Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika glena

glena

#7096348 Napisano: 29.05.2023 12:11:14 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
banka-manka napisał(a):

Czy w Żabce są Lech Free w szklanych butelkach? 
Do tej pory widziałam tylko puszki i nie wiem czy warto szukać w innych punktach.

tak, są Wyświetl w wątku >>

glena

#7095157 Napisano: 23.05.2023 09:20:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

agadawid napisał(a):

Czy jest jakiś konkurs z proszkami lub płynami do prania? Szukam ale nie widzę...

też mi się kończą emotka  i też nic nie widze..

https://www.e-kon...a-na-opener-festival Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7092612 Napisano: 10.05.2023 21:10:03 w Udane wymiany - polecane nicki:)
uzuri
Dzięki, też polecam:) Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7089870 Napisano: 24.04.2023 21:13:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia46 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

gosia46 napisał(a):

Aktywowałam ten voucher z wafli Familijne . Czy ktoś wie czemu na moim koncie widnieje data 24.05.2023 jako najbliższa data rozliczenia? Czy ja mam ten canal + na rok czy miesiąc 🤔

Też tak mam. 
Tam jest podana kwota przy tej dacie 0 zł.
A jak spojrzysz na mejla potwierdzającego aktywowanie vouchera to jest podana data do kiedy ważny jest pakiet i od kiedy będzie pobierana opłata 34 zł (nie zaznaczyłam zgód marketingowych)  emotka  

U mnie problem, bo Samsung nie obsługuje tej aplikacji emotka
A wcale nie jest taki stary.

Dziękuję.🙂 Po chwili paniki na spokojnie wszystko przeczytałam i zgadza się. 🙂 Tylko nie można odpiąć karty przed upływem 12 miesięcy bo wyłączą pakiet. 🙄

Właśnie dla mnie to nie jest jasne (trochę się gubię w tych definicjach okresu korzystania, okresu rozliczeniowego itp.), a wolałabym odpiąć kartę szybciej, bo pewnie zapomnę potem (starość nie radość)
Może ktoś jednak sprawdzał to empirycznie? Odpiął kartę i wie, że pakiet wyłączą dopiero po roku? Tak było np. z voucherem z playera Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7080415 Napisano: 18.02.2023 18:59:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

ch_magd napisał(a):

Z innejbeczki. Czy ktos z Was realizowalkod do sklepu Matejko z Kubusia? Czy byly jakies problemy?


Siostra robiła zamówienie i było bezproblemowo emotka M Z tego co pamietam, to te bony były ważne do końca 2022 roku.

My zamawialiśmy w styczniu - kilka dni trwało i wszystkie maile od nich lądowały mi w spamie. Bony są jeszcze ważne. W mailu jak je przesyłali było: 
W związku z wygraną w loterii „Kubusiowi Pasjonauci” w załączeniu przesyłamy bon upominkowy o wartości 100 zł na zakupy w sklepie Matejko.
Bon jest ważny przez 6 miesięcy od dnia 19.10.2022. Wyświetl w wątku >>
1 ch_magd 0

glena

#7078484 Napisano: 06.02.2023 17:24:36 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

Szukam jakiś fajnych gier planszowych na myślenie. 
Coś w stylu Dobble, rummikub czy scrabble. 
Możecie coś polecić, żeby grali i dzieci i dorośli? Nie skomplikowane zasady ale tak, żeby można było trochę pomyśleć emotka  

nie wiem, w jakim wieku te dzieci, ale graliśmy z 10latką w "daję słowo" i "sabotażystę" i dawała sobie radę - obie gry bardzo fajne też dla dorosłych
no i Ubongo - tam są różne stopnie trudności Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

glena

#7078022 Napisano: 03.02.2023 13:36:07 w Wkurza mnie...
[quote=

atyde25]Brak konsekwencji nic nie kupię te wszystkie agencję mnie denerwują.
I co idę i wracam z Grześkami,drogim Merci mimo,że nawet po pierwszej próbie grania nie mam maila z potwierdzeniem,oreo,kubuś
A i znowu Kinder po kilku porażkach.Coś jest nie tak ale nie umiem się powstrzymać jak już w sklepie jestem.Jak lew na łowach:(
Najważniejsze parówki których nie lubię bo mi nie smakują to już odjazd.

atyde25 napisał(a):

Wkurza mnie ,że mam już blisko pół wieku i nawet nie mam 100 tys by przelać oszustowi podającemu się na amerykańskiego żołnierza.Jak można być tak odrealnionym i otumanionym by się dać nabrać na takie coś ręce opadają:(
I teraz nie wiem co mnie bardziej wkurza,że nawet bym nie miała co przelać czy ,że nie jestem już naiwna hahahh:P

Jak popatrzeć na Twoje dwa wpisy, to jest tu pewna logiczna konsekwencja emotka  Ale chyba lepiej już wydawaj na te parówy, niż oszczędzaj dla żołnierza xD
I w ogóle to łączę się w bólu - też nie jestem łakomym kąskiem dla naciągaczy, niestety. A tak bym chciała brawurowo zdemaskować jakąś szajkę... Wyświetl w wątku >>

glena

#7072951 Napisano: 06.01.2023 16:49:40 w Moje konkursowe początki...
O, ale fajnie czytać takie historie.
Ja w zasadzie gram tyle, ile jestem na forum, choć jako dziecko (czyli daaawno temu, wczesne ejtisy) wysłałam raz kartkę do jakiegoś programu dla dzieci i dostałam zwrotnie pocztówkę z bohaterami tego programu i pieczątką tv (ale nijak nie mogę sobie przypomnieć co to było, jakieś takie dwie kukiełki rozczochrane). Ale czy to na 100% był konkurs, to nie wiem.
Potem raz jakoś w liceum wygrałam kosmetyki z Twojego Stylu (pamiętam, że były tam perfumy Kookai, jakaś kredka do oczu itp.), ale to jakoś mnie nie zmotywowało do grania.
No i w okresie studiów poznałam chłopaka (pracowaliśmy razem w wakacje), który był konkursowym maniakiem i miał już na koncie wygraną w RMF wycieczkę dookoła świata (pamiętam, że musiał zapłacić jakiś podatek od tej wygranej), a w tym czasie kiedy pracowaliśmy razem wygrał jakąś kolejną. Wtedy się tak trochę otarłam o temat, ale bardziej na zasadzie, że ciekawa postać, niż żeby samej się zainteresować. To było jakoś koło 2000 roku, potem nie mieliśmy kontaktu. Kilkanaście lat później spotkałam przypadkiem inną osobę z tej wakacyjnej pracy i naszło mnie na wspomnienia, więc zaczęłam przeglądać na fb profile tych osób, które z tamtej pracy zapamiętałam i trafiłam też na tego konkursowicza. Oczywiście wszystko, co miał widoczne na profilu dotyczyło konkursów i tym razem jakoś mnie to jednak zajawiło, zaczęłam przeglądać w sieci informacje dotyczące "branży", artykuły o graczach itp., a stąd był już tylko krok do trafienia tutaj. Najpierw tak podczytywałam forum zaciekawiona tematem, a potem powolutku sama zaczęłam wysyłać zgłoszenia i wpadłam na dobre. Pierwsza moja nagroda, to była paczka-sprzątaczka xD Potem właśnie jakieś rossnety, książki z różnych portali itp.
Co prawda chwilowo myślę o przerwie na jakiś czas (mam wrażenie, że potrzebuję resetu), ale myślę, że konkursy to coś, co chciałabym, żeby zostało w moim życiu, bo bardzo to lubię i daje mi to sporo satysfakcji, a też dobrze się wpasowuje w moje możliwości. Wyświetl w wątku >>

glena

#7072099 Napisano: 02.01.2023 21:20:01 w co chcielibyście wygrać?
Ja poproszę ekspres do kawy, oczyszczacz, nawilżacz (albo oczyszczacz z nawilżaczem xD), odkurzacz pionowy i dużo książek.  Wyświetl w wątku >>

glena

#7071143 Napisano: 28.12.2022 21:33:16 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy Heineken wysyła coś na nr telefonu czy tylko powiadomienie mailowe? Bo nie wiem, czy maila Szwagra dobrze podałam, a ich nie ma teraz aż do Nowego Roku, więc nawet przekierować nie ma jak emotka  A do mnie przyszło tylko mailowo info.
Edit: chodzi o piwa z konkursu z życzeniami Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7069249 Napisano: 19.12.2022 14:48:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

Dzis doszła nagroda z konkursu tymbark ogólny, nagroda był blender i karta inwrsport, w paczce był sam blender, czy ktoś już tez odbierał nagrodę z tego konkursu , obi ślą na raty te nagrody?

Karta podarunkowa INTERSPORT – do wykorzystania w salonach INTERSPORT w Polsce oraz na www.intersport.pl do maksymalnej kwoty odpowiadającej wartości nominalnej karty podarunkowej. Wydana zostanie drogą elektroniczną w postaci kodu alfanumerycznego załączonego do wiadomości przesłanej na adres podany w Zgłoszeniu i potwierdzony w Oświadczeniu 1 w terminie 15 dni kalendarzowych licząc od dnia otrzymania dokumentów, o których mowa w pkt 12.8. Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7064050 Napisano: 28.11.2022 13:20:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

Czy kody garmin kinder miały jakaś ważność? Próbuje dziś zrealizować i wyskakuje ze kod już wykorzystany informacja albo nieporawny

mi się tak działo, jak chciałam zrobić zakupy za kwotę niższą niż wartość bonu Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7061642 Napisano: 18.11.2022 13:34:59 w WC - rozmowy o wszystkim
asantesana napisał(a):

Czy ktoś ma wiedzę na temat wysyłki na Litwę z Vinted? Mam pytanie od klientki czy wyślę produkt na Litwę, muszę coś ustawić, zadeklarować, czy sprzedaję "z automatu"? Nie widze w ustawieniach takich opcji.

ja sprzedałam ostatnio Węgierce - nic nie zmieniałam wcześniej w ustawieniach, ona normalnie opłaciła nadanie, wydrukowałam etykietę, nadałam, wszystko ok. Trochę byłam zestresowana bo etykieta inPost była inna niż te "krajowe", ale wszystko inne było jak zwykle Wyświetl w wątku >>

glena

#7058957 Napisano: 08.11.2022 12:04:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
po północy kod Apex z Monstera. Chce ktoś? edit: oddany Wyświetl w wątku >>

glena

#7056709 Napisano: 29.10.2022 23:42:05 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

Szukam loterii/ konkursu ze "zwykłym" piwem (nie 0%, nie smakowe), poza zawleczkowymi/ kapslowymi akcjami emotka ...

https://www.e-kon...urs-zatecky-zabka-18 Wyświetl w wątku >>

glena

#7056694 Napisano: 29.10.2022 21:04:45 w PODZIĘKOWANIA

glena

#7055411 Napisano: 24.10.2022 08:17:13 w Dziś cieszę się z.....
moskala22 napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

Dziś mija drugi rok odkąd rzuciłam palenie - to moja najdłuższa przerwa.A dodatkowo cieszy mnie, że z tej okazji dostałam prezent od mojego dziesięcioletniego Syna - książkę Jamiego Oliviera, którą kupił za własne pieniądze, przemycił do domu, schował i wręczył mi dzisiaj pękając z dumy. Ja pękłam ze wzruszenia.

A dziś bardzo się cieszę bo i do końca trzeciego roku dociągnęłam emotka  choć śnią mi się czasem papierosy...

I zrobiłam cztery emotka  Idę se kupić Ferrero w nagrodę emotka

Jest i pięć! emotka  ten rok jakoś łatwo przeszedł, bez większych pokus emotka

dobiłam do szóstki, choć ostatnio kusiło, by sprawdzić jak by to było wypalić sobie z jednego malboraska...

Gratulacje, u męża minął 4 rok i powoli też wspomina o paleniu. Ciągnie go przez stres w pracy emotka

trzymam kciuki, żeby wytrwał!  Wyświetl w wątku >>

glena

#7055405 Napisano: 24.10.2022 07:35:19 w Dziś cieszę się z.....
glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

Dziś mija drugi rok odkąd rzuciłam palenie - to moja najdłuższa przerwa.A dodatkowo cieszy mnie, że z tej okazji dostałam prezent od mojego dziesięcioletniego Syna - książkę Jamiego Oliviera, którą kupił za własne pieniądze, przemycił do domu, schował i wręczył mi dzisiaj pękając z dumy. Ja pękłam ze wzruszenia.

A dziś bardzo się cieszę bo i do końca trzeciego roku dociągnęłam emotka  choć śnią mi się czasem papierosy...

I zrobiłam cztery emotka  Idę se kupić Ferrero w nagrodę emotka

Jest i pięć! emotka  ten rok jakoś łatwo przeszedł, bez większych pokus emotka

dobiłam do szóstki, choć ostatnio kusiło, by sprawdzić jak by to było wypalić sobie z jednego malboraska... Wyświetl w wątku >>

glena

#7054702 Napisano: 20.10.2022 11:50:52 w Oddam za darmo
oddam kod na odbiór za 1gr toniku uzdrovisco z quizu w Hebe, bo w moim Hebe brak. Odebrać trzeba dzisiaj
NIEAKTUALNE Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7054279 Napisano: 18.10.2022 18:14:01 w Pomocy!!!!
rare85 napisał(a):

Nie, nie przestanie... Wyświetlają mi się tam osoby, których nawet już nie kojarzę z imienia i nazwiska, bo tak dawno miałam jakąś "wspólną" sprawę z nimi. I właśnie, tak jak cb656, też mnie to irytuje, bo chciałabym żeby wyświetlały mi się osoby wyłącznie ze znajomych. Nie wiem czy w ogóle można coś z tym zrobić czy pozostaje ignorowanie tego emotka

i ograniczenie tych osób nie podziałało? Bo mi się ograniczone osoby nie wyświetlają... jakkolwiek to brzmi  Wyświetl w wątku >>
0 0