Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

atyde25

#7189090 Napisano: dzisiaj o 10:47:01
Boję się już chodzić na zakupy do Biedry bo mam 3 miejsce na Paryż a i tak bym nie mogła lecieć a buuuuuuuu:(:(:(
Walczcie z mojego rejonu bo jeść muszę a Lidl mnie nie kusi zakupowo hahahhah:P:P:P

anialistopad

#7189095 Napisano: dzisiaj o 10:55:13
Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .
0 0

dany-duszek

#7189108 Napisano: dzisiaj o 11:10:40
atyde25 napisał(a):

Boję się już chodzić na zakupy do Biedry bo mam 3 miejsce na Paryż a i tak bym nie mogła lecieć a buuuuuuuu:(:(:(
Walczcie z mojego rejonu bo jeść muszę a Lidl mnie nie kusi zakupowo hahahhah:P:P:P

to możesz podać mój numer zamiast swój i robić dalej zakupy w biedronce bez obaw.
1 panasa 0

dany-duszek

#7189110 Napisano: dzisiaj o 11:13:04
anialistopad napisał(a):

Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .

przecież to Smolar chcę dokument zwrotny, więc to nie winna kuriera ze  taką usługę zażądał Smolar, a ze jest nowy nie chcę robić żadnych machlojek, aby później go wywalili ze wydał komuś innemu niż miał.
1 rooney 0

anialistopad

#7189112 Napisano: dzisiaj o 11:16:35
dany-duszek napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .

przecież to Smolar chcę dokument zwrotny, więc to nie winna kuriera ze  taką usługę zażądał Smolar, a ze jest nowy nie chcę robić żadnych machlojek, aby później go wywalili ze wydał komuś innemu niż miał.

Ale dla męża ? Ten sam adres,nazwisko i on problem robi? Tak samo z innymi paczkami z nim jest. Te bez dokumentów zwrotnych identycznie
0 0

wiolka252

#7189119 Napisano: dzisiaj o 11:29:41
anialistopad napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .

przecież to Smolar chcę dokument zwrotny, więc to nie winna kuriera ze  taką usługę zażądał Smolar, a ze jest nowy nie chcę robić żadnych machlojek, aby później go wywalili ze wydał komuś innemu niż miał.

Ale dla męża ? Ten sam adres,nazwisko i on problem robi? Tak samo z innymi paczkami z nim jest. Te bez dokumentów zwrotnych identycznie

U mnie nawet od Smolara normalnie daje domownikom ,tylko zawsze chce żeby nazwisko napisać jak na paczce podpis imię i nazwisko
0 0

majonez1992

#7189122 Napisano: dzisiaj o 11:33:09
anialistopad napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .

przecież to Smolar chcę dokument zwrotny, więc to nie winna kuriera ze  taką usługę zażądał Smolar, a ze jest nowy nie chcę robić żadnych machlojek, aby później go wywalili ze wydał komuś innemu niż miał.

Ale dla męża ? Ten sam adres,nazwisko i on problem robi? Tak samo z innymi paczkami z nim jest. Te bez dokumentów zwrotnych identycznie

są tacy mistrzowie XD ja kiedyś jakiś głupkowaty sweter z Kauflanda musiałam odbierać i jeszcze go szukać, bo domownikowi nie chciał go wydać w ogóle.
Okazało się, że po prostu jest złośliwym ch emotka