Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6529934 Napisano: 19.09.2018 13:29:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Lidl Kiora - tam wystarczy dane przez stronę wysłać? A co z oświadczeniem z regulaminu? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6529533 Napisano: 18.09.2018 14:25:57 w Informują
Wspólnie dbamy o czystość sms Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6529208 Napisano: 17.09.2018 19:17:25 w Paragony na trwające konkursy

Niebieska_Laguna

#6528746 Napisano: 15.09.2018 20:21:04 w Paragony na trwające konkursy
Kupię dziś paragon na Shebe w Biedronce za doładowanie 10 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6528379 Napisano: 14.09.2018 12:52:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

Dostałam przed chwilą smsa z Media Markt o tresci"Gratulacje (moje imię). jesteś jednym z pięciu zwycięzców z losowania dla kodu pocztowego (kod pocztowy mojego media markt). szczegóły -link.".
wirus? ktos tez takie cos dostal?

https://www.legal...aga-na-falszywe-smsy Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

Niebieska_Laguna

#6528341 Napisano: 14.09.2018 11:47:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

mahuska napisał(a):

Były już maile z Auchana??

Nie było  emotka

A o jakim konkursie mowa? O Miss i Mister Tornister? Bo ja tam nie widzę wyników z 2 rundy, chyba że to inny konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6528121 Napisano: 13.09.2018 15:24:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

Wiecie co, mam mindf**ka... Chciałam wziąć udział w "NAGRODY WYMIATAJĄ" ale boję się wpuścić naszego potężnego psa do domu na lakierowaną podłogę bo mi zrobi armagedon... Widzę natomiast w galerii zgłoszeń, że sporo zdjęć jest robionych na zewnątrz.... i teraz kwestia interpretacji słowa "dom", czy "dom" dla tej sławnej agencji to budynek mieszkalny, czy po prostu działka, teren, na którym stoi dom i w którym czujemy się swobodnie.....

Myślę, że skoro uznali "bul, być, błoto" (czy jak to tam szło) za hasło godne roweru, to i nie będą mieli obiekcji co do nagradzania zdjęć poza budynkiem mieszkalnym  emotka   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6528110 Napisano: 13.09.2018 14:44:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

czy ktoś wygrał cokolwiek w tym konkursie?
https://www.bdsklep.pl/wygraj-wycieczke

Do męża dzwonili z bonem na 100 zł z 2 edycji, ale to już dawno. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6527891 Napisano: 12.09.2018 19:44:18 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że dziś przy odbiorze nagrody z Auchanu nikt nic nie wiedział. Jak zwykle patrzyli niczym na wariatkę... "jakie vouchery? jaki konkurs? Pierwsze słyszę... muszę zadzwonić, zapytać " Przy tym wzdychanie, wzruszanie ramionami jakbym sobie zmyśliła ten konkurs... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6527682 Napisano: 12.09.2018 10:16:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co dziś może wozić GLS? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6527461 Napisano: 11.09.2018 14:51:56 w Połączenia nieodebrane
Czy to może być Unique One loteria z Kauflandu? Bo czekam na telefon od nich 22 871 94 XX Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6527416 Napisano: 11.09.2018 13:07:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy coś konkursowego mogło dzwonić dzisiaj z nieznanego numeru? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6527359 Napisano: 11.09.2018 10:56:57 w SZUKAM....
carissma napisał(a):

toka napisał(a):

szukam kogoś kto wysyłał rower w pudełku firmą DPD.Jaki był koszt?

a jest możliwość? Wpisywalam wszystkie wymiary na furgonetka.pl i za duży gabaryt mi wychodzi emotka

Zależy od rozmiaru pudełka z rowerem. Jednego roweru też nie mogłam wysłać żadnym zwykłym kurierem, a drugi poszedł DHL za nieco ponad 100 złotych. Można sobie zamówić jakąś specjalną spedycję dla takich gabarytów, ale to już o wiele wyższe koszty. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6527302 Napisano: 11.09.2018 07:46:07 w Paragony na trwające konkursy
Kupię dziś paragony na Schaume w ITM, mogę zapłacić 5 zł za paragon, Schauma jest po 6 
https://www.e-kon...he.html#.W5dWe2tR3IU Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6527121 Napisano: 10.09.2018 13:46:45 w Paragony na trwające konkursy
Czy ktoś ma u siebie w Biedronce jakieś małe puszki Sheby lub Cesara? Nie takie wielopaki. Kupiłabym paragony w okazyjnej cenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6526466 Napisano: 07.09.2018 11:51:20 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

Urbanek napisał(a):

Dla mnie też to ogólnie jest trochę dziwne bo się upiera przy pobraniu. Jak dzwoniłem drugi raz z propozycją przelewu to mówił że obie strony się boją itd. więc nie wiem czy się obawia przelania 1500 zł czy coś kombinuje. A co do formy przesyłki/odbioru nic nie pisałem bo to ogłoszenie na olx. Czyli z tego co mówicie stratny mogę być jedynie koszty podwójnej wysyłki? Przepaść paczka nie ma szans? Przepraszam za te pytania ale nigdy tak nie wysyłałem.


Przecież na Olx również można w opisie przedmiotu zaznaczyć, jakie opcje wysyłki/odbioru są dopuszczalne emotka

Można, można, ale ludzie i tak swoje emotka  To jest inny świat, tego nie ogarniesz. Ja zawsze wpisuję, że odbiór osobisty nie wchodzi w grę, bo nie chcę nikogo obcego w domu przyjmować. Tym bardziej jak ma przyjść po wartościową rzecz. Ską mam wiedzieć, czy to nie będzie złodziej, który psiknie mi czymś w oczy i ucieknie z telefonem za 3 tysiące. A i tak dostaję pytania, czy można osobiście przyjść i odebrać, a nawet chcą przychodzić i oglądać. Jak zwracam uwagę na opis, to wielkie oburzenie, że oni z okolic i po co kurier emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6526459 Napisano: 07.09.2018 11:46:42 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
joan napisał(a):

Naszła mnie ochota na kopytka z białego sera i ziemniaków (finalnie w wersji na słodko/kwaśno) - w necie na stronie mojej ulubionej blogerki kulinarnej znalazłam przepis z użyciem mąki ziemniaczanej. Nie posiadam takiej aktualnie i wolałabym nie kupować, skoro (wg przepisu) niewiele się jej dodaje.

I tutaj moje pytanie: czy można ukulać kopytka bez dodawania mąki ziemniaczanej? Co się może nie udać? emotka

PS: Mąkę pszenną mam.

Ja robię bez ziemniaczanej, ale dodaję jajko. Tak mnie babcia zawsze uczyła. Ziemniaki, mąka pszenna, jajko, sól i nic więcej.  Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

Niebieska_Laguna

#6526302 Napisano: 06.09.2018 19:08:08 w WC - rozmowy o wszystkim
Urbanek napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Urbanek napisał(a):

mam problem, mianowicie, wystawiłem wygrany przedmiot i kupiec chce abym wysyłał mu za pobraniem bo nie chce zrobić przelewu bo ma niemieckie konto itd. czy się boi po prostu nie wiem. I pytanie moje jest takie, czy ja mam się czegoś obawiać przy wysyłce za pobraniem bo troche to dziwne. I czy lepiej jak już wysłać pocztą czy kurierem.

Ja bym się obawiała ..  mam nauczkę - nigdy już za pobraniem , a tym bardziej jeszcze to niemieckie konto ..... śmierdzi tu coś na odległość


Dla mnie też to ogólnie jest trochę dziwne bo się upiera przy pobraniu. Jak dzwoniłem drugi raz z propozycją przelewu to mówił że obie strony się boją itd. więc nie wiem czy się obawia przelania 1500 zł czy coś kombinuje. A co do formy przesyłki/odbioru nic nie pisałem bo to ogłoszenie na olx. Czyli z tego co mówicie stratny mogę być jedynie koszty podwójnej wysyłki? Przepaść paczka nie ma szans? Przepraszam za te pytania ale nigdy tak nie wysyłałem.

A wysyłka na teren Polski? Paczka nie przepadnie, bo kurier nie wyda przesyłki bez zapłaty. ja często wysyłam za pobraniem, tylko raz mi się zdarzyło, że ktoś nie odebrał paczki i podał jakiś fałszywy adres. Teraz zawsze przed wysyłką sprawdzam sobie na mapach google, czy taki adres istnieje i co się tam znajduje (czy na pewno budynek mieszkalny). Wiem, że są oszuści z zagranicy, którzy wysyłają fałszywe potwierdzenia wpłaty z zagranicznych banków. Ale jeśli wyślesz za pobraniem sprawdzonym kurierem (DPD, DHL, itp...) to na pewno nikt jej nie wyda bez otrzymania wyznaczonej kwoty. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6526145 Napisano: 06.09.2018 11:28:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

cleo25 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

jokan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Loteria carex tym razem trochę  nieuczciwa - kolor balona można sprawdzić już przed zakupem nieuszkadząc opakowania. 

ktos chyba juz o tym pisal, a jak to jest spakowane?

W taki woreczek  pazlotko i bez problemu się otwiera

W moim Rossmannie ktoś poszedł na całość i powyrywał te sreberka z balonikami z  prawie wszystkich opakowań     emotka


a co z kamerami i panem lub panią, ktora tego pilnuje? u mnie jest dosc maly rossman ale jest monitoring i Pani, ktora sobie siedzi i patrzy przed 8 godzin emotka

Pewnie obserwowali lub chodzili za normalnymi klientami emotka  Jak ja podchodzę do półki ze zdrową żywnością w Rossmanie i czytam składy to zawsze ktoś od nich zwraca na mnie uwagę emotka   Wyświetl w wątku >>
3 cleo25, jokan, kkbt 0

Niebieska_Laguna

#6526011 Napisano: 05.09.2018 21:27:51 w Pomocy!!!!
renia577 napisał(a):

Możecie mi powiedzieć czy w konkursie jesiennym Winiary przejdzie paragon gdzie jest napisane tylko majonez dekoracyjny 700 g, bez nazwy Winiary? W regulaminie nie bardzo jest to określone.

Jak to Albedo to przejdzie. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0