Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6514360 Napisano: 30.07.2018 09:58:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

Red Bull 111 - doliczyłam się ok 510 zgłoszeń za samą niedzielę emotka ojj ciężko będzie wygrać w tym tygodniu.. przynajmniej mi emotka

Ilość ilością... Ale to, co niektórzy ludzie zgłaszają to już inna bajka. Wczoraj ktoś posłał tekst Kory... Pomijając kwestię plagiatu, to już po prostu zagranie poniżej pasa. Bo nie sądzę, że to przypadek. Mam wrażenie, że ktoś na cudzej śmierci chciał ugrać chociaż bilet...  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6514176 Napisano: 29.07.2018 12:41:35 w Nasze kochane zwierzątka
edzia21 napisał(a):

W dniu wczorajszym odszedł jeden z moich czworonożnych przyjaciół - jamnik Fuzi (zwany przeze mnie Wącholem).
Pożegnał go "krwawy księżyc".
Rak serca...
Wraz z nim odeszła też jakaś cząstka mnie emotka  dziękuję za te 14 lat! Do zobaczenia przyjacielu!  emotka

Bardzo współczuję... trzymaj się ciepło  emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, edzia21 0

Niebieska_Laguna

#6513914 Napisano: 27.07.2018 19:02:35 w Wkurza mnie...
Byłam poza domem i mąż błędnie podwał mi numery paragonów na Red Bull w Biedronce... zamiast te u góry, to podawał mi numery transakcji. Najgorsze, że zgłoszenia wysłane. A ja za późno zorientowałam się, że coś nie gra. Teraz w  razie wygranej pewnie nie uznają tych paragonów emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6512465 Napisano: 24.07.2018 11:09:00 w Czy informują/ informowali?
nyndrza napisał(a):

Czy informowali już z:
- RedBull 111 Megawatt - nie ma zakładki z wyróżnionymi hasłami, więc rozumiem, że tylko mail.
- Danio Stokrotka (ksywa dla Małego Głoda)

Danio było już dawno Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6512423 Napisano: 24.07.2018 09:57:36 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Lato z family (kawy Tchibo w C4) za odrobinę taniej niż cena paragonu emotka  Komu kawkę? Zapraszam na pw emotka  W regulaminie lista sklepów. Mojego nie ma emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6512231 Napisano: 23.07.2018 15:16:34 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Activię z Intermarche i na Red Bulla z Biedronki, najchętniej od jednej osoby, za każdy mogę zapłacić po 6 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6511875 Napisano: 22.07.2018 11:15:50 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Mój wujek nie lubi kotów i za żadne skarby nie przenocuje w domu, w którym są koty, bo twierdzi, że one w nocy wyjadają ludziom krtań, bo widzą jak się rusza podczas oddychania... i wtedy atakują  emotka  Więc wszystko możliwe emotka  

Ja pierniczę... emotka A wtedy czasem nie wchodzą też przez okna wampiry, czując świeżą krew? emotka

Możliwe emotka  Chyba że koty je odstraszają od swojej ofiary emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

Niebieska_Laguna

#6511874 Napisano: 22.07.2018 11:14:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Jedno z "haseł" w konkursie Redd Bull:
"Jak nie potraficie wymyślić hasła to się weźcie do roboty a nie głupie konkursy wymyślacie"  emotka
Ten tekst pokazuje dwie rzeczy: 1. moderator klika z automatu, 2. konkurs cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i ktoś by chciał trochę konkurencję sobie ograniczyć  emotka
To tak niestety nie działa emotka
Taka ilość takich rowerów to konkursowe święto, nie codzienność. Większość grających miała marne pierwsze półrocze, więc tu się niektórzy mocno odbiją emotka  

Ale chyba jakiś moderator straci pracę za przepuszczenie czegoś takiego emotka Wyświetl w wątku >>
1 freyja88 0

Niebieska_Laguna

#6511863 Napisano: 22.07.2018 09:26:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Daje kopa, by z rampy wyskoczyć, zaczerpnąć oddechu i żyć jak na szóstym biegu

Czy tylko mi to wygląda na mocną "inspirację" pewnym kultowym hasłem... że też ono wciąż krąży po pewnym gronie konkursowiczów emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

Niebieska_Laguna

#6511859 Napisano: 22.07.2018 09:06:47 w Wkurza mnie...
nelunia napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie mój kot. Kupiliśmy mu dwumetrowy "domek", który skręcaliśmy kilka godzin. A kot ma go gdzieś, ale za to bawi się w kartonie po tym nieszczęsnym domku... 

Chyba większość kotów tak ma. Mój uwielbia wszelkiego rodzaju kartony i kartoniki, a im mniejszy, tym lepszy. Zwłaszcza, gdy trzeba się wbijać w karton na siłę  emotka . Zabawki ma w nosie. Drapakiem jest drewniana huśtawka ogrodowa, czereśnia lub migdałek emotka .

Jaki bądź czyj migdałek?  emotka
Zapewne chodzi o drzewo migdałowca, ale skojarzyło mi się z innym migdałkiem emotka

Mój wujek nie lubi kotów i za żadne skarby nie przenocuje w domu, w którym są koty, bo twierdzi, że one w nocy wyjadają ludziom krtań, bo widzą jak się rusza podczas oddychania... i wtedy atakują emotka  Więc wszystko możliwe emotka   Wyświetl w wątku >>
3 mia, nelunia, nkba 0

Niebieska_Laguna

#6511789 Napisano: 21.07.2018 17:21:07 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie mój kot. Kupiliśmy mu dwumetrowy "domek", który skręcaliśmy kilka godzin. A kot ma go gdzieś, ale za to bawi się w kartonie po tym nieszczęsnym domku...  Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6511739 Napisano: 21.07.2018 11:47:47 w Czy informują/ informowali?
Widzę, że Smolar wrzucił na stronę wyniki "Odkryj piękno smaku Carte d'Or"... ktoś dostał esemesa, czy to na razie jeszcze nie uzupełnione o dane? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6511430 Napisano: 20.07.2018 10:09:35 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Jakaś awaria która pozbawiła okolicę prądu. A w dodatku jest tak zimno, że ciężko przetrwać bez dogrzewania domu, tylko, że bez prądu nie mogę włączyć sobie grzejnika  emotka

Mieszka na Malediwach i jej zimno emotka . Zapraszam do centralnej Polski. Pot się leje z człowieka dzisiaj emotka .
Ale są dobre strony tej ciepłej i deszczowej pogody. Będą grzyby emotka

No jakoś tu chłodem zawiało, chyba z powodu braku nagród  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6511172 Napisano: 19.07.2018 13:41:47 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Jakaś awaria która pozbawiła okolicę prądu. A w dodatku jest tak zimno, że ciężko przetrwać bez dogrzewania domu, tylko, że bez prądu nie mogę włączyć sobie grzejnika  emotka

Bo bez prądu w zasadzie dziś nie ma życia. Z jednej strony źle, a z drugiej cieszy mnie to niezmiernie, bo z tego powodu wybrałam zawód elektryka. Polecam. Pracy od czorta i ciut ciut emotka  

Haha, to zapraszam w moje regiony, bo u nas fachowcy kiepscy i człowiek ciągle cofa się do średniowiecza.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6511147 Napisano: 19.07.2018 12:34:41 w Wkurza mnie...
Jakaś awaria która pozbawiła okolicę prądu. A w dodatku jest tak zimno, że ciężko przetrwać bez dogrzewania domu, tylko, że bez prądu nie mogę włączyć sobie grzejnika emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6510713 Napisano: 18.07.2018 12:43:54 w Wkurza mnie...
anula18 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Nie mam już sił do kurierów i ich samowolki. Oraz do tego, że ich pracodawcy nic sobie z tego nie robią. Odbiór przesyłki zamówiony na konkretny dzień, dopłata za konkretny przedział czasowy. I oczywiście kurier nie przyjeżdża i nawet nie dzwoni. Więc ja zadzwoniłam dzisiaj na ich infolinię. Tam oczywiście bałagan i nic nie wiedzą. W końcu ustalili, że podobno kurier w poniedziałek zgłosił, że klient nie osiągalny. Co jest kłamstwem, bo ani do mnie nie dzwonił, ani na bank go nie było. Akurat cały dzień osobiście go pilnowałam. We wtorek zgłosił, że brakło u czasu. Podejrzewam, że tak samo było w poniedziałek, tylko nie chciał sobie już kłopotów robić. Niestety to ich częste praktyki. Miejscowość pod miastem i po jedną paczkę nie chce się im jeździć, zwlekają aż coś jeszcze będzie. Tylko że ja za inną usługę zapłaciłam. Oczywiście konsultant niekompetentny. Nic nie może zrobić, z nikim innym nie może połączyć. Firma ma gdzieś to jak pracują ich kurierzy, z żadnych skarg nie wyciągają konsekwencji. A zatrudniać większej ilości pracowników nie mają zamiaru. Jednak zlecenia i pieniądze chętnie przyjmują... Zamówienie anulowane, ale czasu i nerwów mi to już nie wróci. Najbardziej wkurza mnie chamstwo tych kurierów, nakłamie taki, zrzuci winę na kogoś, a nie zadzwoni do klienta i nie powie, że ma taką i siaką sytuację i czy może przyjechać w ten dzień emotka  

Trochę sama jesteś sobie winna, bo chciałaś przyoszczędzić na wiadomej firmie... Z odbiorów rozliczani są tnt, fedex i ups. A jeśli zamawiasz innego taniego to nie dziw sie jakosci usług...

To akurat Cię rozczaruję, bo był to FedEx emotka  Poza tym zaznaczyłam w wypowiedzi, że dopłaciłam nawet za konkretny przedział czasowy, więc skąd ten wniosek, że oszczędnie wybrałam jakąś najtańszą opcję? Wręcz przeciwnie. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

Niebieska_Laguna

#6510561 Napisano: 18.07.2018 09:43:40 w Wkurza mnie...
Nie mam już sił do kurierów i ich samowolki. Oraz do tego, że ich pracodawcy nic sobie z tego nie robią. Odbiór przesyłki zamówiony na konkretny dzień, dopłata za konkretny przedział czasowy. I oczywiście kurier nie przyjeżdża i nawet nie dzwoni. Więc ja zadzwoniłam dzisiaj na ich infolinię. Tam oczywiście bałagan i nic nie wiedzą. W końcu ustalili, że podobno kurier w poniedziałek zgłosił, że klient nie osiągalny. Co jest kłamstwem, bo ani do mnie nie dzwonił, ani na bank go nie było. Akurat cały dzień osobiście go pilnowałam. We wtorek zgłosił, że brakło u czasu. Podejrzewam, że tak samo było w poniedziałek, tylko nie chciał sobie już kłopotów robić. Niestety to ich częste praktyki. Miejscowość pod miastem i po jedną paczkę nie chce się im jeździć, zwlekają aż coś jeszcze będzie. Tylko że ja za inną usługę zapłaciłam. Oczywiście konsultant niekompetentny. Nic nie może zrobić, z nikim innym nie może połączyć. Firma ma gdzieś to jak pracują ich kurierzy, z żadnych skarg nie wyciągają konsekwencji. A zatrudniać większej ilości pracowników nie mają zamiaru. Jednak zlecenia i pieniądze chętnie przyjmują... Zamówienie anulowane, ale czasu i nerwów mi to już nie wróci. Najbardziej wkurza mnie chamstwo tych kurierów, nakłamie taki, zrzuci winę na kogoś, a nie zadzwoni do klienta i nie powie, że ma taką i siaką sytuację i czy może przyjechać w ten dzień emotka   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6510471 Napisano: 17.07.2018 20:50:30 w Popraw sobie humor...
bruce napisał(a):

Tak bardzo o mnie emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6510469 Napisano: 17.07.2018 20:48:43 w Paragony na trwające konkursy
Kupię teraz paragon na Red Bulla z Biedronki za doładowanie 6 złotych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0