Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6520555 Napisano: 20.08.2018 19:36:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kropka-82 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy Albedo zalicza Fa do Henkel?

skoro na Fa jest napis Henkel, to chyba ni ma wyjścia emotka

No bo właśnie jest Schwarzkopf & Henkel i się zastanawiam czy uznają, bo na plakacie nie ma Fa. No, ale pewnie panikuję jak zwykle  emotka

 A w regulaminie nie ma wykazu produktów?

No właśnie nie, wszystko marki Henkel  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6520542 Napisano: 20.08.2018 18:51:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy Albedo zalicza Fa do Henkel?

skoro na Fa jest napis Henkel, to chyba ni ma wyjścia emotka

No bo właśnie jest Schwarzkopf & Henkel i się zastanawiam czy uznają, bo na plakacie nie ma Fa. No, ale pewnie panikuję jak zwykle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6520531 Napisano: 20.08.2018 18:23:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Albedo zalicza Fa do Henkel? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6520429 Napisano: 20.08.2018 15:45:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

freyja88 napisał(a):

androm napisał(a):

kinzao napisał(a):

sydariameki napisał(a):

Jakieś perełki w Megawatt? emotka

Ja po ostatnim etapie odpadłem. Hasło - "Błoto, Bull, Być", które dostało rower mnie pokonało emotka
Koniec, Szympans, Tu... emotka

też to widziałam, musi się jakoś pokazywać po wejściu, do dziś nie wiem o co kaman

Również jestem chyba za głupia na to hasło. Próbowałam je nawet analizować leżąc wieczorem w łóżku i patrząc w sufit, ale niestety... aspekt tej sprawy pozostaje dla mnie niewiadomy emotka
Mam nawet bull-a w domu co lubi błoto i cieszę się, że on "być" ze mną, ale co to ma do Megawattu?  emotka
"Niezbadane są ścieżki umysłu ludzkiego" emotka

Analizowałam na trzeźwo, mąż po jedynym piwie emotka ale niestety nie rozwikłaliśmy tajemnicy tego hasła.

Może ten środkowy Bull to "ból", ale zapisem stylizowany na Red Bull. Czyli Błoto, ból, być... Brzmi to ja parafraza jakiejś filozoficznej sentencji, którą znają nieliczni (autor tekstu i jury). Coś w stylu "Mieć czy być?". Takie rozważania konkursowego filozofa. Błoto? (Hmm, niby fajna impreza, ale tyle błota, czy warto się tam pchać? A jak mnie zmieszają z błotem za to hasło?), Ból? (Czym jest ból? Czy istnieje? Czy znajdę go na Megawatt? Czy to ból istnienia? Czy to ból fizyczny? A może ból przegranej, braku weny...). Być? (Być czy nie być na tym Megawatt? Oto jest pytanie...). A może to hasło jest skrótem i w rozwinięciu autor miał na myśli, że impreza Red Bull to dużo błota i bólu, bo można wywalić się z motoru albo przewrócić, ale i tak warto tam być emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6520370 Napisano: 20.08.2018 13:58:26 w Czy informują/ informowali?
20.08 - "Gillette – Mężczyzna na nowo każdego dnia" Carrefour 15.08+ 5dni
Było dziś już? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6520330 Napisano: 20.08.2018 12:46:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vazzz napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

vazzz napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

vazzz napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wczoraj brały udział w konkursie Red Bull Megawatt- czy Wasze hasła zostały dodane do galerii haseł?

moje tak emotka (wysyłałam ok 22-giej)

Dziękuję za odpowiedź. To fajnie, bo ja wysłałam hasło ok godz. 16 i do tej pory nie mam maila o dodaniu go do galerii. Jak mnie wkurza ten konkurs ;/

Ja zgłaszałam tuż przed północą i mam maila dzisiaj o 8.53 z potwierdzeniem udziału.

Widocznie moje zgłoszenie się nie dodało. Po wysłaniu hasła pojawiła się biała strona, ale tak miałam co tydzień i mimo to hasła się pojawiały (co prawda z marnym skutkiem, ale jednak). A wczoraj w ogóle strona szwankowała i nie wyświetlała mi się nawet galeria haseł przez co nie mogłam śledzić czy dodają nowe. Dziś już widzę, że są hasła z 20-go a mojego jak nie było, tak nie ma ;/ Spróbuję dodać dzisiaj co nie zmienia faktu, że to już ostatni tydzień konkursu, no i mam nadzieję, że nie pojawi mi się komunikat o wykorzystanym nr paragonu!!

Ja wczoraj dodałam ok. 22 i normalnie wyświetliła mi się informacja, że zgłoszenie poszło. A na mejlu potwierdzenia brak... Wchodzę na stronę konkursu i widzę zgłoszenia z 20, a potem z 16... Nawet nie mogę sprawdzić czy moje hasło jest w galerii. A wczoraj normalnie się wyświetlała. Masakra... Czy ktoś nie dostał potwierdzenia, a hasło było na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6520166 Napisano: 19.08.2018 19:11:33 w Paragony na trwające konkursy
Kto mi zrobi zakupy na konkurs Henkel w drogeriach Koliber trochę taniej niż koszt zakupu? emotka  Konkurs od jutra, w zapowiedziach. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6520098 Napisano: 19.08.2018 13:56:28 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na nowe konkursy z pastami:

Biedronka od 20.08 (1 produkt Colgate na paragon)

Carrefour od 21.08 (hipermarkety) (3 dowolne produkty marek Oral-B i Blend-a-med na paragon)

Kupię paragony z najtańszymi opcjami produktów i trochę taniej niż cena zakupu emotka  Zapraszam na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6519987 Napisano: 18.08.2018 12:48:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rengifo napisał(a):

hej nie wiem czy to odpowiednie miejsce na mój temat, jak to jest z dodawaniem konkursów? 
Jestem tu nowy, dodałem do bazy w dniu 16.08 konurs Auchan https://www.konkurs.auchan.pl/#/ 
nie pojawił się on natomiast w bazie ani na stronie, ktoś mi powie dlaczego? 
Chciałbym też dodać jeszcze kolejne dwa konkursy których nie ma na stronie ale nie wiem czy jest sens w takim razie. 

Pewnie oczekuje na akceptację albo ktoś zgłosił go przed Tobą. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6519969 Napisano: 18.08.2018 11:03:50 w Żegnamy zmarłych
cb656 napisał(a):

Nie żyje Bronisław Opałko. Wcielał się w słynną Genowefę Pigwę emotka
K57_rdlKa-E

Moja śp. babcia uwielbiała to jego wcielenie... Byłam wtedy dzieckiem, jednak do dziś pamiętam radość i uśmiech mojej babci, gdy dostała kasetę Genowefy Pigwy. I te jej słowa "Ale to fajne jest"... nigdy nie zapomnę emotka  Ech, ten czas, już oboje ich zabrał. Wyświetl w wątku >>
[*] 0

Niebieska_Laguna

#6519798 Napisano: 17.08.2018 13:15:19 w Informują
Tel albedo Łatwość gotowania noże 1 etap Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6519549 Napisano: 16.08.2018 16:21:59 w Żegnamy zmarłych

Niebieska_Laguna

#6519470 Napisano: 16.08.2018 12:40:55 w Wkurza mnie...
loser9 napisał(a):

No dobra. Spierniczylam sprawę z numerami paragonów , naszykowalam dwie kupki do dwóch konkursów i powaliłam numery. Napisałam do brandcomm z Megawatt redbull żeby anulowali dzisiejsze zgłoszenia moje z danego maila. Mam nadzieje , ze to uznają. A taka wenę miałam

Napisz do nich na facebooku, bo na mejle nie odpowiadają. A skoro nic jeszcze nie wygrałaś, to jaki problem? Anulują Ci albo zmienią na poprawne numery. Jak anulują to wyślesz drugi raz z poprawnymi. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6519455 Napisano: 16.08.2018 12:26:24 w Wkurza mnie...
loser9 napisał(a):

Że do kilku zgłoszeń na Megawatt podałam nie te numery paragonów , no totalne zaćmienie !!!!!!! Ktoś tak miał i wybrnął ? emotka (

Nie te to znaczy jakie? Nie te numery z góry, tylko z dołu paragonu? Czy zupełnie z innych paragonów, na inne rzeczy? Jeśli pomyliłaś paragony i podałaś z innego sklepu czy z innymi produktami, to nie przejdzie emotka  Każdy mógłby sobie powpisywać ile tam ma paragonów ze wszystkich sklepów, a potem powiedzieć, że się pomylił i wysłać jeden paragon, który kupił na konkurs emotka  Agencje są na to wyczulone. A jak zamiast numeru obok daty podałaś ten z dołu obok kwoty, to po prostu im napisz, że wpisałaś ten i tyle emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6519285 Napisano: 15.08.2018 14:49:00 w Wkurza mnie...
olunka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

androm napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Wkurzają mnie "wymagania" wrocławskiego schroniska...
chciałam podwieźć karmy z ActivePet z Biedry, a tu na stronie opis, że "życzą sobie karmy z średniej półki, bo dyskontowych ich podopieczni nie jedzą" zajebongo  emotka

ale to dobrze, że dbają o ich zdrowie

z jednej strony tak, zgadzam się emotka  ale z drugiej...co zrobić z taką karmą, skoro nawet schronisko jej nie chce?  emotka  
Taka byłam dumna z tego konkursu, że można wziąć udział + pomóc psiakom, a tu taki kubeł zimnej wody na głowę.

wiem, że taka karma to samo zło, niezdrowe itd, ale mój pies je tylko takie, do weterynarza chodze raz w roku na szczepienie i w zdrowiu i świetnej formie przeżyła juz 17 lat, chociaż ma wyżywienie gorsze niż w schronisku, z którego nota bene własnie zabraliśmy ją te 17 lat temu

Mi weterynarz powiedział, że te wszystkie karmy z supermarketów to prawie to samo. Jakieś Sheby czy Gourmety wcale nie mają dużo lepszych składów, a kosztują bardzo dużo. Polecił mi jakieś profesjonalne karmy ze zdrowymi składami, które można kupić w sklepach zoologicznych. Nawet nie były drogie, tylko co z tego skoro koty powąchały i na wąchaniu się skończyło emotka  Przegłodziły się jeden dzień, a nie zjadły tej karmy. W końcu powędrowała do bezpańskich, a moje koty pozostały przy standardowych karmach z marketów emotka  Widocznie lubią takiego kociego McDonalda i nie przekonam ich do zdrowej diety emotka  Tylko Kitekat im w głowie, a potem długo, długo nic. Raz wykosztowałam się i przywiozłam im z podróży jakąś naturalną ekskluzywną saszetkę z rakiem... i również obwąchały i nie tknęły. Ach, te dachowe geny emotka   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6519110 Napisano: 14.08.2018 18:11:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Kiora w Lidlu ma ograniczenie znaków? Dobrze rozumiem, że zgłoszenie może mieć ponad 160 znaków, ale wtedy na każdy kolejne 160 chcą dodatkowy paragon emotka ? Gram tam dopiero drugi raz w życiu i nie wiem... https://www.konku...itions/rules_135.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6519044 Napisano: 14.08.2018 14:30:00 w Wkurza mnie...
Pufy z kibicuj z Platinum przyszły mokre i brudne... jakby stały na deszczu. Jakieś żółte plamy, poprzyklejane włosy i piasek. Niby w worku i kartonie, a wcześniej chyba u kogoś w altance stały - tak przynajmniej wyglądają emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Niebieska_Laguna

#6518972 Napisano: 14.08.2018 12:31:34 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

This type of document is not supported yet

Chyba chodzi o to, że masz źle zapisane zdjęcie paragonu. Musi być jpg lub png. 

o rety, to zupełnie nie wiem jak to się zmienia emotka

A jak klikniesz na plik z paragonem prawym przyciskiem myszy i wejdziesz we właściwości to jaki masz wpisany typ pliku?

ok już mi ktoś pomoże to pprzemienić emotka

Wystarczy tu wrzucić zdjęcie i wybrać, że chcesz na jpg zmienić https://www.konwerter.net/pl/grafika/ emotka

Ja to nawet bym nie wiedziała, co tam wpisać w tej rubryce szerokość w pikselach itp.

Jeśli nie chcesz zmieniać szerokości to nie musisz nic wpisywać. Dodajesz tylko zdjęcie (np. w bmp) wybierasz format wynikowy .jpg, klikasz "konwertuj" i tyle, masz gotowe zdjęcie w zmienionym formacie. Nic więcej nie musisz uzupełniać. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6518965 Napisano: 14.08.2018 12:10:16 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wystarczy tu wrzucić zdjęcie i wybrać, że chcesz na jpg zmienić https://www.konwerter.net/pl/grafika/ emotka

To nie zdjęcie, to pdf. Trzeba zmienić ustawienia skanera, by zapisywał pliki w innym formacie wyjściowym, roboty na pół minuty.

No chyba, że tak, ale można wtedy na taką stronę wrzucić, jeśli ktoś potrzebuje na co dzień pdf ze skanera emotka  https://pdftoimage.com/pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6518963 Napisano: 14.08.2018 12:00:13 w Żegnamy zmarłych
Opuściła nas Kazimiera Utrata, m.in. Ciocia Stasia z serialu Klan oraz Kostkowa z filmu Galimatias, czyli kogel-mogel II emotka Wyświetl w wątku >>