Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tadziuuu

tadziuuu

#6622792 Napisano: 23.07.2019 11:11:32 w Giełda Kodów ; )
szukam kodów lays emotka  

mam kody z żywca, somersby i warki emotka mogę wymienić się nawet w lepszym stosunku z korzyścią dla Ciebie emotka priv proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6622549 Napisano: 22.07.2019 15:44:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paolka napisał(a):

Gdzie kupię parówki Jedynki ? emotka

dorzucam!
SPOŁEM Wyświetl w wątku >>
1 paolka 0

tadziuuu

#6622544 Napisano: 22.07.2019 15:42:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nowy tydzień to i nowy wpis... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6622528 Napisano: 22.07.2019 14:42:36 w Konkursy to ... ciężka praca!
moje drogie przedmówczynie emotka Ja zrozumiałem autorkę wpisu że właśnie mamy pisać tam pod artykułem że tak właśnie jest jak on pisze emotka Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6622512 Napisano: 22.07.2019 14:00:57 w Konkursy to ... ciężka praca!
joan napisał(a):

Tak nas widzą, tak nas piszą: zaradnyfinansowo.pl/wygrywacze-konkursow

Dawnom większych bzdur o świecie konkursowym nie czytała. Kilka opowiastek z konkursowej prehistorii plus teorie zniechęcające mugoli do brania udziału w konkach. Bo tu się używa rachunku prawdopodobieństwa, rozkminia podatki od wygranej, prowadzi zmasowany atak smsowy, serwuje historie dej-mam-chorom-curke i kupuje lajki...

I spojler: "Z mojego punktu widzenia bardziej przypomina to bowiem hazard." (dodajmy, że autor bloga nie odróżnia konkursu od loterii - być może jego oceny w szkole również losowano?)

Piszcie mu proszę w komentarzach, że tak właśnie jest emotka

A teraz przepraszam, ale idę poczytać Wikipedię (całość na literkę "P"), żeby wymiatać w teleturniejach. Potem jeszcze muszę nanieść na papier milimetrowy wykresy moich rachunków prawdopodobieństwa, udać się do kancelarii adwokackiej na konsultację podatkową, wymyślić komiks o madce i curce, kupić dwa kilogramy lajków na ryneczku (dziś promocja) i wklepać smsy na atak emotka zarobiona jestem emotka

My amatorzy.... emotka

poza tym wszystko w jednym worku... konki, loterie, polecenia w bankach czy inne... A najbardziej ciekawi mnie czy faktycznie organizatorzy loterii/konkursów uważają zatwardziałych konkursowiczów za mafię emotka Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6622390 Napisano: 22.07.2019 09:46:16 w skojarzenia
geometria - nauki ścisłe Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6621770 Napisano: 19.07.2019 11:31:27 w WC - rozmowy o wszystkim
misiamarysia napisał(a):

basiag napisał(a):

bruce napisał(a):

pikawka napisał(a):

Mój mąż mi ostatnio zdjecie zrobił jak nad Wisłą schylam się po kapsla.... wszystkim znajomym pokazuje i się ze mnie śmieją emotka

Jak zajedziesz wypasionym autkiem (lub inną nagrodą - czego serdecznie życzę), dzięki temu kapslowi zdobytą, szczęka wszystkim śmiejącym się, opadnie mocno. emotka emotka

Dokładnie.
Moja rodzinka też brechtała się kiedyś w moich rymowanek, tyle że u mnie zawsze zostawało to w rodzinie,a że mam sporo luzu to było wesoło. Dziś już nawet tego nie pamiętają tylko ładnie proszą o wygranie czegoś  emotka
Puknij czymś "dziada" w łeb i uświadom że pewne sprawy nie opuszczają ścian domostwa.  emotka

Ze mnie też się w domu śmieją, ale już przynajmniej wiedzą, że nie opowiadamy nikomu o wygranych, bo miałam wiele sytuacji, że znajomi pisali / dzwonili do mnie, żeby im też coś wygrać, skoro sobie wygrywam, już nawet mają paragon, a że oni nie potrafią pisać (nie dosłownie, oczywiście), a dla mnie to przecież "żaden kłopot", to proszą o ..... (tutaj pojawiała się lista, np voucher na wczasy, auto, mniejsze nagrody ...). Nie rozumieli, jak mówiłam, że siedzę nad swoim zgłoszeniem na ten właśnie konkurs i nic nie przychodzi mi do głowy, bo "co to dla ciebie, nie bądź taka".
A rodzinka się niby dalej trochę śmieje z segregatorów na paragony, opakowań po tic tacach, chrupkach,

niech się śmieją emotka u mnie też tak było na początku... a teraz to nawet pomagają i żyją wspólnie tym wszystkim bez ciśnienia na wygrywanie im czegokolwiek. Jak coś wpada to się dzielę emotka Czasem faktycznie się zdarzy że w szerszym gronie żeby się pośmiać ktoś przypomni o paragonach czy opakowaniach albo że ze wszystkimi kurierami w mieście jestem na Ty... jak podczas ostatniej majówki wyszło w grupie to szybko zgasiłem temat przypominając że za chwilę jadę na wakacje wygrane tym razem do Bułgarii.. kolejny rok z rzędu emotka  
Ale i tak mogę w kółko przypominać że wesele miałem w dużej mierze z konkursów. Suknia i garnitur wygrane w konkursach, alkohol też, fotograf też... nawet naklejki na butelki i karteczki z nazwiskami. Do tego sporo gotówki  więc jak podsumowaliśmy całość kosztów to prawie 60-65% wyszło taniej emotka
A i tak satysfakcja i radość z wygranych nawet najmniejszych jest nadal najwyższych lotów emotka   Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6621724 Napisano: 19.07.2019 10:13:20 w Giełda Kodów ; )
Somersby wymienię na Lays kody w stosunku Ci odpowiadającym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6621718 Napisano: 19.07.2019 09:58:14 w WC - rozmowy o wszystkim
Nazywa tak ale wspiera w działaniach emotka Już parę rzeczy wygranych na znaleziska emotka ale chyba najlepsza to była główna z Lays + PS4 z tygodniowego emotka więc nie narzeka na mnie. chociaż ostatnio wyniki na znalezione b mizerne Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6621712 Napisano: 19.07.2019 09:42:07 w WC - rozmowy o wszystkim
glena napisał(a):

joan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Mam pytnia do osób, które zbierają kapsle.
1. Czy zbieracie w rękawiczkach?
2. Czy macie "swoje miejsca, ławeczki itp"
3. Czy to działa jak grzybobranie? emotka

Pytania luźne, sama nie zbieram, ale jestem prozbieracza, bo to nieszkodliwe hobby, a i Matce Ziemi się przysłużacie emotka


Ad. 1: Nie. Puszki Żywca z kodami niespodziewanie nawet w środku lasu (Beskidy, Gorce) znajdowałam emotka
Ad. 2: Niby tak, ale kapsli jest wszędzie od groma. Zauważyłam także olbrzymi przyrost porzuconych butelek z C-C emotka
Ad. 3: Działa w tym sensie, że zbierać grzyby również lubię emotka

Pozytywne info: Mam taką procedurę, że na każdy znaleziony kod... sprzątam jeszcze kilka innych śmieci z danego miejsca, więc to trochę połączenie ekonków z ekologią emotka

Negatywne info: Tego lata nie wygrałam nawet gupiej zniżki w Żywcu. Ale przez cały czas sobie powtarzam, że wielkie pijondze i kasztelański dom i tak będą moje-najmojsze emotka

ja mam zwykle w torebce awaryjną foliową rękawicę (biorę zawsze te porzucone w sklepach przy pieczywie, bo to przecież do wywalenia pójdzie, więc robię reusing) i jak kapsel jest bardzo brudny lub jakiś mi się wydaje plugawy emotka  to mam w co go wziąć. Kapslowym łowcą jestem od niedawna (odkąd siedząc w parku na ławeczce przypadkiem zauważyłam kopczyk kapsli z somersby, którego nie pijam, ale napaliłam się na nagrody - zresztą tu mnie spotkało rozczarowanie, bo jak się konk zaczął, to okazało się, że nie można dowolnie wybierać z asortymentu ciuchów :( ), ale rzeczywiście odkąd patrzę bardziej pod nogi, to widzę, że wszędzie leży pełno potencjalnych wygranych. Mnie to na razie dość mocno wciągnęło, ale to dlatego, że choć bardzo lubię piwo, to akurat z konkurowo-loteryjnego asortymentu raczej nic mi nie podchodzi, a latem tych wszystkich piwnych akcji jest mnóstwo, więc mogę sobie pograć i pomarzyć o domkach, milionach monet itd.
Syn mi ostatnio zasugerował, żebym zbierała wszystkie kapsle i te nieprzydatne wrzucała do odpowiedniego kosza, zasugerowałam mu zwrotnie, żeby może posprzątał w swoim pokoju zanim mi światłych rad zacznie udzielać. Na razie musi Planecie wystarczyć jak ją oczyszczę z Kasztelanów, Żywców, EB, Lechów itd. Zawsze to mały krok w dobrą stronę.

ja to mam zawsze foliówkę ze sobą na kaplse emotka
i Żona nazywa mnie już Kapslowym Kloszardem emotka Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6621380 Napisano: 18.07.2019 11:33:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wątku działaj! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6621297 Napisano: 18.07.2019 07:35:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

estrelitta napisał(a):

helcia85 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Czy jadąc na wczasy tez bierzecie pudło paragonów? emotka

Ja zanoszę swoją paragonową kopertę ojcu, który ma za zadanie w tym czasie wysyłać je do organizatora jeśli coś wygram emotka

Ja zabieram zestaw podróżny - koperty, paragony i wydrukowane oświadczenia (jeśli mają być w tym czasie rozwiązania konkursów) emotka

Też kiedyś tak robiłam. Wszystko miałam gotowe. Teraz staram się mieć wolna głowę i tak wybieram konkursy, żeby na urlop nie mieć nic :D 

a ja zostawiam wszystko i jak będzie akcja to Teściowa wkracza emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6621100 Napisano: 17.07.2019 14:03:53 w Giełda Kodów ; )
Sporo SOMERSBY mam na wymiankę emotka Chętnie na Lays wymienię emotka nawet w stosunku 3-1 na korzyść Twoją! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6621096 Napisano: 17.07.2019 13:59:25 w Czy informują/ informowali?
escada napisał(a):

czy laptopy z Dino już rozdane? wszystkie etapy?

wczoraj rozstrzygali 5 etap i mają 7 dni na powiadomienie o wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6620559 Napisano: 16.07.2019 10:03:57 w skojarzenia
bruce napisał(a):

groch - dynia

Dynia - Halloween Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

tadziuuu

#6620548 Napisano: 16.07.2019 09:47:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
glodek24 napisał(a):

wie ktoś czy przy jednym zamówieniu można wykorzystać 30 zł empik z Żywca + zniszke 10zl?

można emotka bo 30zł doładujesz konto na empik i tymi środkami w części zamówienia nawet można płacić emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6620510 Napisano: 16.07.2019 06:34:14 w Giełda Kodów ; )
Mam dużo kodów Somersby i nie zawacham się ich wymienić na lays bądź Hortex:)  Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6620276 Napisano: 15.07.2019 14:18:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magie1982 napisał(a):

emotka  Suuuuuuszzzzzzaaaaaa

też pomarudzę może równie skutecznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6620193 Napisano: 15.07.2019 11:22:14 w Informują
z konkursu redbulla maile ze szczegółami dotyczącymi realizacji nagród głównych emotka Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6618882 Napisano: 10.07.2019 20:25:27 w Czy informują/ informowali?
karokarokaro napisał(a):

biedronka Nescafe informowali? emotka

Nagrody I oraz II Stopnia według następującego schematu:
TYDZIEŃ Okres przyjęcia Zgłoszenia Data wyłonienia Laureatów
TYDZIEŃ I 21 czerwca – 27 czerwca 2019 r. 4 lipca 2019 r.
TYDZIEŃ II 28 czerwca – 4 lipca 2019 r. 11 lipca 2019 r.


więc czekamy do jutra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0