Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tadziuuu

tadziuuu

#6169407 Napisano: 06.03.2016 14:25:15 w Wkurza mnie...
mksmichal napisał(a):

Ten rok jest straszny. Nie mogę nic porządnego wygrać. Brałem udział w lokalnym konkursie, do wygrania był bon na 4000 zł. do Itaki. Warunkiem odbioru było stawienie się w Galerii na ogłoszeniu zwycięzców. Wygrałem, wyczytali mnie, ale nie byłem obecny bo pomyliłem terminy.... myślałem, że to dziś jest ogłoszenie wyników a było wczoraj.... Wymarzone wakacje przepadły!!! Miał ktoś podobną sytuację?emotka emotka emotka

Współczuję. Ale też trochę humor mi poprawiłem bo wysłałem  na konkurs Wawel ostatni info w którym napisałem WEDEL ☺:) może to nie ten sam kaliber Ale roztargnienie ma to do siebie
Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6169371 Napisano: 06.03.2016 12:51:31 w NA CO CZEKAMY?
Grolsch z Facebooka wybór zwycięzców do 9.03
Sphinx Bogowie Egiptu - wybór już wkrótce Ale regulamin gdzieś mi uciekł więc nie wiem
Ciachnijselfie z Milka - na dniach
Malma z Facebooka -11.03 maks
Virgin mobile - emotka
12 lat instalacji.pl emotka  na dniach
Grześki Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6168487 Napisano: 03.03.2016 18:15:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic nic nic. Wawel, koral z face nic. Może grolsch jeszcze się ogłosić dziś Ale już marzec kiepsko w porównaniu z końcówką lutego. 
Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6167043 Napisano: 01.03.2016 13:33:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
o dzięki za przypomnienie że to dziś KoraLOVE jest emotka   A co do długości tekstu to jednak wydaje mi się że krótkie powinny dominować z tego powodu iż też była możliwość wysyłania zgłoszeń SMS. A tam ciężko o elaboraty. Kto to jednak wie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6166832 Napisano: 01.03.2016 01:06:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I kiedyś te dzieci w przyszłości zobaczą do czego je rodzice wykorzystywali emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6166774 Napisano: 29.02.2016 22:12:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

claudia napisał(a):

joan no z kasiążką akurat nie, wiem, że  czasem siła w prostych pomysłach emotka  posłałam akurat bardziej wyszukane, i jedno jest już w nagrodzonych jakby co, więc nie chodzi o to że czuję się  tu pokrzywdzona i zgorzkniała, ale mam akurat takie zdanie, że jeśli jest konkurs i specjalnie powołana komisja, powinno się naradzać bardziej wyszukane pomysły emotka  no ale podkreślam, ze to tylko moje odczucie emotka


Ja w ogóle nic nie posłałam, z książką również nie, więc tym samym laureatka nie miała konkurencji emotka

Jest konkurs i komisja, ale wybierać mają najlepsze selfie, a nie najlepsze zdjęcia. Różnica jest kolosalna.

BTW, ostatnio na FB widziałam konkurs, gdzie trzeba było opisać kobiety w 3 słowach, jakie niby są. I co? I rukwa mać: grafiki, elaboraty, logiczno-matematyczne wywody, uje-muje-dziekie węże. Tacy "kreatywni" ludzie są, że aż im się uszami wylewa i byłoby szkoda, gdyby świat nie zaczerpnął łyka tychże unikatowych talentów. W konkursie udziału nie brałam, ale jak zwykle poraził mnie brak zrozumienia zasad. Gdy tylko zamieszczą listę laureatów, będzie łkanie, że ktoś nad rymosranką godzinę siedział, a ktoś inny kota sąsiadów wypożyczył, a kto inny zupę przypalił, a nagrody nie dostał. Bo jakieś trzysłowne szyty doceniono, no jakże to?!

Odniose sie do tego z btw. 
Masz rację w 100 procentach. Ostatnio był konkurs jakiejś wódki na face i trzeba było wymyślić proste i chwytliwe hasło. Połowa to były wierszyki i jakieś długie rymowanki i produkcie ktory jest Nowy na rynku a niektórzy chyba od lat to znają. Nawet nie chodzi o to że organizator nawet na tamte nie spojrzał tylko komentarze później zawiedzionych pań ze nie wygrały, że niesprawiedliwie, że dyskryminacja kobiet.  Wyświetl w wątku >>
0 0