Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tadziuuu

tadziuuu

#6584643 Napisano: 28.03.2019 10:52:19 w Wkurza mnie...
agata6 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

LOL jak tu dużo leworęcznych (też jestem)

To ja też się dopiszę emotka

i ja! emotka   ale żeby być w temacie to wkurzają mnie sprzęty w standardzie dla osób praworęcznych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6583626 Napisano: 25.03.2019 13:37:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

kama.z napisał(a):

Zainstalowałam aplikację "zdrowe zakupy" i zrezygnowałam już z kilku loterii. Np. Góralki to straszny syf i nie będę ich jeść.

Ech... to nie tak. Zamiast 10 zl na zdrapki to 10 razy Góralki. Papierek z kodem dla Ciebie a wafelek gołąb zje.

jedź pod przedszkole/szkołę podstawową i zaczepiaj dzieciaki dając im wafelki prosto z samochodu emotka Wyświetl w wątku >>
2 notta, kreatia 0

tadziuuu

#6583618 Napisano: 25.03.2019 13:22:00 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Jak dziś zobaczyłam ten cennik to też prawie dostałam zawału.Przesyłka polecona priorytetowa co teraz kosztuje 10 zł gabaryt L czyli ta trochę większa koperta będzie od 1 kwietnia kosztować 15,60 zł.Serio taka podwyżka przesyłek to jest kpina.Jak oni chcą zachęcić klientów do swoich usług gdy kurier już ma podobne ceny.Chyba im o to chodzi by poczta miała takie straty,że dostanie jakieś dofinansowania od państwa czy coś.Bardzo dziwna polityka gdy na rynku już jest sporo konkurencji.

o kurcze.... no to ładnie pojechali.... emotka

a ja jeszcze dodam że mają problem z kadrą listonoszy przez co np. w mieście Olsztynie przesyłka zwykła (ani polecona, ani priorytet) nadana do innego adresata w mieście idzie... 3 tygodnie... i takie info otrzymałem od pani.. bo mają problemy z pracownikami... to już kpina jest... a do tego jeszcze podwyżki robią... ;( ech emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

tadziuuu

#6583615 Napisano: 25.03.2019 13:18:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
ann93 napisał(a):

Kochani, dostałam takiego smsa:
 Informujemy o wygranej w konkursie MILKA Z NASZYMI w Carrefour. Prosze przeslac paragon i oswiadczenie laureata na adres Karlsbad sp. Z. o o. Ul. Wolbromska 38 38, 03-680 warszawa www.milkaznaszymi.pl

Mam rozumieć, że to czapka? Jestem świeżakiem, także proszę o wyrozumiałość

raczej nie inaczej emotka chociaż nie zdziwię się jak będzie jakiś szczęśliwiec który się dowie się po przesyłce od kuriera że to główna emotka Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6583541 Napisano: 25.03.2019 10:47:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Milka z C4 z piątku 1x
2x bidony z wczoraj i dziś emotka Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6583047 Napisano: 22.03.2019 14:43:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jak się dowiedzieć który paragon mam odesłać z Milki w C4?:) Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

tadziuuu

#6582980 Napisano: 22.03.2019 12:41:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
1 venix 0

tadziuuu

#6582728 Napisano: 21.03.2019 15:15:34 w Czy informują/ informowali?
witegz napisał(a):

Milka Carrefour? Mają dzwonić czy SMS?

21. Weryfikacja prawa do nagrody będzie prowadzona w następujący sposób:
a) W ciągu 10 dni roboczych od dnia wyłonienia Laureatów przedstawiciel Organizatora skontaktuje się z Laureatem na numer podany przy rejestracji, dzwoniąc lub wysyłając wiadomość tekstową i powiadomi go o decyzji Komisji Konkursowej dotyczącej przyznania nagrody. 
b) Laureat w  rozmowie telefonicznej lub w treści wiadomości SMS zostanie poproszony o potwierdzenie uczestnictwa w Konkursie i posiadania dowodu zakupu Produktów oraz o podanie swojego imienia, nazwiska a także poinformowany o konieczności przesłania  Organizatorowi na  własny koszt oryginałów dowodów zakupu oraz wypełnionego oświadczenia stanowiącego Załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu.

Zapewne więc główne telefony a czapki sms Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6582695 Napisano: 21.03.2019 13:30:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
nanajka81 napisał(a):

Vivacia napisał(a):

bruce napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Wszystko zgodnie z regulaminem, więc reklamacja nie przejdzie... Ale z drugiej strony, im więcej się ich teraz pomęczy, tym większe prawdopodobieństwo, że więcej loterii na takich zasadach nie zrobią emotka
Ja to nawet prywatną wiadomość z agencji dostałam na FB, żebym przestała ich oczerniać emotka  (przez moje komentarze na FB, że nagrody zostały u agencji)

O, to ja pewnie też dostanę...  emotka
Skoro takie mają zasady postępowania, to czemu nazywają to "oczernianiem"?  emotka

Ogólnie pan mówi, że ze wszystkich nagród się rozliczyli, więc oburza go twierdzenie, że przytulili je dla siebie emotka
A ja się kierowałam punktem regulaminu o samochodzie, tam jest napisane, że jeśli nie zostany wydane, to pozostaje w dyspozycji organizatora. O innych niewydanych nagrodach nie ma ani słowa, więc założyłam, że jest analogicznie emotka
Zresztą na FB Loyda pytałam już na początku loterii, co się będzie działo z niewydanymi nagrodami, bo na pewno przy tym sposobie losowania będzie ich dużo, to odpisali, że loteria się dopiero zaczyna i mają nadzieję, że wszystkie zostaną wydane emotka  

ja też ich "oczerniam" i mi priv jakiś Tomasz lis napisał że wszystko zgodne z regulaminem i takietam cenzurarele
a ja tylko napisałam ile nagród wydali a ile u organizatora zostało i że konkurs był do 4liter zorganizowany... nigdy więcej herbat loyd czy to z konkursem czy bez NIE KUPIĘ!

Zawsze ciekawą opcją jest zwrócenie się do zleceniodawcy przeprowadzenia loterii czy konkursu. Co do wyników to nic nie zmieni ale np. Mokate na następny raz już nie skorzysta z takiej a nie innej agencji czy szemranego podmiotu. Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6582363 Napisano: 20.03.2019 13:44:20 w Połączenia nieodebrane
moskala22 napisał(a):

‭+48 22 622 26 26‬ Google nic nie mówi albo jestem ślepa 

meloradio emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6580637 Napisano: 14.03.2019 20:05:44 w WC - rozmowy o wszystkim
delvitto napisał(a):

doradźcie proszę!
idę w sobotę na ślub cywilny do bliskiej rodziny, impreza kameralna bez wesela, tylko bogatszy obiad w restauracji wynajętej na kilka godzin. Będzie jakieś 40 osób. Prezent to oczywiście będzie koperta, i tu do Was pytanie, ile do niej włożyć?
Nie jestem na czasie, od lat nie byłam na ślubie czy weselu.

tak jak koleżanka powyżej napisała emotka  to co stosowne. ale też trzeba brać pod uwagę swoje możliwości emotka  ja tam zawsze sięstaram wrzucić tyle by się zwróciło przynajmniej młodym zaproszenie nas plus zawsze jakiś własnoręcznie wykonany drobiazg żeby była pamiątka +wino albo kwiaty emotka    Wyświetl w wątku >>
1 delvitto 0

tadziuuu

#6579025 Napisano: 10.03.2019 19:52:50 w Połączenia nieodebrane
dzięki wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6579009 Napisano: 10.03.2019 17:52:17 w Połączenia nieodebrane
dziwny numer dzwonił

może ktoś coś wie?
+247151196

na bank nie będę oddzwaniał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6578475 Napisano: 08.03.2019 13:25:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

tadziuuu

#6578474 Napisano: 08.03.2019 13:24:45 w Avanti
są wyniki za 4 etap emotka

dam chyba sobie siana z tym już emotka Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6578463 Napisano: 08.03.2019 13:07:01 w Życzenia na święta i nie tylko
Wszystkiego dobrego drogie Panie! emotka

Po tłustym czwartku kolejne wasze święto! emotka























ps. oczywiście 2 część wypowiedzi to żart emotka Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6578144 Napisano: 07.03.2019 15:11:59 w Allegro.pl - bez linków
@gnieszk@ napisał(a):

Pierwszy raz mam taką sytuację - facet kupił u mnie przedmiot, nie wypełnił formularza dostawy i napisał mi maila "żebym wystąpiła sobie do allegro o zwrot prowizji bo on przypadkowo kliknął (11 lat na allegro...) i nie opłaci zakupu" Co powinnam zrobić? Czy zapłacić im prowizję i wystąpić dopiero wtedy o zwrot? Czy nie płacić, a oni anulują tą prowizję?

napisać do allegro o możliwe ścieżki postępowania w przedmiotowej sytuacji. Oni dadzą możliwe wyjścia i zdecydujesz czy ciągać gościa jednak o zapłatę za przedmiot czy ugodowo:) Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

tadziuuu

#6578028 Napisano: 07.03.2019 09:22:55 w Avanti
ewelcia753 napisał(a):

superloser napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

superloser napisał(a):

Server padł jakby szambo wywaliło od nadmiaru emotka  Co za głupi konkurs. 

Zamiast wybrać 5 prac finałowych po zamknięciu konkursu, by każdy z finalistów miał RÓWNE szanse to laureta 10tys z ostatniego tygodnia, jest przegranym na starcie.

Serwer padł przez zdjęcie z Panem z kudłatą klatą emotka

Głosowanie powinno rozpoczynać się w następnym dniu po zakończeniu ostatniego etapu od stanu zerowego.

Nie!!!

Lista finalistów powinna być ogłoszona po wszystkich etapach, gdy już 1000zl rozdane. Zamykają wówczasa opcje "otwórz konto na chomika albo kanarka". 
Podają 5 finalistów w tym samym czasie i wtedy głosowanie.

Pomyśl o laureacie z ostatniego tygodnia, który NIE ma 1-4 tygodni ma zakładanie fałszywych kont, by na siebie głosować przy pomocy kumpli z podstawówki, koleżanek z bloga o kotach, itp...

Jakie szanse ma ostatni laureat? Zerowe w porównaniu z laureatem z tygonia pierwszego. Czy Avanti zabezpieczyło konkurs? Nie. I jak ktoś przegra te 100tys w finale to może napisać reklamacje, że wygrał ktoś głosami z fałszywych kont. I niech Avanti udowodni, że WSZYSTKIE oddane głosy mają pesel  emotka  wyjdzie tak, jak z fotelami z Fantasi.

Nie znam się na takich sprawach i nie bawię w fałszywe konta. Musiałoby się chcieć organizatorowi zadbać, o sprawiedliwy wynik konkursu.
A co było z tymi fotelami, jeśli spytać mogę?

dlatego warto mieć konta swoje albo znajomych w mediach społecznościowych z dużym kilkudziesięciotysięcznym zasięgiem emotka i tam walczyć o wsparcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6577848 Napisano: 06.03.2019 14:57:42 w Avanti
apoccalipsa napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

a jakie listy zwycięzców  emotka

Magdalena P. 
Sulejówek emotka

jakby nie to że avanti jest z Sulejówka... 
Czekamy aż się z awarią uporają bo dziś to już tyle syfu wrzucili w galerię i nie dziwię się że im to padło emotka

już się naprawiło
były jakieś prace jednego człowieka a wyniki z pierwszego tygodnia były w czwartym

coś pogrzebali i wysypało się wszystko emotka ale mam nadzieję że to oznaka iż wyniki będą lada moment emotka Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6577841 Napisano: 06.03.2019 14:53:30 w Avanti
apoccalipsa napisał(a):

a jakie listy zwycięzców  emotka

Magdalena P. 
Sulejówek emotka

jakby nie to że avanti jest z Sulejówka... 
Czekamy aż się z awarią uporają bo dziś to już tyle syfu wrzucili w galerię i nie dziwię się że im to padło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0