Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika andziulka21

andziulka21

#6497141 Napisano: 12.06.2018 20:23:46 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy w ofercie sklepów sieci Groszek znajduje się również odzież i obuwie ?  emotka


nie emotka

Jeszcze nie ale kto wie kto wie

Oj tam oj tam, u mnie w groszku można kupić skarpety, legginsy dziecięce i klapki do ogrodu emotka Wyświetl w wątku >>

andziulka21

#6496950 Napisano: 12.06.2018 15:15:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

andziulka21

#6496707 Napisano: 11.06.2018 21:28:12 w Wkurza mnie...
Co do teściowej, moja nie jest zła, 
Natomiast kiedy byłam w ciąży, w ciąży była także koleżanka siostry męża, która także nijako była znajomą teściowej, urodziłyśmy w odstępie tygodnia. Teściowa razem ze szwagierka jeździły do tej znajomej codziennie, pomagały przy dziecku, gotowały, sprzątały etc. Nawet nie spytaly czy może ja nie potrzebuje pomocy, ba nawet nie przyjeżdżały tylko czekały aż my przyjedziemy z synkiem. 
Od tej pory mam jakiś żal do teściowej, że mi nie pomogła, gdy byłam o krok od depresji. I boli mnie i męża również to, że woleli zajmowac się obcym dzieckiem niż własnym wnukiem.
Ale było minęło, synek ma 3 lata i nigdy nie poprosiłam jej o pomoc, i pewnie nie poproszę emotka

A w temacie, wkurza mnie bardzo udawanie samotnych matek. Ostatnio spotkałam się z koleżanką z podstawówki, a ta do mnie, że świetnie jej się żyje. Dziecko ma z byłym facetem, ale w dokumentach wpisane ojciec NN, teraz ma nowego chłopa. I chwali mi się, że bierze wszystkie zasiłki na samotna matkę, alimenty z funduszu alimentacyjnego, były facet też płaci alimenty a obecny ich utrzymuje. 
Wkurza mnie to cholernie, bo przez takie krętactwa prawdziwe samotne matki wiele tracą!  Wyświetl w wątku >>
2 nariam, donia7 0

andziulka21

#6495842 Napisano: 08.06.2018 13:43:08 w SZUKAM....
yreks napisał(a):

Nie ma co prawda konkursu na maslo ale slyszalem dzis w radiu reklame ze kosta jest po 4.49 przy zakupie 2 sztuk. Ktos wie w jakim to sklepie?

W polo markecie emotka   Wyświetl w wątku >>
1 yreks 0

andziulka21

andziulka21

#6495472 Napisano: 07.06.2018 14:54:14 w Giełda Kodów ; )
4 kody z Kubusia wymienię, pw emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6495246 Napisano: 06.06.2018 20:34:53 w SZUKAM....
Szukam osoby, która mogłaby wydrukować oświadczenie z laysow, moja drukarka właśnie wyzionela ducha, nawet już nie skanuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6494759 Napisano: 05.06.2018 16:26:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Susza i dobijajaca pustka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6494744 Napisano: 05.06.2018 16:03:08 w Kupię...
andziulka21 napisał(a):

Pilnie kupię 
X box one x. Z gra forza horizon 3

Propozycje cenowe na pw, 
:)  

Podbijam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6493145 Napisano: 29.05.2018 15:30:59 w Kupię...
Pilnie kupię 
X box one x. Z gra forza horizon 3

Propozycje cenowe na pw, 
Dziękuję emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6492243 Napisano: 25.05.2018 11:13:45 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie i smuci zarazem chwilowy brak pewności siebie i konkursowo i życiowo, brrr emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6491921 Napisano: 24.05.2018 13:21:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
agakaz2 napisał(a):

Kinder  emotka

Przyłączam się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6491640 Napisano: 23.05.2018 14:51:35 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

Czy ktoś używał pasty do zębów z aktywnym węglem?
Działa i poleci coś ktoś?

Ja używam i jestem zadowolona, żeby bielutkie jak śnieg emotka
Na początku trochę mnie przerażała bo byłam przyzwyczajona do białej pasty a ta jest czarna emotka . Używam takiej

https://www.iperf...aEAQYAiABEgK8kPD_BwE Wyświetl w wątku >>
2 dolly, andii 0

andziulka21

#6491154 Napisano: 21.05.2018 16:48:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Buu, pusto i pusto, same porażki emotka
Wąteczku zacznij działać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6489375 Napisano: 14.05.2018 17:50:47 w Platformy dla testerów- trnd itp.
onagra napisał(a):

mam pytanie widziałam, że ktoś wspominał o portalu ZYMETRIA warto się tam zapisać ??

Też korzystam i dla mnie jest ok emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6488741 Napisano: 11.05.2018 21:39:46 w Kupię...
Kupię E kupon do empika 20zl, gdyby komuś zaległo np z ankiet, pw emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6485388 Napisano: 27.04.2018 09:35:28 w Wkurza mnie...
joasiunia napisał(a):

Katarek. Niby brzmi niewinnie, a jak wystąpi u półtorarocznego dziecka, to potrafi zmienić noc w coś w stylu wojskowej musztry: wstać do dziecka, podnieść, przytulić, położyć się, poleżeć 10 minut, usnąć na minutę, usłyszeć płacz, wstać do dziecka, podnieść, przytulić, położyć się, wstać, podnieść, przytulić, położyć się, wstać... Nawet nie pamiętam, ile razy dziś ten cykl powtórzyłam. Kilkanaście? emotka A wszystko przez KATAREK emotka

Z moim prawie trzylatkiem przezywalam to samo.. Dostał kataru i była masakra. Dokładnie tak samo jak u Ciebie. W końcu pewnego dnia zaufalam znajomej i kupiłam plastry Aromactiv, sceptycznie nastawiona nakleilam plasterek gdy mały zasnął i jakież było moje zdziwienie, że przespał noc spokojnie, bez płaczu i marudzenia. 
Oczywiście podczas kataru układam mu nieco wyżej pod głowę, bo tak zalecił mi pediatra..  Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6484031 Napisano: 23.04.2018 14:08:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I jak zwykle nic, chyba się już przyzwyczajam emotka Wyświetl w wątku >>
1 FBagata14 0

andziulka21

#6483616 Napisano: 21.04.2018 09:47:08 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

bruce napisał(a):

Wkurza mnie bezczelny hejt netowy. Ze zdumieniem patrzyłam na rozpacz młodej dziewczyny, blogerki, która odpadła z programu show w TV. Opowiadała i pokazywała, jakie komentarze co do jej tańca pojawiały się po kolejnych występach. Nie sądziłam, że tak bardzo bierze sobie do serca tak kąśliwe i złośliwe uwagi. Nie rozumiem, co jest w ludziach takiego, że wolą napisać przykre rzeczy, które na pewno zabolą, niż milczeć. Napisałam jej kilka miłych słów. Pewnie przepadną w powodzi tych przykrych, ale mam nadzieję, że je przeczyta. emotka

Zawiść, zazdrość, kompleksy, brak argumentów... Chęć dowartościowania się. Ostatnio w komentarzu na facebooku poparłam akcję przeciw myśliwym. I otrzymałam od jakiegoś pana prywatną wiadomość, która brzmiała tak: "jestes brzytka" - zachowałam oryginalną pisownię. Mogłam skwitować to tylko uśmiechem. Zwłaszcza po tym jak zobaczyłam profil tego mężczyzny - łysawy pan po czterdziestce, z mocną nadwagą i czerwonym nosem, oczywiście myśliwy. Mnie takie rzeczy nie ruszają, ale faktycznie ludzie tracą już hamulce w wyładowywaniu swoich frustracji. Zerkam na YouTube na kanał pewnej niepełnosprawnej kobiety i przeraża mnie jak ludzie ją "hejtują" na pewnym forum i jeszcze cieszą się, że ona to czyta. Np. po zmianie fryzury pisali, że wygląda jak laleczka chucky wytarmoszona przez psa. Czy naprawdę trzeba aż tak chamsko? I jeszcze czerpać satysfakcję, że ta osoba to czyta... Wszystko, żeby poczuć się lepszym od kogoś takiego, a może warto wyjść na siłownię, zadbać o siebie, a nie podbudowywać swoje ego krytykowaniem innych. Przypomniał mi się też post z reklamą jakiegoś piwa. A w komentarzach burza wywołana przez mężczyzn, że aktor grający w reklamie nie wygląda jak prawdziwy facet. Oczywiście nie będę tutaj rzucać wyzwiskami jakie tam padały, ale możecie sobie wyobrazić jak go hejtowali. A wszystko to przez to, że miał spodnie, które odsłaniały kostki. Ale chłopak z reklamy był młody, wysportowany, zadbany, z bujną czupryną. A komentujący panowie czuli się najwyraźniej gorsi ze swoimi zakolami, brzuchami piwnymi i zaniedbanymi twarzami. Niby stawali w obronie męskości, ale dla mnie to bardziej niskie poczucie własnej wartości. Strach, że nie dorównują takim kanonom. Jak ktoś się czuje dobrze w swoim ciele, to nigdy nie będzie hejtował drugiej osoby, żeby poczuć się lepiej.

Dokładnie to wszystko bierze się z zazdrości.. 
A co do myśliwych to popieram Cię w 100%.
U mnie na wsi, jest jeden taki "wielki myśliwy", codziennie chodzi z psem na spacer obok mojego domu. W zeszłym roku jego piesek zamordował matkę i małe króliczki. Mój tata to widział zareagować nie zdarzyl bo było po wszystkim niestety. Ale dobitnie nagadal temu myśliwemu, nawet to gdzieś pozglaszal ale olali sprawę. A ten z zemsty na opowiadał takich rzeczy o moim tacie, że masakra.... 

Edit chodzi o zające ale dla mnie to milusie króliczki.  Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

andziulka21

#6483410 Napisano: 20.04.2018 10:32:34 w Informują
Informują z magazynu wesele konkurs zimowy 
Tel 604270970 emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0