Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6549849 Napisano: 22.11.2018 14:19:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Zgodnie ze świąteczną tradycją znów nie wygrałam Heinekna emotka   To już tak przewidywalne jak to, że na święta puszczą Kevina w TV emotka   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6549831 Napisano: 22.11.2018 13:35:07 w Wkurza mnie...
Przejrzałam dziś przyszłą gazetkę Intermarche i nie ma żadnego konkursu na święta emotka   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Niebieska_Laguna

#6549663 Napisano: 21.11.2018 20:39:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-1989 napisał(a):

Taka sytuacja odnośnie CUKRU KRÓLEWSKIEGO: no wygrałam, puszkę. Poszłam do Biedronki po pieczątkę i podpis - mówię, że pisze na paragonie cukier puder a musi byc napisane "cukier puder królewski", bo to loteria regulamin sratatta... i musze mieć pieczątke i imię, nazwisko osoby osoby która ją daje, a kierowniczka, że jest RODO i ona się nie podpisze. Napisałam do organizatora loterii, że w Biedronce jest tylko jeden cukier puder - własnie marki Królewski i napisałam, że osoba nie podała swoich danych, bo obowiazuje RODO i mają sobie do niej zadzwonić, jesli chcą (oczywiście ladnie to ujęłam). Co myślicie ? Pieczątka jest, wysłane, tylko napisali maila ze dziekują za przesłanie dowodu zakupu. Mam nadzieję, że puszka dojdzie emotka  

O, matko... rodo-srodo... to wszystko jest już chore emotka  Niedługo trzeba będzie akty urodzenia dołączać do paragonów. Jak dla mnie to lenistwo agencji, pewnie to nie był jedyny paragon z Biedronki, mogli sami się skontaktować i mieć większość weryfikacji z głowy. Jeszcze rozumiem paragon z jakiegoś sklepu "U Halinki na Wygwizdowie. Ale Biedronkę, Tesco, Auchan, itp... mogli sobie sami ogarnąć.  Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6549553 Napisano: 21.11.2018 15:33:24 w Paragony na trwające konkursy
Mój paragon na Milkę z ITM wymienię na paragon ACE z C4 Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6549279 Napisano: 20.11.2018 18:58:54 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie już ten "black friday"... mamy dopiero poniedziałek, a trąbią o tym z każdej strony. Promocje takie, że pożal się Boże... rzucą minus 10 czy 15 procent albo przecenią coś co im nie schodzi. Chyba inna była idea tego przedsięwzięcia, że to właśnie w piątek, w ten jeden dzień są mega przeceny. A oni zaczynają to już w poniedziałek z jakimiś standardowymi zniżkami i tylko atakują człowieka z każdej strony. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6549176 Napisano: 20.11.2018 14:58:02 w Intermarche
Czy przy wysyłaniu zgłoszenia na Milkę też macie zwrotkę, że nieprawidłowa wiadomość? Wysyłam według regulaminu: ITM.miasto.nr paragonu.odpowiedź... bez polskich znaków, bez spacji na początku, wedle regulaminowej liczby znaków na 7055... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6549172 Napisano: 20.11.2018 14:50:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A co z Intermarche? Wyysłam według regulaminu ITM.Miasto.Numer.Odpowiedź na 7055 i mam zwrotkę, że wiadomość nieprawidłowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6548595 Napisano: 18.11.2018 23:46:21 w Udane wymiany - polecane nicki:)
alan84,
Zdecydowanie polecam emotka zawsze niezawodnie, rzetelnie i w miłej atmosferze! Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6548500 Napisano: 18.11.2018 17:54:47 w Kupię...
Może ktoś ma na sprzedaż nowy dyfuzor olejków eterycznych z funkcją lampki? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6548043 Napisano: 16.11.2018 15:36:09 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że uniewinnili gwałciciela, który zaprezentował na rozprawie koronkową bieliznę ofiary, twierdząc, że to majtki sprowokowały go do gwałtu i nie można mieć do niego o to pretensji... to jakiś absurd emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6547960 Napisano: 16.11.2018 12:18:36 w Paragony na trwające konkursy
Za jeden paragon na Palmolive Tesco, oferuję 3 paragony na Garnier z ITM (konkurs od 20) Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6547942 Napisano: 16.11.2018 11:21:43 w Wkurza mnie...
bubba napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Znajoma znalazła telefon na parkingu przed sklepem. Zabrała go do domu, aby nikt go nie ukradł ani nie przejechał. Miała odnieść go na komisariat, w między czasie zadzwonił numer, który wyświetlał się jako "tata". Koleżanka nie umiała odebrać telefonu, więc oddzwoniła na wyświetlający się numer z informacją, że znalazła telefon i gdzie można go odebrać. I wiecie co... żadnego dziękuję... tylko jeszcze dostała ochrzan od ojca dzieciaka, który zgubił ten telefon. Groził jej, że za 2 minuty będzie z policją u niej w domu, bo na telefonie jest jakaś opcja płatności, itp... Zero wdzięczności. A przecież ktoś mógł ten telefon ukraść albo przejechać. Leżał na parkingu, w miejscu, przez które co chwilę kręcą się samochody. Dobrze, że to było wcześnie rano i jeszcze pustki pod sklepem. Dla mnie to totalny brak kultury. Obwiniać kogoś za to, że dziecko zgubiło telefon... Ma szczęście, że koleżanka taka ugodowa. Ja to bym po takich słowa od razu podała mu adres komisariatu i tam zaniosła telefon. Żeby sobie z wszystkimi papierami udowadniał, że to jego.

Ja kilka lat temu miałam podobną sytuację. W kinie na fotelu znalazłam telefon. Po seansie zadzwoniłam pod numer od którego było najwięcej smsów (był od podpisany jako dziubek czy coś podobnego) . Odebrała jakaś niunia i z mordą na mnie jakim prawem ja mam telefon jej faceta i  czy to teraz ze mną on się puszcza emotka . Rozłączyłam się i miałam ochotę go wyrzucic ale pożniej oddzwinił właściciel i bardzo przepraszał. Po odbiór przyjechali obydwoje. Niektórzy to mają naprawdę smutne życie. 

emotka  dlatego ja chociaż bardzo chcą... to coraz częściej boję się pomóc i zrobić coś dobrego, bo jeszcze nieprzyjemności można sobie narobić przez to. A szkoda, że niektórzy nie potrafią zwykłego "dziękuję" powiedzieć. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6547899 Napisano: 16.11.2018 09:48:55 w TESCO konkursy
Ja miałam w tej agencji paragon opisany "płyn uniwersalny" i przeszło bez problemu emotka  Więc nie powinni robić problemu. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6547654 Napisano: 15.11.2018 15:42:18 w Paragony na trwające konkursy
Moje 3 paragony na loterię Przejażdżka po smakach wymienię na 2 paragony Milka Polomarket
lub
Moje 2 paragony na loterię Przejażdżka po smakach wymienię na 1 paragon Palmolive Tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6547547 Napisano: 15.11.2018 12:34:00 w Czy informują/ informowali?
Czy było piwo dębowa z Dino/Stokrotka/Carrefour? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6547340 Napisano: 14.11.2018 19:41:37 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Palmolive z Tesco taniej niż cena zakupu  emotka   https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-radosc-wspolnych-chwil-tesco.html#.W-xr27vPzIV mogę zapłacić 12 zł za paragon (najtaniej wychodzi tam zestaw za 16.99 dwa żele pod prysznic). Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6547173 Napisano: 14.11.2018 12:36:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest teraz jakiś konkurs albo loteria z wodą? Żywiec, Nestle, itp... emotka  Nie mogę nic znaleźć w wyszukiwarce, ale czasami to ciężko trafić przez słowa kluczowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6547170 Napisano: 14.11.2018 12:29:08 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Znajoma znalazła telefon na parkingu przed sklepem. Zabrała go do domu, aby nikt go nie ukradł ani nie przejechał. Miała odnieść go na komisariat, w między czasie zadzwonił numer, który wyświetlał się jako "tata". Koleżanka nie umiała odebrać telefonu, więc oddzwoniła na wyświetlający się numer z informacją, że znalazła telefon i gdzie można go odebrać. I wiecie co... żadnego dziękuję... tylko jeszcze dostała ochrzan od ojca dzieciaka, który zgubił ten telefon. Groził jej, że za 2 minuty będzie z policją u niej w domu, bo na telefonie jest jakaś opcja płatności, itp... Zero wdzięczności. A przecież ktoś mógł ten telefon ukraść albo przejechać. Leżał na parkingu, w miejscu, przez które co chwilę kręcą się samochody. Dobrze, że to było wcześnie rano i jeszcze pustki pod sklepem. Dla mnie to totalny brak kultury. Obwiniać kogoś za to, że dziecko zgubiło telefon... Ma szczęście, że koleżanka taka ugodowa. Ja to bym po takich słowa od razu podała mu adres komisariatu i tam zaniosła telefon. Żeby sobie z wszystkimi papierami udowadniał, że to jego.

A zażądała znaleźnego? 10% wartości przedmiotu się należy. Jak moje dziecko zgubiło telefon, to go ta przyjemność kosztowała 50 zł dla znalazcy. Swoja drogą babka która go znalazła jak dla mnie ciut nierozgarnięta albo łasa na podziękowanie była, bo tel. został zgubiony w autobusie wycieczkowym, doszukałam się kontaktu do kierowcy, ale jak szukał, to babka zdążyła już ten tel znaleźć i zamiast oddać kierowcy, to zabrała ze sobą i musiałam się tłuc na jakąś wioskę. No ale dobrze przynajmniej, że zadzwoniła i oddała i za to moim zdaniem jej się coś należało i tyle.
A nawet średni smartfon kosztuje 500 zł, a jak to był jakiś iphon...

No właśnie o nic nie poprosiła, a jeszcze ochrzan dostała... niestety taka jej natura, że zbyt miła jest. A telefon leżał na środku parkingu, jak zapytała, gdzie chłopak zgubił, to oczywiście nie wiedzieli...  Zamiast się cieszyć, że ktoś go nie rozjechał ani nie ukradł i nie zniszczył. To jeszcze z pretensjami.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6547146 Napisano: 14.11.2018 11:30:23 w Wkurza mnie...
Znajoma znalazła telefon na parkingu przed sklepem. Zabrała go do domu, aby nikt go nie ukradł ani nie przejechał. Miała odnieść go na komisariat, w między czasie zadzwonił numer, który wyświetlał się jako "tata". Koleżanka nie umiała odebrać telefonu, więc oddzwoniła na wyświetlający się numer z informacją, że znalazła telefon i gdzie można go odebrać. I wiecie co... żadnego dziękuję... tylko jeszcze dostała ochrzan od ojca dzieciaka, który zgubił ten telefon. Groził jej, że za 2 minuty będzie z policją u niej w domu, bo na telefonie jest jakaś opcja płatności, itp... Zero wdzięczności. A przecież ktoś mógł ten telefon ukraść albo przejechać. Leżał na parkingu, w miejscu, przez które co chwilę kręcą się samochody. Dobrze, że to było wcześnie rano i jeszcze pustki pod sklepem. Dla mnie to totalny brak kultury. Obwiniać kogoś za to, że dziecko zgubiło telefon... Ma szczęście, że koleżanka taka ugodowa. Ja to bym po takich słowa od razu podała mu adres komisariatu i tam zaniosła telefon. Żeby sobie z wszystkimi papierami udowadniał, że to jego. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6547119 Napisano: 14.11.2018 10:39:01 w Paragony na trwające konkursy
Moje 3 paragony na "Przejażdżkę po smakach" wymienię na 2 paragony Milka z POLOmarketu
lub
1 paragon na "Przejażdżkę po smakach" wymienię na 1 paragon Ace C4 Wyświetl w wątku >>
0 0