Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6290176 Napisano: 24.11.2016 17:58:13 w Smolar
Ale mnie ten Smolar wkurza. Dostałam już dwa esemesy o wygranej w Tetley. A teraz esemes z przeprosinami. Wysłałam jedno zgłoszenie i mój numer telefonu z numerem paragonu jest na liście zwycięzców... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6286046 Napisano: 17.11.2016 17:00:05 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie InCubi. Lista Tchibo ITM już dawno na ich stronie, a oni dalej nagród nie rozesłali. Już trzeci tydzień idzie... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6285712 Napisano: 17.11.2016 11:34:57 w Informują
Dzisiaj rano @ dzienna z Lays Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6283718 Napisano: 13.11.2016 21:06:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy te dane do Albedo z konkursy Jesień od kuchni w ITM trzeba odręcznie podpisywać? Bo już nie pamiętam, co mi tam babka gadała.

tak ręcznie, imię, nazwisko, adres, data urodzenie, oraz paragon
nie ma oświadczenia emotka

Dzięki emotka Bo wydrukowałam sobie te dane i nie wiedziałam, czy mam je jeszcze podpisać z datą i miejscowością czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6283662 Napisano: 13.11.2016 17:48:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy te dane do Albedo z konkursy Jesień od kuchni w ITM trzeba odręcznie podpisywać? Bo już nie pamiętam, co mi tam babka gadała. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6283203 Napisano: 11.11.2016 16:08:41 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Sprawę zgłosiłam na policję drugiego dnia i o dziwo potraktowali ją poważnie emotka Mają zająć się monitoringiem, spisali też numery IMEI telefonu. Niestety karty sim są już nieaktywne - musiałam zrobić duplikaty, bo miałam powysyłane zgłoszenia konkursowe. I całe szczęście, bo pralka przeszłaby mi koło nosa... Panie z obsługi klienta niechętnie ze mną współpracowały, więc zdecydowałam, że zostawię to policji, ale już w tym sklepie zakupów nie zrobię. Na to, że kto telefon sam odda już nie liczę, bo pewnie zrobiłby to zaraz po odejściu od kasy, a nie zabierał go do domu i już na parkingu wyciągał karty sim. Mam nadzieję, że uda się namierzyć ową osobę i narobić jej wstydu, że kradnie. A w małym miasteczku wieści szybko się rozchodzą.

Dobrze zrobiłaś! emotka   Przykro mi bardzo, naprawdę,  emotka , takie zdarzenia zawsze mega mnie dołują...  emotka Wyobrażam sobie, co teraz przeżywasz 9sam pamiętam, co ja miałam po kradzieży, która dopadła moją rodzinkę), ale miejmy jeszcze nadzieję, że winny się znajdzie, zaś kolejne super wypasione wygrane emotka stratę choć częściowo Ci zrekompensują, czego serdecznie życzę. emotka

Dziękuję emotka Niestety, bardziej niż straty finansowe zasmuciło mnie to, że nikt tego telefonu nie oddał. Wracając do kasy miałam jakąś głupią nadzieje, że uczciwy znalazca go po prostu zwrócił i całą sytuację zakończę z uśmiechem. A tak zmieniło się wszystko w stres, płacz, problemy i ciąganie po policji. Na komisariacie byłam pierwszy raz, a pytając się o drogę do niego, ludzie patrzyli na mnie jakbym szła tam wyrok odsiedzieć. Już słyszę gadanie sąsiadów, kiedy dostanę zawiadomienie na policję w roli świadka emotka Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło emotka Chociaż nowy telefon sobie sprawiłam i już mnie nie wkurza ciągłe zacinanie się emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6283201 Napisano: 11.11.2016 16:03:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

Nie brałam udziału w tym konkursie, więc zdjęcia obejrzałam bez większych emocji, ale wiecie, co mnie najbardziej wkurza?
Kiedy panie przedszkolanki wykorzystują dzieciaki z przedszkola dla swoich konkursowych idei (zdjęcie nr 4). Ciekawe, czy rodzice wyrazili na to zgodę (dzieci raczej wyboru i głosu nie miały).
I to nie pierwszy raz już takie chore (dla mnie) akcje widzę. emotka

Ja nie rozumiem nawet jak można wykorzystywać wizerunek własnych dzieci do konkursów, które dzieci nie dotyczą. A to niestety norma. Jaki konkurs by się nie pojawił, to od razu spływają zgłoszenia okraszone zdjęciami małych dzieci... Nieważne co można wygrać - zestaw past do zębów, sokowirówkę, krem do twarzy. Najlepiej zagrać na emocjach organizatorów wizerunkiem dziecko, no bo jak odmówić nagrody maluchowi? Trochę to straszne, że ludzie nie mają żadnych granic i tak upubliczniają wizerunek własnych dzieci, nawet nie wiedzą jakie to zagrożenie. Że już nie wspomnę o męczeniu dzieci, gdy się je dekoruje jak choinki na potrzeby konkursu. Poza tym to dziwnie, gdy jest konkurs na krem dla dojrzałych kobiet, a tam fotki bobasów emotka No bo to dla dziecka mamusia chce ładnie wyglądać, zdrowo się odżywiać, dostać nową kieckę czy tablet emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, donia7 0

Niebieska_Laguna

#6283195 Napisano: 11.11.2016 15:55:04 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Ludzka podłość, chciwość? Nie wiem jak to nazwać. Robiłam dziś zakupy, stojąc w kolejce przeglądałam internet na telefonie, a gdy przyszło do płacenia, odłożyłam telefon na taśmę i zapomniałam o nim. Nie zdążyłam wyjść ze sklepu, kiedy się zorientowałam, że nie mam telefonu. Wróciłam się na kasę, ale po telefonie nie było już śladu. Od razu zadzwoniłam z telefonu konkursowego, ale ktoś w przeciągu pięciu minut wyciągnął z niego karty albo go wyłączył... Musiała być to osoba, która stała za mną w kolejce i za pewne mijała mnie, gdy wracałam się do kasy...

I jak to się skończyło? Faktycznie do tej pory nie odzyskałaś telefonu? Przykra sprawa, naprawdę... Serdecznie Ci współczuję, sama z rodziną (jak pewnie większość z nas) też padałam ofiarą takiego podłego złodzieja, choć akurat nie o telefon chodzi.  emotka emotka
Miałam kilka lat temu podobną sytuację, znalazłam przypadkiem nowiuteńki smartfon na przystanku w bardzo ruchliwym miejscu w centrum miasta, na półce przed kioskiem i tam (w tym kiosku) go przy świadkach (którzy mi tak poradzili) od razu zostawiłam; ogłosiłam, gdzie tylko można było (m. in. na FB); z tego, co mi potem powiedziano, właściciel się odnalazł. Wiem, że to zabrzmi dość dziecinnie i naiwnie, ale - może na wszelki wypadek popytaj jeszcze raz w tym sklepie, czy ktoś się nie zgłosił, zerknij na pobliskie tablice ogłoszeniowe i słupy (ja tu u siebie dookoła ciągle mam jakieś odręcznie napisane ogłoszenia np. o znalezionych kluczach od domu czy dokumentach). A co ze sklepowym monitoringiem? Przecież w końcu po coś on jest zainstalowany! Trzeba zerknąć z policją kto stał za Tobą i co robił, kiedy odchodziłaś od kasy! Trzymam kciuki - mimo upływu czasu i Twojej utraty nadziei - za powodzenie i znalezienie zguby! emotka Takie skrajne zachowania ludzi też przechodzą zawsze moje najgorsze wyobrażenia. emotka

Sprawę zgłosiłam na policję drugiego dnia i o dziwo potraktowali ją poważnie emotka Mają zająć się monitoringiem, spisali też numery IMEI telefonu. Niestety karty sim są już nieaktywne - musiałam zrobić duplikaty, bo miałam powysyłane zgłoszenia konkursowe. I całe szczęście, bo pralka przeszłaby mi koło nosa... Panie z obsługi klienta niechętnie ze mną współpracowały, więc zdecydowałam, że zostawię to policji, ale już w tym sklepie zakupów nie zrobię. Na to, że kto telefon sam odda już nie liczę, bo pewnie zrobiłby to zaraz po odejściu od kasy, a nie zabierał go do domu i już na parkingu wyciągał karty sim. Mam nadzieję, że uda się namierzyć ową osobę i narobić jej wstydu, że kradnie. A w małym miasteczku wieści szybko się rozchodzą. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Niebieska_Laguna

#6283193 Napisano: 11.11.2016 15:47:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
#Gank świeżaków przebił wszystko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6282952 Napisano: 10.11.2016 19:36:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kammaro napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

A jak to jest z wypasionym? Kupujecie kilka produktów na jeden paragon? I co z opakowaniami? trzeba je zachowywać całe? nie uśmiecha mi się trzymać starych kartonów po mleku...może tylko kody wyciąć?

Mozna wyciac kody. Z ich odpowiedzi wynika, ze nie mozna kupic na jeden paragon, bo przy weryfikacji musi sie zgadzac ilosc (!) paragonow ze zgloszeniami (oczywiscie daty przed zgloszeniami) inaczej uczstnik zostaje zdyskwalifikowany z konkursu. Tak odpowiedzieli w mailu.

Mi napisali, że mogę kupić kilka mlek na jeden paragon i wszystkie zgłosić... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6282865 Napisano: 10.11.2016 16:43:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

jackk76 napisał(a):

Informacja z pewnego źródła - Calgon dzwoni dalej, jeszcze nie wszystkie pralki rozdane.

Potwierdzam. U mnie przed chwilą telefon.

Czy wszystkie dzisiejsze wygrane to za ostatni dziem konkursu.
Sama nie wiem na co liczę  emotka

U mnie nie z ostatniego dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6282861 Napisano: 10.11.2016 16:38:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jackk76 napisał(a):

Informacja z pewnego źródła - Calgon dzwoni dalej, jeszcze nie wszystkie pralki rozdane.

Potwierdzam. U mnie przed chwilą telefon. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6282859 Napisano: 10.11.2016 16:35:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wszyscy mają pralkę mam i ja emotka Przed chwilą telefon, a już myślałam, że przepadło emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6282289 Napisano: 09.11.2016 16:01:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

naliczyłam 17 pralek w MDW - ciekawe ile będzie ostatecznie emotka

To już raczej ostateczne, bo poszedł ostatni dzień i godzina. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6282150 Napisano: 09.11.2016 13:44:35 w Czy informują/ informowali?
Czy w tym pralkowym szaleństwie zawieruszyły się jakieś powiadomienia z Familijnych? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6282054 Napisano: 09.11.2016 12:19:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Calgon dzwoni jeszcze? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6282033 Napisano: 09.11.2016 12:03:38 w Wkurza mnie...
Dziękuję za wasze rady w sprawie telefonu emotka  Dzięki wam sprawa już zgłoszona emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6282015 Napisano: 09.11.2016 11:52:26 w Informują
Dalej I etap winiary Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

Niebieska_Laguna

#6281972 Napisano: 09.11.2016 11:30:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z jakich numerów dzwoni Calgon? 511? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6281719 Napisano: 08.11.2016 21:14:38 w Wkurza mnie...
chasia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

koper napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

(...) odłożyłam telefon na taśmę i zapomniałam o nim. Nie zdążyłam wyjść ze sklepu, kiedy się zorientowałam, że nie mam telefonu. Wróciłam się na kasę, ale po telefonie nie było już śladu. Od razu zadzwoniłam z telefonu konkursowego, ale ktoś w przeciągu pięciu minut wyciągnął z niego karty albo go wyłączył... Musiała być to osoba, która stała za mną w kolejce i za pewne mijała mnie, gdy wracałam się do kasy... (...)


Idź na policję i zgłoś kradzież. W sklepie powinien być monitoring, może będzie widać kto zabrał telefon. Policja takich spraw nie olewa.
http://lublin.wyb...ziala-to-kamera.html

Trzymam kciuki, żeby się znalazł!

Nie pomyślałam o tym. Może jutro faktycznie się przejdę.

Tak mi sie skojarzyło... http://www.gazeta...zolka3Img#viewSource Idz na policje, monitoring jest pewnie w sklepie, wiec moze znajdą przyjemniaczka.

Jutro pójdę na komisariat, mam nadzieję, że potraktują mnie poważnie i nie uznają tego za niską szkodliwość czynu. Wyświetl w wątku >>
0 0