Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6323494 Napisano: 19.02.2017 16:50:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Lidka, Lidka co Ty w głowie masz? emotka
Kiedy mi Szajsunga  dasz? emotka
Nie każ mi już Laysów jeść! emotka
Bo utyje jak mój teść. emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6323481 Napisano: 19.02.2017 15:49:42 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że dałam namówić się byłemu promotorowi na powrót na studia wyższego stopnia i jeszcze skusiłam się na stypendium. Teraz muszę ślęczeć i uczyć się do egzaminu emotka Niestety przy pierwszym podejściu była dwója, a strasznie mnie nuży ten materiał. Jakby tego było mało studia kolidują mi z pracą... Wszędzie patrzą na mnie wilkiem: w pracy, kiedy tłumaczę się, że mam na głowie jeszcze studia i na studiach, gdy tłumaczę się, że mam jeszcze pracę. Ale wiem, że nie mogę nikogo obwiniać, bo to była moja decyzja. Najchętniej to bym zrezygnowała z tych studiów, ale pobieram stypendium, któe z konta już zniknęło emotka i musiałabym wszystko zwracać... Eh, nienawidzę takich stresujących sytuacji. Jeszcze czeka mnie nieprzespana noc nad książkami emotka Marzę już, żeby tylko zaliczyć na 3emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

Niebieska_Laguna

#6323324 Napisano: 18.02.2017 13:39:21 w Czy informują/ informowali?
83huda napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

czy Milka w Żabce była informowana juz? Czy dopiero bedzie?

czekamy z niecierpliwością na poniedziałek

A nawet do środy emotka Komisja była 15, a od tego czasu mają 5 dni roboczych. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6323088 Napisano: 17.02.2017 15:01:34 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Ja na szczęście w szuwary nie muszę chodzić emotka

Ty to masz szczęście... emotka emotka emotka

Ty i te Twoje skojarzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6323079 Napisano: 17.02.2017 14:54:08 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że... wszędzie namnożyło się jakichś klubów nocnych, wieczorami kręcą się tam pijani i naćpani ludzie, ciągle jakieś bijatyki, gwałty...

Ciebie to wkurza, a żaba by się cieszyła... emotka

Ja na szczęście w szuwary nie muszę chodzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6323058 Napisano: 17.02.2017 14:16:40 w Lay's
luko922 napisał(a):

Ciekawe czy dziś będą wyniki za 6 etap... Zlitowaliby się i daliby mi ten telefon, bo mi się psuje mój emotka  :P 

A czy wyniki nie powinny być w przeciągu 3 dni roboczych od zakończenia etapu? Czyli w minioną środę? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6323047 Napisano: 17.02.2017 13:59:33 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że nie czuję się już bezpiecznie w moim mieście. Ciągle słychać o jakichś przestępstwach na przypadkowych ludziach. A to dziecko wracające ze sklepu napadnięte przez meneli, a to kobieta pobita w biały dzień za telefon, potem znowu wypychają kogoś z okna, dźgają nożem w parku... Wszędzie namnożyło się jakichś klubów nocnych, wieczorami kręcą się tam pijani i naćpani ludzie, ciągle jakieś bijatyki, gwałty, normalny człowiek tamtędy nie przechodzi, a to często centrum miasta, blisko bloków i domów... Czasami mam ochotę wyjść wieczorem na spacer, pochodzić sobie po parku, ale szczerze mówiąc się boję, bo zamiast ciszy słychać tam krzyki pijaków. Strasznie mnie to już wkurza. Policja mało robi, ludzie boją się zeznawać, przestępcy zostają bezkarni. A niektórzy politycy jeszcze uważają, że kary są zbyt ostre i prymitywne, a w dzisiejszych czasach trzeba z ludźmi rozmawiać, tłumaczyć i edukować. No ja jakoś to średnio widzę. Żałuję, że nie mamy takiego prawa jak Singapur, gdzie nikt się z nikim nie patyczkuje. Nawet turyści za rozróby dostają kary chłosty. Znajoma tam mieszka i chwali sobie spokój i porządek. Szkoda, że to wyjątek. Bo ostatnio coraz częściej planując podróże, słyszę od znajomych nie co zwiedzać, ale dokąd nie zaglądać, bo okazuje się, że piękne parki, skwery i zabytkowe dzielnic są opanowane przez margines społeczny, z którym policja sobie nie radzi... Wyświetl w wątku >>
2 nkba, mdepfs 0

Niebieska_Laguna

#6322630 Napisano: 16.02.2017 13:55:02 w Czy informują/ informowali?
monisss napisał(a):

z Milki Fresha informowali? "tylko" 14 nagród + 1 główna, więc jest szansa, ze się nikt nie pochwalił?

Wczoraj była dopiero komisja, więc mają jeszcze czas emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

Niebieska_Laguna

#6322556 Napisano: 16.02.2017 11:38:32 w Wkurza mnie...
Byłam w pięciu sklepach ABC i mieli tylko jedną samotną Activię... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6321589 Napisano: 13.02.2017 20:46:56 w PODZIĘKOWANIA
Dziękuję dorothy za bezinteresowne podesłanie wyników, których szukałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6321588 Napisano: 13.02.2017 20:42:39 w Udane wymiany - polecane nicki:)
W 100% polecam @gnieszka@ ! Bardzo sympatyczna oraz rzetelna osoba. Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

Niebieska_Laguna

#6321517 Napisano: 13.02.2017 16:21:21 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

Wkurza, mnie gdy idę na pocztę z listem poleconym, z naklejonym znaczkiem zakupionym na envelo.pl, a obsługa nie wie co ma z tym zrobić  emotka  Co to za "nowość"? Jaka nowość!? Mam konto na envelo.pl od kwietnia 2014  emotka   emotka

Ja mam podobnie w ITM - zawsze jak płacę bonem, to jestem podejrzana o ich drukowanie... Wołają jakąś Martę, która za każdym razem to samo im tłumaczy, że jak jest pieczątka, to mają przyjmować emotka Wyświetl w wątku >>
3 andii, defed, venix 0

Niebieska_Laguna

#6321448 Napisano: 13.02.2017 12:33:39 w Wkurza mnie...
Poszłam odebrać bony do Auchanu i nie było mnie na liście... Musiałam interweniować w agencji i okazało się, że wysłali błędną listę. Co prawda Pani już zadzwoniła z przeprosinami i zaproszeniem po odbiór... ale zastanawiam się czy jestem już spalona w tej agencji emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6321406 Napisano: 13.02.2017 10:23:01 w SZUKAM....
Czy posiada ktoś jeszcze pdf z wynikami z tego konkursu https://www.e-kon...losymoichmarzen.html ? Bo niestety wyniki zniknęły ze strony. Będę wdzięczna za przesłanie na mejla barbarka3@o2.pl emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6321324 Napisano: 12.02.2017 19:05:40 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

A ja jestem zła, że za wcześnie wrzuciłam swoje zdjęcie na konkurs. Miałam pomysł, ale zdjęcia nie wychodzą mi aż tak dobrze jak innym.
W każdym razie dzisiaj wchodzę i widzę dwa zdjęcia z zerżniętym pomysłem emotka
Tak się wkurzyłam, że się zastanawiam czy nie napisać w tej sprawie do organizatora, a z drugiej strony nie wiem, czy nie narobię tym problemu tylko sobie emotka

Ja coraz częściej dochodzę do wniosku, że wszystkie galerie konkursowe (na tekst, film, zdjęcie) powinny być tajne. Bo każde publikowanie zgłoszeń/zwycięskich prac ściąga do siebie tylko hieny, które potem te pomysły bezczelnie kopiują i żerują na cudzej kreatywności. Najgorsze, że nic im praktycznie nie można za to robić. Ja coraz częściej takie konkursy omijam, bo nie mam zamiaru odwalać za kogoś pracy. Napracuję się nad jakimś tekstem, a ktoś go sobie zapisze, potem dostosuje do innego konkursu i być może zgarnie nagrodę... Strasznie wkurza mnie taka niesprawiedliwość. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6321068 Napisano: 11.02.2017 10:09:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
Byłam dzisiaj odebrać bony w Auchan i Pani stwierdziła, że nie ma mnie na liście. Chociaż moje inicjały widnieją na stronie mojego sklepu i dostałam mejla... Chciałam zadzwonić do agencji, ale dziś mają nieczynne... Podałam jej mojego mejla, a ona twierdzi, że musi to wyjaśnić... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6321008 Napisano: 10.02.2017 21:31:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
Po weekendzie na pewno jeszcze do nich napiszę, co zrobili w związku z tym plagiatem. Korciło mnie też, żeby napisać im parę słów, że jak już chcą losować, to niech chociaż przeczytają to, co wylosowali... ale się powstrzymałam. Osobiście załapałam się na nagrodę w tym konkursie, ale i tak mam poczucie, że zostałam po prostu oszukana. Sama napisałam swoją odpowiedź, a ktoś inny po prostu skopiował i wkleił. Może to tylko głupie bilety, ale na pewno należą się komuś innemu. Wiele osób na forum została bez niczego i jest to mega niesprawiedliwe. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6320982 Napisano: 10.02.2017 19:47:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
mczarna napisał(a):

chasia napisał(a):

donia7 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Natie77 napisał(a):

scrabble napisał(a):

katrin1 napisał(a):

izkak napisał(a):

Dlaczego zawsze po ukazaniu się wyników  mam wrażenie, że "konkursy" na stronie NIVEA to jednak loteria?  emotka

Ja również przychylam się do tej opinii, choć o dziwo tym razem mnie nagrodzili emotka

Mam to samo wrażenie, zresztą co ja gadam? Wrażenie?  emotka  
W biletach były lepsze zgłoszenia, ale o gustach się nie dyskutuje emotka

A myślałam,że tylko ja jestem zawiedziona i rozczarowana emotka

Nie tylko Wy jesteście rozczarowani- żeby mi nawet bilety nie wpadły?! emotka

u mnie też nawet biletów brak.. zastanawiam się czy oni losują czy dyskwalifikują osoby, które wcześniej u nich cokolwiek wygrały. Trafiłam kiedyś u nich rower i od tego czasu zupełnie nic  emotka

Ja też nie mam biletów nawet emotka

Pachnie loterią... Niebieska_Laguna w wątku Plagiaty zwróciła uwagę, że nagrodę dostała praca kompletnie nie na temat, za to żywcem skopiowana z jakiejść definicji: "Terapię śmiechem stosuje się w amerykańskich ośrodkach leczenia raka, przy czym w jednym z nich powstała ,,Biblioteka Śmiechu”, w której można wypożyczyć wesołe pozycje do czytania lub film." Aldona ze strony 4 z biletami.
Smutne to bardzo....

Nie możecie tego zgłosić, nagłośnić na fejsie albo napisać reklamację do organizatora? Nie brałam udziału,nie jestem w temacie ale to śmiech na sali,że takie coś wygrało.

Pisałam do nich, to stwierdzili, że przyjrzą się sprawie. Chociaż dostali czarno na białym źródło, z którego pochodził tekst skopiowany słowo w słowo. Więc nie wiem jakie mieli jeszcze wątpliwości. Coś czuję, że nie potraktują tego serio... Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6320848 Napisano: 10.02.2017 14:18:15 w Kupię...
Laptop/Notebook nowy z gwarancją w okazyjnej cenie. Mogę zapłacić bonami Auchan. Modele z ceną proszę na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6320804 Napisano: 10.02.2017 13:03:56 w PLAGIATY
apoccalipsa napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Opadły mi ręce i dosłownie wszystko... Do czego to można się posunąć dla głupich biletów. W konkursie NIVEA jakaś Aldona skopiowała słowo w słowo notatkę ze stowarzyszenia młodzieżowego permanentny uśmiech opisującą gelotologię... Jak takie coś można w ogóle uznać za odpowiedź na pytanie konkursowe i jeszcze nagrodzić... na kilometr widać, że to słownikowa definicja.

Terapię śmiechem stosuje się w amerykańskich ośrodkach leczenia raka, przy czym w jednym z nich powstała ,,Biblioteka Śmiechu”, w której można
wypożyczyć wesołe pozycje do czytania lub film.

i to wygrało?  emotka

Tak, bilety wędrują za kopiuj wklej... Wyświetl w wątku >>
0 0