Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6312654 Napisano: 19.01.2017 21:05:17 w Smolar
avanti99 napisał(a):

  •  na stronie konkursowej bylo pokazane gdzie jest numer paragonu. wyraznie byla zaznaczona prawa strona koleczkiem (czyli nr lamany). na dole krotki nr jest oznaczony nr transakcji wiec nie jest to nr paragonu.

Ja pisałam do agencji ze skanem paragonu w jakim formacie mam go wpisać (czy pominąć te zera) i kazali mi wpisać numer transakcji z dołu. Dwa razy się upewniałam, czy chodzi na pewno o ten z dołu i potwierdzili, że tak. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6312116 Napisano: 18.01.2017 12:19:31 w Udane wymiany - polecane nicki:)
aguagu oraz dorothy - polecam serdecznie emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

Niebieska_Laguna

#6310854 Napisano: 14.01.2017 08:35:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

jak wpisujecie numer paragonu w konkursie coli i statoil (smolar) ja mam jakiś taki długi: format 001111/0011 - wpisujcie całośc czy bez 0?

Tak mi odpisali:

Witamy,Prosimy podać nr transakcji.Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6309260 Napisano: 09.01.2017 20:30:23 w SZUKAM....
mama02 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Planuję zakup materaca do łóżka, ale zupełnie nie wiem co wybrać. Nie bardzo wierzę w opinie w internecie, a po sklepach też nie mam czasu chodzić. Czy ktoś ostatnio sprawił sobie materac, z którego jest zadowolony? Będę wdzięczna za polecenia jakichś dobrych mare/modeli.

Firma Janpol ma rewelacyjne materace. Od lat używany tylko tej firmy. Cenowo przystępne. Długo trzymają kształt, nie załamują się. Jest duży wybór stopni twardości i systemów np. piankowe, sprężynowe, kieszeniowe. Za dopłata jest ściągany pokrowiec do prania, wiec w miarę można zachować długą dobrą higienę.  Chyba sieć meblowa Juk ma ich materace, w salonach można dopasować twardość. A na ich głównej stronie można chyba tez zamówić emotka
Jeśli chcesz poszukam dokładnego modelu który aktualnie mamy. Z warstwa kokosu i końskiego włosia (dwustronny), dość twardy. A

Będę wdzięczna za podanie tego modelu emotka

Materac powinien być wybierany pod siebie, to co jest dobre dla jednych, dla innych może okazać się niewygodne, powinien dobrze dopasować się do kształtu Twojego ciała a nie Ty do materaca... Materac trzeba dostosować do swojej wagi i przyzwyczajeń, no i przede wszystkim do ceny na jaką chcesz na to przeznaczyć. Dla dorosłych, bo chyba o takim materacu mowa (?) jeśli chcesz wybrać sprężynowy to warto zwrócić uwagę na sprężyny kieszeniowe o jednorodnej twardości albo 7 lub 5 strefowe. Te drugie sprawdzają się dla osób ze wzrostem ok.170cm. Są też materace 2-stronne, które z jednej strony są twardsze, a z drugiej miękcejsze, generalnie wszystkie mają zdejmowane pokrowce (wersja dla alergików), jeśli nie są w wersji zima-lato. Ja osobiście materacy z kokosem nie polecam, są twarde, z czasem wydzielają nieprzyjemny zapach i kokos mimo, że lateksowany sypie się jak siano, albo rozwarstwia. Jak nie chcesz sprężyn to są też materace lateksowe lub piankowe z pianki wysoko lub termoelastycznej, ale są drogie. Ja mam i mogę polecić model sprężynowo-lateksowy o jednorodnej twardości, generalnie twardość średnia z pokrowcem zdejmowanym do prania, a z firm M&K foam Koło i Hilding. emotka

Dziękuję za cenną radę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6309259 Napisano: 09.01.2017 20:28:19 w SZUKAM....
-Violka- napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Planuję zakup materaca do łóżka, ale zupełnie nie wiem co wybrać. Nie bardzo wierzę w opinie w internecie, a po sklepach też nie mam czasu chodzić. Czy ktoś ostatnio sprawił sobie materac, z którego jest zadowolony? Będę wdzięczna za polecenia jakichś dobrych mare/modeli.

Przy wyborze materaca nie zapominaj o konkursach  emotka
https://www.e-kon...em.html#.WHH1ZiKtbqA

Haha, aż tak zawzięta w konkursach nie jestem emotka Potem bym przegrała i po spokojnym śnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6308672 Napisano: 08.01.2017 11:06:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

helcia85 napisał(a):

mia napisał(a):

helcia85 napisał(a): W coca-cola na stadtoil to trzeba wpisać ten dziwny nr paragonu? A jaki on jest dziwny? U mnie normalny - 6 cyfr...

u mnie format 123456/0086 ?

A to nie wiem o co chodzi...
Ale ja na wszelki wypadek wpisałabym wszystko, jeśli to ten numer na prawo od daty.

Miałam tak samo i Smolar kazał podać numer transakcji z dołu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6308581 Napisano: 07.01.2017 13:02:28 w SZUKAM....
banka-manka napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Planuję zakup materaca do łóżka, ale zupełnie nie wiem co wybrać. Nie bardzo wierzę w opinie w internecie, a po sklepach też nie mam czasu chodzić. Czy ktoś ostatnio sprawił sobie materac, z którego jest zadowolony? Będę wdzięczna za polecenia jakichś dobrych mare/modeli.

Firma Janpol ma rewelacyjne materace. Od lat używany tylko tej firmy. Cenowo przystępne. Długo trzymają kształt, nie załamują się. Jest duży wybór stopni twardości i systemów np. piankowe, sprężynowe, kieszeniowe. Za dopłata jest ściągany pokrowiec do prania, wiec w miarę można zachować długą dobrą higienę.  Chyba sieć meblowa Juk ma ich materace, w salonach można dopasować twardość. A na ich głównej stronie można chyba tez zamówić emotka
Jeśli chcesz poszukam dokładnego modelu który aktualnie mamy. Z warstwa kokosu i końskiego włosia (dwustronny), dość twardy. A

Będę wdzięczna za podanie tego modelu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6308572 Napisano: 07.01.2017 12:15:28 w SZUKAM....
Planuję zakup materaca do łóżka, ale zupełnie nie wiem co wybrać. Nie bardzo wierzę w opinie w internecie, a po sklepach też nie mam czasu chodzić. Czy ktoś ostatnio sprawił sobie materac, z którego jest zadowolony? Będę wdzięczna za polecenia jakichś dobrych mare/modeli. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6308437 Napisano: 06.01.2017 15:06:07 w Intermarche
A na Kamis jest 14 dni do odesłania? Dobrze usłyszałam? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6308230 Napisano: 05.01.2017 18:51:45 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
defed napisał(a):

Bigos bez mięsa - ma ktoś sprawdzony przepis? W necie tego tak dużo!

Jak dla mnie tylko Jadłonomia emotka Mam w domu książkę Marty i wszystko wychodzi pysznie, każdy przepis dopracowany w najmniejszym detalu. Dania są aromatyczne i pełne smaku.
http://www.jadlon...etarianski-doskonay/ Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6308213 Napisano: 05.01.2017 17:55:32 w Czy informują/ informowali?
bandit napisał(a):

Witam 
Czy były informacje z konkursu KAMIS w  INTERMARCHE ?

Jeśli chodzi o ten konkurs https://www.e-kon...he.html#.WG56YX10xMs to już dawno wszystko poinformowane Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6306724 Napisano: 02.01.2017 14:57:54 w Udane wymiany - polecane nicki:)
mellowfruit 
Osoba godna polecenia. Dziękuję za udaną transakcję w tak przesympatycznej atmosferze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6305977 Napisano: 30.12.2016 14:04:07 w Czy informują/ informowali?
cc_investigator napisał(a):

darog napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Kamis z bonami do Inter - do kiedy powinien poinformować ? Albedo

 2x czytalem regulamin, wybieraja hasła dzienne główne + bony tego samego dnia..
potem informują.. nie wiem dlaczego nie informuja o bonach..

Moim zdaniem do 09.01 - pierwszy raz chyba im tak wyszło, że podzielili informowanie o głównych i bonach, ale to pewnie z okazji świąt. Ciągle mało mi nagród głównych, ale może tym razem wyjątkowo mało osób się pochwaliło...

Po Albedo można spodziewać się wszystkiego. W niektórych konkursach mają te swoje etapy, a potem przy dzwonieniu i tak je mieszają. Z organizacją u nich kiepsko, więc możliwe, że po nowym roku jeszcze zadzwonią z kilkoma głównymi.  Z mojego doświadczeniem u nich wynika, że nie ma żadnej logiki w ich sposobie powiadamiania (albo ja jej nie ogarniam). Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6304638 Napisano: 25.12.2016 14:45:51 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon od zaufanej osóbki na ten konkurs w TOPAZ https://www.e-kon...ym.html#.WF_Ma310xMs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6304481 Napisano: 23.12.2016 21:49:43 w Udane wymiany - polecane nicki:)
madzia1-s napisał(a):

Niebieska_Laguna bardzo polecam, super kontakt, pełne zaufanie i w 100% udana transakcja!

I ja wzajemnie polecam oraz dziękuję za transakcję przeprowadzoną w tak miłej atmosferze! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6304406 Napisano: 23.12.2016 15:06:54 w Intermarche
angelika1701m napisał(a):

aguagu napisał(a):

Czy Albedo "Najpiękniejsze święta" informowało też o 1000 zł dla siebie? emotka

i czy komuś napisali, co wygrał, bo wysłałam dwa zgłoszenia, każde z prezentem dla innej osoby i nie mam pojęcia które docenili emotka

Nie, nie jest napisane, co się wygrało. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6304396 Napisano: 23.12.2016 14:52:22 w Czy informują/ informowali?
Czy W.KRUK informował o kartach po tysiąc złotych? Z tego konkursu https://www.e-kon...uk.html#.WF0sCX10xMs Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6304390 Napisano: 23.12.2016 14:41:20 w Informują
14:23 mejl o portfelu z ITM Podaruj najpiękniejsze święta
Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6303695 Napisano: 21.12.2016 17:42:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scrabble napisał(a):

Co z wynikami Bobovity? Dobrze zapisała, że to już po terminie?  emotka

Tak. Wybór był do 16, a potem 2 dni robocze na powiadomienie, więc do wczoraj. Może zapomnieli, że konkurs organizowali  emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6303582 Napisano: 21.12.2016 14:44:29 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie kolejne konkursy promocyjne, w których do wygrania jest tylko jedna fajna nagroda, a poza tym nic albo jakieś badziewie za 15 złotych... Nawet szkoda grać, bo szansa na wygraną jak trafienie w lotka, a przynajmniej odpowiedzi nie trzeba pisać. Mogliby na te nagrody drugiego stopnia jakieś bony chociaż dawać emotka Wyświetl w wątku >>