Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mysz-s

mysz-s

#6173620 Napisano: 16.03.2016 11:43:34 w Czy informują/ informowali?
Dragomira30 napisał(a):

ja jeszcze ślę na tę szymanowską, fajna główna nagroda, ale biorąc pod uwagę, że źródłem moich kodów jest zaprzyjaźniona restauracja, a osób które wpadły na podobny pomysł jest pewnie mnóstwo (sama znam kilka osób, które codziennie posyłają po 5-10 kodów), to można sobie wyobrazić, jak nikłe są szanse na wygraną

hehe na moje 4 kody to już całkiem...... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6173505 Napisano: 15.03.2016 23:14:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

dziękuję za odpowiedź
a jaki kurier wozi i co w sytuacji gdy mnie nie będzie? bo jutro skoro świt jadę na potrzeb

Kurier powinien zadzwonić albo zostawić awizo 
A wozi chyba DHL Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6173484 Napisano: 15.03.2016 22:35:29 w Luksusowy wątek przyszłościowy
Pewnie zostaniesz prezent - niespodziankę na dzień kobiet od nich emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6173483 Napisano: 15.03.2016 22:34:09 w Luksusowy wątek przyszłościowy
alaalicja napisał(a):

defed napisał(a):

Zagrałam o blender na siebie, moja mama i siostra przy użyciu tego samego IP też zagrały. Akurat szczęśliwym trafem piłyśmy u mnie kawkę - z okazji dnia kobiet emotka  Gdyby ich u mnie nie było, na 100% bym do nich dzwoniła, że mają wysyłać zgłoszenia, bo blendery w tak pokaźnej ilości to okazja, którą szkoda przegapić. W porę poinformowałam o promocji też moją ciotkę i kilka koleżanek. Wszystkie się załapałyśmy. Przeze mnie pula blenderów skurczyła się o jakieś 10 sztuk. Mimo, że co najmniej 1 osoba zarzuca mi w związku z powyższym matactwa i naginanie reguł, nie czuję się winna, wręcz przeciwnie: sprawiłam kilku osobom miły prezent z okazji dnia kobiet emotka

W przyszłym roku z Wami świętuje dzień kobiet emotka  Blendeross by się przydał jak nic emotka

Ja wysyłałam po 12 i wyskoczył mi nr 5024 i na tym się skończyło emotka  Pozdrawiam

Może ktoś mi pozyczy jak będę zupę krem robić ehheh a tak poważnie GRATKI emotka  dla wszystkich którym się udało:) 

To i tak dobry wynik, a pisałas do nich? Może jesteś na liście laureatów tylko jeszcze nie wysłali sms, z tego co widziałam to pisały osoby które były prawie 6000 a dostały blender.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6173455 Napisano: 15.03.2016 21:35:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

mysz-s napisał(a):

monikar napisał(a):

Co innego gdy ktoś szuka paragonu przysłowiowo raz na rok bo przez przypadek wyrzucił/ zgubił/pies mu zjadł a co innego gdy w wątku "Paragony" widzimy ciągle te same osoby, chcące zakupić owy paragon tuż po ogłoszeniu wyników.

tak jest i niestety nawet likwidacja tego wątku nie pomoże po te osoby i tak znajdą sposób na to żeby pisać o kupnie paragonów, a tylko zrobi się jeszcze wiekszy blagan bo beda pisac w innych watkach

to się im wtedy da punkty karne, a jak się namnożą te punkciki to blokada

oby to podziałało  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6173449 Napisano: 15.03.2016 21:21:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

Co innego gdy ktoś szuka paragonu przysłowiowo raz na rok bo przez przypadek wyrzucił/ zgubił/pies mu zjadł a co innego gdy w wątku "Paragony" widzimy ciągle te same osoby, chcące zakupić owy paragon tuż po ogłoszeniu wyników.

tak jest i niestety nawet likwidacja tego wątku nie pomoże po te osoby i tak znajdą sposób na to żeby pisać o kupnie paragonów, a tylko zrobi się jeszcze wiekszy blagan bo beda pisac w innych watkach Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6173443 Napisano: 15.03.2016 21:10:19 w SZUKAM....
tak na przykładzie proszku do prania: u nas w dużym kartonie kosztuje persil ok 80 zł, a tam ok 20 euro wiec w przeliczeniu wychodzi plus minus ta sama kwota
To może lepiej dac dziecku pieniazki i powiedziec ze ta kwota jest akurat na laptop ? Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6173441 Napisano: 15.03.2016 21:06:20 w Luksusowy wątek przyszłościowy
defed napisał(a):

Zagrałam o blender na siebie, moja mama i siostra przy użyciu tego samego IP też zagrały. Akurat szczęśliwym trafem piłyśmy u mnie kawkę - z okazji dnia kobiet emotka  Gdyby ich u mnie nie było, na 100% bym do nich dzwoniła, że mają wysyłać zgłoszenia, bo blendery w tak pokaźnej ilości to okazja, którą szkoda przegapić. W porę poinformowałam o promocji też moją ciotkę i kilka koleżanek. Wszystkie się załapałyśmy. Przeze mnie pula blenderów skurczyła się o jakieś 10 sztuk. Mimo, że co najmniej 1 osoba zarzuca mi w związku z powyższym matactwa i naginanie reguł, nie czuję się winna, wręcz przeciwnie: sprawiłam kilku osobom miły prezent z okazji dnia kobiet emotka

emotka  
a ja żałuje że nie doczytałam wczesniej że blendery są dla pierwszych osob bo myslalm że na blendery tez wybieraja, i też grałabym na mame, zby zrobic jej prezent na Dzień Kobiet bo wiem że chciała sobie kupic  Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6173436 Napisano: 15.03.2016 21:02:03 w Luksusowy wątek przyszłościowy
kalafior napisał(a):

Mi udało się załapać, oraz mojej przyszłej teściowej. Niestety mama nie dostała dziś smsa i jest mi z tego powodu smutno. Mówiła że była jakoś 5500. Myślę czy jej nie podarować swojego emotka  każda na nas zgłaszała się z własnego komputera emotka

może jeszcze nie do wszystkich wysłali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6173435 Napisano: 15.03.2016 20:58:17 w SZUKAM....
bridget napisał(a):

tylko w Niemczech statystycznie chyba cena 2  -3 wieksza  biorac  przelicznik złotówki do euro?

2-3 razy wieksza to raczej nie. ja bym powiedziała ze roznica ewentualnie moze byc droza 200-300 ZŁOTYCH NASZYCH POLSKICH a nie euro Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6173132 Napisano: 15.03.2016 15:45:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kwiatuszek2506 napisał(a):

Czy Kaufland już informował? Jeśli była już odpowiedź na to pytanie, to przepraszam emotka
Konkurs na 15-lecie

są wyniki na stronie Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6173126 Napisano: 15.03.2016 15:40:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izz napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Activii, bo trochę mnie zakręcił ten konkurs. Mam paragon za dwa "dwupaki" Activii. Ktoś powiedział mi, że to zły paragon... że miały być cztery jogurty, więc w sytuacji dwupaków - 4x dwupak. A teraz inna osoba mówi, że tak jak mam, jest ok. Czy ktoś ma sprawdzoną informację czy taki paragon jest dobry? emotka  Z góry dziękuję!

nie wiem jak w tym konkursie.... ale jak dla mnie dwupak to jest jeden prodkut a nie dwa, bo na paragonie tez jest jako jeden produkt Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6173114 Napisano: 15.03.2016 15:29:58 w Czy informują/ informowali?
informowali juz moze z tego konkursu z kauflandu?
https://www.e-kon...ce.html#.VugY4_nhCCg Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6172982 Napisano: 15.03.2016 12:45:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

mysz-s napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Dla osób które sie niecierpliwą to tutaj mozna się dwoiedzieć czy sie załapał ktoś czy nie: 781 655 665


P.S współczuje ludziom na infolinii emotka

to już lepiej napisać do nich emotka  officestokrotka.com.pl

na maile nie odpisuja podobno już... pewnie mają zawaloną skrzynkę. Linie też będą mieli przeciążona jak 3000 osób zacznie dzownić

wcale się nie dziwię, ja pisałam wczoraj to po 3 godzinach odpisali Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6172978 Napisano: 15.03.2016 12:39:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Dla osób które sie niecierpliwą to tutaj mozna się dwoiedzieć czy sie załapał ktoś czy nie: 781 655 665


P.S współczuje ludziom na infolinii emotka

to już lepiej napisać do nich emotka  [email protected] Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6172973 Napisano: 15.03.2016 12:29:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a czy z GLADE ma byc info tak samo jak z paczki sprzataczki, na drugi dzien ? Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6172846 Napisano: 15.03.2016 08:07:32 w Konkursowiczki w ciąży
magdal14 napisał(a):

Mam pytanie do mam, które załatwiały już becikowe. Zaniosłam wszystkie dokumenty m.in PITy za 2014 (córka ur. 2015) w tym roku zmieniałam raz pracę  w tym raz zawarłam umowę zlecenie  jako tajemniczy klient. Umowa zawarta z firmą przez Internet, jedna wizyta, na początku kolejnego roku otrzymałam właśnie PIT z tego tytułu. Teraz najważniejsze: urzędniczka z MOPSu chce ode mnie świadectwa pracy bądź oświadczenia z tej firmy, że już tam nie pracuję. Czy któraś z Was miała podobną sytuację? 

A czy ona się wczoraj urodziła? Przecież po umowie zlecenie nie ma świadectwa pracy, jedynie pracodawcą może wystawić list referencyjny czy coś takiego ale to już od pracodawcy zależy. Zwykle oświadczenie pisze się, zresztą ona powinna dać gotowy formularza do oświadczenia  Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6172843 Napisano: 15.03.2016 07:49:11 w SZUKAM....
ika1 napisał(a):

Z Amiki nie przyszedł mi sms choć nagroda była potwierdzona mailem czy ktoś tak ma

Spokojnie dużo osób jeszcze nie dostało. Zanim wysłał 5000 blenderow to nie obskocza w jeden dzien. A SMS ma być dopiero przy wysylce  Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6172796 Napisano: 14.03.2016 22:43:09 w SZUKAM....
@banka-manka napisał(a):

Szukam jak to jest ze zwrotem towaru w Zalando w przypadku zakupu za bon? Czy po oddaniu rzeczy oni jakoś tą kasę zwracają do ponownego użytku w formie nowego kodu? Chcę zamówić kilka rzeczy, ale nie wiem jak trafię z rozmiarem, a nie chcę żeby bon potem przepadł po zwrocie emotka

Zwrócą Ci na konto w zalando  Wyświetl w wątku >>
0 0

mysz-s

#6172729 Napisano: 14.03.2016 19:23:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alaalicja napisał(a):

mysz-s napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Hej:) czy w paczce sprzątaczce jak się wygrało zestaw produktów to jest szansa na Vindomatic jeszcze?

Tak, nawet na ten sam nr paragonu 

oooooo to super emotka  dziękuję ślicznie, a ciekawe czy w praktyce komus tak się zdarzyło? emotka

jak dobrze kojarze to ktoś pisał, że tak. Tylko nie wiem czy w tej edycji czy poprzedniej Wyświetl w wątku >>
0 0