Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

kumulacja

#7187282 Napisano: dzisiaj o 11:07:29
DAIKOKU napisał(a):

[quote=łączę się w bólu. Cisnę jakieś gnioty emotka aczkolwiek.... jeszcze w tym jest nadzieja na wygraną ;-0  Gdzie sens gdzie logika?

tereniagno]

adamo86 napisał(a):

escada napisał(a):

wkurza mnie że za chwilę koniec czerwca, zostały mi ze 4 paragony i trzeba jakieś sensowne teksty ogarnąc a kompletnie nie mam weny, chęci ani energii. A samo się nie zrobi

Nie wiem, czy Cię pocieszę - ale mi zostało około 10 paragonów (z terminem do 01.07) czekających na wenę, a jeszcze chciałem dokupić jakieś produkty.
Chyba przeliczyłem swoje możliwości w tym okresie emotka

Ha,nie jesteście samiemotka Zostało mi 5 haseł do napisania do 30, a weny jak nie ma, tak nie maemotka
i do tego poszło dziś sporo zgłoszeń z loterii, oczywiście same pudłaemotka
Chciałam dziś ugrać coś z Nutelli i też niestety pudło emotka

A u mnie wena jest w nadmiarze, tylko paragonów brak. Chętnie je przyjmę za symboliczną kwotę.
0 0

as32572

#7187316 Napisano: dzisiaj o 12:56:55
atyde25 napisał(a):

Mi wena zawsze przychodzi akurat ostatniego dnia konkursu.Może konek trwać miesiąc i mogę kupić pierwszego dnia promo i co z tego jak tak odciągam,że gong w głowie to już koniec pobudka.
Ale gorąc ale nie o tym już miałam w biedrze tramę  od poniedziałky ruszają Corona i Rexona.
Nie oczywiście,że nie kupię 30 deo i nie będę na bani po Coronie.
Absolutnie tak nie zrobię...............Czy mnie to jeszcze wkurza odrobinkę bo miejsce się do przechowywania ostatecznie kończy.
Dobrze,że te żele do mycia to szybko schodzą w to miejsce potem deo upcham.

Rexona od poniedzialku to loteria czy konkurs? nie mogę znaleźć info
w temacie wkurza mnie upał, lubię ciepło ale bez przesady emotka
0 0

fragles

#7187346 Napisano: dzisiaj o 15:09:34
niemoc w Rockstar 0/7, a miał być koncert dla siostrzenicy.
Gdyby ktoś miał sposób lub umiał wygrać PW.
0 0

elemelex

#7187380 Napisano: dzisiaj o 17:26:54
Kurczę mam dla siebie dużo podziwu, że udaje mi się napisać odpowiedzi na pytania, które nie budzą we mnie żadnego zainteresowania. Czego się nie robi dla nagród xD W zasadzie większość pytań ostatnio mnie zmusza do tego by się mocno motywować by coś napisać. Jak by było super usiąść i napisać raz dwa i z głowy. Dobra już nie marudzę. Jak ktoś ma sekret na wenę to chętnie przeczytam.
0 0