Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pawelkoo

pawelkoo

#6708676 Napisano: 10.06.2020 12:41:09 w Czy informują/ informowali?
Colgate Lidl informował? Mają czas chyba do dzisiaj? Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6708403 Napisano: 09.06.2020 16:12:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

Czy w konkursie DC - wyskakuje Wam błąd! Nie dam rady wysłać zgłoszenia emotka nie wiem o co chodzi. Mam komunikat. Wystąpił błąd. Spróbuj później. Dziwne...

Wyslalem minutke temu, wszystko normalnie przeszlo. Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6706973 Napisano: 02.06.2020 13:02:01 w WC - rozmowy o wszystkim
rufus napisał(a):

https://prawo.gaz...sms-owe-loterie.html

Stary artykuł.. ale ciekawe czy taka praktyka nadal jest powszechna w loteriach?
Widzicie jakies zaleznosci na listach zwyciezcow?

Na pewno działają jeszcze jakieś "mafie konkursowe". Najczęściej można zauważyć jakieś zależności i powiązania na listach zwycięzców, gdy nie ma wymogu zakupu w danej sieci sklepów (np. lidl, itm, tesco itd).
A jeśli chodzi o ten tekst to nawet nie wiedziałem, że kiedyś były takie nagrody to wygrania (100 samochodów emotka ), teraz są konkursy z jednym samochodem na 3 miesiące jego trwania  emotka Ale wiadomo, że cel tych konkursów sms jest inny niż promocyjnych, który prawdopodobnie polega na zwiększeniu rozpoznawalności marki, reklamie itd. Ja tam osobiście konkursy sms (radiowe, telewizje itd) omijam szerokim łukiem, jak już zapłace te 2-3 zł i nie wygram to przynajmniej zostanę z batonikiem emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

pawelkoo

#6706863 Napisano: 01.06.2020 22:50:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Loteria Hochland, a żeby was szlak trafił emotka myślałem ze może jakaś rezerwa a tu email o podzielenie się opinia dot. loterii emotka Wyświetl w wątku >>

pawelkoo

#6706411 Napisano: 30.05.2020 18:40:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Udało się komuś zarejestrować w konkursie Visy? Ja nie mogę

Zarejestrowałam się, dostałam potwierdzenie e-mailem, ale nie kumam jak się tam zalogować i sprawdzić czy moja płaność została u nich zapisana... Nie informują o tym fakcie...  emotka emotka

Nie trzeba się nigdzie logować ani niczego dodatkowo zgłaszać, każda płatność kartą jest naliczana jako 1 lub 2 losy. Oni mając nasz numer karty, który podaliśmy w zgłoszeniu wszystko mogą sobie sprawdzić i policzyć. A żeby samemu wiedzieć ile dokonaliśmy takich płatności to na stronie banku w historii można sobie przefiltrować wyniki na interesujący nas okres i na płatność kartą. Wyświetl w wątku >>

pawelkoo

#6706370 Napisano: 30.05.2020 13:59:26 w Lotto i inne
forrrum napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Weryfikację tożsamości można przeprowadzić również na miejscu w niektórych kolekturach lotto (na stronie jest lista).

Ciekawe, jak to wygląda w praktyce, kiedy obecnie większość biur nie obsługuje petentów, przerzucając kontakty na telefon i internet. U mnie na przykład Spółdzielnia Mieszkaniowa twardo zapowiedziała, żeby nie przychodzić, bo biura nieczynne.

Ale to jest taka zwykla kolektura lotto w ktorej kupuje sie zaklady, a one sa otwarte. A biura i urzedy tez juz powoli wracaja do pracy. Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6706357 Napisano: 30.05.2020 12:15:28 w Lotto i inne
azaflora napisał(a):

Proszę o odpowiedź:
chciałam założyć konto w Lotto i do pełnej rejestracji zażądali foto obu stron dowodu osobistego, wstrzymałam się.
Jak postępowaliście? Pokazywaliście wszystkie dane bez zakrywania np. numeru dowodu?
Dziękuję za ew. rady   emotka .

Ja normalnie wysłałem zdjęcia bez zakrywania. Wg regulaminu zdjęcia po weryfikacji są od razu usuwane z systemu. Weryfikację tożsamości można przeprowadzić również na miejscu w niektórych kolekturach lotto (na stronie jest lista). Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6706348 Napisano: 30.05.2020 11:12:14 w moje dzisiejsze wygrane :)

pawelkoo

#6706124 Napisano: 29.05.2020 12:32:15 w Zdjęcia naszych wygranych

Dwa takie "zestawy treningowe" z Pringles emotka To takie bardziej dla dzieci więc pewnie rozdam rodzince czy znajomym z małymi piłkarzami emotka Wyświetl w wątku >>

pawelkoo

#6705963 Napisano: 28.05.2020 20:14:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedystobylo napisał(a):

Mam poważną rozkminę: na 3 dopracowane zgłoszenia do Bref - nic. A nagród było sporo. To też moje początki w konkursach promocyjnych (na razie tylko blogi i FB). Jeszcze w promocyjnych nic nie wygrałam. Co mogę robić źle? emotka  Uzywacie polskich znaków? W regulaminach nie widziałam zapisów, ale może to jakaś niepisana zasada? 

Nie używamy polskich znaków, najczęściej jest taki zapis w regulaminie. Liczy się po prostu to czy akurat dany tekst spodoba się jury. Tutaj akurat zgłoszeń do konkursu było bardzo dużo dlatego, że numer paragonu nie był wymagany przy zgłoszeniu emotka Trzeba po prostu próbować i grać dalej, aż w końcu i do nas uśmiechnie się los emotka Wyświetl w wątku >>

pawelkoo

#6705884 Napisano: 28.05.2020 15:01:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pewnie każdy tak jak i ja liczył po cichu na główną z Brefa, a tu nie ma nawet stówki emotka Wyświetl w wątku >>

pawelkoo

#6705232 Napisano: 25.05.2020 20:51:45 w co chcielibyście wygrać?
Nowy samochód potrzebny na wczoraj emotka obecny jest już pełnoletni i z każdym dniem coraz bardziej się rozpada emotka Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, ZetZ 0

pawelkoo

#6704901 Napisano: 24.05.2020 11:50:26 w moje dzisiejsze wygrane :)

pawelkoo

#6704790 Napisano: 23.05.2020 12:33:11 w WC - rozmowy o wszystkim
dorothy napisał(a):

poszukuję darmowej aplikacji, która rozpoznalaby kto namalował dany obraz, możecie coś polecić?

Obiektyw Google (Google Lens) na telefon, rozpoznaje produkty, jedzenie, zwierzeta, tekst. Z obrazami tez powinien sobie poradzic emotka Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0

pawelkoo

#6703485 Napisano: 17.05.2020 17:18:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Potrafi ktos oszacowac ile dziennie wpisywanych jest kodow na Zywca, Heinekena, Kaktusa? Jakiego rzedu jest to liczba? Czy takie dane zna tylko organizator? Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6702050 Napisano: 09.05.2020 21:01:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
annabozena napisał(a):

samuraj napisał(a):

annabozena napisał(a):

Ja rozróżniacie które lody Kaktus są konkursowe?

nie ma nic na opakowaniu co do loterii

Loterią jest już to czy kupi się lody z loterią emotka Ja kupiłam szczęśliwa dla całej rodziny a na patyczku nic.

Te zielone przez napis "Shake", innych smaków nie widziałem bez napisu i zawsze miałem kody.
Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6701752 Napisano: 08.05.2020 09:03:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kolejne pudło w Kaktusie, a strona tyle nie działała. Te wygrane bramki za ten czas przepadły czy ludzie już dziś od rana wszystko zgarnęli? I znowu nagrody wygrywają jakieś dzieci.. Marysia, ciekawe co będzie dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6701459 Napisano: 06.05.2020 23:10:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
halliday napisał(a):

kermit napisał(a):

magalan83 napisał(a):

patyk napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Działa Wam strona kaktus? 

Nie... Zaczyna to być już irytujące 

Mi od wczoraj nie działa  emotka  zaraz to zgłoszę 


Oni doskonale wiedzą, że strona nie działa. Ciągle tylko przepraszają i proszą o cierpliwość. Niestety ale poza tym innych efektów brak

a oni nie prowadzili loterii crunchips oraz tyskiego? To tam też często były awarie, a w jednym konkursie nie wydali połowy nagród, a w drugi wygrywały jakieś dzieci, przynajmniej tak wyglądało ze zamiast imienia normalnego to zdrobniałe.

dokladnie, chyba chodzi o loterie zozoli w tamtym roku. teraz juz nie wyskakuje strona niedostepna, ale przekierowuje na inna.. czyli dalej nici z wyslania kodu. Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6700267 Napisano: 30.04.2020 16:33:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pojawił się już regulamin do loterii Kaktusa. Tak w skrócie to zakup lodów dopiero od startu loterii 04.05. Kilka lodów może być na jednym paragonie. Nagrody w postaci 20zł to nasze kochane bramki, hulajnoga losowana jest ze wszystkich zgłoszeń w danym dniu. Wyświetl w wątku >>

pawelkoo

#6700219 Napisano: 30.04.2020 13:19:58 w Zdjęcia naszych wygranych

Koszulki i u mnie emotka 2 dla mnie i po jednej dla brata i kolegi emotka Jakość koszulek nawet ok, nie ma żadnych wystających nitek, a najważniejsze, że nie jest to nadruk, który się szybko zniszczy w praniu tylko wszystko jest jednym materiałem (nie wiem jak to wytłumaczyć emotka ) Wyświetl w wątku >>