Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6644623 Napisano: 01.10.2019 14:27:12 w Informują
Dzwonią z konkursu Wedel Słodki powrót do szkoły w Intermarche początek numeru 883 Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6644487 Napisano: 01.10.2019 10:35:31 w Informują
Smolar Delma ABC SMS Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6639119 Napisano: 12.09.2019 12:19:21 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony + wieczka na Almette z Auchan. Płacę 100% ceny serka. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6634513 Napisano: 29.08.2019 17:54:31 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Almette mini z Lewiatana  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6623349 Napisano: 24.07.2019 15:33:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy działają Wam karty z konkursu wspomnienia z kawą i twoja chwila z kawą od i360? Karty są aktywne, doładowane, a nie chcą przechodzić... Próbowałam już w kilku sklepach i dalej nic. Wyczerpałyśmy z kasjerkami wszystkie możliwości co mogłoby pójść nie tak... Agencja już raz wymieniła mi kartę i dalej to samo. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6623043 Napisano: 23.07.2019 19:55:41 w Pomoc potrzebującym!
Bardzo proszę o pomoc dla psa, który został przejechany z premedytacją emotka  Sytuacja wydarzyła się w mojej rodzinnej miejscowości, na stacja, na której czasami bywam... Pies spokojnie leżał... mężczyzna kupił kawę i przeszedł dwa razy bezpośrednio obok psa. A potem ciężkim samochodem dostawczym perfidnie przejechał po bezbronnej suni emotka  Jechał powoli, widział psa, miał mnóstwo miejsca aby go ominąć, pies leżał, a on po nim przejechał i tak go zostawił emotka  W dodatku skontaktował się z organizacją, która zajmuje się teraz tym psem i nie wyraził ani grama skruchy. Jedynie martwił się, aby nie ucierpiał wizerunek jego firmy, bo zrobił to firmowym samochodem. Piesek jutro ma operację emotka   Na stronie zbiórki jest nagranie... 
https://www.ratuj...erzaki.pl/mollywalcz Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

Niebieska_Laguna

#6613668 Napisano: 26.06.2019 13:03:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dla czekających na pralki z konkursu Persil wnika, plama znika... mają być dostarczone jutro lub w piątek emotka   Wyświetl w wątku >>
1 freyja88 0

Niebieska_Laguna

#6610533 Napisano: 16.06.2019 22:49:42 w Żegnamy zmarłych
Ani zachodzące słońce nie uprzedziło, ani śpiewające ptaki nic nie szepnęły... Wszystko było po staremu, jakby ten dzień miał zakończyć się zwyczajnie. Cicho i spokojnie... Kto by pomyślał, że ostatni raz siedzisz przed swoim domem, a za kilka godzin odprowadzi Cię stąd blady jeszcze blask księżyca... Trudno uwierzyć. 
Nie żegnam się...
Do zobaczenia... mam nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6608254 Napisano: 10.06.2019 11:18:57 w Paragony na trwające konkursy
Za dobrze opisane paragony (o wartości paragonu Bacardi) na Jedynki mogę kupić komuś Bacardi w Biedronce emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6604775 Napisano: 30.05.2019 15:04:57 w Oddam za darmo
Oddam za darmo leżak z konkursu Weekenduj z Redd's. Oddaje za darmo, bo paragon nie jest szczegółowo opisany i nie wiem czy zaakceptują, a nie mam czasu jechać po pieczątkę, więc jak ktoś chce spróbować za darmo to zapraszam, mogę odesłać jego dane.\

Oddane emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6604432 Napisano: 29.05.2019 14:06:27 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie to całe RODO... dzisiaj kurier nie mógł do mnie zadzwonić, bo nie dostał mojego numeru telefonu, gdyż firma spedycyjna twierdzi, że przez RODO to nie mogą udostępnić kurierowi mojego numeru... emotka  Kurier nie mógł się ze mną skontaktować, miał na paczce tylko numer do firmy spedycyjnej, musiał tam zadzwonić, oni zadzwonili do mnie, podali mi numer kuriera i ja musiałam dzwonić do kuriera... Naprawdę, nie rozumiem tego. Tylko utrudnianie ludziom pracy i odbioru paczek. Choć pierwszy raz się z tym spotykam, że przez RODO kurier nie może dostać numeru odbiorcy paczki... w końcu i tak go przecież dostał, bo udostępnili mi numer kuriera a ja do niego zadzwoniłam... mam wrażenie, że to tylko brak ogarnięcia firmy. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6601983 Napisano: 21.05.2019 16:58:39 w Paragony na trwające konkursy
Paragon Kaufland wygrana w duecie - wymienię na Nestle z ITM Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6601621 Napisano: 20.05.2019 16:28:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś czeka jeszcze na bon do L.Eclera z konkursu Hochland? Bo widziałam, że w piątek już ktoś dostał. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6601080 Napisano: 17.05.2019 23:19:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szukajacykonkursow napisał(a):

edzia21 napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

A itm konkurs na wodę?Nic nie było?

rozwiązany 

Skąd wiesz?Pisało gdzieś czy wygralaś?

Powiadamiali tydzień temu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6600858 Napisano: 17.05.2019 12:31:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaka72 napisał(a):

czy Kamis i ITM oraz Kamis w C4 już rozwiązane?

Tak, jakiś czas temu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6600766 Napisano: 17.05.2019 10:00:04 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że na mój ganek wprowadziły się jaskółki i teraz co rano przy porannej kawie słyszę ich świergot  emotka  Podobno przynoszą szczęście emotka  Więc czekam cierpliwie na te nagrody emotka  Zamieszkały dosłownie nad drzwiami, więc mam nadzieję, że teraz nie będą się zamykały przez kurierów przynoszących paczki emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6600672 Napisano: 16.05.2019 21:31:33 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Nie wkurza mnie, tylko jest mi niewiarygodnie smutno... emotka Dzisiaj 16.05 rocznica śmierci Taty, a w maju czekają mnie jeszcze urodziny Mamy 25.05 i Dzień Matki. Nie wiem, jak przetrwam ten miesiąc. emotka Każdy mail, każdy sms przypominający o Dniu Matki i prezentach ("Nie zapomnij!" - nie, na pewno nie zapomnę, aż za dobrze k***a pamiętam), jest jak nóż wbijany w serce. Minęło już trzy i pół miesiąca od śmierci Mamy, a ja nadal płaczę, nie potrafię ani uwierzyć, ani się pogodzić. Kiedy przyjdzie wreszcie ulga i spokój?
Maj, mój najpiękniejszy miesiąc w roku - do tego stopnia ukochany przeze mnie, że na przekór przesądom brałam ślub w maju - stał się miesiącem przeklętym... Nie potrafię się cieszyć ani zapachem konwalii, ani bzu, i pierwszy raz chyba od zarania (moich) dziejów, nie szukam pięciopłatkowych kwiatków bzu. Bo i po co? Chyba że... dla innych.

A ja przytoczę Tobie pełną nadziei historię, która nie jest żadną legendą, bo wydarzyła się naprawdę. To historia o matce, która straciła nastoletniego syna. Chłopiec zginął potrącony przez samochód. Ze względu na miejsce wypadku, jego ciało zostało znalezione w kwiatach. To była niewyobrażalna strata dla jego rodziców. Matka szukała ukojenia spacerując po ogrodzie, aż pewnego dnia zauważyła, że zakwitł tam jeden jedyny kwiat. Kwiat, którego nigdy wcześniej tam nie było, miała co do tego pewność - bo przecież zawsze starannie pielęgnowała wszystkie rośliny w ogrodzie. I pewnie domyślasz się, że pośród morza identycznych kwiatów, daleko od domu, zginął jej syn. Dla niej to był jasny znak od ukochanego syna, że wciąż przy niej jest... 

Oczywiście to tylko fragment całej historii, który nie oddaje w pełni ogromu nadziei, która płynie dla wszystkich cierpiących po stracie bliskich. Znam ten ból z własnych przeżyć. Wiem, że nie znika na pstryknięcie palców. Ale jeśli tylko się rozejrzysz, to zauważysz, że pewne zbiegi okoliczności, pewne przypadki, mają w sobie zbyt wiele znamion cudów, żeby były tylko tymi zwykłymi przypadkami. Tęsknota często daje o sobie znać, ale równie często możesz czuć przy sobie obecność bliskich, którzy nad Tobą czuwają. Choć jest ciężko, to pamiętaj, że wciąż masz tu wiele do zrobienia. Że Twoi rodzice chcą, abyś nadal podążała za swoimi marzeniami, abyś pielęgnowała wartości, które Ci przekazali. Ja od swojej babci nauczyłam się serdeczności i otwartości na innych. Dzielenia się, pomagania...  Oj, to była cudowna kobieta. Wychowała nawet przyszywaną wnuczkę, dla której stała się jedyną prawdziwą i najukochańszą babcią. Bo biologiczna babcia kuzynki, bardzo źle ją traktowała. Dziś gdy czasami mam wrażenie, że znów porywam się z motyką na słońce, bo znowu wydaje ostatni grosz na ratowanie chorego i bezdomnego zwierzaka albo angażuję się w jakąś ciężką akcję charytatywną, to wiem, że wystarczy poprosić babcię o pomoc... i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła emotka  Choćby sytuacja była beznadziejna, to zawsze pojawia się ten mały cud. I Ty na pewno też doświadczasz wielu takich cudów, tylko musisz otrzeć łzy i je zauważyć emotka Choć moja babcia zawsze była pogodną kobietą, to nigdy nie widywałam jej tak radosnej, jak teraz w moich snach. Mam nadzieję, że to z dumy, że nadal sobie radzę i z jej pomocą dbam o tych, o których ona kiedyś dbała. Twoi rodzice też na pewno są z Ciebie dumni! Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6600446 Napisano: 16.05.2019 13:35:20 w Kupię...
Nie wiem czy było coś takiego w konkursach, ale chętnie odkupię nowy damski trymer emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6599351 Napisano: 14.05.2019 13:00:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szukajacykonkursow napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Ja dzisiaj prawie z rąk wyrwałam kasjerce kod na Danio  emotka  Po wydrukowaniu paragonu, oderwała karteczkę z kodem i chciała niby wyrzucić, a ja, że poproszę to również do paragonu, a ona: a na co to Pani? Z dłuższą chwilę musiałam z nią dyskutować, żeby mi to oddała...

Skandal emotka Organizatorzy nawet nie infomują pracowników biedronki że jest loteria, a co mowa żeby zadbali aby klientowi dać kod.
Przecież wszystko co się drukuje należy do klienta...może chciała wykorzystać,ale bez paragonu i tak nie można.

No raczej dobrze wiedziała o loterii, bo paragon był połączony z tym kodem i ona sobie go oderwała i nie zgniotła tylko delikatnie odłożyła :) A z tego co widzę to nie trzeba tam paragonu, wystarczy kod emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

Niebieska_Laguna

#6599335 Napisano: 14.05.2019 12:37:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja dzisiaj prawie z rąk wyrwałam kasjerce kod na Danio emotka  Po wydrukowaniu paragonu, oderwała karteczkę z kodem i chciała niby wyrzucić, a ja, że poproszę to również do paragonu, a ona: a na co to Pani? Z dłuższą chwilę musiałam z nią dyskutować, żeby mi to oddała... Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0