Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6547043 Napisano: 14.11.2018 07:22:39 w Paragony na trwające konkursy
Chętnie odkupię od kogoś paragony na Milkę z POLOmarketu trochę taniej niż cena zakupu emotka (wszystkie produkty Milki za 15 zł konkurs jest w zapowiedziach) Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6546652 Napisano: 13.11.2018 09:13:26 w Paragony na trwające konkursy
Kupię trochę taniej paragony na ACE z C4 https://www.e-kon...ce.html#.W-qHfrvPzIU Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6546501 Napisano: 12.11.2018 16:38:36 w Paragony na trwające konkursy
Mój paragon na loterię Nestle z Kauflandu + na loterię Delicji wymienię na dwa paragony Ace z Carrefour (wybrane sklepy)

Ewentualnie kupię paragony na Ace z Carrefour taniej niż zakup

https://www.e-kon...ce.html#.W-meQbvPzIU Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6545937 Napisano: 10.11.2018 15:08:05 w Paragony na trwające konkursy
andii napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Paragon na loterię Kasi (2 margaryny) wymienię na 2 paragony na Masło Roślinne z Auchan (tam trzeba 1 masło na paragon)

Paragon na loterię Nestle z Kauflandu wymienię na 3 Fantasie z C4 lub na Masła Roślinne z Tesco

a co to za konkurs z tym roślinnym w auchan?  Nie umiem znaleźć emotka

Tesco oczywiście emotka  mój błąd  Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

Niebieska_Laguna

#6545690 Napisano: 09.11.2018 16:05:59 w Informują
Jak miło Velvet smsm Intermarche Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

Niebieska_Laguna

#6545500 Napisano: 09.11.2018 08:59:12 w Paragony na trwające konkursy
Paragon na loterię Kasi (2 margaryny) wymienię na 2 paragony na Masło Roślinne z Auchan (tam trzeba 1 masło na paragon)

Paragon na loterię Nestle z Kauflandu wymienię na 3 Fantasie z C4 lub na Masła Roślinne z Tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6545237 Napisano: 08.11.2018 10:12:24 w Paragony na trwające konkursy
Mogę kupić komuś paragony na loterię Kaufland w zamian za paragony na Masło Roślinne z Tesco lub Fantazję z C4  emotka  

Mogę też kupić komuś Delicje za Fantazję w C4  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6545166 Napisano: 07.11.2018 23:19:23 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

picola napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że za brak produktu w sklepie, sklep zwrócił mi kod na daną kwotę do wykorzystanie w ich sklepie, zamiast oddać gotówkę. Nie mam zamiaru wydawać tego bonu i płacić za dostawę jednej rzeczy. Więc kasa mi przepadnie. Czy to w ogóle legalne? Jeszcze rozumiem gdybym zwrot robiła, ale oni nie mieli produktu na stanie i zamiast oddać mi kasę, to jakiś kod na zakupy. Można to gdzieś zgłosić?

Zobacz co jest w regulaminie tego sklepu odnośnie zakupów przez internet, jak dla mnie to przegięcie.

moim zdaniem naruszenie, dzwon do nich , ze odsylasz mi ten kod a zadasz zwrotu gotowki na konto, jesli w terminie np. 3 dni nie zwroca, to zglaszasz do Rzeczniak praw kosnumentow, bo chyba tam trzeba uderzyc + odpowiednia "reklama" w internecie, a mozesz napisac jaki to sklep?

Tak im napisałam, że dziękuję za bon, bo płaciłam gotówką. Napisałam też o rzeczniku, zobaczę co odpiszą. Sklep do BDsklep. Wyświetl w wątku >>
2 brucee, jokan 0

Niebieska_Laguna

#6544996 Napisano: 07.11.2018 13:05:06 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że za brak produktu w sklepie, sklep zwrócił mi kod na daną kwotę do wykorzystanie w ich sklepie, zamiast oddać gotówkę. Nie mam zamiaru wydawać tego bonu i płacić za dostawę jednej rzeczy. Więc kasa mi przepadnie. Czy to w ogóle legalne? Jeszcze rozumiem gdybym zwrot robiła, ale oni nie mieli produktu na stanie i zamiast oddać mi kasę, to jakiś kod na zakupy. Można to gdzieś zgłosić? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6544901 Napisano: 07.11.2018 10:12:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co wozi dzisiaj GLS? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6544334 Napisano: 05.11.2018 15:44:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Grr.. w nowej gazetce tesco kolejny konkurs na zakupy za 40zl.. zaraz bedzie to jako standard emotka  

A nagrodą bon za 50 zł... jak do zakupów doliczy się koszt wysyłki i esemesa to praktycznie wyjdzie zwrot zakupu... i to niepewny, bo nie wiadomo czy się wygra. A w dodatku formie bonu do Tesco, a nie gotówki. Totalna porażka. Oby chociaż Masło Roślinne nie było loterią.

Obawiam się, ze to będzie jak zwykle loteria bramkowa

Sprawdziłam, że ostatnio mieli w linku loteria, a teraz konkurs, więc jest jakaś nadzieja emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6544329 Napisano: 05.11.2018 15:39:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

Grr.. w nowej gazetce tesco kolejny konkurs na zakupy za 40zl.. zaraz bedzie to jako standard emotka  

A nagrodą bon za 50 zł... jak do zakupów doliczy się koszt wysyłki i esemesa to praktycznie wyjdzie zwrot zakupu... i to niepewny, bo nie wiadomo czy się wygra. A w dodatku formie bonu do Tesco, a nie gotówki. Totalna porażka. Oby chociaż Masło Roślinne nie było loterią. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6543727 Napisano: 02.11.2018 15:00:32 w Wkurza mnie...
Ech, wkurzam się na samą siebie. Bo drugi raz bardzo zawiodłam się na tej samej osobie. Niepotrzebnie jej wybaczałam i uwierzyłam, że się zmieniła. Kilka miesięcy temu zrujnowała naszą przyjaźń, potem były przeprosiny, a  teraz znowu sytuacja się powtórzyła. Tyle było gadania, że się zmieniła, że zrozumiała i już drugi raz by tak nie postąpiła. Łudziłam się, że to prawda. I byłam w błędzie. Jest mi bardzo przykro, bo znów zaangażowałam się w jej problemy i wiele pomogłam. Jestem bardzo rozczarowana, bo to jeszcze znajomość z czasów szkolnych. Niestety... dorosłość źle na niektórych działa. Nawet nie chcę żalić się rodzinie czy innym bliskim, żeby ich nie denerwować, że drugi raz dałam się w to wciągnąć. Przykro mi bardzo, bo przez to ostatnie miesiące myślałam, że już naprawdę będzie dobrze. Ale nie mogę mieć już nadziei na zmianę. Smutno mi, że tracę osobę, która była i nadal gdzieś jest tam dla mnie ważna. Tyle wspomnień jeszcze ze spędzania u siebie nawzajem wakacji za czasów nastoletnich. Takich ludzi już się nie zastąpi, szkoda, że zawodzą...  Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6542687 Napisano: 29.10.2018 12:09:06 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony z Carrefoura:
- Na konkurs Always (jakąś najtańszą opcję) https://www.e-kon...epach-carrefour.html
- Na konkurs Fantasia (mogę zapłacić 5 zł za paragon) https://www.e-kon...ur.html#.W9bqFPjPzIU
- Na konkurs Pudliszki (mogę zapłacić 10 zł za paragon) https://www.e-kon...ur.html#.W9bqMvjPzIU

:) Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6542506 Napisano: 28.10.2018 11:31:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

https://pudliszki-wygrajpodroz.pl
Gdzie tu wpisać odpowiedź konkursową?  emotka

Ja myślałam, że formularz jest "dwustopniowy" tzn. że po wpisaniu danych pojawi się w drugim kroku okienko na odpowiedź, a pojawił się komunikat "dziękujemy, ple, ple, po pozytywnej weryfikacji nagrodę wyślemy na wskazany przez Ciebie adres" emotka

To chyba im coś szwankuje, bo to faktycznie teraz wygląda jak formularz dla zwycięzcy. W regulaminie nie ma ani słowa o tym, że przy zgłoszeniu podaje się adres domowy, a jedynie

numer paragonu, numer telefonu lub adres mailowy w celach kontaktowych,

Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6542498 Napisano: 28.10.2018 11:02:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://pudliszki-wygrajpodroz.pl
Gdzie tu wpisać odpowiedź konkursową? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6542318 Napisano: 26.10.2018 21:43:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Kurde, jestem głupia... ktoś powie mi jak korzystać z tych Groszkowych kart? Bo one są bez pinu, niby trzeba się samemu podpisać z tyłu i potem przy płatności na wydruku? I tak ma niby przejść płatność? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam i już widzę to tłumaczenie tego babce w sklepie... Chyba nawet z bankomatu nie można wypłacić?

Kasjerki przejeżdżają tym brązowym paskiem, który jest na karcie przez bok terminala i gotowe

O to super, bo tam było coś o podpisywaniu wydruku emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6542254 Napisano: 26.10.2018 17:57:30 w Wkurza mnie...
Agnes napisał(a):

tydzien temu pisałam to samo ale znów powtórzę
kurierzy kurierzy i jeszcze raz kurierzy
w ciągu tygodnia 2 paczki zwrócone do nadawcy bo nie było mnie w domu, szkoda tylko ze nikt nie raczyl do mnie zadzwonić

Ja też ostatnio zastanawiam się od czego są te firmy kurierskie, bo chyba jedynie od przewożenia paczek między swoimi oddziałami. A żeby dostarczyć paczkę do klienta to już mają gdzieś. U kurierów totalna samowolka... działają jak chcą. Nie trzymają się żadnych procedur. A powinni je mieć jasno ustalone, że idą pod drzwi, a jak nikogo nie ma to potem jest druga próba doręczenia albo chociaż awizo. Skąd ja mam niby wiedzieć, że był kurier, nie zastał mnie i zostawił ją gdzieś na bazie. Ostatnio dostałam numer paczki od agencji, tylko dzięki temu dowiedziałam się, że kurier mnie nie zastał i podejmie drugą próbę doręczenia. Pilnowałam go w wyznaczony dzień i oczywiście nie przyjechał. Potem na śledzeniu informacja, że znowu nie zastał mnie w domu. Co było nieprawdą, bo pilnowałam kuriera jak oka w głowie. Już mu się nie chciało jechać leniowi drugi raz. Dzwonię więc na infolinię i mówię, a jakaś pindzia tylko powtarza, że była druga próba doręczenia i żadne fakty do niej nie docierają. W końcu się rozłączyłam i wysmarowałam skargę na kuriera i babkę z infolinii, ale i tak pewnie pozostanie to bez echa. Po paczkę trzeba było jechać do innego miasta, paliwo wyniosło 40 zł, i po to ludzie płacą za przesyłki, żeby jechać po nie przez pół województwa? A firmy kurierskie i tak mają wszystko w nosie. Szkoda, że nie ma komu się za nich wziąć, żeby trzymali się jakichś standardów, a jak nie to kary. Może by się w końcu nauczyli... Bo teraz dopóki kurier nie ukradnie paczki albo nie nagrasz go jak rzuca nią o ścianę, to może sobie robić co chce. Odbiorca paczki jest dla takich firm po prostu zerem...  Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

Niebieska_Laguna

#6542233 Napisano: 26.10.2018 17:21:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kurde, jestem głupia... ktoś powie mi jak korzystać z tych Groszkowych kart? Bo one są bez pinu, niby trzeba się samemu podpisać z tyłu i potem przy płatności na wydruku? I tak ma niby przejść płatność? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam i już widzę to tłumaczenie tego babce w sklepie... Chyba nawet z bankomatu nie można wypłacić? Wyświetl w wątku >>
0 0