przesadne chomikowanie oszczędności. 

Mam to samo, jakbym to ja napisała  emotka

Albo ja.. 
Nową sokowirówke już trzeci rok kupuje emotka Wyświetl w wątku >>

andziulka21

#6441567 Napisano: 13.12.2017 16:13:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
edzia21 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Coś mi się wydaje,że te Samsungi S8 były im potrzebne na prezenty gwiazdkowe emotka

Szczerze współczuję, bo moim zdaniem zostaliście po prostu oszukani.. Nie dajcie się, piszcie wszędzie gdzie się tylko da! 

Przecież ich nie ukradli. W puli było 5 do wygrania - rozdali tyle (mają je ludzie na forum).
Pomijając fakt, że dali ciała i poinformowali jakieś 20 osób o fakcie ich wygrania  emotka

W takim razie zwracam honor, byłam przekonana,że Ci wycofali jednym nagrody i dali/nie dali innym, ale skoro mówisz że jednak je dali innym to ok.

Ale i tak w takiej sytuacji czułabym się oszukana Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6441538 Napisano: 13.12.2017 15:30:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
Coś mi się wydaje,że te Samsungi S8 były im potrzebne na prezenty gwiazdkowe emotka

Szczerze współczuję, bo moim zdaniem zostaliście po prostu oszukani.. Nie dajcie się, piszcie wszędzie gdzie się tylko da!  Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6440963 Napisano: 12.12.2017 17:28:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Znów brak Heinekena, brak już pomysłów... emotka ehh.. Może ktoś z Was jest w stanie mi pomóc? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6440911 Napisano: 12.12.2017 14:54:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pusto emotka  
Marzę by Heineken się w końcu zlitował...ehh Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6440108 Napisano: 11.12.2017 11:10:52 w SZUKAM....
Widziałam gdzieś konkurs na budowle z klocków Lego, teraz nie mogę znaleźć emotka  
Ktoś z Was może kojarzy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6439395 Napisano: 08.12.2017 22:31:32 w SZUKAM....
moskala22 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

 Co może iść in postem od Asapon sp.zoo?

Pieluszki Lupilu chyba

O dziękuję emotka  zapomniałam o tym emotka Wyświetl w wątku >>
1 moskala22 0

andziulka21

#6439391 Napisano: 08.12.2017 22:28:56 w SZUKAM....
 Co może iść in postem od Asapon sp.zoo?  Wyświetl w wątku >>
0 0