Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

bethan

#7195839 Napisano: dzisiaj o 15:21:48
[quote=

cb656]Wkurzają mnie plażowicze na deskach z żaglem. Im stale coś powiewa! Rany, ale to obciach

😂💪
1 cb656 0

Anisu

#7195859 Napisano: dzisiaj o 16:15:22
PPPet-er napisał(a):

Anisu napisał(a):

Wczoraj w Rossmann zacięła sie kasa samoobsługowa, i nie wypluła paragonu, oczywiście akurat miałam Tołpa do konkursu. Idę do kasjerki i mówię, że nie dostałam paragou. Spojrzała się na mnie jak na debilkę, i pyta: a chce Pani? A ja, że chcę!!! To zrobię pani duplikat. Poszła na zaplecze, i przyniosła kartkę białą A4 , która chyba sama pisała na komputerze, na której było napisane u góry  "paragon" , numer kasy, paragonu, kwota i nazwa kosmetyków. Ani jaki sklep, ani nr NIP,  I mówię, że dziwnie to wygląda, że chciałabym jaką pieczątkę , podpis, albo najlepiej oddać te kosmetyki. To nie chciała. Więc porażka. Taki pech no. Mieliście już taką sytuację?

I tak Ci poszło 5 dych do kosza?
Mi kiedys w Rosku na samoobslugowej, paragon sie wydrukowal tak jakos na ukos, ze ucielo cyferki numeru paragonu. 
To ide do normalnej i prosze o zwrot. Pani wezwala kierowniczke. Kierowniczka zabrala wadliwy paragon, poszla za zaplecze by wrocic po jakis 5 minutach z A4.
Powiedziala, ze to A4 to paragon...... to sie pytam, czy uwaza ten wydruk na A4 jako fiskalny paragon? Ona, ze tak ... ja jej, ze to kopia, ktorej organizator loterii nie uznaje. Dostala ode mine regulamin. Przeczytala, zrobila zwrot, nabila ponownie, paragon sie na loterie wydrukowal... Ale to byly czasy, gdy Smolar chcial zakup az "tylko" za 20zl...

no niestety 60 zł. poszło emotka Nie chciała przyjac zwrotu, następnym razem będe już mądrzejsza

0 0