Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6342874 Napisano: 06.04.2017 08:34:31 w SZUKAM....
Czy tak karta Moja Biedronka jest płatna? Bo Pani mi ostatnią ją wcisnęła w Biedrze, a w domu na rachunku zobaczyłam, że mam naliczone jakieś trzy karty "zwierzaki" po złotówce. A akurat to była jedna duże karta i dwie takie małe - tylko, że ta zwykła do zbierania punktów, a nie jakieś zwierzaki. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6341968 Napisano: 04.04.2017 14:24:30 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):


cudaczek121 napisał(a):

.Osobiście znam kilku gejów, jeden z nich to np. ojciec chrzestny mojego siostrzeńca, bardzo sympatyczny człowiek.

Z punktu widzenia prawa kościelnego absolutnie nie powinien nim być. Rodzice dziecka znali sytuację? Bo ksiądz udzielający sakramentu chyba nie bardzo....

Obawiam się, że istniała duża szansa, że ksiądz też był homo emotka  ot, taka kościelna hipokryzja emotka  Niby prawo zakazuje, a większość księży jest emotka Wyświetl w wątku >>
1 mama2006 0

Niebieska_Laguna

#6341831 Napisano: 04.04.2017 10:57:23 w Informują
Bobovita/Bebiko SMS bony 100 zł ITM Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6341787 Napisano: 04.04.2017 09:30:34 w Biedronka
aerdna napisał(a):

Czy ma ktoś problem z dostarczeniem @ do Garnier ? Chyba mają przepełnioną skrzynkę, a dodzwonić się do nich, graniczy z cudem...

Ja dzwonię od kilku dni i nie odbierają. Raz mieli zajęte, myślałam, że potem odbiorą, ale nie... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6341637 Napisano: 03.04.2017 19:38:03 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

A mnie wkurza, że nawet nie potrafię się skupić na czytaniu tego co tutaj pisaliście, a już nie mówiąc o napisaniu chociaż krótkiego tekstu emotka Jestem zmęczona, nieprzytomna, a jutro znowu muszę wcześnie wstać i przygotować się na ciężki dzień.
Taki dzień z życia cyborga, no ale cóż... Życie. Jeden pracuje jak wół, drugi spada na sam dół (co mam nadzieję, że nigdy mi się nie przytrafi).
Miłego wieczoru drodzy konkursowicze! Obyśmy jutro wkurzali się mniej emotka

Nie jesteś sama... ja mam jeszcze do napisanie 3 strony A4 na jutro do promotora i w ogóle nie mogę zebrać myśli, mam ochotę już iść spać z tego zmęczenia, a nie mogę. W dodatku jutro wstaję o 5 rano i cały dzień na nogach. Nienawidzę takich stresujących, męczących momentów, ale co zrobić emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6341537 Napisano: 03.04.2017 16:16:48 w Czy informują/ informowali?
holaaolaa napisał(a):

z Garniera poszły już sms z całego weekendu?

Tak, niedziela też. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6341424 Napisano: 03.04.2017 12:35:26 w Wkurza mnie...
Wkurzam  mnie, że im więcej rzeczy mam do zrobienia, to tym więcej zajmuję się głupotami. Muzę na jutro uzupełnić raporty do pracy, przygotować coś dla promotora na uczelnię, napisać zgłoszenia, żeby paragony się nie zmarnowały... a co robię? Oglądam youtube i nie mogę się oderwać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6340785 Napisano: 31.03.2017 19:20:02 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że dziś kończy się parę konkursów, które ostatnio ciągnęły się w nieskończoność emotka Już miałam dosyć ciągle tych samych pytań emotka Czekam na jakieś fajne odświeżenie w konkursowym świecie emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6340584 Napisano: 31.03.2017 12:13:19 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie,ze za godzibe ide do dentysty i juz sie boje.A swoha droga czy ktos moze polecic dezodorant i plyn micelarny bez tego syfu?Loreala nie kupuje odkad widzialam zdjecie o tescie ich produktow na zwierzaku emotka

Z ogólnie dostępnych to dezodoranty Isana (Rossman) większość jest wegańska. Co do płynu to polecam VIANEK nawilżający płyn micelarny (ten niebieski)- polska firma, fajne składy, tanie i do kupienia wszędzie. Nie testują też na zwierzętach. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6339171 Napisano: 28.03.2017 15:23:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pelafen oddawaj walizkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6337790 Napisano: 24.03.2017 15:53:41 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

donia7 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

monisss napisał(a):

ace napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):


Zaufanie to już inna kwestia. Niby pomagać mają każdemu, a wiadomo co robią. Moja babcia czuła się świetnie, normalnie funkcjonowała: sprzątała sobie, gotowała... aż ją ciotka namówiła na jakieś badania, po tych badania dostała skierowanie do szpitala i po kilku dniach wróciła już inna kobieta. Słaba, smutna, zgaszone oczy. Praktycznie leżała już tylko w łóżku. Na kilka dni przed kolejnym leczeniem w szpitalu tak źle się poczuła, że zadzwoniliśmy po pogotowie. Rano okazało się, że babcia leży w izolatce, żebyśmy mogli się pożegnać... Nawet nie mówiła, zmarła przed południem, w niecały miesiąc od tego cholernego badania. Uważam, że gdyby nie to całe leczenie, to żyła by do dziś. A tak zgasła w tak krótkim czasie. Nie wierzę, że to przez chorobę, bo nie było żadnych objawów, badanie miało być profilaktyką...

W szpitalach starszym osobom często podaje się leki uspokajające/ogłupiające (nie wpisuje się ich nawet do kart), bo osoba przytomna i kumata jest cięższym pacjentem, a starsze osoby potrafią dawać do wiwatu, więc ogłupienie jest wygodne. Personel narzeka na brak ludzi by upilnować pacjentów więc podają co mają by załatwić problem. Wiem bo ilekroć moja babcia wracała ze szpitala psychicznie była wrakiem, nie poznawała ludzi, gadała głupoty, raz przesadzili z psychotropami, że wylądowała na oddziale psychiatrycznym (a do szpitala przyszła z chorym sercem) i po szpitalu dochodziła do siebie tygodniami. Jak pogadałam sobie z moją dentystką (jej matka jest w podeszłym wieku i ciągle ląduje w szpitalu), to mi wyjawiła ten "sposób" personelu i u nas w szpitalu to jest "norma".

Moja babcia należała do osób bardzo spokojnych i sympatycznych, ale, gdy odwiedzałam ją podczas pierwszej wizyty w szpitalu, to widziałam, że coś z nią jest nie tak, miałam podejrzenia, że dostaje jakieś środki, ale nic nie mogłam poradzić. Straszne są te dzisiejsze praktyki w szpitalach, gdzie indziej słyszałam, że starszych ludzi nie opłaca się leczyć i po prostu powoli wykańcza, żeby zrobili miejsce młodszym. Jeszcze czarniejszy scenariusz to, że szpitale podpisują umowy z zakładami pogrzebowymi i dostarczają im "klientów". Jak jest naprawdę to nie wiem. I chyba nawet nie chcę wiedzieć. Te śmieszne posiłki szpitalne to przy tym pikuś. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6337782 Napisano: 24.03.2017 15:40:35 w Informują

Niebieska_Laguna

#6337610 Napisano: 24.03.2017 11:22:22 w Wkurza mnie...
donia7 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

monisss napisał(a):

ace napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie ( to delikatnie powiedziane...), że sąd w moim mieście zwolnił pedofila z więzienia po kilku miesiącach... bo podobno źle znosił pobyt w więzieniu i wystarczą mu leki, a nie odsiadka... Normalnie brak mi słów! Może jeszcze trzeba się nad nim litować? Nie wiem co sędzia miał w głowie? Czeka aż zgwałci kolejne dziecko? To dla mnie niepojęte, że taki drań może teraz chodzić wolno, a często w więzieniu siedzą niewinni ludzie... Chore, chore, chore...

Moja przyjaciółka po studiach o kierunku resocjalizacja miała staż/praktykę w więzieniu. Jej podopiecznym którego miała resocjalizować był ojciec który zabił faceta który najpierw zgwałcił, a później zamordował jego 12letnią córkę... Gwałciciel dostał coś ok 10 lat, wyszedł po kilku za dobre sprawowanie, ojciec się na niego przyczaił i zabił. Przyjaciółka zrezygnowała z zawodu, bo jak stwierdziła jak ma resocjalizować kogoś kogo miała ochotę wyściskać i podziękować w imieniu społeczeństwa za pozbycie się śmiecia, a nie wmawiać i przekonywać, że to co zrobił było złe ... Pewnie specjalnie dali jej taki przypadek emotka

:((( przykre to okropnie.. kurcze zaluje ze nie jestem prawniczka.. chyba bym dziala tylko probono.. ;(

Ja się właśnie zastanawiam, czy obrońcy tego pedofila z mojego miasta mieliby odwagę spojrzeć skrzywdzonej dziewczynce w oczy? Czy mogą spać spokojnie? Czy dla nich to tylko kolejne zadanie? Bo robili wszystko, żeby go uniewinnić, chociaż on sam się przyznał i nawet nie żałował. Wiem, że taki zawód... Wiem, że pieniądze... Ale czy oni mają jakąś moralność? Rozumiem, że lekarz musi pomóc każdemu. Ale bronić pedofila przed słuszną karą?

Ja lekarzom też nie ufam. Doskonale wiedzą, jakie działanie mają co niektóre leki a i tak je przepisują, bo mają kontrakty.. no i kasa emotka

Zaufanie to już inna kwestia. Niby pomagać mają każdemu, a wiadomo co robią. Moja babcia czuła się świetnie, normalnie funkcjonowała: sprzątała sobie, gotowała... aż ją ciotka namówiła na jakieś badania, po tych badania dostała skierowanie do szpitala i po kilku dniach wróciła już inna kobieta. Słaba, smutna, zgaszone oczy. Praktycznie leżała już tylko w łóżku. Na kilka dni przed kolejnym leczeniem w szpitalu tak źle się poczuła, że zadzwoniliśmy po pogotowie. Rano okazało się, że babcia leży w izolatce, żebyśmy mogli się pożegnać... Nawet nie mówiła, zmarła przed południem, w niecały miesiąc od tego cholernego badania. Uważam, że gdyby nie to całe leczenie, to żyła by do dziś. A tak zgasła w tak krótkim czasie. Nie wierzę, że to przez chorobę, bo nie było żadnych objawów, badanie miało być profilaktyką... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6337588 Napisano: 24.03.2017 11:03:32 w Wkurza mnie...
monisss napisał(a):

ace napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie ( to delikatnie powiedziane...), że sąd w moim mieście zwolnił pedofila z więzienia po kilku miesiącach... bo podobno źle znosił pobyt w więzieniu i wystarczą mu leki, a nie odsiadka... Normalnie brak mi słów! Może jeszcze trzeba się nad nim litować? Nie wiem co sędzia miał w głowie? Czeka aż zgwałci kolejne dziecko? To dla mnie niepojęte, że taki drań może teraz chodzić wolno, a często w więzieniu siedzą niewinni ludzie... Chore, chore, chore...

Moja przyjaciółka po studiach o kierunku resocjalizacja miała staż/praktykę w więzieniu. Jej podopiecznym którego miała resocjalizować był ojciec który zabił faceta który najpierw zgwałcił, a później zamordował jego 12letnią córkę... Gwałciciel dostał coś ok 10 lat, wyszedł po kilku za dobre sprawowanie, ojciec się na niego przyczaił i zabił. Przyjaciółka zrezygnowała z zawodu, bo jak stwierdziła jak ma resocjalizować kogoś kogo miała ochotę wyściskać i podziękować w imieniu społeczeństwa za pozbycie się śmiecia, a nie wmawiać i przekonywać, że to co zrobił było złe ... Pewnie specjalnie dali jej taki przypadek emotka

:((( przykre to okropnie.. kurcze zaluje ze nie jestem prawniczka.. chyba bym dziala tylko probono.. ;(

Ja się właśnie zastanawiam, czy obrońcy tego pedofila z mojego miasta mieliby odwagę spojrzeć skrzywdzonej dziewczynce w oczy? Czy mogą spać spokojnie? Czy dla nich to tylko kolejne zadanie? Bo robili wszystko, żeby go uniewinnić, chociaż on sam się przyznał i nawet nie żałował. Wiem, że taki zawód... Wiem, że pieniądze... Ale czy oni mają jakąś moralność? Rozumiem, że lekarz musi pomóc każdemu. Ale bronić pedofila przed słuszną karą? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6337556 Napisano: 24.03.2017 10:26:42 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie ( to delikatnie powiedziane...), że sąd w moim mieście zwolnił pedofila z więzienia po kilku miesiącach... bo podobno źle znosił pobyt w więzieniu i wystarczą mu leki, a nie odsiadka... Normalnie brak mi słów! Może jeszcze trzeba się nad nim litować? Nie wiem co sędzia miał w głowie? Czeka aż zgwałci kolejne dziecko? To dla mnie niepojęte, że taki drań może teraz chodzić wolno, a często w więzieniu siedzą niewinni ludzie... Chore, chore, chore... Wyświetl w wątku >>
2 nkba, monisss 0

Niebieska_Laguna

#6336896 Napisano: 22.03.2017 22:49:24 w Wkurza mnie...
donia7 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie kolejny zamach w europie i związane z tym hasztagi #prayforlondon oraz hasła typu "Nie boimy się"... no chyba jednak mają czego się bać, takimi głupimi wpisami w internecie niczego nie zmienią. Ale oczywiście media oraz rząd dalej zachowują swoją poprawność polityczną, boją się wprost mówić kto za tym stoi, że nie wspomnę o walczeniu z tym. Już nawet zauważyłam trend w mediach nazywaniach ich Azjatami emotka co wiadomo, że powszechnie kojarzy się z Koreańczykami, Japończykami czy Chińczykami, a nie muzułmańskimi arabami. Jakby tego było mało kolejny zamach stał się pretekstem dla lewactwa, aby dalej bronić imigracji i atakować każdego, kto ma odwagę mówić o faktach. Naprawdę nie rozumiem tego, że ludzie chcą sobie sami zgotować piekło na ziemi. Dobrze, że chociaż Trump zawsze wykłada kawę na ławę emotka Życzę wielu ludziom ogarnięcia w tej kwestii, bo ich chore idee zapędzą nas wszystkich w kozi róg. Jak pokazuje np Singapur można być państwem wielokulturowym, gdzie jest bezpiecznie, a gospodarka się rozwija, ale potrzeba naprawdę silnego prawa. Tam nawet za śmiecenie można dostać chłostę, bez względu na pochodzenie, nikt się z nikim nie patyczkuje. I mają naprawdę fajną społeczność. U nas zaś nie można zlikwidować źródła zła, bo jest to bardzo niepoprawne politycznie, rasistowskie i ksenofobiczne.



Ja tam naiwnie wierzę, że ma to związek z NWO. Depopulacja (tutaj m.in.wprowadzanie imigrantów do Europy, szczepionki i nowotwory), wojny domowe (pan S.), chemitrails, gmo, illuminatti- oni chcą nas wykończyć i zniszczyć. Jeśli się wgłębić w ten temat to to wszystko ma sens. Jakiś czas temu zaczęłam się tym tematem interesować i ogólnie dla swojego spokoju to zostawiłam emotka  

Mnie to już nic nie zdziwi na tym świecie - patrząc na Niemcy i Francję, niby takie potężne państwa, a nie mogą poradzić sobie z imigracją i powoli upadają. Dla mnie to naprawdę podejrzane. Gdyby chcieli, to posprzątaliby ten "bałagan" w kilka dni. Ale od nas - szarych ludzi i tak nic nie zależy emotka Chociaż jak nie wiadomo o co chodzi, to pewnie o kaskę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6336883 Napisano: 22.03.2017 22:27:39 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie kolejny zamach w europie i związane z tym hasztagi #prayforlondon oraz hasła typu "Nie boimy się"... no chyba jednak mają czego się bać, takimi głupimi wpisami w internecie niczego nie zmienią. Ale oczywiście media oraz rząd dalej zachowują swoją poprawność polityczną, boją się wprost mówić kto za tym stoi, że nie wspomnę o walczeniu z tym. Już nawet zauważyłam trend w mediach nazywaniach ich Azjatami emotka co wiadomo, że powszechnie kojarzy się z Koreańczykami, Japończykami czy Chińczykami, a nie muzułmańskimi arabami. Jakby tego było mało kolejny zamach stał się pretekstem dla lewactwa, aby dalej bronić imigracji i atakować każdego, kto ma odwagę mówić o faktach. Naprawdę nie rozumiem tego, że ludzie chcą sobie sami zgotować piekło na ziemi. Dobrze, że chociaż Trump zawsze wykłada kawę na ławę emotka Życzę wielu ludziom ogarnięcia w tej kwestii, bo ich chore idee zapędzą nas wszystkich w kozi róg. Jak pokazuje np Singapur można być państwem wielokulturowym, gdzie jest bezpiecznie, a gospodarka się rozwija, ale potrzeba naprawdę silnego prawa. Tam nawet za śmiecenie można dostać chłostę, bez względu na pochodzenie, nikt się z nikim nie patyczkuje. I mają naprawdę fajną społeczność. U nas zaś nie można zlikwidować źródła zła, bo jest to bardzo niepoprawne politycznie, rasistowskie i ksenofobiczne. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6335813 Napisano: 21.03.2017 09:43:40 w Udane wymiany - polecane nicki:)
mamija
Polecam bardzo serdecznie emotka Uczciwy użytkownik - na pewno Was nie oszuka, a nawet zaoferuje uczciwszą cenę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6335067 Napisano: 19.03.2017 13:59:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Jogobelli można zgłaszać paragony z pierwszego etapu? Bo odnalazłam teraz jeden, który kupiłam na początku konursu, a nie zgłosiłam, bo właśnie zagubiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6332660 Napisano: 14.03.2017 10:38:51 w Wkurza mnie...
Byłam dziś zmuszona robić zakupy w sklepie, którego nie lubię, bo wciąż wieje tam straszną komuną. Ale co zrobić, kiedy nie ma innego sklepu promocyjnego w pobliżu. No i oczywiście nie obyło się bez niespodzianek. Naburmuszona kasjerko ledwo oderwała paragon od kasy i od razu go zgniotła i do kosza... Jak się upomniałam to miała  wielkie pretensje, że musi w koszu grzebać, bo to tylko kilka złotych... ehhh chyba nie wie, że to jej obowiązek wydać paragon, już chciałam ją uświadomić, ale może niech kiedyś zapłaci karę i dostanie nauczkę...

A poza tym czeka mnie dziś konfrontacja z promotorem, chociaż nie mam nic przygotowanego dla niego emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0