Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mysz-s

mysz-s

#6172725 Napisano: 14.03.2016 19:19:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bc14 napisał(a):

Amica: czy ktos, kto dostala @potwierdzajacego rejestracje z godziny 11:26 dostal smsa?

Ja mam potwierdzenie z 10:54 a sms jeszcze nie mam. Zanim wyśla do wszystkich to też im trochę zejdzie, a sms ma być dopiero o nadaniu przesyłki także spokojnie trzeba czekać. W koncu 5000 paczek mają do nadania. Możesz napisać do nich @ czy jesteś na liście laureatów, ja tak zrobiłam i mi odpisali że tak Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6172714 Napisano: 14.03.2016 18:51:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alaalicja napisał(a):

Hej:) czy w paczce sprzątaczce jak się wygrało zestaw produktów to jest szansa na Vindomatic jeszcze?

Tak, nawet na ten sam nr paragonu  Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6172613 Napisano: 14.03.2016 16:03:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

z Amica wszystkie eski poszły w jednym czasie?

nie, wysyłają po trochę. Ja też jeszcze nie dostałam Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6172588 Napisano: 14.03.2016 15:08:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate1980 napisał(a):

asandraa napisał(a):

Czy ktoś z Was dostał już sms o wysyłce blendera z konkursu na dzień kobiet (amica)? Jeśli tak, to pamiętacie ile osób było na liczniku jak zagraliście? O której godzinie poszło Wasze zgłoszenie? Ja wysłałam około 10.05, ale nie wiem która byłam.

nie dostałam jeszcze sms. w momencie wysłania licznik wskazywał ok. 1900, a wysyłałam przed 10. chyba musimy uzbroić sie w cierpliwość. na FB Amica napisała, że trwa weryfikacja i kto ją pozytywnie przeszedł dostaje info sms, że blender jest już w drodze. weryfikacja ma potrwać do 14 kwietnia, więc to jeszcze kawał czasu

można napisać do nich na @ czy jest się na liscie laureatów blendera i odpiszą Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6172581 Napisano: 14.03.2016 14:54:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
paczka sprzątaczka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6172461 Napisano: 14.03.2016 11:42:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
no tak właśnie sprawdziłam jest że od dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6172455 Napisano: 14.03.2016 11:37:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

HOLLY napisał(a):

brudny napisał(a):

HOLLY napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Wie ktoś gdzie jest nowy regulamin loterii wygrajzglade?Na stronie jest stary regulamin,nic nie ma o rowerachemotka

podbijam pytanie

a to nie miało być od środy? emotka

od 14.03

tez mi sie wydaje ze mial byc od środy ten konkurs... zwłaszcza że nadal stara strona (zasady, nagrody regulamin)

mi się wydaje że od jutra- 15.03 Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6171567 Napisano: 11.03.2016 11:22:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nique napisał(a):

mysz-s napisał(a):

jak jest z tym konkursem, spełnij marzenia z avon najpierw informują czy najpierw jest lista na stronie

najpierw informują, bo przy zwycięzcach jest miasto, o które nie pytają w formularzu rejestracyjnym, więc później dzwonią i pytają głównie o to emotka

heh, no tak dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6171547 Napisano: 11.03.2016 11:01:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jak jest z tym konkursem, spełnij marzenia z avon najpierw informują czy najpierw jest lista na stronie Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6171147 Napisano: 10.03.2016 14:02:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

A w tej Amice w mailu z podziękowaniem z 8 marca macie zapisane dane waszego zgłoszenia? Bo u mnie w 1 mailu są dane, imię nazwisko itp. a w drugim tylko taka treść:
Szanowny Użytkowniku,dziękujemy za udział w promocji "Dzień kobiet 2016". Twoje zgłoszenie zostało przyjęte. Po pozytywnej weryfikacji wyślemy do Ciebie nagrodę na podany adres.
Po weryfikacji zgłoszenia prześlemy następną wiadomość
I na ten mail nie mam potwierdzającego, chociaż zgłoszenie było ok. 3000 . Przypuszczam, że dane mogły się nie zapisać, bo strona im się muliła i mimo podziękowania jednak się nie załapało.

Ja nie mialam swoich danych w @ a potwierdzenie dzisiaj dostałam Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6171094 Napisano: 10.03.2016 13:09:05 w SZUKAM....
Monika11 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Amica wysłała  takiego @
Witamy,Mail weryfikujący.Prosimy na niego nie odpowiadać.Zespół Amica. Dzień Kobiet
Czy to znaczy że dostanę blender ?Czy tylko weryfikują @

Mam to samo, stawiam, że weryfikacja.
Pamiętasz ile zostało blenderów kiedy wysyłałaś zgłoszenie? Czy jadą od początku i wysyłają? Ja mam taką wiadomość na pierwsze wysłane zgłoszenie, na pozostałe na razie brak.

ja byłam na początku też

U MNIE BYLO PONAD 3000 I WLASNIE TEZ DISTALAM Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6171052 Napisano: 10.03.2016 12:15:16 w SZUKAM....
constanza napisał(a):

mysz-s za kilka godzin dopiero.

to powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6171042 Napisano: 10.03.2016 11:58:12 w SZUKAM....
constanza napisał(a):

dolly napisał(a):

constanza napisał(a):

O 500 zł na dziecko. Jutro mam test rekrutacyjny w urzedzie ale wątpliwości i pytań coraz więcej im dłużej to czytam emotka

tak z ciekawości,  czy te osoby, czyli i Ty, maja byc na jakis określony czas zatrudnione, czy do konca programu 500+

Szczerze mówiąc nie wiem ale dla mnei każda praca jest lepsza niż bezrobocie emotka tu nie ma okresów próbnych wiec pierwsza umowa jest chyba i tak na 6 miesięcy tylko. Wiadomo, ze wniosków będzie mnóstwo w okresie kwiecień-czerwiec ale i każdej utracie/uzyskaniu dochodu trzeba informować, dzieci nowe tez sie rodzą a wniosek składa sie co roku wiec po tych trzech miesiącach tez będzie co robić szczególnie w dużych miastach.

już po rozmowie o pracę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6171038 Napisano: 10.03.2016 11:53:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiek07095 napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/konkursy/show/178463#.VuFOS13xLIY
komuś udało się do tego zgłosić? Nie przechodzi mi dalej po zalogowaniu na rekomenduj, może coś robię źle...

u mnie to samo Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6170990 Napisano: 10.03.2016 10:51:07 w SZUKAM....
defed napisał(a):

ziolko napisał(a):

mysz-s moja rada - jak już masło się roztopi to nakłuwam całość patyczkiem do szaszłyków, żeby równo namiękło. Biorę mniej cukru, bo przy tej ilości jest bardzo słodkie, a jeśli jabłka są słodkie, albo słodzone ze słoika to już masakra emotka  
Można odłożyć 2 łyżki cukru z tego, co ma być dodane do ciasta i posypać na wierzchu przed pieczeniem - będzie fajna skorupka emotka  

Dostalam tydzien temu reklamowke pomarszczonych jablek. Przypadkiem tu rano weszlam emotka  Zrobilam sypany jablecznik, moj pierwszy jablecznik ever, w ogole moje pierwsze ciasto w zyciu (babeczek z pudelka nie licze). Ale czad, ale dobre! Dzieki emotka

ja właśnie też dostałam jabłka  nie mam co z nimi zrobić. Będę próbować jutro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6170954 Napisano: 10.03.2016 09:15:57 w SZUKAM....
constanza napisał(a):

O 500 zł na dziecko. Jutro mam test rekrutacyjny w urzedzie ale wątpliwości i pytań coraz więcej im dłużej to czytam emotka

to tutaj nie wiem na jakiej zasadzie bedzie ale wydaje mi sie ze tez tak bo te osrodki pomocy społecznej liczą własnie za pełny miesiac przepracowany Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6170901 Napisano: 09.03.2016 22:14:02 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

mysz-s napisał(a):

jokan napisał(a):

mysz-s napisał(a):

Szukam dobrego, sprawdzonego a przede wszystkim prostego przepisu na szarlotke. Ktoś coś pomoże  emotka

a moze "szarlotka sypana", znasz ten przepis ?

Nie znam, wogole pierwszy raz będę coś piekła

polecam http://www.mojewy...pis/szarlotka-sypana
dobra, tania i szybka emotka  koniecznie użyj masła na wierzchu emotka  

To jest to czego szukam  emotka  bez zagniatania ciasta to idealne jak dla mnie 
Napewni wyprobuje Dziękuje bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6170897 Napisano: 09.03.2016 22:06:45 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

mysz-s napisał(a):

Szukam dobrego, sprawdzonego a przede wszystkim prostego przepisu na szarlotke. Ktoś coś pomoże  emotka

a moze "szarlotka sypana", znasz ten przepis ?

Nie znam, wogole pierwszy raz będę coś piekła Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6170894 Napisano: 09.03.2016 22:04:06 w SZUKAM....
Szukam dobrego, sprawdzonego a przede wszystkim prostego przepisu na szarlotke. Ktoś coś pomoże  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6170892 Napisano: 09.03.2016 22:00:51 w SZUKAM....
constanza napisał(a):

Jak rozumieć ten zapis?
w przypadku gdy uzyskańie dochodu powoduje utratę prawa do świadczenia, świadczenie nie przysługuje od miesiąca następującego po pierwszym miesiącu od miesiąca, w którym dochód został osiągnięty. 

Zalozmy, ze osiągnęłam dochód w maju. Od kiedy nie będzie mi przysługiwać świadczenie?
bo juz zgłupiałam emotka :)

Od czerwca, czasami jest też tak że jak osiagniesz dochód za połowę maja a dopiero w czerwcu za pełny miesiąc to wtedy liczy się od lipca. Nie wiem o jakie świadczenie tutaj chodzi  Wyświetl w wątku >>
0 0