Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika scrabble

scrabble

#6231916 Napisano: 22.07.2016 09:16:33 w WC - rozmowy o wszystkim
szindy napisał(a):

taalvikki napisał(a):

szindy napisał(a):

Czy osoby które pomagają Wam robić zakupy konkursowe (maż, żona, brat, siostra, mama, tata itp) partycypują w ewentualnej nagrodzie lub w przychodach z jej sprzedaży?


naprawdę? emotka  naprawdę ktoś się pyta, czy mąż partycypuje? nie, mąż nie, ale chłopak - ten, z którym, jak normalny człowiek, mam wspólną kasę - tak. jakże mogłoby być tak, że ja sobie partycypuję, ot, np używam wygranej pralki, a mężowi na to nie pozwalam. o losie. emotka   z resztą rodzice podobnie - jeżeli coś im jest akurat potrzebne, to im zwyczajnie daję. a żadnych przychodów nikt nie rozlicza, bo rodzina to nie zus. nieno, pewne rzeczy mnie czasem przerażają. emotka


Tutaj nie chodzi o to, że "jeśli coś im jest potrzebne to im zazwyczaj daje". Chodzi o sytuacje w której ktoś z rodziny mówi, ze a i owszem pomoże, kupi dany produkt (oczywiście ja finansuje owy zakup) ale tylko jeśli w razie ewentualnej wygranej podzielę się przychodem ze sprzedaży owej nagrody.

Ciekawa jestem kto jest taki sprytny? A co w przypadku kiedy nie masz zamiaru sprzedać nagrody?  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6231741 Napisano: 21.07.2016 16:32:36 w Czy informują/ informowali?
marzenier napisał(a):

efka napisał(a):

A kamis z Biedronki? Chyba do dziś mieli czas z pierwszego dnia?


Wydaje mi się ze oni będą inf.po zakończeniu konkursu.Tylko będą wybierać po 5 koszyków i 1 skuter z każdego dnia.

Ja też tak to rozumiem, po zakończeniu z każdego poszczególnego dnia wybierają a wyniki 17-24.8  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6231730 Napisano: 21.07.2016 15:47:28 w Wkurza mnie...
magchem napisał(a):

Czy w ogóle ktoś z Was kiedykolwiek wygrał lub dostał się do testowania na wiżaż.pl? Tyle razy już tam wypełniałam i ciągle nic... 

Zmień styl zgłoszeń, ja tam często testuję także na pewno można  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6231567 Napisano: 21.07.2016 10:40:19 w Czy informują/ informowali?
do.ta.3 napisał(a):

donia7 napisał(a):

a Carlsberg Statoil? emotka

faktycznie czas mieli do 18.07 a w wynikach cisza 

od 18.7 +- 7 dni czyli czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6231219 Napisano: 20.07.2016 13:57:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
logos89 napisał(a):

scrabble napisał(a):

mczarna napisał(a):

scrabble napisał(a):

mczarna napisał(a):

Po ilu kodach udało Wam się choć kubek trafić w MMS?

Jeden kod, jeden kubek na fuksa i dziś już dotarł a trafiłam 13.7  emotka

No to spoko, ja dziś zakupiłam 2 i du.a. Może godzinę pamiętasz?

Dokładnie 9:47 mam maila z gratulacjami. Ogólnie też nie mam szczęścia do takich akcji. Grałam w Nescafe i chyba KiteKat w tych "otwartych bramkach" i nigdy nic. Kubek chyba wpadł na pocieszenie.  emotka  Zagram jeszcze o żółty do kolekcji. 

ja też nie mam szczęścia 3 pudła - ok 9 potem ok 13 i ok. 18 

A tak poważnie, czy ktokolwiek wierzy w możliwość wygrania tych 50 tysięcy?  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6231201 Napisano: 20.07.2016 13:42:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

scrabble napisał(a):

mczarna napisał(a):

Po ilu kodach udało Wam się choć kubek trafić w MMS?

Jeden kod, jeden kubek na fuksa i dziś już dotarł a trafiłam 13.7  emotka

No to spoko, ja dziś zakupiłam 2 i du.a. Może godzinę pamiętasz?

Dokładnie 9:47 mam maila z gratulacjami. Ogólnie też nie mam szczęścia do takich akcji. Grałam w Nescafe i chyba KiteKat w tych "otwartych bramkach" i nigdy nic. Kubek chyba wpadł na pocieszenie.  emotka  Zagram jeszcze o żółty do kolekcji.  Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6231150 Napisano: 20.07.2016 12:11:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onagra napisał(a):

Widzieliście wpis pod konkursem Wedla "Woźna Natalia I wybierajcie więcej oszustów, którzy mają po kilka kont na fb...na forum ekonkursy jedna osoba (pazerna) chwali się już 4 nagrodą u was ( 2 paczki ciastek w tym konkursie i 2 paczki w poprzednim ).... " hehe

emotka  może powinna częściej zaglądać? Czasem coś wygra to przestanie psioczyć. 
Ja też nie brałam udziału ale nigdy tego nie zrozumiem, żeby wypominać komuś ciastka emotka Wyświetl w wątku >>

scrabble

#6230972 Napisano: 19.07.2016 20:37:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

Po ilu kodach udało Wam się choć kubek trafić w MMS?

Jeden kod, jeden kubek na fuksa i dziś już dotarł a trafiłam 13.7  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6230269 Napisano: 18.07.2016 11:40:03 w TESCO konkursy
brudny napisał(a):

jakbyś poprosiła o serki Hochland to byłoby łatwiej emotka

Też prawda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6230201 Napisano: 18.07.2016 09:15:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
 [email protected]l tu będzie trzeba przesłać namiary ale pewnie odpowiedzą, bo postępowanie reklamacyjne to już pisemnie...

  1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z Konkursem należy składać na adres Organizatora z dopiskiem „Reklamacja – konkurs rożki Nestle w sieci Biedronka”  
Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6229840 Napisano: 15.07.2016 21:29:04 w Wkurza mnie...
I ja, zmieściłam się w 160 i przyszła zwrotka. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6229571 Napisano: 15.07.2016 12:26:30 w Czy informują/ informowali?
LEON z Tesco? Termin chyba do dziś. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6229565 Napisano: 15.07.2016 12:18:22 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

emotka emotka emotka

Żaden wstyd i dziękuję za poprawienie mi humoru emotka  
Następnym razem rzuć się na niego i wyrywaj swoje zakupy z jego torby, albo coś w tym stylu. Może ktoś to nagra i wrzuci na yoytube i będziecie pokazywać to na imprezach rodzinnych emotka

:D prędzej dojdzie do rękoczynów i mnie ta ochrona zamknie. Chyba jakoś w maju jak była loteria Coca-coli w Biedrze, ganiałam go codziennie po pracy żeby wpadł po 1 puszkę. W końcu się wkurzył i oczywiście jak byliśmy razem na zakupach, wziął 6 czy 8 puszek i mówi, że kupi na oddzielne paragony, bo ma dość. Już sobie wyobrażałam te jęki w kolejce za nami więc mówię, "dobra, ale incognito, ja Cię nie znam".
Podchodzi do kasy i ma tylko te puszki, mówi do kasjerki, że chce na oddzielne paragony, bo jest konkurs. Fajnie by było wygrać piłkę (tam chyba nie było piłek, coś pomylił ale mniejsza z tym) dla chrześniaka a jakby były ze 2 to dla dzieciaków na Orlik się podrzuci...
Kasjerka z takim rozanielonym uśmiechem do niego "oj wie Pan, Ja i tak tu do 18 jestem, to żaden problem!".
Tak się wczuł w rolę, że o swojej kobiecie zapomniał, dogoniłam go na parkingu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6229466 Napisano: 15.07.2016 10:05:55 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie zakupy promocyjne z moim facetem, zawsze narobi mi wstydu ! emotka
Wypracowaliśmy już system zakupów incognito. Głupio mi kupować na kilka paragonów to powtarzam mu żeby udawał, że się nie znamy. Płacimy osobno, pakujemy do 2 reklamówek itd.
Wczoraj pojechaliśmy do Biedry po Kamis. Zapłacił za swoje zakupy, pakuje je a kasjerka pika moje. Ma już odchodzić, nagle się odwraca i mówi " Pani taka malutka, słabiutka, pomogę Pani zanieść zakupy." I pakuje moje produkty do swojej reklamówki. Złapał to raz dwa i poszedł. Ja jeszcze nie zdążyłam zapłacić... Kasjerka się za nim odwraca, patrzy na mnie zszokowania i pyta "Państwo są razem czy wezwać ochronę?"  emotka
Dobrze, że tam nie ma luster, bo nie chciałabym zapamiętać widoku swojej miny. Babeczka w kolejce za mną prawie się poryczała ze śmiechu. Długo nie wejdę do tej Biedronki.  Wyświetl w wątku >>

scrabble

#6229248 Napisano: 14.07.2016 18:14:50 w Gratulacje! Dla wygranych!
Fantastyczne nagrody, gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6228928 Napisano: 14.07.2016 09:34:11 w TESCO konkursy
U mnie też nie było a Tesco 30 kilometrów dalej i bywam tylko przelotem. Po takie zakupy najlepiej wybierać się w połowie konkursu, bo widzę w tych mniejszych sklepach, że zaopatrzenie musi dotrzeć specjalnie na daną akcję. Wiadomo, nie wszystko, ale podobnie było z serkami topionymi Hohland. Po konkursie zostało 1 opakowanie a potem już nie zamawiali. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6225276 Napisano: 05.07.2016 17:45:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Teraz Obag z Hebe Carefree Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6225274 Napisano: 05.07.2016 17:40:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
4 piłki na 4 zgłoszenia (poprzednio 2/2) czyli 100% skuteczności, ale co z tego jak tv wyraźnie nie jest mi pisany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6225022 Napisano: 05.07.2016 11:53:45 w Czy informują/ informowali?
golocia napisał(a):

Coca cola/Orlen/Smolar? ktoś wie? informowali?

Raczej nie, też czekam. Wyświetl w wątku >>
0 0

scrabble

#6223495 Napisano: 01.07.2016 08:28:56 w Czy informują/ informowali?
madzia1-s napisał(a):

Rozumiem, ze pilkarzyki i główna z graj o emocje poszły juz, ale czy informowali odnosnie kuponow za grosz za ostatni tydzien?

Kupon możesz sprawdzić na stronie wpisując swój numer. Ale co z piłkarzykami? Nic mi się nie obiło o uszy. Wyświetl w wątku >>
0 0