Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

wiolka252

#7193685 Napisano: dzisiaj o 09:01:13
estrelitta napisał(a):

Zapewne coś wysłał sobie lub innej osobie. Ja jeszcze nie zdążyłąm nawet podać danych, bo nie odpisuje na wiadomości.


Ja pierdziele ,jakiś cyrk robi normalnie
0 0

cudaczek121

#7193689 Napisano: dzisiaj o 09:12:49
Moim zdaniem, to gdy ktos decyduje się sprzedawać na forum paragony, to zawsze powinien liczyć się z tym, że osoba, która zamówiła u kogoś dowód zakupu, trafi główna. I tu pozostaje pytanie, na ile np. Osoba sprzedająca paragon nie będzie miała z tym bólu duupy, by potem grzecznie odesłać paragon drugiej stronie. Być może aktem dobrej woli że strony kupującego dowód zakupu jest to, aby w razie większej wygranej podzielić się w jakiś sposób nagrodą, ale nie jest to warunek konieczny. Poza tym zakupione produkty pozostają do dyspozycji tego, kto fizycznie zrobił zakupy i to jest dodatkowy Plus, bo przecież nikt nie ma obowiązku sponsorować nam życia i kupować dajmy na to pastę,do zębów za własną kasę. Już była tu ostatnio taka jedna, co twierdziła, że albo nagrodą na pół, albo nic dla nikogo! To jest bezczelność,jeśli oczekiwała dla siebie jakiejś dodatkowej gratyfikacji, to się takie rzeczy ustala wcześniej. a nie po fakcie. Idąc tym tropem, każdy, kto robi komuś zakupy konkursowe po cichu liczy na to,że Zleceniodawca zakupów trafi załóżmy tylko zestaw produktów zamiast wycieczki czy kasy, ha ha ha. A czy tak jest? Z pewnością każdy z Nas tutaj zyczy drugiemu Konkursowiczowi samych głównych. I samemu sobie też, prawda?
,

leelee

#7193695 Napisano: dzisiaj o 09:27:47
Wstawione powyżej dane listy poleconego dotyczą mojej wygranej i paragonu kupionego od parad0x.
Ja nie mogę powiedzieć o Nim złego słowa, bo kontakt od samego początku bardzo dobry. W moim imieniu odesłał dokumenty, z numerem nadania ****9385, który hula teraz po forum  emotka
0 0

wiolka252

#7193704 Napisano: dzisiaj o 09:49:27
leelee napisał(a):

Wstawione powyżej dane listy poleconego dotyczą mojej wygranej i paragonu kupionego od parad0x.
Ja nie mogę powiedzieć o Nim złego słowa, bo kontakt od samego początku bardzo dobry. W moim imieniu odesłał dokumenty, z numerem nadania ****9385, który hula teraz po forum  emotka

Albo chłopak się zamotal z paragonami ,albo sobie robi jakieś żarty
0 0

zielonaszpilka

#7193705 Napisano: dzisiaj o 09:50:50
leelee napisał(a):

Wstawione powyżej dane listy poleconego dotyczą mojej wygranej i paragonu kupionego od parad0x.
Ja nie mogę powiedzieć o Nim złego słowa, bo kontakt od samego początku bardzo dobry. W moim imieniu odesłał dokumenty, z numerem nadania ****9385, który hula teraz po forum  emotka

Swoją drogą to też bardzo miło z jego strony. Oby agencji nie chciało się do tego doczepić. parad0x robi pod górę nie tylko estrellicie, ale wszystkim, którzy sprzedają i kupują paragony. Gdyby kiedyś przyszło mi do głowy kupić paragon na forum to czytając ten wątek doskonale bym wiedziała kogo omijać. Szkoda, że nie można na forum
dodawać sobie notatek o
poszczególnych osobach, bo posty i lajki
komentarzy czasem magicznie znikają.
0 0

cudaczek121

#7193707 Napisano: dzisiaj o 10:04:21
wiolka252 napisał(a):

leelee napisał(a):

Wstawione powyżej dane listy poleconego dotyczą mojej wygranej i paragonu kupionego od parad0x.
Ja nie mogę powiedzieć o Nim złego słowa, bo kontakt od samego początku bardzo dobry. W moim imieniu odesłał dokumenty, z numerem nadania ****9385, który hula teraz po forum  emotka

Albo chłopak się zamotal z paragonami ,albo sobie robi jakieś żarty

No to jak? Sprzedał ten sam paragon wielu osobom?
0 0

PPPet-er

#7193710 Napisano: dzisiaj o 10:06:49
cudaczek121 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

leelee napisał(a):

Wstawione powyżej dane listy poleconego dotyczą mojej wygranej i paragonu kupionego od parad0x.
Ja nie mogę powiedzieć o Nim złego słowa, bo kontakt od samego początku bardzo dobry. W moim imieniu odesłał dokumenty, z numerem nadania ****9385, który hula teraz po forum  emotka

Albo chłopak się zamotal z paragonami ,albo sobie robi jakieś żarty

No to jak? Sprzedał ten sam paragon wielu osobom?

Moze Kropka nie zrobila blokady
Moze ktos sprawdzil?
0 0

wiolka252

#7193711 Napisano: dzisiaj o 10:07:53
cudaczek121 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

leelee napisał(a):

Wstawione powyżej dane listy poleconego dotyczą mojej wygranej i paragonu kupionego od parad0x.
Ja nie mogę powiedzieć o Nim złego słowa, bo kontakt od samego początku bardzo dobry. W moim imieniu odesłał dokumenty, z numerem nadania ****9385, który hula teraz po forum  emotka

Albo chłopak się zamotal z paragonami ,albo sobie robi jakieś żarty

No to jak? Sprzedał ten sam paragon wielu osobom?

Możliwe,teraz nie wiadomo czego się spodziewać
0 0

anialistopad

#7193713 Napisano: dzisiaj o 10:10:26
Ja na niego też nie mogę powiedzieć złego słowa.  Odsyłał normalnie paragony i nie robil problemu . Jeszcze nie spotkała mnie taka sytuacja jak nasza koleżankę.  Osobiście nie wyobrażam sobie,aby tak potraktować druga osobę.  Jeśli sprzedaje komuś paragon to dla mnie to jest logiczne,że kupujący może wygrać i będę musiała iść na pocztę.  Nie mam z tym problemu..Też pamiętam tamtą sytuację jak jakaś gwiazda chciała procent od nagrody.Chore to jest jak zachowują się ludzie . Paragony kupuje od zaufanych osób,które są już lata na forum I mam pewność,że są uczciwe

majonez1992

#7193725 Napisano: dzisiaj o 10:50:35
O kurde emotka
Nieźle, nie sądziłam, że trzeba coś odpalać komuś, gdy się wygra nagrodę. 
Ja np. jestem spedytorem, może wprowadzę też takie praktyki, zabieram ładunek, a podczas gdy już go mam, ponownie sobie negocjuje zapłatę itp.? emotka
Nieźle, pewnie ktoś by mi w końcu zwyczajnie obił ryj emotka  A wypadłabym z rynku praktycznie natychmiast ;D


Nie rozumiem też co tzn. Jak ktoś pisze ogólnie, a nie gdy tylko czegoś chce paragony są wysyłane aż milo XD

Wziąłeś za to kasę i darmowy produkt, jesteś zatem do tego zobligowany emotka  bo to taka Wasza umowa emotka
A jeśli Ty polubiłeś  Estrelitte bardziej niż  ona Ciebie i oczekujesz tego, że będzie Ciebie, nie wiem, zabawiać, to chyba nie do końca rozumiesz na czym polega sympatia ludzka.

Enjoy_today

#7193732 Napisano: dzisiaj o 11:13:14
Przypominam tylko, że nie padła tu informacja, że parad0x zarządał "okupu" za paragon.

lasiglasty

#7193734 Napisano: dzisiaj o 11:15:10
parad0x napisał(a):


Jak ktoś ze mną prowadzi normalnie konwersacje a nie tylko wtedy, gdy czegoś akurat ode mnie potrzebuje to paragony są wysyłane aż miło emotka

Czyli ty dodałeś ogłoszenie, że masz paragon na sprzedaż, ona się odezwała, że jest zainteresowana zakupem, przelała pieniądze, ty
wysłałeś jej paragon, podziękowaliście sobie za transakcję. Za jakiś
czas okazało się, że wygrała i poprosiła o odesłanie paragonu, a ty
uznałeś, że będziesz ją ignorować i ukarzesz za to, że wcześniej nic do
ciebie nie pisała?
Tak wynika z twojej wersji zdarzeń, ale przepraszam naprawdę ciężko w to uwierzyć. Bo co miałoby niby być więcej
pomiędzy zakupem a prośbą o odesłanie paragonu? Tak tu wyglądają
standardowe wymiany, nie widzę w jej zachowaniu nic złego, i pewnie
miałeś wcześniej takich transakcji więcej, bo wątpię, że nagle
przyjaźnisz się z każdą osobą, która kupuje od ciebie paragon...

Jesteśmy tu fajną społecznością, dorosłymi ludźmi, czy naprawdę tak trudno
wyjaśnić sprawę jednego paragonu? Dziewczyna wygrała, ucieszyła się,
poprosiła o dopełnienie transakcji, czy naprawdę trzeba robić jej pod
górkę? Z jakiego powodu? Po co dodawać drugiemu człowiekowi stresu?
Każdy z nas ma rodzinę, dom, rachunki, pracę, swoje zmartwienia,
kłopoty, po co mamy sobie dokładać tutaj przykrości na barki? Nie lepiej
załatwić tę sprawę polubownie? Jest jeszcze czas na odesłanie tego
paragonu... Po co to całe zamieszanie na forum? Po co zostawiać po sobie
takie złe wrażenie. Mamy tu wspólną pasję, wymieniamy się paragonami,
nagrodami, gratulujemy sobie wygranych, wyświadczamy przysługi, jedziemy
na tym samym wózku, kiedy jest jakaś kicha z agencjami, które i tak
czasem patrzą na nas krzywym okiem, powinniśmy się wspierać i być dla
siebie wyrozumiałymi, a nie robić taką kaszanę...

Tam po drugiej stronie jest człowiek, który nie zrobił ci nic złego, czyjaś córka,
żona, matka, koleżanka, osoba, która przeżywa przez to stres, jest
zdenerwowana, może się za to na kimś wyżyje, może pokłóci przez to z
kimś bliskim... Postaw się proszę w tej sytuacji i zastanów, czy ty
chciałbyś widzieć jak twoja bliska osoba przez kilka dni jest  ten
sposób traktowana. Jak radość z wygranej zamieniła się w stresującą i
nieprzyjemną sytuację.

Wszyscy popełniamy błędy, mamy gorsze dni, warto postawić jednak na szczerość, na dialog, na szukanie
rozwiązań, a nie zabawy w kotka i myszkę. Bądźmy dojrzali. Wystarczy, że
politycy ze wszystkich stron robią nas dzień w dzień w balona, czy
jeszcze my zwykli ludzie dzielący tą samą pasję musimy być sobie jakimiś
wrogami?

Tak wygląda 99,99% moich transakcji tutaj jak ty opisałeś swoją z tą użytkowniczką. Aktualne? Aktualne. Blik? Może być.
Na jaki e-mail paragon? Na xxx. Dzięki. Dzięki! Hej, wygrałam, możesz
odesłać tu i tu, koszty zwrócę blikiem. Jasne, będę na poczcie tego i
tego dnia. Dzięki. Dzięki!

Naprawdę ciężko uwierzyć, że tym sobie u ciebie nagrabiła...
Z szacunku dla tego forum z tak długą historią, gdzie ludzie pomagają
sobie nie tylko w konkursach, ale i w codziennym życiu. Bo zdarzały się i
zbiórki, gdy komuś na przysłowiowy chleb zabrakło.
Z szacunku do ludzi pracujących w agencjach, którzy mają na głowie weryfikacje,
rozdanie nagród rezerwowych, tłumaczenie się ze słupków z
przeprowadzenia konkursu, dlaczego nie udało się skutecznie wydać
nagród.
Z szacunku do ludzie, którym sam tu nie raz odpowiadałeś na pytania, pomagałeś i zadawałeś swoje, żeby uzyskać pomoc...
Z szacunku do samego siebie, bo przecież jesteś tu z nami już sporo czasu
i czy warto się unosić honorem i wchodzić na czarną listę u innych
użytkowników.

Jeśli wygrała główną, to powinien być szturmowany wątek z GRATULACJAMI a nie ten.

To forum zasłynęło dla wielu tym, że obcy cieszą się bardziej z cudzej
wygranej niż niektórzy członkowie rodziny laureata. Po co to psuć?

Z wypowiedzi innych wynika, że jesteś fajną, miłą osobą, więc kurcze tak
po ludzku podajcie sobie ręce i niech ta sytuacja zakończy się
pozytywnie, żebyśmy mogli za miesiąc na tym forum dalej wspierać się
jako konkursowicze, gratulować sobie wygranych, pomagać z drukowaniem
oświadczeń, gdy komuś akurat padnie drukarka, a termin do północy,
wymieniać paragonami bez obaw, a nie patrzeć na każdego wilkiem.

Ludzie, naprawdę... Szefostwo w pracy po nas jedzie, politycy zarabiają miliony
a nam w imię naszego dobra zaciskają pasa, wojnę mamy za rogiem,
człowiek nie wie w jakim świecie się jutro obudzi... a ludzie mający tę
samą pasję dokładają sobie problemów...

Niechże chociaż tutaj zapanuje pokój. Każdy może popełnić błąd, ale tylko rozsądny człowiek jest go w stanie naprawić.
Tyle osób tutaj cieszyło się z tobą, gdy zrealizowałeś swoją główną nagrodę, a ty teraz zadajesz taki cios naszej społeczności i blokujesz możliwość naszej koleżance radości z jej nagrody... Tu są ludzie z sercem na dłoni i fajnie gdybyśmy dalej razem tworzyli taką społeczność, a nie się kąsali i robili sobie pod górkę. Naprawdę ze świecą szukać drugiej takiej społeczności i chcę wierzyć, że to się wyjaśni i zakończy pozytywnie. PEACE ludzie, bo naprawdę wystarczająco syfu jest na świecie, żeby jeszcze na e-konkursach było pod wiatr...

Taki elaborat mi wyszedł, ale mega mi przykro jak pomyślę, co ta koleżanka przechodzi, wiem jak to jest, raz przez kuriera byłam w podobnej kropce z paragonem, i łzy, stres, smutek... nie życzę nikomu. Miejcie kochani serca dla siebie <3
0 0

donia7

#7193735 Napisano: dzisiaj o 11:15:17
Niech po prostu przyjdzie tu i napisze co jest grane, że postępuje w taki dziwny sposób!
1 kumulacja 0

pusheen

#7193736 Napisano: dzisiaj o 11:15:45
A może warto przestać pisać o gościu nie wiadomo skąd wzięte rzeczy i dać mu się wypowiedzieć? Strasznie chamskie jest sugerowanie, że chce jakąś dodatkową kasę albo zakochał się  (wtf?) w danej użytkowniczce. Ile Wy macie lat ludzie?

Skoro wcześniej wysyłał paragony to coś się musiało zadziać w trakcie rozmowy i ani jedna ani druga strona nie przedstawiła żadnych dowodów na brak swojej winy.
1 nanajka81 0

nanajka81

#7193737 Napisano: dzisiaj o 11:18:11
pusheen napisał(a):

A może warto przestać pisać o gościu nie wiadomo skąd wzięte rzeczy i dać mu się wypowiedzieć? Strasznie chamskie jest sugerowanie, że chce jakąś dodatkową kasę albo zakochał się  (wtf?) w danej użytkowniczce. Ile Wy macie lat ludzie?

Skoro wcześniej wysyłał paragony to coś się musiało zadziać w trakcie rozmowy i ani jedna ani druga strona nie przedstawiła żadnych dowodów na brak swojej winy.

No dokładnie. Czytam te rozmowy i czytam i mam wrażenie że coś tu jest nie tak i z jednej i z drugiej strony...
0 0

zielonaszpilka

#7193741 Napisano: dzisiaj o 11:25:25
pusheen napisał(a):

A może warto przestać pisać o gościu nie wiadomo skąd wzięte rzeczy i dać mu się wypowiedzieć? Strasznie chamskie jest sugerowanie, że chce jakąś dodatkową kasę albo zakochał się  (wtf?) w danej użytkowniczce. Ile Wy macie lat ludzie?

Skoro wcześniej wysyłał paragony to coś się musiało zadziać w trakcie rozmowy i ani jedna ani druga strona nie przedstawiła żadnych dowodów na brak swojej winy.

Ale przecież pard0x ma szansę się wypowiedzieć. Ba, był o to proszony i wiele osób czeka na przedstawienie jego wersji. Nikt nie twierdzi, że chciał dodatkową kasę, dyskusja na ten temat dotyczy wpisu isiulki, która uznała, że dobrze by było w takiej sytuacji dzielić się wygraną ze sprzedającym. Nie wiem co
musiałoby się zadziać w trakcie rozmowy, żebym uznała, że nie odeślę kupującemu u mnie paragonu na nagrodę. Naprawdę na myśl przychodzą mi tylko mega hardcorowe rzeczy, a i tak pewnie odesłałabym ten paragon i po prostu zablokowała na przyszłość użytkownika, który mi zalazł za skórę.
0 0