Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

nanajka81

#7196683 Napisano: 04.08.2024 11:42:48
Proponuję napisać do organizatora z prośbą o wycenę bo rzeczywiście 67 tys to spora kwota i w sumie powinniście mieszkać w pałacu ze służbą emotka   Ciekawe jak wypadnie wycieczka z Biedronki - czekam na jakieś relacje bo jednak 12 tys a 67 tys to duża różnica mimo iż miejsce (Paryż) to samo...
0 0

Orenda

#7196697 Napisano: 04.08.2024 12:10:56
nanajka81 napisał(a):

Proponuję napisać do organizatora z prośbą o wycenę bo rzeczywiście 67 tys to spora kwota i w sumie powinniście mieszkać w pałacu ze służbą emotka   Ciekawe jak wypadnie wycieczka z Biedronki - czekam na jakieś relacje bo jednak 12 tys a 67 tys to duża różnica mimo iż miejsce (Paryż) to samo...

ten pomysł z prośbą o wycenę - świetny!
1 nanajka81 0

zielonaszpilka

#7196723 Napisano: 04.08.2024 14:20:02
stokrotka238 napisał(a):

[quote=

nanajka81 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

stokrotka238]Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...

Oczywiście, że warto Paryż jest piękny❤️. I normalnie taki wyjazd kosztował by mnie wiele więcej, ale boli mnie ta kwota, bo realnie to było warte z 25tys a nie 67tys...To po co wogóle pisali tę kwotę z d...y?! 
 Zwiedzone jak najbardziej tyle, że za własną kasę... Hotel 4****w dobrej lokalizacji tylko ze śniadaniami- no szału nie było!

Rozumiem Twoje rozczarowanie. Miałam chrapkę na ten wyjazd, ale się nie udało. Kwota robiła wrażenie i spodziewałabym się wyjazdu również robiącego takie wrażenie. Pamiętam wygrany wyjazd na zakupy do Mediolanu i to był wyjazd, na którym czułam się traktowana po królewsku. Wiadomo, tamten wyjazd był sporo lat temu, więc ceny też były inne, ale właśnie takiego wyjazdu i traktowania oczekiwałabym w takiej kwocie. A mieliście chociaż obiady i kolacje czy tylko te śniadania w hotelu?

jagodzianka

#7196737 Napisano: 04.08.2024 15:29:44
Napisz coś w stylu : Proszę o wyjaśnienie jak doszło do wyceny całkowitej nagrody na kwotę 67.000 , gdyż w mojej ocenie , na podstawie rzeczywistych doświadczeń z wyjazdu, taka kwota jest nierealna. W związku z tym proszę o przedstawienie szczegółowej wyceny nagrody obejmującej następujące elementy:
koszt zakwaterowanie
koszt transportu 
koszt wyżywienia 
koszt wszelkich atrakcji
inne koszty
mam nadzieje ze uda się wyjaśnić wszelkie wątpliwości i uzyskać pełna klarowność co do rzeczywistej wartości otrzymanej nagrody

stokrotka238

#7196754 Napisano: 04.08.2024 16:47:13
zielonaszpilka napisał(a):

A mieliście chociaż obiady i kolacje czy tylko te śniadania w hotelu?

Tylko śniadania.

zielonaszpilka

#7196762 Napisano: 04.08.2024 17:50:25
stokrotka238 napisał(a):

Tylko śniadania.

Kwota w takim razie jest absurdalna. Rozumiem, że business klasą też nie lecieliście emotka   Można zapytać skąd taka wycena nagrody, bo oni na stronie bardzo chwalili się wartością tych pakietów. Na pewno warto upomnieć się o jakąś rekompensatę za brak tej karty turystycznej. Od takiej kwoty oczekiwałabym lotu business klasą, pobytu w pięknym hotelu, pełnego wyżywienia w jakichś klimatycznych francuskich restauracjach, opieki pilota, biletów na te dwa wejścia na igrzyska, o których była mowa, zwiedzenia czegoś w Paryżu (domyślam się, że czasu było niewiele, ale oprócz przejazdu i pooglądania wszystkiego z zewnątrz pewnie był czas na zwiedzenie czegoś też od środka;), kieszonkowego i pakietu porządnych gadżetów od sponsora i byłoby miło jakby zrobili jakąś dodatkową niespodziankę, nie wiem jakiś nocny rejs Sekwaną czy coś w tym stylu, co zrobi wow i zostawi wrażenie, że wyjazd faktycznie był wart tych 67 tysięcy emotka   Szkoda, że tak zostaliście potraktowani. Powinni realnie wycenić ten pakiet, wtedy nie byłoby rozczarowania i nieporozumień.

radziosny

#7196856 Napisano: 05.08.2024 09:20:33
lasiglasty napisał(a):

Że sporo konkursów promocyjnych czeka ostatnio długo na akceptację i niektóre chyba zdążą się skończyć zanim zostaną zatwierdzone. Rozumiem, że to wakacje, brak czasu, ale może warto pomyśleć o tym, aby powierzyć chętnej i zaufanej osobie rolę moderatora do akceptowania konkursów z poczekalni emotka

Popieram apel.. dzisiaj pojawiły się konkursy, które kończą się jutro.. emotka

dzasmina

#7197100 Napisano: 06.08.2024 01:21:46
A ja mam smuteczek, bo znów rozpadają się moje ulubione słuchawki reloop wygrane "jakiś czas temu" chyba w Leszku (takie zielone) i chyba ich już nie posklejam, a wątpię, czy coś je zastąpi. Ech, kiedyś to byłoemotka
0 0

atyde25

#7197477 Napisano: 07.08.2024 10:34:55
Nie wiem czy się wkurzać czy cieszyć w sumie.Nie dość,że kochani sąsiedzi czymś ciężkim po balkonie chwilę po 5 nad ranem rzucali ale to nie jest nowość w ich wykonach.To spadło mi takie ciężkie lustro co wisiało na ścianie.O mało na zawał nie zeszłam.2 razy w sumie bo myślałam,że śruba będzie trzymać i nawet je zawiesiłam ponownie  ale znowu spadło. Jeszcze się nie stłukło do 3 razy sztuka.A to by były następne lata przeklęte.Czuje ,że coś gruchnie i to strasznego oby nie.Bo to taki według mnie znak ostrzegawczy od losu.
0 0

Enjoy_today

#7197490 Napisano: 07.08.2024 11:02:29
atyde25 napisał(a):

Nie wiem czy się wkurzać czy cieszyć w sumie.Nie dość,że kochani sąsiedzi czymś ciężkim po balkonie chwilę po 5 nad ranem rzucali ale to nie jest nowość w ich wykonach.To spadło mi takie ciężkie lustro co wisiało na ścianie.O mało na zawał nie zeszłam.2 razy w sumie bo myślałam,że śruba będzie trzymać i nawet je zawiesiłam ponownie  ale znowu spadło. Jeszcze się nie stłukło do 3 razy sztuka.A to by były następne lata przeklęte.Czuje ,że coś gruchnie i to strasznego oby nie.Bo to taki według mnie znak ostrzegawczy od losu.

Polecam szukać pozytywów i myśleć, że jak jednak stłucze się lustro to znak żeby kupić sobie nowe, bo jak to mówią wierzył chłop w gusła, aż mu cenzura uschła.

atyde25

#7197783 Napisano: 08.08.2024 11:08:28
Poczta się szykuję od września do strajku.
Jakiś rzecznik przecież jak się komuś nie podoba niech szuka pracy gdzie indziej.
Chcą 1000 zł podwyżki po tym ilu jest teraz innych dostawców i tańszych i pewniejszych u szybszych to nie wiem czy to realne.
Serio jak widzę dostawę czegoś pocztą to wolę dopłacić za przykładowo blaszaka.
Zniszczyli wszyscy którzy mogli tę instytucję a potem umyli ręce ,że to tamten nie oni.
0 0

nanajka81

#7197786 Napisano: 08.08.2024 11:13:36
atyde25 napisał(a):

Poczta się szykuję od września do strajku.
Jakiś rzecznik przecież jak się komuś nie podoba niech szuka pracy gdzie indziej.
Chcą 1000 zł podwyżki po tym ilu jest teraz innych dostawców i tańszych i pewniejszych u szybszych to nie wiem czy to realne.
Serio jak widzę dostawę czegoś pocztą to wolę dopłacić za przykładowo blaszaka.
Zniszczyli wszyscy którzy mogli tę instytucję a potem umyli ręce ,że to tamten nie oni.

A niech strajkują, dla mnie poczta może nie istnieć. Ich ceny za listy i paczki są porażające a jakość dostarczania - żenująca. Korzystam tylko wtedy gdy muszę odesłać paragon na jakiś konkurs, a tak to omijam szerokim łukiem.
0 0

atyde25

#7197816 Napisano: 08.08.2024 13:16:28
Lidl mnie do końca zniechęca tymi swoimi konkami foto.Ja nie chcę konków foto do tego o tematyce wakacyjnej. Ale muszę iść po gazety z atrakcyjnymi dodatkami.Sama myśl.że znowu przepychać się wśród ludzi w galerii mnie tak wkurza i brak mi motywacji. A nawet jakbym chciała uniknąć w galerii ludzi to jest niewykonalne.Jeszcze kusi mnie zrobić avanti jeden niemiłej pani z saloniku prasowego co mnie źle potraktowała jak chciałam kupić inną gazetę z dodatkiem.Ale policzę do 10 i dam se na luz.

cb656

#7197896 Napisano: 08.08.2024 18:02:53
atyde25 napisał(a):

(...) muszę iść po gazety z atrakcyjnymi dodatkami. Sama myśl, że znowu (trzeba będzie) przepychać się wśród ludzi w galerii, tak mnie wkurza, że brak mi motywacji. A nawet jakbym chciała uniknąć w galerii ludzi, to jest niewykonalne. Jeszcze kusi mnie zrobić avanti jeden niemiłej pani z saloniku prasowego, co mnie źle potraktowała jak chciałam kupić inną gazetę z dodatkiem.
Ale policzę do 10 i dam se na luz.

Wkurza mnie, że coraz mniej jest na świecie autentycznie naturalnych ludzi, którzy podążają za głosem serca i są po prostu SOBĄ!! emotka
Robią to, na co mają ochotę, jak czegoś nie chcą czy nie lubią, to tego nie unikają, tylko likwidują wszelkie przeszkody ze swego życia i tak dalej, nie hamują się sztucznie w imię jakiejś iluzorycznej "politycznej poprawności".  emotka
Rety, jak mnie wkurza, że nie ma legalnych sklepów z granatami, ani że nie można do w galeriach robić zakupów wjeżdżając na teren wozem opancerzonym z takimi buforami na przedzie, jak zimą mają lokomotywy, by się przedzierać przez zatory śnieżne! Jakbym wjechał w taki tłum, którego nie lubię, to tylko by fruwali na lewo i prawo! emotka emotka emotka emotka emotka

jola29k

#7197951 Napisano: 08.08.2024 22:33:05
Jak mnie wkurzają sąsiedzi  ciągle zastawiają mi bramę wyjazdową  , ile razy  można mówić .
1 kumulacja 0

moskala22

#7197952 Napisano: 08.08.2024 22:39:13
Wkurza mnie, a raczej sprawia, że jestem bezsilna, nowotwór u teścia. Zrobił się z niego wrak człowieka. Powiedzcie mi, dlaczego dopóki nowotwór nie zostaje zdiagnozowany, to człowiek trzyma się kupy, a jak ma diagnozę, to się sypie w momencie. To samo było z moim tatą. Owszem bolał go brzuch, chodził po lekarzach i w sumie nic nie wychodziło, a on nadal był wesołym, pełnym energii postawnym facetem. Trafił do szpitala, rozcięli go i zszyli, diagnoza-nowotwór trzustki i w ciągu dwóch tygodni ze 51letniego faceta zrobił się wychudzony staruszek
0 0

lasiglasty

#7197957 Napisano: 08.08.2024 22:58:44
moskala22 napisał(a):

Wkurza mnie, a raczej sprawia, że jestem bezsilna, nowotwór u teścia. Zrobił się z niego wrak człowieka. Powiedzcie mi, dlaczego dopóki nowotwór nie zostaje zdiagnozowany, to człowiek trzyma się kupy, a jak ma diagnozę, to się sypie w momencie. To samo było z moim tatą. Owszem bolał go brzuch, chodził po lekarzach i w sumie nic nie wychodziło, a on nadal był wesołym, pełnym energii postawnym facetem. Trafił do szpitala, rozcięli go i zszyli, diagnoza-nowotwór trzustki i w ciągu dwóch tygodni ze 51letniego faceta zrobił się wychudzony staruszek

Bardzo współczuję... I niestety coś w tym jest, moja babcia całe życie unikała lekarzy, była pełna siły, wstawała rano, piła kawę, sprzątała, gotowała, dbała o ogród, aż syn namówił ją wreszcie na badania profilaktyczne, bo już taki wiek, w końcu babcia się ugięła, coś jej wynaleźli, zabrali do szpitala, diagnoza: nowotwór... ze szpitala wróciła leżąca, nie była w stanie sama się wykąpać, w przeciągu trzech miesięcy odeszła... tak krótko od pełnej życia kobiety, do osoby przykutej do łóżka. Minęło sporo lat, a mi to dalej nie daje spokoju, że gdyby nie te badania, to może żyłaby do dziś emotka miała swoje rytuały, przekonania, zasady, nie przejmowała się niczym i dobrze się trzymała...
1 cb656 0

as32572

#7198025 Napisano: 09.08.2024 10:49:44
Wkurzyła mnie moja firma,która poinformowała mnie wczoraj po 17,że do dzisiaj do 13tej muszę dostarczyć do kadr druk do prywatnej opieki medycznej, inaczej natychmiastowo odetną mi dostęp. Druk już im dawałam ale w międzyczasie zmienili sobie na inny a ja jestem na zwolnieniu i nikt mnie o tym nie poinformował.
Na moją odpowiedź czy nie można tego załatwić jakoś inaczej, np. wysłać pocztą nie dostałam odpowiedzi, więc muszę teraz jechać do drugiego miast i to wieźć.
0 0

elmas

#7198285 Napisano: 10.08.2024 11:46:01
Wkurza mnie, że pierwszy raz w życiu (a gram od kilku lat) przepadnie mi nagroda - zawsze bardzo uważnie czytam regulaminy, a jednak nie zauważyłam, że w konkursie "Chrupnij wakacje" obowiązuje lista produktów. Wkurza mnie też to, że od razu nie odrzucono mojego zgłoszenia (w końcu trzeba było wgrać zdjęcie paragonu), bo wtedy przynajmniej ktoś inny mógłby dostać tę kartę  emotka
0 0

nanajka81

#7198291 Napisano: 10.08.2024 12:09:04
elmas napisał(a):

Wkurza mnie, że pierwszy raz w życiu (a gram od kilku lat) przepadnie mi nagroda - zawsze bardzo uważnie czytam regulaminy, a jednak nie zauważyłam, że w konkursie "Chrupnij wakacje" obowiązuje lista produktów. Wkurza mnie też to, że od razu nie odrzucono mojego zgłoszenia (w końcu trzeba było wgrać zdjęcie paragonu), bo wtedy przynajmniej ktoś inny mógłby dostać ten bon  emotka

a czemu przepadnie? Ta lista produktów to chyba z czapy bo np nie ma w ogóle na niej Peppies, które niby można było kupić. Ja bym się kłóciła że jest niepełna i w ogóle bzdurna bo nawet pisze "Jajkonik talarki"...