Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

kiwiwi

#7208785 Napisano: 25.09.2024 19:46:29
Wkurza mnie wybiórcze i niekonsekwentne przyznawanie punktów karnych. Troll bez pardonu leci w każdym poście z zaczepkami i nikt tego nie ogarnia, a jak dziewczyna się zapytała, czy może wrzucić linka głosowanie w konkursie szkoły tańca córki, w którym raczej nikt z nas udziału nie weźmie i do bazy trudno go dodać, to od razu dowalony karniak.

Majkii

#7208788 Napisano: 25.09.2024 20:17:14
kiwiwi napisał(a):

Wkurza mnie wybiórcze i niekonsekwentne przyznawanie punktów karnych. Troll bez pardonu leci w każdym poście z zaczepkami i nikt tego nie ogarnia, a jak dziewczyna się zapytała, czy może wrzucić linka głosowanie w konkursie szkoły tańca córki, w którym raczej nikt z nas udziału nie weźmie i do bazy trudno go dodać, to od razu dowalony karniak.

Moim zdaniem powinien być wywalany od razu, a nie pkt karne, które ma kompletnie gdzieś i nawet pewnie nie wie co to jest, zanim uzbiera te 3pkt to mija ponad tydzień, oczywiście rozumiem że nie każdy moderator tutaj siedzi 24h, dlatego uważam że powinno się stosować blokadę od razu.
A jego wpisy i styl pisania zna tutaj każdy.

cb656

#7208930 Napisano: 26.09.2024 12:17:40
GFK mnie wkurza... emotka emotka emotka
Stale w pytaniach weryfikacyjnych pojawiają się oprócz zwierząt ludzie i doprawdy, nie wiem, jak odpowiadać!!! Czy podać nazwę towarzyszącego zwierzęcia, czy wpisać na przykład pitekantropus albo neandertalczyk?! emotka
1 kumulacja 0

cb656

#7208932 Napisano: 26.09.2024 12:20:40
WRRRRR!!!! emotka emotka

Dziękujemy za gotowość do wypełnienia naszej ankiety. Niestety profil osobisty nie pozwala na jej wypełnienie. Zapraszamy następnym razem.

A to wszystko dlatego, że na pytanie o dochody wybrałem odpowiedź WOLĘ NIE PODAWAĆ.
To tak dla ostrzeżenia dla innych - dotyczy "Zaproszenie do ankiety z Klubu GfK, #172013" emotka
1 kumulacja 0

cb656

#7209122 Napisano: 26.09.2024 18:20:57

Czy posiada Pan(i) zarejestrowaną na Pana(i) nazwisko jednoosobową działalność gospodarczą?

Odpowiedź NIE wyklucza z udziału w badaniu z ankiety z Klubu GfK, #171824 emotka
emotka
0 0

cb656

#7209125 Napisano: 26.09.2024 18:36:00
kiwiwi napisał(a):

Wkurza mnie wybiórcze i niekonsekwentne przyznawanie punktów karnych. Troll bez pardonu leci w każdym poście z zaczepkami i nikt tego nie ogarnia, a jak dziewczyna się zapytała, czy może wrzucić linka głosowanie w konkursie szkoły tańca córki, w którym raczej nikt z nas udziału nie weźmie i do bazy trudno go dodać, to od razu dowalony karniak.

A dodatkowo wkurza mnie opieszałość lub totalny brak reakcji na zgłoszenia takich nieprawidłowości. Jest taki przycisk w każdym poście, skryty pod czerwoną literką I "ZGŁOŚ ADMINISTRATOROM i nie zliczę już zgłoszeń, które nie doczekały się ŻADNEJ reakcji!! emotka Choćby wiadomości PW w rodzaju "ale no wiesz stary, to Zasłużony User, tak od razu po pagonach się nie godzi, i co z tego, że narusza zasady, odpuść zasadniczość". emotka
Nie cierpię czegoś takiego. Nie uznaję instytucji świętych krów. Albo zasady dotyczą wszystkich tak samo, albo od razu z nich zrezygnujmy. emotka
1 kiwiwi 0

tereniagno

#7209180 Napisano: 26.09.2024 22:27:47
Dosyć, że nic nie mogę wygrać przez cały wrzesień, a już końcówka,
to z Nutelli znowu czerwony pasek po raz kolejny emotka
0 0