Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka89

malenka89

#1486833 Napisano: 15.04.2008 02:42:23 w TESCO konkursy
Wytłumaczyłam mu wszystko na tyle ile mogłam... nie bardzo mnie chyba zrozumiał także poczekajmy, aż sam wejdzie i poczyta te wszystkie posty...
Na dzień dzisiejszy jego decyzja jest taka jak napisałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486764 Napisano: 15.04.2008 02:02:08 w TESCO konkursy
Decyzją Adriana Top nie zostanie objęty żadnymi ograniczeniami.
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486651 Napisano: 15.04.2008 01:03:00 w TESCO konkursy
jeanie napisał(a):

malenka89 napisał(a):

jeanie napisał(a):

primrose napisał(a):

maa napisał(a):

Malenka89 tez jestem za takim ograniczeniem jak Ty
ostatnio byla weryfikacja uczestnikow ktos nie potwierdzil danych ten utracil konto
a wiec powinno byc ograniczenie w dostepie do informacji tutaj zawartych
tak jak piszesz 2 lata / 300 postow - tutaj bany dla nabijaczy lub dodanie do bazy 30 konkow



Ooo no to sie ciesze, bo od pojawienia sie na forum rowniez zglaszam nowe konkursy. Fakt ze jako nowa mam wieksze ryzyko wtopy ale sie staram...
I popieram przedmowcow, tez uwazam ze wklad w rozwoj forum mozna miec od poczatku cos robiac, a nie za sam staz i lezenie
emotka




Ja jestem za tym aby nie bylo ograniczen,podgladzacze zawsze byli i bede, a po za tym nie zawsze kazdy moglby spelnic te wymagania.Ja na co dzien studiuje w innym miescie i nie mam dostepu do internetu,chyba ze w przerwie w pracy gdzie mam czas tylko zajrzec do bazy z konkursami(albo tak jak teraz gdy jestem w domu po operacji).Jakby byly ograniczenia to mialamby usuniete konto,chociaz np. latem staram sie dodawac cos do bazy i pomagac w konkursach.



A dlaczego usunięte konto?
My mówimy tutaj tylko o tym jednym temacie...



Od jednego tematu sie zaczyna a konczy sie na usunieciu calego konta emotka ...czytalam troche pobieznie myslalam,ze jest mowa ogolnie nie tylko o tym temacie<wstydnis>



Nie bój się, kont napewno usuwać nie będziemy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486600 Napisano: 15.04.2008 12:45:05 w TESCO konkursy
jeanie napisał(a):

primrose napisał(a):

maa napisał(a):

Malenka89 tez jestem za takim ograniczeniem jak Ty
ostatnio byla weryfikacja uczestnikow ktos nie potwierdzil danych ten utracil konto
a wiec powinno byc ograniczenie w dostepie do informacji tutaj zawartych
tak jak piszesz 2 lata / 300 postow - tutaj bany dla nabijaczy lub dodanie do bazy 30 konkow



Ooo no to sie ciesze, bo od pojawienia sie na forum rowniez zglaszam nowe konkursy. Fakt ze jako nowa mam wieksze ryzyko wtopy ale sie staram...
I popieram przedmowcow, tez uwazam ze wklad w rozwoj forum mozna miec od poczatku cos robiac, a nie za sam staz i lezenie
emotka




Ja jestem za tym aby nie bylo ograniczen,podgladzacze zawsze byli i bede, a po za tym nie zawsze kazdy moglby spelnic te wymagania.Ja na co dzien studiuje w innym miescie i nie mam dostepu do internetu,chyba ze w przerwie w pracy gdzie mam czas tylko zajrzec do bazy z konkursami(albo tak jak teraz gdy jestem w domu po operacji).Jakby byly ograniczenia to mialamby usuniete konto,chociaz np. latem staram sie dodawac cos do bazy i pomagac w konkursach.



A dlaczego usunięte konto?
My mówimy tutaj tylko o tym jednym temacie... Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486474 Napisano: 15.04.2008 11:47:28 w TESCO konkursy
malenka89 napisał(a):

maa napisał(a):

Do tej pory Pionas usuwa karniaki po wprowadzeniu 10 konkow i nie ma z tym zamieszania.
Ludzie nie pisza do niego, moim zdaniem wszystko sie da zrobic i Pionas sobie z tym da racde.



Zobaczymy... ale czuje, że to jednak nie przejdzie.
Poczekamy na zdanie Adriana emotka



Tylko żeby nie było potem postów typu: Kto doda za mnie 20 konkursów dostanie 10 zł doładowania
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486468 Napisano: 15.04.2008 11:44:47 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

Do tej pory Pionas usuwa karniaki po wprowadzeniu 10 konkow i nie ma z tym zamieszania.
Ludzie nie pisza do niego, moim zdaniem wszystko sie da zrobic i Pionas sobie z tym da racde.



Zobaczymy... ale czuje, że to jednak nie przejdzie.
Poczekamy na zdanie Adriana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486458 Napisano: 15.04.2008 11:36:07 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

Malenka tak 300 postów jest ok.
Ale chodzi jeszcze o jakąś alternatywę dla tych którzy nie piszą postów.Zeby i oni mogli czyms sie wykazac bo tez bezsensu jest zeby Ktos pisał 300 bezsensownych forum zasmiecajac watki.Dopiero wtedy Admin bedzie mial duzo pracy z czyszczeniem a forumowicze na tym w ogole nie skorzystaja. A 20 nowych konkursow wprowadzonych do bazy to pewnie dla Pionasa to 30 minut pracy a dla całej spolecznosci duzo korzysci. W koncu o to chodzi zeby na tym forum było jak najwiecej konkursow i zeby kazdy mogl znalezc cos dla siebie.



Ale wiesz... nie chodziło mi o dodanie 20 konkursów.
Tylko o to, że Pionas będzie miał dużo roboty w wprowadzaniu kto ma już dostęp do forum, a kto nie. Zaczną się setki PW bo ktoś napisze, że dodał te 20 konkursów i dlaczego on nie ma dostępu? itd...
Myślę, że jednak to byłoby zabardzo pracochłonne... na forum jest bardzo dużo ludzi i z każdemu osobna trzebabyłoby przypisać czy ma dostęp do wątku czy nie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486438 Napisano: 15.04.2008 11:26:26 w TESCO konkursy
Myślę, że jednak 300 postów będzie odpowiednie.
Ale z tym dodawaniem konkursów wstrzymałabym się. Napewno wprowadzenie takiego czegoś jest pracochłonne, a z tego co wiem to Pionas nie ma teraz wiele czasu.
Min. 300 postów i tyle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486434 Napisano: 15.04.2008 11:23:33 w TESCO konkursy
Wiadomo, że forum jest co jakiś czas czyszczone... jednym ubędzie 20 postów, a innym 400, dlatego trzeba regularnie się udzielać i w ten sposób zawsze będziecie mieć tą odpowiednią ilość do wybranych tematów. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486425 Napisano: 15.04.2008 11:21:47 w TESCO konkursy
To w takim razie ja napiszę do Adriana jak wróci i poproszę o ograniczenie emotka Min. 300 postów. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486408 Napisano: 15.04.2008 11:14:37 w TESCO konkursy
siasiolka napisał(a):

malenka89 napisał(a):

maa napisał(a):

ja prponuje do Admina skierowac prosbe o to zeby na forum dostep do niektorych watkow w ktorych rozmawiamy o konkach byl tlyko dla wybranych
wtedy sie ograniczy podgladaczy
forum jest po to zeby sie dzielic info o konkursach a nie je ukrywac



Proponuje zrobić ograniczenie - 2 lata albo 300 postów.


dobry pomysl.. ale stali podgladacze juz maja konta i wczesniej czy pozniej osiagna status 2 lat emotka
Twardziele jacyś emotka



W sumie racja
emotka

No to może tylko ograniczenie min. 300 postów? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486398 Napisano: 15.04.2008 11:12:40 w TESCO konkursy
Adriana teraz nie ma, ale jak wróci z pracy to ja z nim pogadam emotka
Kto jest za ograniczeniem takim jak pisałam? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486395 Napisano: 15.04.2008 11:11:35 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

ja prponuje do Admina skierowac prosbe o to zeby na forum dostep do niektorych watkow w ktorych rozmawiamy o konkach byl tlyko dla wybranych
wtedy sie ograniczy podgladaczy
forum jest po to zeby sie dzielic info o konkursach a nie je ukrywac



Proponuje zrobić ograniczenie - 2 lata albo 300 postów. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486368 Napisano: 15.04.2008 11:03:05 w TESCO konkursy
Dlatego jeżeli macie paragony to nie dawajcie ich innym, może tak nauczą się grać uczciwie!

Chyba,że są to stali użytkownicy forum, którzy mają jakiś problem ze swoimi paragonami tak jak Maja. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486350 Napisano: 15.04.2008 10:58:29 w TESCO konkursy
maja21z napisał(a):

wiesz jak było z ostatnimi sokowirówkami, dogadałam się z jedną z naszych że jej przesle paragon, wysałam , cisza, napisałam do niej czy wszystko ok, to raczyła odpisać tak ok, i dziękuje i tyle, głupio mi się dopominać za znaczek czy cos takiego ale jak ja teraz potrzebuje pomocy to od razu krytyka.. wiecej razy tak bezinteresownie nie pomoge , mama nauczkę



Ja akurat nie miałam na myśli Ciebie tylko kogoś o nicku WOSC czy jakoś tak...
I jest naprawdę wiele osób, które nie kupują produktów, a wysyłają tonami sms-y... I to naprawdę nie jest wporządku. I takim ludzią, nawet jakbym miała nie dałabym paragonów....
Wiadomo, że są różne sytuacje... że można zgubić, zawieruszyć... sama mam w domu setki paragonów i ciężko mi się w nich połapać.

Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486334 Napisano: 15.04.2008 10:51:50 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

tutaj popaieram
aczkolwiek ludzie tak sie naucyzli
byl konk z tesco slali bo nascie smskow majac jeden paragon a potem prosili o to zeby ktos ich spomogl
teraz obrali ten sam sposob
ja mam jeden paragon wyslalam jednego smska ale niestety sie nie udalo



I mam nadzieje, że Ci co wysyłali sms-y nie mając paragonów nie znajdą ich i w końcu się nauczą jak się gra fair w stosunku do innych...

Takie jest życie, że żeby coś zdobyć trzeba w to zainwestować... nie ma nic za darmo!

Maja nie miałam tu na myśli Ciebie, mówie ogólnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486322 Napisano: 15.04.2008 10:49:29 w TESCO konkursy
siasiolka napisał(a):

malenka89 napisał(a):

wasc49 napisał(a):

Witam wszystkich, pilnie potrzebuje 2 paragony na BLENDER,Timotei z CARREFOURA do 13-go kwietnia włącznie. Wiadomość na pw



Ja tego nie rozumiem... po co wysyłacie sms-y nie mając paragonów? emotka
Inni kupują, wysyłają i przez takich właśnie jak Wy nie wygrywają... a potem się prosicie o paragony...


Popieram malenką.. zamiast prosić o 2 paragony zaproponuje, że jak ktoś ma dwa to niech jeden blender będzie dla niego jeden dla ciebie..
napewno chętni sie znajdą emotka



Chętni napewno byliby, ale nie wiesz, że ludzie są zachłanni.. eh... Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486309 Napisano: 15.04.2008 10:43:29 w TESCO konkursy
wasc49 napisał(a):

Witam wszystkich, pilnie potrzebuje 2 paragony na BLENDER,Timotei z CARREFOURA do 13-go kwietnia włącznie. Wiadomość na pw



Ja tego nie rozumiem... po co wysyłacie sms-y nie mając paragonów? emotka
Inni kupują, wysyłają i przez takich właśnie jak Wy nie wygrywają... a potem się prosicie o paragony... Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1486303 Napisano: 15.04.2008 10:41:32 w TESCO konkursy
mkrzysiek napisał(a):

Pamiętam jak mój kolega w jednym z hipermarketów zainwestował 1500zł aby wygrac skuter jeden na market był
wysłał 150 smsów
1ams=1paragon z produktami danej firmy za 15zł
A i tak nie wygrał



To nie lepiej dołożyć te pare groszy i sobie go kupić? emotka
Można inwestować dużo,ale bez przesady... Pewnie wygrał ten, kto wysłał tylko jednego sms-a. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1483195 Napisano: 13.04.2008 08:08:54 w Żegnamy zmarłych
martusiamj napisał(a):

Dla pięciolatka i piętnastolatki którzy w Kłodzku wpadli do rzeki (*)(*)(*)....

Niech śpią w spokoju Aniołeczki...



(*)(*)

Szukają jeszcze jednego dziecka... Wyświetl w wątku >>
[*] 0