Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika justkra

justkra

#7098522 Napisano: 06.06.2023 18:27:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tyle wyników dziś i za każdym razem wynik równiutko ,,zero,,. Najbardziej chyba InPost rozczarował, bo byłam zadowolona z tych tekstów i chciałam swoim chłopakom fajną niespodziankę ugrać. Ech ...smutny dzionekemotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

justkra

#7098294 Napisano: 06.06.2023 10:08:08 w WC - rozmowy o wszystkim
justkra napisał(a):

targicola napisał(a):

Czy miał. Ktoś z Was problem z odbiorem kasy(blik)z zozoli?w PKOBP bankomat upomina się o potwierdzenie telefonem(na który nic nie przychodzi)

W wątku ,,Dyskusje o innych konkursach'' zerknij. Wpisy z wczoraj.

i z dziś. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7098184 Napisano: 05.06.2023 17:57:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

Pamiętajcie, że kod z Zozoli jest ważny 7 dni. W bankomacie PKO BP bez problemu wypłaciłem.

Ja dziś również bez problemu około 12-tej wypłaciłam w bankomacie należącym do banków spółdzielczych. Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

justkra

#7097654 Napisano: 02.06.2023 14:55:09 w Gratulacje! Dla wygranych!
Rufus gratulacje emotka
Najwyraźniej szczęścia też chodzą parami emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

justkra

#7097388 Napisano: 01.06.2023 21:05:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Pytanko, bo paragon kupilam na forum:p a nie w sklepie:P

Na paragonie DINO sa dwa adresy, ktory jest ok? Krotoszyn czy ten kolejny zalozmy swidnik?:-D

Krotoszyn to głowna siedziba Dino. Świdnik/lub inne miasto to sklep, w którym były zakupy emotka Wyświetl w wątku >>

justkra

#7097319 Napisano: 01.06.2023 16:26:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie Persil Czysta Zabawa odsyłacie paragon w wiadomości zwrotnej na informację o wygranej? Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7096935 Napisano: 31.05.2023 13:54:32 w moje dzisiejsze wygrane :)

justkra

#7096849 Napisano: 31.05.2023 11:17:51 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

justkra napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wkurza mnie to dyskutowanie o tym jakimś kimś, kto najwyraźniej robi wszystko, by mieć z tego ubaw. Jakby nie można było zagłodzić trolla obojętnością i milczeniem po prostu. emotka

Można.
Z tym, że część osób nie zdaje sobie sprawy z fikcyjności tych kont i w dobrej wierze przybija łapki na plus. To dla nich ta informacja, a nie dla uciechy trolla.

Nie, no sorry... helou! Jeśli ktoś nie zdaje sobie sprawy z oczywistości, to mnie szkoda energii na próby jego uświadamiania. emotka
Co to daje niby? Nabrał się raz, nabierze kolejny i tak w kółko. To w sumie jego życie, jego doświadczenia...
Każdego chcesz prowadzić całe życie za rączkę? Bez jaj... emotka

Poinformowałam. Z uzyskaną wiedzą mogą zrobić co zechcą. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

justkra

#7096843 Napisano: 31.05.2023 11:05:28 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie to dyskutowanie o tym jakimś kimś, kto najwyraźniej robi wszystko, by mieć z tego ubaw. Jakby nie można było zagłodzić trolla obojętnością i milczeniem po prostu. emotka

Można.
Z tym, że część osób nie zdaje sobie sprawy z fikcyjności tych kont i w dobrej wierze przybija łapki na plus. To dla nich ta informacja, a nie dla uciechy trolla. Wyświetl w wątku >>

justkra

#7096836 Napisano: 31.05.2023 10:51:37 w Wkurza mnie...
radziosny napisał(a):

kreo42 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

agaolech89 napisał(a):

nelunia napisał(a):

To co się dzieje na forum (moje dzisiejsze wygrane). Po co ta szydera ? emotka

Komuś się bardzo nudzi!!

dajcie mu się nacieszyć, musi być nieszczęśliwy w życiu skoro radość sprawiają mu takie wpisy. Niech ma emotka

Też widzę w tych postach frustrację emotka  ktoś nie ma talentu do wygrywania w konkursach, więc musi się pocieszać nieograniczonym dostępem do kapsli i wygranymi w loteriach piwnych. Ktoś bardzo lubi marnować swój czas na takie posty emotka

Sam by tyle nie wygrał, napewno jest zgrana grupa i tłuką całymi dniami

O co chodzi, bo chyba przespałem aferę? Wkurza mnie, że nie mam czasu śledzić forum na bieżąco emotka

Wszystko na bieżąco nadal trwa. Dziś gość określa się w MDW jako Demaskator i sam sobie przybija pierwszą łapkę też z nowopowstałego konta. Trzeba mieć bardzo puste życie, jak się ma czas na taką głupotę. Wyświetl w wątku >>

justkra

#7096771 Napisano: 30.05.2023 23:19:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

justkra napisał(a):

Czy w 7days DC przychodzi potwierdzenie udziału w konkursie na maila?

Tak

Dziękujęemotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

justkra

#7096766 Napisano: 30.05.2023 23:15:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w 7days DC przychodzi potwierdzenie udziału w konkursie na maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7096765 Napisano: 30.05.2023 23:12:57 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

agaolech89 napisał(a):

nelunia napisał(a):

To co się dzieje na forum (moje dzisiejsze wygrane). Po co ta szydera ? emotka

Komuś się bardzo nudzi!!

dajcie mu się nacieszyć, musi być nieszczęśliwy w życiu skoro radość sprawiają mu takie wpisy. Niech ma emotka

Też widzę w tych postach frustrację emotka  ktoś nie ma talentu do wygrywania w konkursach, więc musi się pocieszać nieograniczonym dostępem do kapsli i wygranymi w loteriach piwnych. Ktoś bardzo lubi marnować swój czas na takie posty emotka

To bardzo przypomina tego trolla sprzed 3 dni. Ten sam badziewny styl i znowu nowoutworzone konto. Wyświetl w wątku >>

justkra

#7096504 Napisano: 30.05.2023 09:40:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Po fajnym początku miesiąca teraz po prostu martwa cisza. Poproszę wątku o kolejną zmianę kursu emotka
Obecny nie podoba mi się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7096178 Napisano: 27.05.2023 23:40:39 w Wkurza mnie...
iwona0103 napisał(a):

justkra napisał(a):

Wkurza mnie, że istnieją ludzie, którzy swój czas i energię poświęcają na obrażanie innych. Którzy potrafią tylko w tym celu założyć 2 nowe konta. 
Przylezie taki troll i myśli, że jest błyskotliwy w swych złośliwościach.

Nie dość, że 2 konta to jeszcze 2 wersje wydarzeń:
w pierwszym poście pisze, że to jego pierwszy tydzień grania
a w kolejnych o nagrodach z 2022 emotka

Dużo tych piw konkursowych, to i czas wydarzeń się zaciera emotka Wyświetl w wątku >>

justkra

#7096165 Napisano: 27.05.2023 22:36:41 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że istnieją ludzie, którzy swój czas i energię poświęcają na obrażanie innych. Którzy potrafią tylko w tym celu założyć 2 nowe konta. 
Przylezie taki troll i myśli, że jest błyskotliwy w swych złośliwościach. Wyświetl w wątku >>

justkra

#7096055 Napisano: 27.05.2023 09:21:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewikewikk napisał(a):

justkra napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Wchodzą Wam kody z Lecha?

Mi ostatnio nie chciały wejść, ale to było że 3 dni temu.
Pojawiał się jakiś bład capchta.

U mnie też. Pytanie czy to wina mojego kompa czy strony konkursowej?

Można jeszcze spróbować dodać kod z telefonu. Nie sprawdzałam czy tak zadziała. Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

justkra

#7096051 Napisano: 27.05.2023 09:13:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewikewikk napisał(a):

Wchodzą Wam kody z Lecha?

Mi ostatnio nie chciały wejść, ale to było że 3 dni temu.
Pojawiał się jakiś bład capchta. Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

justkra

#7095412 Napisano: 24.05.2023 08:49:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew za Lambi. Wygrana z ubiegłego tygodnia.
Szybcy są emotka Wyświetl w wątku >>

justkra

#7095201 Napisano: 23.05.2023 10:48:08 w Wkurza mnie...
Majkii napisał(a):

justkra napisał(a):

rare85 napisał(a):

Zrabatowało mi produkty Milka w C4 aż o prawie 7 zł emotka  specjalnie wzięłam o czekoladę więcej i mam o 3 grosze za mały paragon... Heh. Jakąś nagrodę na pocieszenie poproszę...

Ja w sobotę kupiłam zgrzewkę Nałęczowianki w Biedronce do loterii.  Wieczorkiem siadłam przy laptopie, żeby ,,wklepać" paragon, a tam policzona 1 butelka zamiast 6.
Konkursowicz to jednak specyficzne zwierzę  emotka ...  innych ludzi cieszy jak coś dostają taniejemotka

Można powiedzieć że wygrałaś 5 butelek wody emotka

Ooooo.... tak od razu brzmi lepiej emotka Wyświetl w wątku >>