Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6560057 Napisano: 01.01.2019 16:17:39 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Milkę z Biedronki, konkurs od jutra, za trochę mniej niż wartość paragonu emotka   Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

Niebieska_Laguna

#6559775 Napisano: 30.12.2018 18:43:07 w Kupię...
Kupię jakiś smartfon/ telefon dotykowy do 400 zł emotka  może ktoś ma  w okazyjnej cenie emotka  pilnie emotka  nowy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6559338 Napisano: 28.12.2018 01:09:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nata1898 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Kawa za marzenia...
czy Wam też po dodaniu zgłoszenia pokazuje się informacja, że czeka na zatwierdzenie moderatora. I taka wzmianka:

Marzę o:
i tu zamiast zgłoszonego tekstu tylko: JDUDUDUDU?

Konkurs był do północy z tego co się orientuje 

Tak, wiem, ale dodawałam przed północą emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6559335 Napisano: 28.12.2018 00:00:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kawa za marzenia...
czy Wam też po dodaniu zgłoszenia pokazuje się informacja, że czeka na zatwierdzenie moderatora. I taka wzmianka:

Marzę o:
i tu zamiast zgłoszonego tekstu tylko: JDUDUDUDU? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6559104 Napisano: 26.12.2018 18:04:13 w Wkurza mnie...
aniajukej napisał(a):

To jest wątek od pisania co mnie wkurza. Wkurzyłaś mnie Ty i Twój post. Idealne miejsce zatem.

Ale pretensje miej do siebie, że to na własne życzenie przeczytałaś, a nie do mnie, że o tym napisałam. Ja się stosuję do zasad forum. I nie mam zamiaru zbierać wyzwisk za Twoje problemy z percepcją świata. Sama wchodzisz na takie wątki, a potem czepiasz się agresywnie ludzi, że piszą zgodnie z tematyką wątku, a Ty nie chcesz tego czytać... I to moja ostatnia odpowiedź do Ciebie, bo trudno to nawet nazwać dyskusją.  Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6559101 Napisano: 26.12.2018 17:49:29 w Wkurza mnie...
aniajukej napisał(a):


Przeczytaj raz jeszcze uważnie co napisałam - nie czytam, nie oglądam, nie słucham wiadomości. W ogóle. Nie czytam gazet ani wiadomości w internecie. Nie natknę się na gazetę w kiosku, bo nie mieszkam w Polsce. To, że nie chcę czytać takich wiadomości nie znaczy, że jestem nieczuła ani nie obchodzi mnie to. Mój kokon jest po to, że mam już dość takich informacji o znęcających się nad zwierzetami ludziach. Nie jestem w stanie znieśc więcej. Dlatego się od tego odcięłam. Kapujesz?

Przykro mi, ale to jest Twoja sprawa. To publiczne forum, wątek od wyżalania się... Każdy może tutaj napisać o sprawach, które go bolą. Nie złamałam regulaminu i nie opublikowałam żadnych drastycznych materiałów, które mogłyby kogoś zgorszyć. Umieściłam swoją wypowiedź w odpowiednim wątku. Przykro mi z powodu Twojej wrażliwości. Mnie też bolą takie newsy, bo każdą swoją wolną chwilę i wolny grosz poświęcam na pomoc zwierzętom i ludziom. Kto mnie tu lepiej zna, ten wie. Rozumiem i szanuję Twoją decyzję. Ale jesteśmy na przestrzeni publicznej, a ja trzymam się regulaminu. Więc proszę nie obwiniaj mnie za swoje odczucia, bo nie napisałam tutaj nic, co byłoby nieodpowiednie. To jest wątek "wkurza mnie" i raczej nikt tu pozytywnych rzeczy nie wrzuca... więc każdy sam decyduje, co czyta. Nie powinnaś z tego powodu rzucać do mnie przekleństwami. Nie mam zamiaru więcej tego tłumaczyć, bo to bez sensu. A Tobie życzę więcej spokoju i opanowania. Pozdrawiam...  Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6559098 Napisano: 26.12.2018 17:14:43 w Wkurza mnie...
aniajukej napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Święta Bożego Narodzenia... czas, w którym "ludzie" podpalają żywcem koty emotka  Po co? Dla zabawy? Dla filmiku na YouTube?
https://www.ratuj...ki.pl/spalonyfreddie



Po ch.. w ogóle takie coś wrzucasz na forum??? Może ktoś nie czyta i nie śledzi wiadomości i w ogóle nie chce o takich rzeczach czytać??!!

Wybacz, ale nie mam zamiaru się pod Ciebie podporządkowywać. Od takich rzeczy jest ten dział. Skoro nie chcesz czytać negatywnych rzeczy, to po co przeglądasz wątek o tym, co ludzi wkurza? Czego się tu spodziewałaś? Historii o wesołych jednorożcach brykających w tęczowych chmurkach? Masz przecież wątek z czego ludzie się cieszą. Litości...



Na pewno nie tego, że ktoś wrzuci tu jakieś psycholskie zachowania jakichś zwyroli! Takie wiadomości i filmiki nawet na fb na szanujących się stronach są ukryte i widnieje na nich ostrzeżenie, że filmik/zdjęcie zawiera przemoc lub jest nieodpowiedni dla ludzi o wysokim poczuciu estetyki. Jak widać Ciebie jara taki news skoro przerzucasz go tutaj.

Opisałam tutaj tylko sytuację, która mnie zdenerwowała. Nie opublikowałam żadnego filmu ani zdjęcia, na który mogłabyś się przeze mnie natknąć. Gdyby ludzie o tym nie rozmawiali i nie podawali dalej, to nie udałoby się w ciągu doby uzbierać kilkunastu tysięcy na leczenie tego kota. Jeśli Ty wolisz zamykać oczy na to, co dzieje się na świecie i żyć w jakimś kokonie, to Twoja sprawa. Szanuję. Ale nie wchodź do cukierni, gdzie ludzie jedzą ciastka i nie miej do nich o to pretensji, bo Ty jesteś na diecie. Nie napisałam o tym w wątku "Informują" czy "Dyskusje o innych konkursach", żeby złamać regulamin. Nie opublikowałam też żadnych niewłaściwych materiałów. Specjalnie nie wkleiłam żadnego zdjęcia. Ale ludzie komentują tutaj różne sprawy - morderstwa, ataki terrorystyczne... wolność słowa. Wchodząc na taki wątek, robisz to na własną odpowiedzialność. Ja komentuję sprawy, które mnie denerwują. I nie zamierzam się cenzurować, bo Ty chcesz oglądać świat w różowych okularach. Jesteś dorosła i chyba bierzesz odpowiedzialność za to, co robisz w internecie? Nie opublikowałam tutaj żadnego kontrowersyjnego zdjęcia ani nagrania. Więc robisz burzę w szklance wody, bo nawiązałam do bieżącej sprawy. Mam nadzieję, że wyrzuciłaś już telewizor, kazałaś ocenzurować wszystkie kioski ruchu oraz odłączyłaś sobie internet, bo ten przypadek niedługo trafi do mediów. Nie daj Boże ktoś wspomni o tym we wiadomościach, wywiesi na witrynie gazetę z tą informacją albo pojawi się ona w nagłówku na jakimś portalu, a Ty przecież nie jesteś przygotowana na takie "psycholskie" wiadomości... Sama uważam, że publikowanie drastycznych zdjęć czy filmów bez ostrzeżenia jest złe, ale ja nic takiego nie zrobiłam. Więc nabierz trochę pokory i szacunku do innych. A nie już na "Dzień dobry" rzucasz przekleństwami jak w rynsztoku. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6559070 Napisano: 26.12.2018 13:00:00 w Wkurza mnie...
aniajukej napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Święta Bożego Narodzenia... czas, w którym "ludzie" podpalają żywcem koty emotka  Po co? Dla zabawy? Dla filmiku na YouTube?
https://www.ratuj...ki.pl/spalonyfreddie



Po ch.. w ogóle takie coś wrzucasz na forum??? Może ktoś nie czyta i nie śledzi wiadomości i w ogóle nie chce o takich rzeczach czytać??!!

Wybacz, ale nie mam zamiaru się pod Ciebie podporządkowywać. Od takich rzeczy jest ten dział. Skoro nie chcesz czytać negatywnych rzeczy, to po co przeglądasz wątek o tym, co ludzi wkurza? Czego się tu spodziewałaś? Historii o wesołych jednorożcach brykających w tęczowych chmurkach? Masz przecież wątek z czego ludzie się cieszą. Litości... Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6559065 Napisano: 26.12.2018 12:29:28 w Wkurza mnie...
Święta Bożego Narodzenia... czas, w którym "ludzie" podpalają żywcem koty emotka  Po co? Dla zabawy? Dla filmiku na YouTube?
https://www.ratuj...ki.pl/spalonyfreddie Wyświetl w wątku >>
2 nkba, brucee 0

Niebieska_Laguna

#6558801 Napisano: 22.12.2018 19:39:46 w Pomoc potrzebującym!
Może ktoś zechce pomóc potrąconemu psiakowi, któremu wybuchło oko emotka  Zbiórka na oparcję emotka  
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/oczkoo
Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6558206 Napisano: 20.12.2018 11:03:24 w Czy informują/ informowali?
cherry_coke napisał(a):

Czy z Wedla w leclercu informowali o kartach również? 

Nie emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6558100 Napisano: 19.12.2018 19:49:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

andii napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

kama.z napisał(a):

Grałaś na siebie czy na kilka osób?


Na siebie, MĄż na poczĄtku loterii puścił 1 zgłoszenie. 
Granie na kilka osób byłoby bez sensu - nie ma limitu nagród na osobę emotka

Weryfikacja danych - moim zdaniem - nie wymaga interwencji prawnika. Bez sensu. 

a dzwoniłaś do i360? Czy to aby oni przesłali tego @ ?

Może wcześniej na ten nr telefonu podawane byly inne dane? Wiadomo, że organizatorzy mają swoje bazy z numerami i przypisanymi do nich "właścicielami "

To byłoby chore, bo przecież ludzie zmieniają numery telefonów i też "dziedziczą" je po sobie. Na mój numer ciągle przychodzą wiadomości i telefony do poprzedniej właścicielki. I jeśli ona wzięła kiedyś udział w ich loterii, to teraz mieliby wysyłać na mnie prawnika, że na ten numer zmieniły się dane  emotka  jak miałabym im udowodnić, że nie mam nic wspólnego z tamtą kobietą, a starter kupiłam w kiosku? Jak dla mnie to przeginają i tylko zniechęcają do takich zabaw... Ostatnio te ich procedury są coraz bardziej uciążliwe dla zwykłych graczy, a Ci cod drukują na loterię i tak zgarniają, co chcą... Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

Niebieska_Laguna

#6558025 Napisano: 19.12.2018 15:14:09 w Informują
Dzwonią z deskorolkami z konkursu Wedel w Leclerc, niestety nie wiem z jakiego numeru, bo tylko dostałam esemes od męża, że dzwonili.   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6557866 Napisano: 18.12.2018 23:41:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
larix napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

maximus napisał(a):

larix napisał(a):

maryam napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Ciekawe.. dostałam @ z potrójnegowygrywania (Develey), że (prawdopodobnie) złamałam warunki regulaminu i chcą mój adres, żeby prawnik mógł się ze mną skontaktować. Niby wiem, że nie złamałam, ale jednak podnieśli mi ciśnienie. Ciekawe o co chodzi.. że dodałam za dużo paragonów? Przecież tylko 10 emotka  (akurat trafiły mi się tanie produkty). Z kimś z Was także się kontaktowali? 

Pierwszy raz o takim czymś słyszę, daj znać o co chodziło. emotka

ze mną też się kontaktowali - też nie złamałem regulaminu czekam emotka

  mam to samo ,   ich prawnik ma się ze mną kontaktować listownie

emotka  jak dobrze, że nie brałam tam udziału. Żeby za zgłoszenie do loterii mieć jakieś nieprzyjemności z prawnikiem... mam nadzieję, że to wszystko wyjaśni się na Waszą korzyść. 

Jakie nieprzyjemności? Nie zrobiłem nic nielegalnego, nie złamałem regulaminu. Najeździłem się za to jak głupi po sklepach i kasowałem każdy słoiczek oddzielnie emotka

Wiem, że jesteście "niewinni", ale sam fakt zarzucania czegoś przez agencję i kontaktowania się przez prawnika jest nieprzyjemny. Przynajmniej dla mnie by był emotka   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6557862 Napisano: 18.12.2018 23:30:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maximus napisał(a):

larix napisał(a):

maryam napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Ciekawe.. dostałam @ z potrójnegowygrywania (Develey), że (prawdopodobnie) złamałam warunki regulaminu i chcą mój adres, żeby prawnik mógł się ze mną skontaktować. Niby wiem, że nie złamałam, ale jednak podnieśli mi ciśnienie. Ciekawe o co chodzi.. że dodałam za dużo paragonów? Przecież tylko 10 emotka  (akurat trafiły mi się tanie produkty). Z kimś z Was także się kontaktowali? 

Pierwszy raz o takim czymś słyszę, daj znać o co chodziło. emotka

ze mną też się kontaktowali - też nie złamałem regulaminu czekam emotka

  mam to samo ,   ich prawnik ma się ze mną kontaktować listownie

emotka  jak dobrze, że nie brałam tam udziału. Żeby za zgłoszenie do loterii mieć jakieś nieprzyjemności z prawnikiem... mam nadzieję, że to wszystko wyjaśni się na Waszą korzyść.  Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6557781 Napisano: 18.12.2018 19:21:43 w Paragony na trwające konkursy
Mogę kupić jutro komuś paragon na loterię  "Wyjątkowa kawa na wyjątkowy czas" Intermarche w zamian za 5 paragonów Danio z Kauflandu. Cenowo wychodzi to samo. Kawa 15 zł i 5 x Danio też 15 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6557707 Napisano: 18.12.2018 15:12:47 w Karlsbad
mia napisał(a):

No to zaczęli POLO. Moje naprawdę fajne zgłoszenie z ITM poszło się rąbać, a głupkowate z POLO nagrodzili. emotka
Finansowo jest ok, ale... czy to nie jest aby kwestia znany i nieznany numer telefonu? emotka

Jakby kto pytał, słane tradycyjnie w ostatni dzień.

Ja w piątek dostałam na ten sam numer nagrodę z Milki ITM i z Pantene, i to w sumie esemesy był praktycznie jeden po drugim emotka  Ale dziś już na POLO mi zbanowali ten numer emotka  No chyba że będą jeszcze wysyłać, bo ITM słali przez 3 dni i to co chwilę w małych partiach, więc mam nadzieję, że dziś nie posłali 150 esemesów za jednym razem :P   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6557559 Napisano: 18.12.2018 09:58:36 w Udane wymiany - polecane nicki:)
jokan,
Miło, szybko i bezproblemowo! Również bardzo polecam emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

Niebieska_Laguna

#6557351 Napisano: 17.12.2018 15:50:19 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na DecoMorrene z Auchan, trochę taniej niż cena zakupu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6557309 Napisano: 17.12.2018 14:19:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aguagu napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy też dostaliście dziś esemesy z BONbowej promocji na te same numery co w piątek?

Ja mam na nowy. emotka

Ja ma jeden na nowy i drugi na piątkowy emotka  chyba coś namieszali emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0