Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6557303 Napisano: 17.12.2018 14:18:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy też dostaliście dziś esemesy z BONbowej promocji na te same numery co w piątek? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6557293 Napisano: 17.12.2018 14:04:24 w Informują
deva napisał(a):

przed chwila dostałam sms ze wygralam w bonbowej promocji w Intermarche Milka, ale przeciez już dostałam smsa w piątek, paragon odesłany może chodzi o polomarket?

Ja też dostałam dziś za ITM, ale nie miałam w piątek. Więc chyba ślą resztą wygranych emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6557280 Napisano: 17.12.2018 13:42:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś podpowie mi ile kosztuje kakao na konkurs Auchan? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6556871 Napisano: 15.12.2018 13:26:16 w Paragony na trwające konkursy
Moją Activię z Kauflandu wymienię na Danio z Kauflandu Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6556695 Napisano: 14.12.2018 17:16:50 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Skroluję sobie fejsa do obiadu, a tam na dzień dobry żenuła komentarz dot. wyników jakiegoś konkursu. Wkurza mnie takie coś -> nic więc dziwnego, gdy społeczeństwo czasem pomyśli, że konkursowicze to jakieś dziady umysłowe emotka

"Szkoda ze Nam sie nie udalo!"... to zdanie klucz w tej sprawie. Gdyby dostała nagrodę, to by nawet nie zwróciła na to uwagi. Niektórym po prostu odbija jak przegrają. Dopóki oni dostają nagrody to jest dobrze, ale jak przyznają komuś innemu, to wtedy robią jakieś awantury. Już od dawna nie gram na facebooku, ale pamiętam, że zawsze trafiali się tam desperaci, którzy komentowali wyniki, że to oszustwo, ustawione, że ktoś już gdzieś indziej wygrał. Pod płaszczykiem uczciwości i równości tak naprawdę chcą zagarniać wszystko dla siebie. Wklejają najczęściej grafomańskie komentarze albo jakieś rozmazane zdjęcia dzieci i liczą, że posypią im się nagrody. Wkurza mnie w tych osobach hipokryzja. Same wrzucają w kółko te same zdjęcia, korzystają z kont rodziny, a jak się im nie uda, to wbiją szpilę zwycięzcy, choć w większości robią to samo. Jeszcze zazwyczaj o jakieś badziewne nagrody emotka  Pamiętam jak na facebooku umieścili zdjęcie mojej znajomej, która odbierała uczciwie wylosowaną nagrodę. I aż przykro robiło się, czytając komentarze ludzi, którzy bezpodstawnie zarzucali oszustwo, podstawienie zwycięzcy, wylewali swoje żale, że to nie oni wygrali. Wstrętna, obrzydliwa zazdrość i zawiść. Oraz też głupota, bo biorąc udział w konkursie, gdzie jest np. jedna nagroda, chyba bierze się pod uwagę fakt, że można przegrać? Jak można mieć potem pretensje do całego świata, że wylosowali/wybrali kogoś innego? Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6556524 Napisano: 14.12.2018 11:13:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jokan napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Oh Heniek... trzeci rok z rzędu... Poddaję się. Nie wiem już co sprawić byś mnie troszkę polubił emotka  

u mnie to samo niestety:(

Ja też trzeci rok bez ani jednego kartonu...  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6556507 Napisano: 14.12.2018 10:54:42 w Informują
Palmolive Tesco sms Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6556221 Napisano: 13.12.2018 10:21:31 w Paragony na trwające konkursy
Mój paragon z ABC na Milkę, Delicje, Prince Polo wymienię na 3 paragony Danio z Kauflandu. Kwotowo się zgadza, a nawet 3 x Danio wychodzi trochę taniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6556129 Napisano: 12.12.2018 19:14:10 w Paragony na trwające konkursy
Mój paragon na konkurs ABC (Milka, Prince POlo, Delicje) wymienię na Mk Cafe z Auchan Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6556039 Napisano: 12.12.2018 15:51:46 w Konkursowiczki w ciąży
bruce napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

bruce napisał(a):

mitek111 napisał(a):

Jakie polecacie kosmetyki dla noworodków? Chusteczki, kremy itp...

Nivea zwykły - najlepsiejszy jest, szczególnie do pupy, po umyciu. emotka

Niestety NIVEA to same pochodne ropy naftowej emotka  nawet w wersji dla dzieci. Może dobrze sprawdzi się jako ochrona na mrozy, ale do codziennej pielęgnacji to raczej zły wybór. Jedyne co robi ten krem to pozostawia warstwę parafiny i wosku mineralnego. Przez co daje złudne wrażenie nawilżenia lub wygładzenia. A w rzeczywistości może wysuszać i nawet podrażniać skórę. Nawet ciężko jest skórze oddychać pod warstwą takiego kremu. Te klasyczne wersje nie mają żadnych składników pielęgnacyjnych. Wiem, że wiele osób ten krem uwielbia, ale ja jakoś nie mogę się do niego przekonać emotka  

Ja z kolei nakupowałam mnóstwo maści i innych specyfików, polecanych przez rozmaite poradniki oraz pisma dla rodziców, ale nic mi tak szybko nie uporało się z wieloma dolegliwościami, jak zwyczajny Nivea, którego stosowanie doradziła mi - ku mojemu szczeremu zdumieniu - pewna starsza pielęgniarka podczas szczepienia, odradzając tamte, drogie i mało skuteczne. Stosuję do dziś, jestem naprawdę zadowolona.  emotka

No właśnie spotkałam się z kilkoma zagorzałymi fankami tego kremu emotka  Ja jednak analizując skład nie jestem w stanie po niego sięgnąć. A tak z ciekawostek, to niektórzy uważają, że gdyby to tego zwykłego kremu NIVEA dodać ekstrakt z alg to otrzymamy słynny Creme de la Mer, czyli jeden z najdroższych kremów świata emotka  Bo składy poza tymi algami, są aż tak podobne. A Creme de la Mer kosztuje ok. 1993,33 za 100 ml emotka   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6555917 Napisano: 12.12.2018 12:29:37 w Czy informują/ informowali?
deva napisał(a):

mia napisał(a):

deva napisał(a):

mia napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Czy Milka tu i ówdzie już informowała?

Nie, ale na mój gust lada moment powinni zacząć - przynajmniej z Polo - jeśli się chcą z telefonami w terminie wyrobić.

bardzo dużo czasu sobie dali, a może wyślą sms?

To do nich niestety niepodobne - byłby to cud nad Wisłą nr dwa.
Jak jest w regulaminie telefon, to szanowne państwo dzwonią... średnio przez dwa tygodnie. emotka Byle się nie wygłupiali z zastrzeżonymi, bo rezerwy brak.

w takim razie mogliby juz zacząć dzwonić...

Ja uwielbiam ich logikę emotka  W Pantene, gdzie rozdają kilkanaście nagród, to roześlą esemesy. A w Milce, gdzie rozdają 300 bonów, to mają zamiar dzwonić emotka Wyświetl w wątku >>
1 deva 0

Niebieska_Laguna

#6555891 Napisano: 12.12.2018 11:39:01 w Konkursowiczki w ciąży
bruce napisał(a):

mitek111 napisał(a):

Jakie polecacie kosmetyki dla noworodków? Chusteczki, kremy itp...

Nivea zwykły - najlepsiejszy jest, szczególnie do pupy, po umyciu. emotka

Niestety NIVEA to same pochodne ropy naftowej emotka  nawet w wersji dla dzieci. Może dobrze sprawdzi się jako ochrona na mrozy, ale do codziennej pielęgnacji to raczej zły wybór. Jedyne co robi ten krem to pozostawia warstwę parafiny i wosku mineralnego. Przez co daje złudne wrażenie nawilżenia lub wygładzenia. A w rzeczywistości może wysuszać i nawet podrażniać skórę. Nawet ciężko jest skórze oddychać pod warstwą takiego kremu. Te klasyczne wersje nie mają żadnych składników pielęgnacyjnych. Wiem, że wiele osób ten krem uwielbia, ale ja jakoś nie mogę się do niego przekonać emotka   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6555600 Napisano: 11.12.2018 15:22:42 w Konkursowiczki w ciąży
mitek111 napisał(a):

Jakie polecacie kosmetyki dla noworodków? Chusteczki, kremy itp...

Naturalne, polskie kosmetyki Sylveco z linii dla dzieci. Mają bardzo dobre, delikatne składy i są przystępne cenowo. Hypoalergiczne i bezzapachowe.

https://sylveco.pl/sylveco-dla-dzieci/ Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6555413 Napisano: 11.12.2018 08:45:55 w Paragony na trwające konkursy
Kupię dziś paragony na Somat z Carrefour lista sklepów jest na stronie Carrefour, mogę zapłacić 14 zł za paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6555324 Napisano: 10.12.2018 19:21:01 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że od kilku dni internet Cyfrowego Polsatu działa jak ślimak. Ledwo loguję się na pocztę czy na forum. O przeglądaniu instagrama z telefonu (wifi) mogę zapomnieć, o oglądaniu seriali na laptopie też... Jednocześnie wkurza mnie jak bardzo moje życie jest zależne od takiej pierdoły jak modem... W dodatku nie mogę nic załatwić w tej kwestii, bo umowa nie jest na mnie emotka  Jak się wkurzę to zamówię jakiś inny, a z tamtego potem zrezygnujemy. Tylko co się teraz opłaca z internetu, żeby szybko chodziło? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Niebieska_Laguna

#6554480 Napisano: 07.12.2018 13:34:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asandraa napisał(a):

Mam pytanie dot. konkursu WAWEL przyjaźń z charakterem. Laureatki na stronie są z edycji listopadowej? Miało być 10 nagród, a jest więcej historii?

To na pewno nie są aktualne wyniki, ponieważ te historie były tam cały czas w trakcie trwania konkursu.  Wyświetl w wątku >>
1 ajaxa 0

Niebieska_Laguna

#6554005 Napisano: 06.12.2018 09:44:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katake napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

katake napisał(a):

Dostałam sms Intermarche-skąd wiecie, który bon wygraliście?Tam były bony na różne kwoty. Czy to zgłoszenie wysyła się z poziomu SMS?Klikam w link i uzupełniam formularz?Ktoś kto wysłał kilka zgłoszeń-który paragon odsyła?Pierwszy raz coś u nich wygrałam.

O rodzaju nagrody dowiadujesz się jak dostarczy Ci ją kurier. W zgłoszeniu nie podawało się numeru paragonu, więc wysyłasz zgodnie z datą zakupu, jeśli masz kilka paragonów.

Czyli wysyłam ten skan paragonu, który ma datę najbliższą zgłoszenia?


Jeśli z jednego numeru wysłałaś 3 głoszenia to muszą być 3 paragony. A daty zakupu muszą być przed wysłaniem esemesa. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6553999 Napisano: 06.12.2018 09:41:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katake napisał(a):

Dostałam sms Intermarche-skąd wiecie, który bon wygraliście?Tam były bony na różne kwoty. Czy to zgłoszenie wysyła się z poziomu SMS?Klikam w link i uzupełniam formularz?Ktoś kto wysłał kilka zgłoszeń-który paragon odsyła?Pierwszy raz coś u nich wygrałam.

O rodzaju nagrody dowiadujesz się jak dostarczy Ci ją kurier. W zgłoszeniu nie podawało się numeru paragonu, więc wysyłasz zgodnie z datą zakupu, jeśli masz kilka paragonów. No i liczba paragonów musi odpowiadać liczbie zgłoszeń z danego numeru emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6553722 Napisano: 05.12.2018 12:20:01 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Wedel z TopMarket i MINUTA8 zwracam cały koszt paragonu Wyświetl w wątku >>
0 0