Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

zdolnabestia

#7212989 Napisano: dzisiaj o 19:42:42
Aż sprawdziłam swoje zużycie prądu i średnio miesięcznie wychodzi mi jakieś 90 kW emotka   Mieszkam sama, nie mam za dużo sprzętów, mały dom wolnostojący, ogrzewanie gazowe.

Monika11

#7212999 Napisano: dzisiaj o 20:35:43
nitka310 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

anialistopad napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Też macie takie rachunki za prąd? Mieszkanie w bloku 52 m,5 osób i za prąd za miesiąc prawie 600 zł. Niby 500 kw zużyte .no kurde wcześniej mieliśmy rachunki po 300-350.zl za miesiąc. Nic nowego nie doszło  sprzęty nowe . Nie wiem o co tu chodzi

U mnie podobny metraż - dwie osoby na pracy zdalnej. Wcześniej rachunki 500-600 na dwa miesiące.
Teraz od sierpnia 2023 korekty i nie płacę w ogóle bo ciągle nadpłata  emotka  
i nie wiem o co chodzi, aż się boję jak się dopatrzą jakiejś pomyłki emotka

Ja sobie sama licznik co miesiąc odpisuje i wysyłam stan wcześniej 140zl na 5 os mieszkanie 56 m teraz 205 zł ,gaz tak samo 40 zł w górę 😳

Ja też sama spisuje licznik i rozliczam . Wyszło prawie 500 KW na miesiąc . Co ja tu mam fabrykę  w domu czy co jest nie tak? Licznik dobrze spisuje . Nowy jest,bo zmieniali

Myślę, że to jakaś podwyżka lub odmrożenie VAT-u, ponieważ miałam zawsze rachunki w granicach ok.100-120 zł, a teraz dostałam 177zł. Mieszkam w bloku. Żadnej zmiany w sprzęcie. Też zdziwiłam sięemotka
A dodam, że nikt nie pracuje zdalnie!

mi też drastycznie wzrosły rachunki emotka

U nas mamy rachunki co 2 msc, z 600 zł wzrosło nam do 1100złemotka   teraz założyliśmy fotowoltaike (podłączona od msc) i obecny rachunek to 750 zł. Patrząc na to, że przez pierwsze 6 dni po podłączeniu cały czas padało i zero słońca to wynik jest niezły. Tylko co będzie jak odpalimy pompe ciepła emotka

Na nowych zasadach kiepsko z fotowoltaiką - brat cioteczny ma plus pompa ciepła rachunki - masakryczne - 5 tys. za pół roku , trzeba dobrze mieć ustawioną , bo wcześniej przyszło im 9 tys. Okazało się ,że coś źle było ustawione .
0 0

moskala22

#7213005 Napisano: dzisiaj o 21:05:45
zdolnabestia napisał(a):

Aż sprawdziłam swoje zużycie prądu i średnio miesięcznie wychodzi mi jakieś 90 kW emotka   Mieszkam sama, nie mam za dużo sprzętów, mały dom wolnostojący, ogrzewanie gazowe.

u nas w domu 5 osób, dom wolnostojący ok. 70 m2, maz pracuje zdalnie, w sumie chodzi 5 laptopów, w dwóch pokojach klimatyzacje, ogrzewanie gazowe, kuchenka na prąd, pranie codziennie i mamy zużycie na poziomie 200-250 kW miesięcznie
0 1 madllen

anialistopad

#7213010 Napisano: dzisiaj o 21:28:29