Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika andziulka21

andziulka21

#6539780 Napisano: 18.10.2018 13:01:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kinder emotka  u mnie same książki, a u reszty rodzinki wielkie 0 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6538370 Napisano: 15.10.2018 14:45:38 w Wkurza mnie...
Nie dość, że nic mi dzisiaj nie wychodzi to jeszcze w przedszkolu synka jakiś dziwny wirus czy coś, już 12 dzieciaków z aftami i temperatura wtf? emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6537985 Napisano: 13.10.2018 20:43:55 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że dzisiaj spełniło się moje marzenie, waga wskazała 25kg mniej co było moim celem, jestem z siebie dumna emotka   Wyświetl w wątku >>

andziulka21

andziulka21

#6535660 Napisano: 07.10.2018 19:01:14 w Konkursy firm tytoniowych
isiulka napisał(a):

czy tylko ja mam klopot z zalogowaniem na 5minut.pl?

Wyczyść ciasteczka i pójdzie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6535314 Napisano: 05.10.2018 18:25:21 w SZUKAM....
jomajd86 napisał(a):

czy poza cocolino jest jakiś konkurs, gdzie trzeba kupić płyn do płukania? ew. papier toaletowy?

Podpinam się, ew ręczniki papierowe? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6534729 Napisano: 04.10.2018 09:47:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

andziulka21

#6534409 Napisano: 03.10.2018 14:00:21 w Konkursy firm tytoniowych
vazzz napisał(a):

izkak napisał(a):

alan84 napisał(a):

mi juz drugi raz nir przyszedl zamowiony voucher allegro po 10 zl. nie opisuja na emaile...

Ja też czekam na 2 kody, wcześniej przychodziły na maila w ciągu 15 minut  emotka  

Ja dzisiaj zamówiłam voucher na zakupy w Allegro i dotarł po kilku minutach na maila (trafił do działu oferty- poczta na Onecie).

Potwierdzam, dzisiejsze przychodzą od razu. Zaległych z przed dwóch tyg jeszcze nie dostałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6533877 Napisano: 02.10.2018 08:01:10 w Konkursy firm tytoniowych
niunia-k napisał(a):

Na pallmall tez nie idzie się zalogować  emotka

U mnie działa normalnie. Ale ostatnio też miałam problem z zalogowaniem, pomogło wyczyszczenie ciasteczek emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6533291 Napisano: 30.09.2018 18:58:46 w Paragony na trwające konkursy
rettib napisał(a):

Kupię Colgate C4  

Ja również emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6530346 Napisano: 20.09.2018 18:00:59 w Wkurza mnie...
szejknaftowy napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Wkurza mnie ze właśnie poparzylam rękę gorącym tłuszczem i szczypie jak cholera!  emotka

pantenol albo maść alantan i przezyjesz,śladu nie będzie
ja kiedyś przyjarałem całą łapę żelazkiem ohyda,aż mięso było widać i teraz nawet śladu nie mam

Dzięki, jutro kupie bo dziś niestety nie dam rady, może jakoś przetrzymam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6530317 Napisano: 20.09.2018 16:55:20 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie ze właśnie poparzylam rękę gorącym tłuszczem i szczypie jak cholera! emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

andziulka21

#6530103 Napisano: 19.09.2018 20:31:18 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie kochana Poczta Polska, dzisiaj dotarły do mnie listy sprzed miesiąca, a nowy Pan listonosz przyznał, że są nie rozwiezione jeszcze te sprzed pół roku, i chyba ze dwa miesiące ich zejdzie dojść do ładu, ja się pytam co oni na tej poczcie robili, kawusie popijali? emotka Wyświetl w wątku >>

andziulka21

#6529342 Napisano: 18.09.2018 09:49:25 w Przedszkolaki i przedszkola :)
kasiaj110 napisał(a):

wtrącę swoje trzy grosze - jak mój miał 4 lata zapisałam go do przedszkola- chodził na 2 zmianę czyli na 13. Potwornie płakał i nie chciał tam chodzić , jak go zaprowadzałam był ryk aż ja sama zawsze wychodziłam zapłakana. Minęło kilka dni - ja prócz odprowadzenia syna do przedszkola musiałam zawitać do sekretariatu i wtedy po wyjściu widziałam scenę kiedy to pani salowa ciągnęła za obie ręce mojego płaczącego syna do łazienki "by go ogarnąć" . Wtedy we mnie zawrzało - zrozumiałam że nie tędy droga a takie metody mi się nie podobają! To był ostatni dzień w tym przedszkolu! Rok później musiał iść jako 5 latek do zerówki i nie było problemów-  od samego początku chodził zadowolony emotka

Różne są historie ale takie coś to przegięcie emotka  mogły zarazić malucha na całe życie emotka   w przedszkolu nie najważniejsza jest renoma, sala czy zabawki a właśnie przedszkolanki, bo one muszą być z powołania a nie z zawodu..  Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

andziulka21

#6529341 Napisano: 18.09.2018 09:47:41 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Claudia77 napisał(a):

a

andziulka21 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

U nas na całe szczęście nie ma lezakowania, bo to by była tragedia. 

i to jest właśnie ta tragedia, mały jest bardzo kontaktowy, chciał iść do przedszkola, na dniach otwartych było super, pierwsze dni super, tylko raz zmusiły go do leżakowania i pozamiatane....

Kurczę, jedyne wyjście to porozmawiać z Panią, i tłumaczyć dziecku, że jak nie chce to nie musi, ale to długa droga emotka

ale właśnie w tym przedszkolu musi leżeć, najgorsze jest to że on nie lubi tych pań, a znam swoje dziecko, to nie był i nie jest maluch chowany pod kloszem, potrafił zostać u moich znajomych, których pierwszy raz na oczy widział, nigdy nie miałam problemu z jego zostawianiem gdziekolwiek, a tu proszę jaka lipa...

W takim wypadku jak nie tylko lezakowanie, a i pan nie lubi to zmień przedszkole jak masz możliwość. Bo cały czas będzie się męczył, skoro ich nie lubi Wyświetl w wątku >>

andziulka21

#6529317 Napisano: 18.09.2018 09:12:26 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Claudia77 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

U nas na całe szczęście nie ma lezakowania, bo to by była tragedia. 

i to jest właśnie ta tragedia, mały jest bardzo kontaktowy, chciał iść do przedszkola, na dniach otwartych było super, pierwsze dni super, tylko raz zmusiły go do leżakowania i pozamiatane....

Kurczę, jedyne wyjście to porozmawiać z Panią, i tłumaczyć dziecku, że jak nie chce to nie musi, ale to długa droga emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6529313 Napisano: 18.09.2018 08:59:06 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Claudia77 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

nie wiem, kurcze już się łamie, mały cały czas płacze w przedszkolu, wczoraj jak go odbierałam samiuteńki siedział zapłakany - żadna z pań nie podeszła go przytulić chociaż, poza tym wkurzyłam się, bo taka piękna pogoda a oni nie wychodzą na dwór ( tak samo było w piątek), bo spotkanie z panią psycholog u trzylatków było - masakra

Nie łam się, dasz radę. To normalne, że płaczę, wiem, że serce się łamie, bo również to przeżywam, szczególnie rano, ale czas adaptacyjny dla dziecka to miesiąc, dla innych dwa, i dopiero po tym okresie jesteś w stanie na 100% stwierdzić że to jeszcze nie ten czas.
Porozmawiaj z Panią, aby jeśli może poświęciła małemu więcej uwagi, niech zabiera że sobą maskotke i będzie dobrze zobaczysz. 

Ja akurat mam takie panie przedszkolaki, ufam im i widzę że potrafią przytulić, ponosić, nakarmić czy rozbawić mojego synka, a to bardzo poprawia mój i jego komfort psychiczny. 

Jedyny problem, który mam to to, iż synek codziennie rano płaczę bo boi się że nie odbiorę go po obiadku i zostanie dłużej, a ja nigdy się nie spóźniłam po niego i tłumacze mu na wszelkie sposoby, że na pewno będę i już nie wiem jak go przekonać emotka

masz andiulka21 rację, właśnie wczoraj mnie to rozwaliło, że siedział zapłakany przy tym stoliku jako jedyny i nikt na niego nie zwracał uwagi, ja też małego odbieram po obiadku tak się z paniami umówiłam, żeby nie był na leżakowaniu, a one wczoraj wcześniej te leżaki rozłożyły i myślał, że będzie musiał spać,a  tego spania to ja chyba nie przeskoczę - wszystkie dzieci muszą leżeć i koniec kropka, dzisiaj odwiedziłam inne przedszkole, w którym mają dwie sale dla maluchów, w jednej które chcą to leżą, a w drugiej jak nie chcą to się bawią...nie wiem zobaczę, na razie mam mętlik w głowie

I to właśnie mogło być przyczyną jego płaczu, skoro Panie wcześnie rozłożyły to on pomyślał, że się spóźniłas i musi zostać dłużej.. U nas na całe szczęście nie ma lezakowania, bo to by była tragedia. 
Narazie bym się wstrzymała ze zmianą przedszkola, za duży szok na raz. 
Po prostu przekaż nauczyciele, żeby trzymały się planu dnia, bo to jest bardzo ważne dla dzieci, niby 10 minut a dla malca wieczność. 

Btw mnie wkurza u nas, że gdy rodzice przychodzą po dzieci idą bezpośrednio na salę po dziecko, a inne To widząc wpadają w histerie, płaczą gdzie ich mama..  Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

andziulka21

#6529307 Napisano: 18.09.2018 08:46:54 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Claudia77 napisał(a):

nie wiem, kurcze już się łamie, mały cały czas płacze w przedszkolu, wczoraj jak go odbierałam samiuteńki siedział zapłakany - żadna z pań nie podeszła go przytulić chociaż, poza tym wkurzyłam się, bo taka piękna pogoda a oni nie wychodzą na dwór ( tak samo było w piątek), bo spotkanie z panią psycholog u trzylatków było - masakra

Nie łam się, dasz radę. To normalne, że płaczę, wiem, że serce się łamie, bo również to przeżywam, szczególnie rano, ale czas adaptacyjny dla dziecka to miesiąc, dla innych dwa, i dopiero po tym okresie jesteś w stanie na 100% stwierdzić że to jeszcze nie ten czas.
Porozmawiaj z Panią, aby jeśli może poświęciła małemu więcej uwagi, niech zabiera że sobą maskotke i będzie dobrze zobaczysz. 

Ja akurat mam takie panie przedszkolaki, ufam im i widzę że potrafią przytulić, ponosić, nakarmić czy rozbawić mojego synka, a to bardzo poprawia mój i jego komfort psychiczny. 

Jedyny problem, który mam to to, iż synek codziennie rano płaczę bo boi się że nie odbiorę go po obiadku i zostanie dłużej, a ja nigdy się nie spóźniłam po niego i tłumacze mu na wszelkie sposoby, że na pewno będę i już nie wiem jak go przekonać emotka Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

andziulka21

#6528523 Napisano: 14.09.2018 18:35:21 w Konkursy firm tytoniowych
niunia-k napisał(a):

Jak tam L&M odzywały się do kogoś ?
Pytanko czy ktoś coś wymienił w Pallmall za uzbierane punkty ? Do kiedy w ogóle jest to ważne , regulaminu dotyczącego voucherów nie mogę znaleźć  emotka

Odnośnie pall mall nie wymienisz punktów na nic innego jak allegro 10zl. Odnośnie reszty to masakra, raz na miesiąc pojawia się pytanie konkursowe i jest po kilka nagród do wygrania a nie jak miało być gwarantowane emotka  
Jak coś to mam reg Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

andziulka21

#6528292 Napisano: 14.09.2018 10:13:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wąteczku nie śpij, pomóż emotka Wyświetl w wątku >>
0 0