Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6566930 Napisano: 26.01.2019 21:29:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@trampek, napisał(a):

4 ostatnia wpisuje i nie chce mi przejść z aznaczylam podaje ten nr tel co w zgłoszeniu w sensie w paczkomacie

Może wpisujesz inne imię lub e-mail niż zarejestrowane na paczkę? Nie wiem czy to ma znaczenie, ale warto zwrócić uwagę. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6566917 Napisano: 26.01.2019 20:46:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Swego czasu ktoś pokazywał jakie super nagrody Lays rozdawał w Rumunii, a jakie badziewne kominy były u nas. Nie wiem czemu ostatnio tak źle dzieje się w naszym światku konkursowym. Tam w jednym konkursie 30 aut, a u nas jak jedno rzucą to święto lasu.  Wyświetl w wątku >>
2 jokan, androm 0

Niebieska_Laguna

#6566848 Napisano: 26.01.2019 14:16:32 w Paragony na trwające konkursy
Kupię taniej kody na Captain Jack Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6566762 Napisano: 25.01.2019 23:34:18 w Oddam za darmo
0 0

Niebieska_Laguna

#6566334 Napisano: 24.01.2019 15:02:40 w Paragony na trwające konkursy
0 0

Niebieska_Laguna

#6566105 Napisano: 23.01.2019 16:05:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To jak się wysyła Silan przez stronę www i podaj nr telefonu to na niego ma przyjść zwrotka?  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6565758 Napisano: 22.01.2019 15:39:35 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Fairy z C4 ze sklepu z listy. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6565550 Napisano: 21.01.2019 19:51:53 w Dziś cieszę się z.....
Cieszy mnie dziś szczera radość, którą zobaczyłam w oczach mojej babci, odwiedzając ją z okazji Dnia Babci... Wpadłam do niej dosyć późno i chyba babcia już myślała, że o niej zapomniałam. Naprawdę wzruszyłam się jej radością. A miałam wpaść tylko dać prezent... Jednak spędziłam z nią dużo czasu i dotarło do mnie, że ostatnio za bardzo za wszystkim gonię - za pracą, za konkursami, za nową wymarzoną bluzką czy kosmetykiem, a tak mało czasu poświęcam bliskim, którzy są przecież bezcenni. Cieszy mnie to bardzo, że w końcu do mnie dotarło, abym częściej ją odwiedzała, bo gonitwa za kolejnym bonem z konkursu czy dodatkową godziną w pracy to dla mnie jednak sprawy drugorzędne.  Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6564143 Napisano: 16.01.2019 11:37:10 w Paragony na trwające konkursy
Kupię od jednej osoby paragony na NIVEA, ASTRA i Wawel w ITM, oraz na STAR taniej niż za cenę zakupu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6563705 Napisano: 15.01.2019 00:04:20 w Udane wymiany - polecane nicki:)
joasiajulia,
Sympatycznie, uczciwie i bez żądnych problemów. Również polecam emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6563421 Napisano: 14.01.2019 11:35:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Milka z naszymi w C4 dobrze rozumiem, że tam wystarczy jeden produkt? Np. baton? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6563179 Napisano: 12.01.2019 21:03:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

ren napisał(a):

Cześć  ja brałam udział w loterii kubek pełen nagród z moimi pracownikami .Wysłałam 4 tysiące kodów i zupełnie nic wielka porażka i rozczarowanie 

emotka emotka  Nie kojarzę w tym momencie nawet tego konkursu, ale ta ilość mnie powaliła... Czy jest sens brać udział w pojedynkę w czymkolwiek przy takich tysiącach tysięcy?  emotka emotka

Jest emotka  Moja znajoma wysłała pierwszy i jedyny kod na Alemtte i wygrała 1000 zł, ja już trzecią edycję wysyłam dosyć sporo i ani razu tysiak nie wpadł emotka  I dziwie mnie jak ktoś wyśle więcej zgłoszeń na loterie i wydaje mu się, że to jest gwarancja wygranej. Przecież na loteriach zgłoszenia idą często w setkach tysięcy. Nie ma żadnej gwarancji, że się trafi. Większa livzba zgłoszeń do niczego nie obliguje emotka   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6562236 Napisano: 09.01.2019 17:49:26 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Ja co prawda widziałam już jak ludzie podjadają winogrona czy mandarynki w sklepie  emotka  ale pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby ktoś otworzył czekoladę, zjadł kawałek i to zamaskował... teraz też będę już ostrożniejsza.

Czytałaś ten artykuł, co podałam linka? emotka  

Tak emotka  Wygląda na to, że babcia-degustatorka przeniosła się w moje rejony emotka   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Niebieska_Laguna

#6561830 Napisano: 08.01.2019 15:44:07 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Taką czekoladę kupiłam dzisiaj w Biedronce. Doopiero w domu zauważyłam, że była otwarta i ktoś zjadł z niej jeden pasek... Co Ci ludzie mają w głowach.  

emotka  Ja ostatnio mam też takiego pecha, że prawie wszystko, co kupuję, jest już "nadgryzione/nadpite".  emotka  Normalnie nawet chemię (płynne środki czystości np.) muszę przed ich skasowaniem sprawdzać, bo także zdarzyły mi się poodkręcane i ulane. emotka  A, co gorsza, odkrywałam to dopiero po powrocie z zakupów, kiedy całe siaty miałam już mocno zabrudzone.  emotka

Ja co prawda widziałam już jak ludzie podjadają winogrona czy mandarynki w sklepie emotka  ale pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby ktoś otworzył czekoladę, zjadł kawałek i to zamaskował... teraz też będę już ostrożniejsza. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Niebieska_Laguna

#6561202 Napisano: 05.01.2019 16:18:18 w Wkurza mnie...
Taką czekoladę kupiłam dzisiaj w Biedronce. Doopiero w domu zauważyłam, że była otwarta i ktoś zjadł z niej jeden pasek... Co Ci ludzie mają w głowach.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Niebieska_Laguna

#6560915 Napisano: 04.01.2019 13:00:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

 Czy jeśli się wygra, to oni tę kartę na 2 tysiące złotych dają dopiero na miejscu w Zakopcu emotka

To byłaby żenada emotka  jak ktoś dowie się o wygranej 14... to mała jest szansa, że będzie mógł sobie jechać 20 do Zakopanego na skoki emotka  


czemu mała szansa 6 dni do wyjazdu rezerwacja hotelu kwestia kilkunastu minut, no moze godziny. rozumiem, że zakładasz, ze wszyscy co wygrają,  a szczegolnie ten z ostatnich dni, to kasę zachowa dla siebie i nawet nie mysli o jakichś tam skokach w Zakopanem?? szkoda, bo ja bym z chęcią pojechal..

Ja też bym z chęcią pojechała, ale do Zakopanego jadę przez pół Polski. Wiązałoby się to z braniem urlopu i dłuższym pobytem, bo nie ma szans przyjechać i dojechać w niedzielę. A mała jest szansa na to w mojej czy męża pracy. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

Niebieska_Laguna

#6560909 Napisano: 04.01.2019 12:54:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

 Czy jeśli się wygra, to oni tę kartę na 2 tysiące złotych dają dopiero na miejscu w Zakopcu emotka

To byłaby żenada emotka  jak ktoś dowie się o wygranej 14... to mała jest szansa, że będzie mógł sobie jechać 20 do Zakopanego na skoki emotka   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6560188 Napisano: 02.01.2019 12:04:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy dobrze zrozumiałam, że w nowej loterii Hochland nie trzeba zachować paragonu ani opakowania? Chyba, że jesteś ślepa i przeoczyłam ten zapis?

 z regulaminu-
pkt 13/c) zachować fragment opakowania Produktu Promocyjnego wraz z Kodem, przy czym treśćKodu powinna być widoczna oraz tożsama z Kodem, który Uczestnik zgłosił do Loterii.
Uczestnik zobowiązany jest do zachowania wszystkich fragmentów opakowań Produktów
Promocyjnych wraz ze zgłoszonymi do Loterii Kodami do zakończenia Loterii.

Czyli jednak czas iść po okulary emotka  dzięki emotka  dobrze, że chociaż paragonu nie chcą. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

Niebieska_Laguna

#6560185 Napisano: 02.01.2019 11:57:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dobrze zrozumiałam, że w nowej loterii Hochland nie trzeba zachować paragonu ani opakowania? Chyba, że jesteś ślepa i przeoczyłam ten zapis? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6560057 Napisano: 01.01.2019 16:17:39 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Milkę z Biedronki, konkurs od jutra, za trochę mniej niż wartość paragonu emotka   Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0