Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Karolcia90

Karolcia90

#6622388 Napisano: 22.07.2019 09:40:16 w Paragony na trwające konkursy
Wymienię E-kupon rabatowy uprawniający
do zniżki o wartości 10 zł do wykorzystania w serwisie Empik.com na:
- paragon do Tesco z konkursu "Ekspresem do pełni smaku"
https://www.amooc...esem-do-pelni-smaku/
lub
- 2 kody z Żywca Wyświetl w wątku >>
0 0

Karolcia90

#6621988 Napisano: 19.07.2019 21:54:05 w Czy informują/ informowali?
escada napisał(a):

FBlukasz6 napisał(a):

Czy bral ktos może udział w konkursie Silan, Biedronki- jak szybko dostaliscie potwierdzenie zgłoszenia?  
Ja wysłałem wczoraj i do dzis nie mam potwierdzenia na skrzynce e maila 

tez nie mam potwierdzenia i się zastanawiam czy nie wysłać ponownie. Ktoś w ogóle takie potwiewrdzenie dostał?

Próbowaliście z Google Chrome? Wczoraj wysłałam z Firefox- i nic, ani na stronie ani na poczcie. Odczekałam te 24 godziny, bo niby tyle mają czasu na potwierdzenie i dziś znowu spróbowałam i nic...Po paru godzinach wpadłam na wysłanie z innej przeglądarki i informacja od strzału na stronie- Dziękujemy za zgłoszenie:) Chociaż info na poczcie jeszcze nie mam;) Wyświetl w wątku >>
0 0

Karolcia90

#6539562 Napisano: 17.10.2018 21:30:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
I mi udało się zdobyć tort i parę książek. Loterie omijałam szerokim łukiem bo wiecznie miałam pecha a tu proszę:D Tylko tak zastawiam się- jedna osoba może wygrać jedną nagrodę...W przypadku wygrania obu wyżej wymienionych nagród- wysyłacie wszystkie paragony wymienione w SMSach czy tylko te dotyczące tortów? Wyświetl w wątku >>

Karolcia90

#6538518 Napisano: 15.10.2018 20:16:42 w Paragony na trwające konkursy
Prince Polo wymienię na Crunchips. Wyświetl w wątku >>
0 0

Karolcia90

#6537893 Napisano: 13.10.2018 12:47:53 w Paragony na trwające konkursy
Paragony z Prince Polo wymienię na Crunchips. Wyświetl w wątku >>
0 0

Karolcia90

#6536127 Napisano: 08.10.2018 21:55:18 w Paragony na trwające konkursy
Hejka, Chętnie wymienię się na pagony z Crunchips. Mam:
- Mam 3 paragony z napojem 4move
- 2 paragony z Kinder- na jednym są 2 Kinder niespodzianki
- 1 paragon Winiary Wyświetl w wątku >>
0 0

Karolcia90

#6518747 Napisano: 13.08.2018 15:54:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

nielubierozowego napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

nielubierozowego napisał(a):

krówka od razu wysyła maila czy po jakimś czasie, widzę że wygrałam, ale maila brak

maile były wczoraj już

Sprawdź spam. U mnie mail tam wylądował  ;)

Podacie mi maila do nich ? Niestety spam wyczyszczony

U mnie ta sama sytuacja. Wiem, że wygrałam z galerii zdjęć, ale wiadomości nie dostałam, nawet w spamie. Do 01.08 trzeba było wysłać
dane co zrobiłam używając maila, z którego przysyłali informacje o zaakceptowaniu zdjęcia. Ale też bez ich odzewu.

Mogłabym też prosić e-mail, z którego informowano o otrzymaniu nagrody? Napisałam na ten, z którego informowali o zaakceptowaniu zdjęcia i nawet ten w regulaminie dotyczący danych osobowych...i wciąż brak odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

Karolcia90

#6517652 Napisano: 08.08.2018 20:43:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nielubierozowego napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

nielubierozowego napisał(a):

krówka od razu wysyła maila czy po jakimś czasie, widzę że wygrałam, ale maila brak

maile były wczoraj już

Sprawdź spam. U mnie mail tam wylądował  ;)

Podacie mi maila do nich ? Niestety spam wyczyszczony

U mnie ta sama sytuacja. Wiem, że wygrałam z galerii zdjęć, ale wiadomości nie dostałam, nawet w spamie. Do 01.08 trzeba było wysłać
dane co zrobiłam używając maila, z którego przysyłali informacje o zaakceptowaniu zdjęcia. Ale też bez ich odzewu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Karolcia90

#6478819 Napisano: 02.04.2018 12:47:30 w Ambasadorinnowacji - Philips
anula81 napisał(a):

akurat dziś sie wątek odświeżył, a myślałam ostatnio o tej amasadzie, bo zamówiłam szczotki dodatkowe te końcówki do visa pur i do dziś ich nie ma, dostał ktoś ?

P.S
Visa Pur wygrane na aukcji i na pudełku było info żeby się zarejestrować i zostanie wysłana dodatkowa końcówka

Ja zarejestrowałam produkt, nie miałam oczywiście paragonu, bo produkt zdobyłam na licytacji. Wysłałm wiec protokół przekazania nagrody. Jak po miesiącu nic nie przyszło napisałam do Philipsa w tej sprawie. Dali mi kontakt do osoby zajmującej się tą promocją. Napisałam do tej Pani i dostałam odpowiedź, w której poinformowała mnie że wyłącznie paragon uprawnia do dostania gratisowej szczoteczki. Szkoda, bo wiem, że niektórym Ambasadorom się udało...no nic. Peszek, albo natrafiłam na jakąś służbistkę sztywno trzymającą się regulaminu... Wyświetl w wątku >>
1 anula81 0

Karolcia90

#6366342 Napisano: 10.06.2017 11:24:03 w Ambasadorinnowacji - Philips
Karolcia90 napisał(a):

Oddam kody uprawniające do 40% zniżki emotka

Nieaktualne. Szybko poszło:) Wyświetl w wątku >>
0 0

Karolcia90

#6366331 Napisano: 10.06.2017 11:04:20 w Ambasadorinnowacji - Philips
Oddam kody uprawniające do 40% zniżki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Karolcia90

#6351563 Napisano: 29.04.2017 11:46:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mysz-s napisał(a):

grocz napisał(a):

Czy ktoś bawi się jeszcze w wiejskie ziemniaczki  emotka ? Nasz forumowy highscore to chyba 25 i załapał się na chrupki.

toż to szok  emotka  31 jeden odgadniętych rebusów i nawet chipsów nie ma

25 i chrupki? Mogłam się za to wcześniej zabrać...Mój najlepszy wynik w przedostatnim etapie: 43. I nic... Grałam w to mnóstwo razy, ale
zarejestrowałam tylko 3 paragony. To na czym się rozwiązuje i na jakiej
jakości internetu też ma znaczenie. Mi najlepiej wychodziło to na
tablecie. Wyuczyłam się odpowiedzi, bo można znaleźć je na necie.
Rozwiązałam zaraz po północy, żeby mieć większe szanse i byłam pewna, że
chociaż planszówka mi się trafi...Trochę śmiem wątpić, że uczciwie
można uzyskać lepszy wynik bo zapieprzałam jak mały motorek klikając w
każdą literkę...Szkoda zmarnowanego czasu...Mogliby po zakończeniu
konkursu przy nazwiskach podać wynik. Ta ciekawość mnie zżera... Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0