Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6599007 Napisano: 13.05.2019 18:14:39 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Milkę z C4 po 7 zł za sztukę emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6598867 Napisano: 13.05.2019 14:17:18 w moje dzisiejsze wygrane :)

Niebieska_Laguna

#6598598 Napisano: 12.05.2019 21:41:53 w Paragony na trwające konkursy
Niebieska_Laguna napisał(a):

Mój paragon na Pur i Somat z Kauflandu wymienię na 2 paragony na Milkę z Carrefoura.

Dwa moje paragony na Florę z Biedronki wymienię na 1 paragon Milki z Carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6598512 Napisano: 12.05.2019 14:51:24 w Paragony na trwające konkursy
Mój paragon na Pur i Somat z Kauflandu wymienię na 2 paragony na Milkę z Carrefoura. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6598410 Napisano: 11.05.2019 23:42:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kropka-82 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

delvitto napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Persil... macie zwrotki, że treść nieprawidłowa?

u mnie było dobrze. Srawdź nr telefonu, bo może odruchowo wpisałaś 70908, a tym razem trzeba 7055

Właśnie wszystko dobrze wpisałam. Numer telefonu, prefiks, długość do 160... 

Ja wysłałam przed chwilą i przyszła zwrotka z podziękowaniem

Spróbowałam jeszcze raz i dalej im przykro emotka  A wszystko dobrze wpisuję.

też wysłałam ponownie i drugi raz to samo... wysłałam po raz trzeci i czekam 

Ja wysłałam z Play, może to sieć? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6598407 Napisano: 11.05.2019 23:41:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

delvitto napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Persil... macie zwrotki, że treść nieprawidłowa?

u mnie było dobrze. Srawdź nr telefonu, bo może odruchowo wpisałaś 70908, a tym razem trzeba 7055

Właśnie wszystko dobrze wpisałam. Numer telefonu, prefiks, długość do 160... 

Ja wysłałam przed chwilą i przyszła zwrotka z podziękowaniem

A mogę zapytać w jakiej sieci masz numer? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6598406 Napisano: 11.05.2019 23:40:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

delvitto napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Persil... macie zwrotki, że treść nieprawidłowa?

u mnie było dobrze. Srawdź nr telefonu, bo może odruchowo wpisałaś 70908, a tym razem trzeba 7055

Właśnie wszystko dobrze wpisałam. Numer telefonu, prefiks, długość do 160... 

Ja wysłałam przed chwilą i przyszła zwrotka z podziękowaniem

Spróbowałam jeszcze raz i dalej im przykro emotka  A wszystko dobrze wpisuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6598400 Napisano: 11.05.2019 23:26:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Persil... macie zwrotki, że treść nieprawidłowa?

u mnie było dobrze. Srawdź nr telefonu, bo może odruchowo wpisałaś 70908, a tym razem trzeba 7055

Właśnie wszystko dobrze wpisałam. Numer telefonu, prefiks, długość do 160...  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6598396 Napisano: 11.05.2019 23:20:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Persil... macie zwrotki, że treść nieprawidłowa? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6597160 Napisano: 08.05.2019 18:01:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case napisał(a):

nie wiem skąd i komu wzięły się jakieś MMSy. Jeśli ktoś zaobserwuje materiały z taką informacją, będę bardzo wdzięczny za priv ze zdjęciem lub chociaż info, że w tym i tym sklepie coś takiego wisi.

W sklepie takiej informacji nie wiedziałam, ale była ona na stronie konkursu, na dzień przed jego rozpoczęciem  emotka  

1. KUP dowolny jogurt Fantasia w Intermarche
(i zachowaj paragon)
2. WYŚLIJ MMS-em* zdjęcie paragonu na nr 7169**
3. ODPOWIEDZ na pytanie otrzymane
w SMS-ie zwrotnym

Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6596906 Napisano: 08.05.2019 10:51:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Co dziś może wozić GLS? emotka  

Bony z kaufland? 

A dhl? Dostałem info ze coś idzie a kupuję tylko do packzomatow wiec pewnie nagroda emotka  

Bony już dostałam emotka  teraz myślę, że może bon do Sephory z Topa Marketu/Fantasia emotka  Ktoś potwierdzi? Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

Niebieska_Laguna

#6596894 Napisano: 08.05.2019 10:27:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co dziś może wozić GLS? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6596129 Napisano: 06.05.2019 15:16:11 w Czy informują/ informowali?
Czy Smolar wysłał esemesy za Knorr? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6596103 Napisano: 06.05.2019 14:23:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

Mam pytanie dotyczące Konkursu Wedla w Lidlu "Słodka Wielkanoc pełna nagród": czy wypełniając oświadczenie o przeniesieniu majątkowych praw autorskich do zwycięskiej Pracy Konkursowej wpisywaliście nr i serię dowodu osobistego???  emotka

Ja nie, jak wtedy organizowali konkurs w Carrefourze z kuferkami z cukierkami, to też nie odesłałam im nr dowodu i dostałam cukierki emotka   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6595764 Napisano: 05.05.2019 17:02:49 w Wkurza mnie...
atanerka napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

A propos tego... wkurza mnie, że w sklepach kasjerzy sami z siebie nie dają potwierdzenia transakcji. Ale też to ciągłe: " Potwierdzenie drukować?"

Akurat zazwyczaj mi niepotrzebne i cieszę się, że nie dają więcej niepotrzebnego papieru, ale tym razem mam wyjątkowo pecha, bo nawet proszę o potwierdzenie, ale nie dają, bo nie. Dziś np. usłyszałam, że już za późno, bo terminal zdążył przetworzyć transakcję, a to trzeba powiedzieć na początku... Strasznie pod górkę mam z visą emotka

U mnie w Żabkach to nawet nie pytają się czy drukować.. Z około 8 Żabek zostały 4, a w każdej z nich obsługa woła o pomstę do  nieba... ja wiem, że ciężkie czasy, ciężko o dobrego pracownika, ale ostatnio ludzie tam pracujący to po prostu robią tam z musu jak nic. Ani dzień dobry, ani dziękuje, ani całuj w ****! Jestem lekko po 30-stce , a moje poglądy są może starej daty, ale ludzie: Trochę kultury i szacunku do drugiego człowieka! Nie mówię, że klient to nasz Pan i nie oczekuję fanfar i kłaniania się, tylko SZACUNKU!
Wchodzę do Żabki, sama pierwsza mówię :dzień dobry! Nic. cisza. Dwie panie sprzedawczynie przy 2 kasach, dyskusje prowadzą w najlepsze, jakieś smiechy, chichy... Bez ani me, ani be bierze produkty wyłożone przeze mnie na ladę, kasuje. "8,75"- jedyne skierowane słowo do mnie. Mówię, że poproszę kartą ( loteria Visa). Dostaję paragon. Czekam jak to ciele na malowane wrota, druga Pani już uśmiech pod nosem...Wydrukowało się potwierdzenie, Pani myk bierze dla siebie na bok. Kolejne 5 sekund drukuje się potwierdzenie do loterii Visa i bon na colę...Pani myk dla siebie na bok. HALO! Ja tam stoję!
Na moje zwrócenie uwagi, że poproszę o wydruk transakcji dopiero je dostaję. Oczywiście o kupon na cole też się muszę prosić...
W pozostałych 2 Żabkach to nawet kupon i potwierdzenia się nie drukowały (być może jeśli nie drukuje pracownik potwierdzenia transakcji to i kupon na Colę się nie drukuje. Nie wiem, nie pytałam, już nie miałam nerwów i siły na dyskusję)
Dziękuje loterii Visa, dziękuje Żabkom, dla wygrania woreczka i piłki nie skorzystam emotka

p.s. Dla porównania: Belgia, kasa jednego ze sklepów Aldi/Lidl/jakikolwiek: Słyszę Dzień dobry od pracownika podchodząc do kasy! Podaje pieniadze, a on mówi: dziękuje!( shit! za fakt zapłacenia). Płacę, dziękuję. Słyszę: Proszę. A następnie : Miłego dnia/Miłego wieczoru/Miłego weekendu!
Czy naprawdę w Polsce tak się nie da? Czy w Polsce za mało zarabiają na tym stanowisku? Jeśli tak to Europa czeka! ooo przepraszam! Nie wiem czy z takim podejściem do pracy i ludzi, długo tam popracują! emotka

U nas w sklepach panuje samowolka, jak ktoś sam z siebie jest miły, to się grzecznie odezwie, a jak ktoś naburmuszony, to nawet na dzień dobry nie odpowie. W większości sklepów nawet chyba tego nie wymagają, nie ma żadnych szkoleń, bo w Żabce czy w Intermarche zrealizować bon u nowego pracownika to jest cud... Ale czego tu od nich wymagać, skoro często kierownictwo nie wykazuje się kulturą wobec klienta i pozostałych. Mi kiedyś babka w Tesco kazała iść zapłacić za jakąś rzecz do samoobsługowej kasy, bo ona nie wiedziała jak to skasować. Pomimo moich próśb nie wykazywała żadnych chęci, żeby zadzwonić po kierownika czy kogoś, kto by jej to wprowadził. Po prostu odłożyła ten produkt... a ja akurat płaciłam bonem i miałam wyliczone zakupy. Przez to że była tak chamska, to zapytałam po ile są jednorazówki i poprosiłam sto, żeby wydać cały bon. Babka oczywiście nie chciała liczyć tylu reklamówek, ale nie dałam jej wyboru. Okazało się, że nagle potrafi otworzyć usta do innych pracowników, żeby zapytać czy mają pakowane po sto, ale nie mieli... i musiała liczyć emotka   Zazwyczaj się nie mszczę, ale strasznie wkurzyło mnie takie lekceważące podejście do klienta. Jak do jakiegoś natręta... Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6595458 Napisano: 03.05.2019 20:59:05 w Wkurza mnie...
CAPTCHA i zaznaczanie tych hydrantów, sygnalizacji świetlnej i znaków drogowych emotka  Oszaleć można przez to... Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

Niebieska_Laguna

#6595392 Napisano: 03.05.2019 13:20:07 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Kamis z C4 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6595169 Napisano: 02.05.2019 13:21:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

czy wszyscy dziś dostali karty do kauflanda GLS?

Ja jeszcze nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6595149 Napisano: 02.05.2019 12:15:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy przychodzą już zwrotki z Fantasii w ITM? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6594939 Napisano: 01.05.2019 12:44:11 w Żegnamy zmarłych
Odeszła Izabela Skrybant-Dziewiątkowska, liderka Tercetu Egzotycznego emotka   emotka

Pamelo, żegnaj
Pewnie i w tym mieście życie nie jest łatwiejsze, niż u nas.
Żegnaj więc, kochany, lecz proszę cię:
Nie zapomnij nigdy o mnie.
Wyświetl w wątku >>