Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tadziuuu

tadziuuu

#6211363 Napisano: 10.06.2016 10:13:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

Jeśli Perwenis to prawdziwe nazwisko to szczerze przepraszam laureatkę laysowej Pufy, ale nie potrafię się powstrzymać od komentarza, że brzmi ono jak zbitek dwóch pewnych słów  emotka

na face dużo tych Perwenisów jest emotka  więc to nie przypadek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6211293 Napisano: 09.06.2016 23:57:17 w Wkurza mnie...
angie222 napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

angie222 napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Wkurza mnie linienie moich sierściuchów. I to, że ja też zaczęłam linieć- przy dlugich włosach, w każdym myciu, garść zostaje w ręce emotka

dla sierściuchów polecam szczotki i czesać emotka Zwierzaki o dziwo to bardzo lubią emotka  
A jak ja miałem problem z wypadaniem włosów jak miałem długie to ściąłem ;D
pomogło emotka

Szczotkuję... a one dalej linieją. Obciąć włosy? To jest jakieś wyjście... Tylko, że moja fryzjerka nie chce. Musze inną znaleźć

piękno kobiety nie jest we włosach tylko tym jak ona się czuje pewnie w swoim ciele emotka  
ja mam zresztą jakiś dziwny fetysz bo kobiety z krótkimi włosami wydają mi się bardziej atrakcyjne, bo mają w sobie taką dozę wykraczania poza normy emotka   a ze zwierzakami jeśli uważasz że za dużo gubią sierści to czasami jest problem z dietą emotka  ale to sama widzisz najlepiej emotka

Tadzio, mam jedynie nadzieję, że nie jesteś z Łodzi, bo w zbyt wielu rzeczach reprezentujesz podobne stanowisko do mojego. emotka
Co do włosów - jeżeli ma się włosy do pasa lub nawet dłuższe, warto je ściąć. Przy tego typu długości bardzo trudno utrzymać włosy w dobrej formie, jeżeli stosuje się jakiekolwiek metody farbowania lub prostowania.
Piszę to jako osoba, która musiała ściąć metr włosów po kiepskiej farbie.

Na szczęście nie z Łodzi ani Sosnowca emotka  Opole emotka

ps Twój widać/czytać mądry facet emotka  

Aktualnie pozostaję bez partnera. Jutro potencjalne spotkanie, ale wątpię w rezultat. 

ta radość i ten optymizm emotka  ale kiedyś słyszałem do siebie piękny tekst. Nie ważne co mówią i myślą inni waże by w życiu robić to żeby być szczęśliwym. Więc jeśli to bez przyszłości trzeba dać sobie siana i szukać dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6211286 Napisano: 09.06.2016 23:47:24 w Wkurza mnie...
angie222 napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Wkurza mnie linienie moich sierściuchów. I to, że ja też zaczęłam linieć- przy dlugich włosach, w każdym myciu, garść zostaje w ręce emotka

dla sierściuchów polecam szczotki i czesać emotka Zwierzaki o dziwo to bardzo lubią emotka  
A jak ja miałem problem z wypadaniem włosów jak miałem długie to ściąłem ;D
pomogło emotka

Szczotkuję... a one dalej linieją. Obciąć włosy? To jest jakieś wyjście... Tylko, że moja fryzjerka nie chce. Musze inną znaleźć

piękno kobiety nie jest we włosach tylko tym jak ona się czuje pewnie w swoim ciele emotka  
ja mam zresztą jakiś dziwny fetysz bo kobiety z krótkimi włosami wydają mi się bardziej atrakcyjne, bo mają w sobie taką dozę wykraczania poza normy emotka   a ze zwierzakami jeśli uważasz że za dużo gubią sierści to czasami jest problem z dietą emotka  ale to sama widzisz najlepiej emotka

Tadzio, mam jedynie nadzieję, że nie jesteś z Łodzi, bo w zbyt wielu rzeczach reprezentujesz podobne stanowisko do mojego. emotka
Co do włosów - jeżeli ma się włosy do pasa lub nawet dłuższe, warto je ściąć. Przy tego typu długości bardzo trudno utrzymać włosy w dobrej formie, jeżeli stosuje się jakiekolwiek metody farbowania lub prostowania.
Piszę to jako osoba, która musiała ściąć metr włosów po kiepskiej farbie.

Na szczęście nie z Łodzi ani Sosnowca emotka  Opole emotka

ps Twój widać/czytać mądry facet emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6211275 Napisano: 09.06.2016 23:37:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Nałęczowianki Wyskocz z Kapci. Po ilu dniach od danego dnia zgłoszenia informują o wygranych?:) tak teoretycznie emotka

dzien po, chwile po 10, leca na biezaco

dzięki wielkie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6211245 Napisano: 09.06.2016 23:03:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie odnośnie Nałęczowianki Wyskocz z Kapci. Po ilu dniach od danego dnia zgłoszenia informują o wygranych?:) tak teoretycznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6211204 Napisano: 09.06.2016 21:57:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Ba co gdyby zrobic temat z konkursami dotyczacymi typowania meczy? Podejrzewam ze nedzie tego od groma ☺

można by to wrzucić do kupy na czas mistrzostw emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6211188 Napisano: 09.06.2016 21:18:20 w Wkurza mnie...
ludzka_istota napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Wkurza mnie linienie moich sierściuchów. I to, że ja też zaczęłam linieć- przy dlugich włosach, w każdym myciu, garść zostaje w ręce emotka

dla sierściuchów polecam szczotki i czesać emotka Zwierzaki o dziwo to bardzo lubią emotka  
A jak ja miałem problem z wypadaniem włosów jak miałem długie to ściąłem ;D
pomogło emotka

Szczotkuję... a one dalej linieją. Obciąć włosy? To jest jakieś wyjście... Tylko, że moja fryzjerka nie chce. Musze inną znaleźć

piękno kobiety nie jest we włosach tylko tym jak ona się czuje pewnie w swoim ciele emotka  
ja mam zresztą jakiś dziwny fetysz bo kobiety z krótkimi włosami wydają mi się bardziej atrakcyjne, bo mają w sobie taką dozę wykraczania poza normy emotka   a ze zwierzakami jeśli uważasz że za dużo gubią sierści to czasami jest problem z dietą emotka  ale to sama widzisz najlepiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6211179 Napisano: 09.06.2016 21:00:28 w WC - rozmowy o wszystkim
luko922 napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

luko922 napisał(a):

defed napisał(a):

luko922 napisał(a):

Jeśli ktoś nie widział jeszcze jak Cacao DecoMorreno stało się ksiązką, to zapraszam:
http://advertisin...o-stalo-sie-ksiazka/
emotka

Ciasno u Ciebie, nie da się wejść  emotka

No właśnie dziś już kilka razy strona padła. emotka

jakieś hajsy z bloga generujesz już?:)

Jeden hajsik jest w drodze. Ale to raczej groszowe sprawy emotka

dobre blogi fajnie "zareklamować" zgłaszając na konkursy na najlepsze blogi. Świetna reklama a ilość wyświetleń rośnie zdecydowanie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6211177 Napisano: 09.06.2016 20:57:49 w Wkurza mnie...
ludzka_istota napisał(a):

Wkurza mnie linienie moich sierściuchów. I to, że ja też zaczęłam linieć- przy dlugich włosach, w każdym myciu, garść zostaje w ręce emotka

dla sierściuchów polecam szczotki i czesać emotka Zwierzaki o dziwo to bardzo lubią emotka  
A jak ja miałem problem z wypadaniem włosów jak miałem długie to ściąłem ;D
pomogło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6211070 Napisano: 09.06.2016 17:03:03 w WC - rozmowy o wszystkim
luko922 napisał(a):

defed napisał(a):

luko922 napisał(a):

Jeśli ktoś nie widział jeszcze jak Cacao DecoMorreno stało się ksiązką, to zapraszam:
http://advertisin...o-stalo-sie-ksiazka/
emotka

Ciasno u Ciebie, nie da się wejść  emotka

No właśnie dziś już kilka razy strona padła. emotka

jakieś hajsy z bloga generujesz już?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6210985 Napisano: 09.06.2016 14:49:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ja dziś też ponarzekam ;D Lays znów wtopa emotka  nic tylko się bać kolejnych rozczarowań emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6210972 Napisano: 09.06.2016 14:40:21 w Wkurza mnie...
angie222 napisał(a):

Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka - mieszkam praktycznie na wsi, a boję się staropanieństwa. Ostatniego "partnera" rzuciłam, bo podniósł na mnie rękę, a gdy mimo wątpliwości stwierdziłam, że trzeba byłoby dać sobie jeszcze jedną rekę, kopnął mnie w moim domu, co usłyszał ojciec (od razu został wyproszony).

Pomagałam mu, wysyłam CV, bo on ma depresję - za każdym razem, gdy miałam kryzys (w drobnym stopniu jestem bi, do czego się do tej pory nie przyznawałam - nie akceptowałam tego, ale nie pozwolę, aby robić ze mnie przez to kogoś psychicznego) wymyślał mi wszystkie zespoły chorobowe - zespół Aspargera, nerwicę, borderline etc. 
Podsumowując, wkurzają mnie lewicowi działacze mówiący o depresji, bo odbieram ich za leni. Ba, feminiści, a niektórzy potrafią uderzyć kobietę. emotka

bycie bi u kobiety to raczej atut emotka  Facet powinien się cieszyć raz, że z większego grona jego właśnie wybrałaś a dwa że czasem będzie można poeksperymentować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6210936 Napisano: 09.06.2016 13:58:46 w Udane wymiany - polecane nicki:)
andziulka21

Nowa userka a już warta polecenia. Dzięki za okazaną pomoc emotka 3mamy kciuki za efekt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6210934 Napisano: 09.06.2016 13:56:57 w Oddam za darmo
andziulka21 napisał(a):

Cześć wszystkim.:)
Jestem tu nowa, nie mam szczęścia w konkursach dlatego pomyślałam że skoro wy gracie moge wam oddawać jakieś kody czy coś.
Narazie mam 20 pkt z wedla, kilka kodów z lays, chociaż nie wiem czy konk trwa.
Ale jak coś potrzebujecie to piszcie w czym są kody czy coś to będe to brała pod uwage przy zakupach i jak coś to wam wyśle.
Pozdrawiam:)

Bardzo dziękuję emotka  Należą się słowa pochwały bo coś czuję że na gratisowe kody wreszcie się uda! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6210895 Napisano: 09.06.2016 13:10:26 w Wkurza mnie...
póki co wystopuje z lays emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6210285 Napisano: 08.06.2016 15:40:52 w Wkurza mnie...
wkurza mnie premia z biedry, lays i brak kolejnej części Minionków.

wyżaliłem sięto powinno być lepiej ;D Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6210207 Napisano: 08.06.2016 15:01:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ostatnio jak się wpisałem to po kilku minutach była ino o wygranej ;D tfu tfu emotka  póki co pustki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6209701 Napisano: 07.06.2016 19:48:16 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

"Dorobek" ostatnich dni, w porządku chronologicznym:
a) Zanim zagrałam w konku Cechini, spytałam znajomych mugoli, czy chcieliby wygrać taki wyjazd, wtedy spędzilibyśmy 3 dni w górach z wyżywieniem, a paliwo wyszłoby nas po połowie. Oczywiście powiedziałam o płatnym podatku i git majonez. Się okazało, że wpadły dwa wyjazdy i od zeszłego czwartku cisza. Laureat nie raczył odpowiedzieć na mojego smsa, o jego wygranej dowiedziałam się przypadkowo FB. Ponoć program nie taki i w ogóle płacić trzeba, dostałam rykoszetem cudzego focha. Wygląda na to, że nie dosyć, iż się nagroda zmarnuje, bo nieprzechodnia jest, to jeszcze zapłacę za benzynę 2x pierwotnie zakładanej kwoty (a blisko Żegiestowa nie mieszkam).
b) Googlowski Excell źle przekonwertował zawartość tabelki i na Premię poszedł nieco nieprawidłowy numer paragonu. Na tyle "nieco", że ewentualna wygrana na pewno by przepadła. Czyli pozostaje mi kręcić paciorki różańca i odprawiać obrzędy, żeby akurat to zgłoszenie nie zostało "wybrane". Jak na złość, akurat jest dosyć fajne i jeśli trafi w pulę o czytania, pewnie je wybiorą. Sama nie wiem, co robić w tym kontekście, czy do nich pisać, czy olać sprawę, ale głupio stracić pierwsze w życiu wygrane plejstejszyn.
c) W pewnym konkursie, w którym wzięłam udział, na bank 1/3 nagrodzonych zgłoszeń była niezgodna z regulaminem, a może i więcej - nie mam jak sprawdzić. W związku z tym spędziłam poranek na wyszukiwaniu mejli do zaangażowanych stron i pisaniu reklamacji, bo przecież jego mać w agencjach reklamowych pracują ludzie-delfiny, co zawsze połówkę mózgu mają aktywną, a druga sobie ucina drzemkę. I tylko nie wiem, czy może nie powinnam się zatrudnić, jako jakiś dyrektor w takiej agencji, bo najwyraźniej jakiegokolwiek nadzoru brak i ogarnięcie 5 zasad konkursu przechodzi wszelkie możliwości myślowe pracowników.
d) Smolar znowu dał ciała, tym razem tworząc dwa różne regulaminy do akcji w Hebe, więc wychodzi na to, że straciłam godzinę, aby zrobić zakupy do konkursu, w którym nie wzięłabym udziału wiedząc o smolarowych błędach. Najwidoczniej tam również zatrudnieni są ludzie-delfiny, co czasami wychodzą na gorszym ułomków, niż grupa docelowa ich akcji promo.

A jest dopiero wtorek emotka

wow to jest kumulacja.
Moje wkurzanie się na szpaki które opieprzyły całe drzewo z czereśni jest przy tym pestką emotka  
ps. ostatnio szpaki mają się dobrze na opolszczyźnie jak widać Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6209686 Napisano: 07.06.2016 19:11:21 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje dla wszystkich emotka   Konkurencja silna ale zasłużone nagrody emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6209678 Napisano: 07.06.2016 19:02:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barbarellaQQQ napisał(a):

juz nie moge patrzeć na Lay'sy a nie mam ani jednej pufy ??? O co chodzi? Może znajdzie sie ktoś życzliwy i podpowie jak do nich udeżyć? pomóżcie !

wysłałem kilkanaście zgłoszeń. Wg mnie na odpierdziel najsłabsze wygrało i pufę i tv emotka   2 pufy trafić nie mogę ;( Wyświetl w wątku >>
0 0