Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6345841 Napisano: 13.04.2017 08:09:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorothy napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy ktoś zgłaszał się do zmywarki w E.Leclerc? Tam zgłoszenia wrzucało się do urny? Bo byłam dziś zanieść, a dowiedziałam się, że podobno losowanie było wczoraj... A w regulaminie zgłoszenia do 14.04 i wybór najlepszego hasła. Niby wzięła moje zgłoszenie dla kierownika, ale wydawało mi się, że wcześniej stała tam urna na te zgłoszenia... Czyli po zmywarce...

dlatego odpuściłam sobie ten konkurs, bo nie wszystko mi grało  emotka

Eh, a ja specjalnie wstałam o 5 rano, żeby przed pracą zawieźć zgłoszenie, bo do Leclerc mam 40 km... Nawet nie miałam czasu z kierownikiem tego wyjaśnić... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6345839 Napisano: 13.04.2017 07:56:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś zgłaszał się do zmywarki w E.Leclerc? Tam zgłoszenia wrzucało się do urny? Bo byłam dziś zanieść, a dowiedziałam się, że podobno losowanie było wczoraj... A w regulaminie zgłoszenia do 14.04 i wybór najlepszego hasła. Niby wzięła moje zgłoszenie dla kierownika, ale wydawało mi się, że wcześniej stała tam urna na te zgłoszenia... Czyli po zmywarce... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6345814 Napisano: 12.04.2017 22:40:16 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
A ja z deserów polecam Wam wegańskie "Monte". Jest przepyszne, szybko się robi i wygląda bardzo efektownie. A przy okazji jest zdrowe emotka Robię już chyba 5 raz pod rząd. To same orzechy laskowe, kasza jaglana, mleko roślinne, syrop klonowy i odrobina soli i kakao - a dobrze zmiksowane smakuje jak prawdziwe Monte. Przepis Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6345664 Napisano: 12.04.2017 17:40:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta z Jogobelli z przed ostatniego etapu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6345397 Napisano: 12.04.2017 11:28:58 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że jak zamknę okno, to mi duszno. A jak otworzę, to mi zimno.

no to załóż sweter lub owiń się kocem i otwórz okno emotka  nie będzie duszno, ale nie zimno  emotka

W swetrze mi niewygodnie emotka Ostatecznie zostawiłam otwarte okno i włączyła ogrzewanie. Najwyżej zbankrutuje jak przyjdzie rachunek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6345379 Napisano: 12.04.2017 10:51:08 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że jak zamknę okno, to mi duszno. A jak otworzę, to mi zimno. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6345342 Napisano: 12.04.2017 09:26:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

andii napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Co dziś może wozić kurier? Dostałam z rana esemesa. Czekam na Soraye z ITM, Garniera z Biedry i Bobovite z ITM, ale średnio mi to pasuj

Lay' emotka sowe kominy też jadą

Wlasnie tez dostałem smsa i czekam. A czekam na bony do Tesco i itm z nivea i wypiekacz do chleba ze spar. Wiec może coś z tego vemots/tongue.gif

edit: wypiekacz odpada... nie ten numer telefonu emotka

To chyba jednak prostownice z Garniera emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6345338 Napisano: 12.04.2017 09:18:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na kominy już nie czekam emotka  no cóż pozostaje mi czekać niecierpliwie... Dzięki Wam za odzew emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

Niebieska_Laguna

#6345315 Napisano: 12.04.2017 08:30:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co dziś może wozić kurier? Dostałam z rana esemesa. Czekam na Soraye z ITM, Garniera z Biedry i Bobovite z ITM, ale średnio mi to pasuje.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6345206 Napisano: 11.04.2017 20:09:28 w PLAGIATY
asantesana napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Dokładnie! Ktoś sobie znalazł przyjemny sposób na wygrywanie. Zbiera i kopiuje cudze zgłoszenia. Cudzą kreatywność, czas i pracę... Jak się parę razy sparzy, potraci nagrody albo i będzie miał problemy prawne, to się odechce takiego czegoś. Niech sobie nie myśli taka osoba, że jest bezkarna, bo to prawdopodobnie zawodowy plagiator, który żeruje na innych.

A znasz kogoś, kto został za plagiat w konkursach ukarany? Nie mówimy o odbiorze nagrody, bo to żadna kara, że komuś zabrano coś, co mu się nie należy. Plagiator będzie nadal bezczelny, bo nikt nie wychwyci plagiatu, gdy teksty nie będą publikowane, 10 razy mu się uda, 1 raz nie - opłaca się, nie? Problem polega nie na istnieniu plagiatorów (bo złodzieje są od zarania dziejów) tylko na tym, ze organizatorzy maja na to najczęściej wywalone i to autor musi udowadniać pochodzenie tekstu, a nie plagiator.   

Może nie za tekst, ale za zdjęcie tak. Mimo wszystko, gdzie można, to plagiaty trzeba zgłaszać. Nawet ten głłupi depilator mu się nie należy. Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

Niebieska_Laguna

#6345194 Napisano: 11.04.2017 19:48:09 w PLAGIATY
joan napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Wcale się nie smucę i nie mam zamiaru nigdzie zgłaszać. Zwyczajnie wkurza mnie, że ktoś zamiast wysilić swój mały rozumek idzie na łatwiznę emotka


Jeśli nikt tego nie zgłosi, plagiatorka w następnym konkursie będzie jeszcze bardziej bezczelna - bo zobaczy, że konkursowicze o plagiatach wiedzą, ale w ogóle im one nie przeszkadzają. Mam nadzieję, że po to został utworzony ten wątek, by porządek przywracać i jednak ktoś zadziała emotka

Dodam jeszcze, że przeciętny Polak nie wiedziałby ani o konku Nivea, ani o Garnierze, co wskazywać może, że plagiatorka jest wśród nas emotka

Dokładnie! Ktoś sobie znalazł przyjemny sposób na wygrywanie. Zbiera i kopiuje cudze zgłoszenia. Cudzą kreatywność, czas i pracę... Jak się parę razy sparzy, potraci nagrody albo i będzie miał problemy prawne, to się odechce takiego czegoś. Niech sobie nie myśli taka osoba, że jest bezkarna, bo to prawdopodobnie zawodowy plagiator, który żeruje na innych. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6345184 Napisano: 11.04.2017 19:31:46 w PLAGIATY
cleo25 napisał(a):

joan napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Garnier w Biedronce - lista laureatów, pozycja 50, wygrana : blender  - "Jak wskazuje bezlitosna diagnoza, mojej cerze potrzebna wiosenna metamorfoza. Specjalistów od Garniera taka rada, by zrobić jej lifting nie lada, odmienić charakter nową fryzurą, ozdobić zdrowo lśniącą skórą, by wiosenny look był znakomity, dzięki Garnier efekt będzie wyśmienity ..."
Nivea "Łazienka marzeń" - główna wygrana - "Jak wskazuje bezlitosna diagnoza, mej łazience potrzebna jest metamorfoza, specjalistów od remontu rada,co zrobią jej lifting nie lada,
odmienią charakter kolorami,
ozdobią eleganckimi płytkami,
zaopatrzą w sprzęt znakomity,
by efekt był wyśmienity "


Zamiast się smucić, warto to zgłosić. Nagród jeszcze nie wysyłali emotka

Wcale się nie smucę i nie mam zamiaru nigdzie zgłaszać. Zwyczajnie wkurza mnie, że ktoś zamiast wysilić swój mały rozumek idzie na łatwiznę emotka

Ja pozgłaszałam plagiaty z Nivea i otrzymała odpowiedź, że wygrane zostały cofnięte emotka Więc nie ma co pozwalać na takie zagrywki. Jeśli coś znajdziecie - zgłaszajcie! Plagiatują te same osoby. Może się w końcu oduczą. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6344995 Napisano: 11.04.2017 15:51:14 w Informują
Nie wiem, czy było - SMS Colgate C4 Najświeższe trendy ok. 14 Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6344121 Napisano: 09.04.2017 17:01:57 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że ludzie nie czytają dokładnie ogłoszeń, tylko piszą od razu wiadomości, zawracają głowę, umawiają się na odbiór, a  pod koniec zadają pytanie, na które odpowiedź jest oczywiście w ogłoszeniu (np. kolor) i już okazuje się, że im nie pasuje i rezygnują. A wystarczyło od razu przeczytać ogłoszenie i nie robić takiego cyrku emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6344116 Napisano: 09.04.2017 16:16:37 w Pomoc potrzebującym!
annb napisał(a):

https://www.siepomaga.pl/sercejulii   Zbiórka na operację serca i płuc ratującą życie Julii u prof. Hanleya w USA

Fajnie, że można przez esemes, bo akurat nazbierało mi się sporo kasy na koncie, której nie potrzebuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 annb 0

Niebieska_Laguna

#6343955 Napisano: 08.04.2017 17:07:48 w Informują
SMS z Velvet w Carrefour bon na 100 zł przed chwilą Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6343495 Napisano: 07.04.2017 12:07:38 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

asantesana napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie i to bardzo konkurs na Palmę w Tesco i ABC organizowany przez jakąś agencję widmo... Niejasne nagrody, brak informacji o limicie znaków. No i najlepsze... nigdzie nie ma pytania! W regulaminie jest napisane, że trzeba na nie odpowiedzieć, ale już go nie umieścili... No chyba samemu trzeba sobie je wymyślić. Nawet nie a jak się z nimi skontaktować...

na dodatek niejasna sytuacja z nagrodami, czy ich jest faktycznie 21 na dzien, czy na caly konkurs  emotka

Pytanie podobno przysyłają smsem, ograniczenie jest albo nie, a nad tymi nagrodami dumałam i tez nie wydumałam czy to dziennie czy cała pula, regulamin pt."zinterpretuj sobie jak chcesz". 

można ewentualnie spróbować zadzwonić na numer, z którego dostaję się pytanie (to takie moje wyobrażenie) bo numer jest normalnym numerem komórkowym, a nie typowym krótkim 4-numerowym...

zadzwoniłam do Bielmara, mają kontakt z ag. i oddzwonią  emotka   w żadnym roku nie widziałam tylu błędów w różnych regulaminach, grafikach i apkach jak w tym...

To daj, proszę, znać na forum, jak się czegoś dowiesz emotka Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

Niebieska_Laguna

#6343400 Napisano: 07.04.2017 10:39:05 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie i to bardzo konkurs na Palmę w Tesco i ABC organizowany przez jakąś agencję widmo... Niejasne nagrody, brak informacji o limicie znaków. No i najlepsze... nigdzie nie ma pytania! W regulaminie jest napisane, że trzeba na nie odpowiedzieć, ale już go nie umieścili... No chyba samemu trzeba sobie je wymyślić. Nawet nie ma jak się z nimi skontaktować...


Reklamacje dotyczące przebiegu Promocji zgłaszane mogą być pisemnie listem poleconym na adres Organizatora (Artexis sp. z o.o. z siedzibą w Knurowie przy ulicy Niepodległości 102), w terminie do dnia 21 kwietnia 2017 r. O prawidłowym terminie wniesienia reklamacji decyduje data stempla pocztowego placówki nadawczej. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres uczestnika Promocji, jak również wskazanie przyczyny reklamacji. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od dnia otrzymania reklamacji przez Organizatora. O wyniku rozpatrzenia reklamacji, Organizator poinformuje za pośrednictwem listu poleconego przesłanego na adres wskazany w reklamacji.

Kolejna agencja-widmo, jak te wszystkie Media-cośtam? emotka Artexis to właściciel marki Porcelanova23, a mail do nich to kontakt@porcelanova23.pl

Kontakt do organizatora powinien być w regulaminie albo na stronie konkursu. Przecież nie pojadę za nimi do jakiegoś Knurowa, ani nie będę też robić dochodzenia w internecie, czy posiadają jakąś markę i czy mogę się przez nią z nimi kontaktować. Nie każdy ma tyle wolnego czasu na pierdoły co niektórzy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 canti0 0

Niebieska_Laguna

#6343356 Napisano: 07.04.2017 09:20:10 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie i to bardzo konkurs na Palmę w Tesco i ABC organizowany przez jakąś agencję widmo... Niejasne nagrody, brak informacji o limicie znaków. No i najlepsze... nigdzie nie ma pytania! W regulaminie jest napisane, że trzeba na nie odpowiedzieć, ale już go nie umieścili... No chyba samemu trzeba sobie je wymyślić. Nawet nie a jak się z nimi skontaktować... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6343022 Napisano: 06.04.2017 12:18:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A jakie pytanie jest w Palmie Tesco i limit znaków? Bo nie ma informacji w regulaminie albo nie widzę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0